گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
باشه آبجی.
برید به کاراتون برسید. منم میرم.
با اجازتون.
شبتون بخیر و شادی.
تا فردا...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
باشه آبجی.
برید به کاراتون برسید. منم میرم.
با اجازتون.
شبتون بخیر و شادی.
تا فردا...
خواهش میکنم
شب شمام سفید و اروم
موفق و پیروز باشید
فعلنی بابای داادش

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
باشه . سوالها تستی باشه بهتر نیست؟؟ با جوابهای تشریحی

به نظر من فعلا که اول کاریم تشریحی باشه بهتره، ما که خودمون نمیتونیم سوال تستی دربیاریم، مگه اینکه از جاهای دیگه بزاریم که اینطوری نباشه بهتره.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
ممنونم از دوستانی که طبق قرار دیشب اومدن و برنامه رو اجرا کردن.
لطفا به سوالات زیر جواب بدین.
1) الان همه از کتاب مبانی سازمان رضاییان می خونید؟
2) به نظرتون بهتر نیست یک برنامه به صورت هفتگی داشته باشیم ؟(دلیل:مثلا برای تئوری ها اینکه هر شب بخوایم همه با هم آنلاین بشیم و سوال بپرسیم معمولا شدنی نیست(حداقل برای من)، و اینکه اگه هفتگی باشه، ملزم میشیم که تا پایان هفته حتما تا فصل x بخونیم، چون معمولا روزانه نمیشه خوند)
3) نظرتون چیه یه تاپیک جداگانه بزنیم که هر کس هر مطلبی رو خوند، نکته یا نکات مهمش رو تو اون تاپیک بنویسه.
4) بقیه دروس رو از کی شروع می کنید؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
[ممنونم از دوستانی که طبق قرار دیشب اومدن و برنامه رو اجرا کردن. سلااااااام عزیزم خوش اومدین
1) الان همه از کتاب مبانی سازمان رضاییان می خونید؟ بله من تصمیم نهایم همینه منتها هنوز وقت نکردم برم بخرم ولی از همین میخوام بخونم
2) به نظرتون بهتر نیست یک برنامه به صورت هفتگی داشته باشیم ؟(دلیل:مثلا برای تئوری ها اینکه هر شب بخوایم همه با هم آنلاین بشیم و سوال بپرسیم معمولا شدنی نیست(حداقل برای من)، و اینکه اگه هفتگی باشه، ملزم میشیم که تا پایان هفته حتما تا فصل x بخونیم، چون معمولا روزانه نمیشه خوند) اینم خوبه موافقم هفتگیم باشه
3) نظرتون چیه یه تاپیک جداگانه بزنیم که هر کس هر مطلبی رو خوند، نکته یا نکات مهمش رو تو اون تاپیک بنویسه. بنظرم خوبه نظر من این بود یه مجموعه از سوالاتی که اینجا قرار میدیم بزاریم تو یه تایپپکه دیگه غزل جان مثلا من دیشب 10 تا سوال طرح کردم در اخر جواباشم کذاشتم اون سوالا که هماه جواب بزاریم داخل تایپک جدا اگه کسی خواست مرور کنه به عنوان بانک سوالات میتونه بهش مراجعه کنه البته بنظرم بهتره برای هر درس جدا باشه یعنی برای تئوری جدا-برای زبان جدا-برای آمار جدا-برای مدیریت مالی و...................... تایپپک جدا زده بشه
4) بقیه دروس رو از کی شروع می کنید؟به نظر من بهتر تو طول هفته چندتا کتاب بخونیم خوندن یک کتاب ادم خسته میکنه مثلا یه روز یه درس خوندنی مثل تئوری بخونیم که حفظی باشه رو زبعد ریاضی یا امار یا درسهایی که مفهومی و باید حل بشه بخونیم اینطوری بهتره
درباره زبانم فکر کنم بهتر باشه روزانه یه قراری بزاریم جندتا لغت حفظ کنیم مثلا روزی 10 تا لغت

نظر شما چیه؟!!!!

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
[ممنونم از دوستانی که طبق قرار دیشب اومدن و برنامه رو اجرا کردن. سلااااااام عزیزم خوش اومدین
1) الان همه از کتاب مبانی سازمان رضاییان می خونید؟ بله من تصمیم نهایم همینه منتها هنوز وقت نکردم برم بخرم ولی از همین میخوام بخونم
2) به نظرتون بهتر نیست یک برنامه به صورت هفتگی داشته باشیم ؟(دلیل:مثلا برای تئوری ها اینکه هر شب بخوایم همه با هم آنلاین بشیم و سوال بپرسیم معمولا شدنی نیست(حداقل برای من)، و اینکه اگه هفتگی باشه، ملزم میشیم که تا پایان هفته حتما تا فصل x بخونیم، چون معمولا روزانه نمیشه خوند) اینم خوبه موافقم هفتگیم باشه
3) نظرتون چیه یه تاپیک جداگانه بزنیم که هر کس هر مطلبی رو خوند، نکته یا نکات مهمش رو تو اون تاپیک بنویسه. بنظرم خوبه نظر من این بود یه مجموعه از سوالاتی که اینجا قرار میدیم بزاریم تو یه تایپپکه دیگه غزل جان مثلا من دیشب 10 تا سوال طرح کردم در اخر جواباشم کذاشتم اون سوالا که هماه جواب بزاریم داخل تایپک جدا اگه کسی خواست مرور کنه به عنوان بانک سوالات میتونه بهش مراجعه کنه البته بنظرم بهتره برای هر درس جدا باشه یعنی برای تئوری جدا-برای زبان جدا-برای آمار جدا-برای مدیریت مالی و...................... تایپپک جدا زده بشه
4) بقیه دروس رو از کی شروع می کنید؟به نظر من بهتر تو طول هفته چندتا کتاب بخونیم خوندن یک کتاب ادم خسته میکنه مثلا یه روز یه درس خوندنی مثل تئوری بخونیم که حفظی باشه رو زبعد ریاضی یا امار یا درسهایی که مفهومی و باید حل بشه بخونیم اینطوری بهتره
درباره زبانم فکر کنم بهتر باشه روزانه یه قراری بزاریم جندتا لغت حفظ کنیم مثلا روزی 10 تا لغت

نظر شما چیه؟!!!!

من برنامه این هفته که برای خودم ریختم اینه:

زبان: کتاب تافل: روزی 5 لغت، یعنی در 6 روز 2درس تموم میشه، جمعه مرور
زبان عمومی اشزاقی: روزانه 5 نکته گرامر+10 لغت+ تست(هر چند تا شد)
تحقیق:فدوی فصل 1و2
تئوری: مبانی سازمان فصل 1و2
اقتصاد خرد: نظری فصل 1
بازاریابی:سه استاد فصل 1

ریاضی و مالی و زبان تخصصی رو از هفته بعد شروع می کنم.
چطوره؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
من برنامه این هفته که برای خودم ریختم اینه:

زبان: کتاب تافل: روزی 5 لغت، یعنی در 6 روز 2درس تموم میشه، جمعه مرور
زبان عمومی اشزاقی: روزانه 5 نکته گرامر+10 لغت+ تست(هر چند تا شد)
تحقیق:فدوی فصل 1و2
تئوری: مبانی سازمان فصل 1و2
اقتصاد خرد: نظری فصل 1
بازاریابی:سه استاد فصل 1

ریاضی و مالی و زبان تخصصی رو از هفته بعد شروع می کنم.
چطوره؟
هان خوبه پس منم باید برم اینجوری برای خودم برنامه ریزی کنم؟!
من منابعم متفاوته اما خوبه
میشه تایتلای اینارم بزاری همه همون تایتلارو بخونیم ؟!میدونی من که کتابای شمارو ندارم اما اگه مباحث مشخص باشه همون میخونیم جمعه که میخوام خودمون بسنجیم مشکلی پیش نمیاد
میشه ازمونه های هفتگی.........دی

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
میشه تایتلای اینارم بزاری همه همون تایتلارو بخونیم ؟!میدونی من که کتابای شمارو ندارم اما اگه مباحث مشخص باشه همون میخونیم جمعه که میخوام خودمون بسنجیم مشکلی پیش نمیاد

اگه بشه همه با یه برنامه پیش بریم بهتره. بزار بقیه بچه ها هم بیان ببینیم چی میگن. ولی در کل یه همچین برنامه ای داشته باشیم خیلی بهتره.
باشه بزار غروب رفتم خونه، سر فصل هاشو میزارم.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
اگه بشه همه با یه برنامه پیش بریم بهتره. بزار بقیه بچه ها هم بیان ببینیم چی میگن. ولی در کل یه همچین برنامه ای داشته باشیم خیلی بهتره.
باشه بزار غروب رفتم خونه، سر فصل هاشو میزارم.

اره موافقم اینجوری ترغیب میشیم رقابت سالم ومفیدم داشته باشیم
میرسی عزیزم زحمت میکشی ممنون

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

تحقیق:فدوی فصل 1و2: کلیات تحقیق در عملیات- مدل برنامه ریزی خطی
تئوری: مبانی سازمان فصل 1و2: مدیریت و کارآفرینی- نظریه های سازمان و مدیریت
اقتصاد خرد: نظری فصل 1 :تقاضا، عرضه، تعادل
بازاریابی:سه استاد فصل 1: معرفی بازاریابی

anoeil

کاربر ممتاز
1) الان همه از کتاب مبانی سازمان رضاییان می خونید؟ من کتاب تئوری های مدیریت از فریمانی و تست های سوال و جواب تشریحی ماهان رو میخونم.
2) به نظرتون بهتر نیست یک برنامه به صورت هفتگی داشته باشیم ؟(دلیل:مثلا برای تئوری ها اینکه هر شب بخوایم همه با هم آنلاین بشیم و سوال بپرسیم معمولا شدنی نیست(حداقل برای من)، و اینکه اگه هفتگی باشه، ملزم میشیم که تا پایان هفته حتما تا فصل x بخونیم، چون معمولا روزانه نمیشه خوند) موافقم
3) نظرتون چیه یه تاپیک جداگانه بزنیم که هر کس هر مطلبی رو خوند، نکته یا نکات مهمش رو تو اون تاپیک بنویسه. خیلی خوبه
4) بقیه دروس رو از کی شروع می کنید؟
واسه اونا هم باید همه یه جوری با هم برنامه ریزی کنیم.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلا م
شب بخیر
امیدوارم همه خوب باشین
من یه چند سطر دیگه دارم بخونم فصل اولم تموم میسه میرسم خدمتتون

anoeil

کاربر ممتاز
سلا م
شب بخیر
امیدوارم همه خوب باشین
من یه چند سطر دیگه دارم بخونم فصل اولم تموم میسه میرسم خدمتتون
باشه بابا بچه درس خون! من امشب نخوندم ولی فردا حتما تلافیشو درمیارم.

anoeil

کاربر ممتاز
نخوندم اومدم حالا قبل خواب میخونم
نظرتون درباره صحبتامون با غزل چیه؟
خوبه
ولی باید همه بچه ها بیان.
تازه باید وایسیم جواب ازاد هم بیاد شاید بعضیا بخوان برن آزاد

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خوبه
ولی باید همه بچه ها بیان.
تازه باید وایسیم جواب ازاد هم بیاد شاید بعضیا بخوان برن آزاد
من کاری به اونا ندارم میخوام بخونم برای ازادم امتحان ندادم
بچه هام خیلی بی انگیزن باید اشتیاقشون بیشتر باشه اینطوری کهنمیشه
امیدوارم واقعا بخونیم وموفق بشیم من که واقعا دوست دارم قبول شم و سعی میکنم تلاشم بکنم
خب داداش من کم کم برم اینجا که کسی نیست سوالام که قرار شده هفتگی باشه
بزار ببینیم تا اخر هفته چی میشه حالا
امری نداری داداش؟

anoeil

کاربر ممتاز
من کاری به اونا ندارم میخوام بخونم برای ازادم امتحان ندادم
بچه هام خیلی بی انگیزن باید اشتیاقشون بیشتر باشه اینطوری کهنمیشه
امیدوارم واقعا بخونیم وموفق بشیم من که واقعا دوست دارم قبول شم و سعی میکنم تلاشم بکنم
خب داداش من کم کم برم اینجا که کسی نیست سوالام که قرار شده هفتگی باشه
بزار ببینیم تا اخر هفته چی میشه حالا
امری نداری داداش؟
من ازادم قبول شم نمیرم.
نه قربونت ...
شبت خوش آبجی.
به امید خدا.

ستایش1991

عضو جدید
سلام بچه ها بین شما کسی هست تا حالا ارشد شرکت کرده باشه ؟
می خوام ببینم بهتره اول کدوم درسا رو بخونم ؟
بچه ها بنظرتون اگه مرداد بخونم دیر آخه الان اصلا حس درس ندارم؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام بچه ها بین شما کسی هست تا حالا ارشد شرکت کرده باشه ؟
می خوام ببینم بهتره اول کدوم درسا رو بخونم ؟
بچه ها بنظرتون اگه مرداد بخونم دیر آخه الان اصلا حس درس ندارم؟

سلام من همین پارسال امتحان دادم منتها نخوندم اصلا اما امسال قراره بخونم
اول دوم نداره که همه رو باید بخونیم دیگه سعی کن از درسایی که برای خودت شیرینتره شروع کنی کم کم از همه بخون دیگه
راستی ما یه برنامه گروهی قراره بریزیم اگه دوست داشتین همراه ما باشید اشالله که هممون موفق بشیم

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
مرسی پس برنامه رو به من هم بدید

باشه عزیز دلم اگه وقت کردی پستای قبلی بخون تقریبا متوجه ماجرا میشی
قرار ازمون هفتگی داشته باشیم باهم درس بخونیم
اینجا سر بزن باهم تصمیم میگیریم شمام نظر بدی خوشحال میشیم
موفق وشاد باشید

melika91

عضو جدید
دوستای گلم به من پیشنهاد شد برای تئوریها از کتابای زیر استفاده کنم میخواستم ببینم کسی این کتابارو داره و خونده نظرتون چیه دربارشون؟!
تئوری سازمانی راوینز
طراحی و سازماندهی ریچارد ال دفت
رفتار سازمانی سه جلدی راوینز
رفتار سازمانی رابینز و تئوری سازمان رابینز کتابهای خوبی هستند و اینکه مطالب اضافی زیادی هم دارند که اگه میخواهید برای کنکور بخونید سعی کنید بار اول که میخونید زیر نکته های مهم خط بکشید یا خلاصه برداری کنید که مجبور نباشی دفعه بعد هم چیزهای اضافه را بخونید

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
رفتار سازمانی رابینز و تئوری سازمان رابینز کتابهای خوبی هستند و اینکه مطالب اضافی زیادی هم دارند که اگه میخواهید برای کنکور بخونید سعی کنید بار اول که میخونید زیر نکته های مهم خط بکشید یا خلاصه برداری کنید که مجبور نباشی دفعه بعد هم چیزهای اضافه را بخونید
میرسی از حضورتون اما یکی دیگه بهم گفت حجمش زیاده قرار شد از کتاب رضاییان بخونم
بازم میرسییییییییییی:gol::gol:

melika91

عضو جدید
سلام به نظر من بهتره اول از تئوریها شروع کنید چون درسهای حفظی مثل تئوریهای سازمان رفتار و منابع وقت زیادی را میگیرن .

ستایش1991

عضو جدید

به نظرم اگه رضاییان رو بخونید بهتر چون بیشتر سوالات پارسال از کتابهای
مبانی رضاییان
رفتار رضاییان
مدیریت عمومی الوانی
بوده (توی سایت مدرسان شریف سولات رو گذاشته و توضیح داده اگه اطلاعات بیشتر می خواین یه سر بهش بزنید)

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام به نظر من بهتره اول از تئوریها شروع کنید چون درسهای حفظی مثل تئوریهای سازمان رفتار و منابع وقت زیادی را میگیرن .

اره ماهم از همین شروع کردیم منتها میخوام همه رو باهم بخونیم مثلا روزانه چندتا لغت حفظ کنیم و درسایی دیگه ام در کنارش بخونم چون همش خوندن این یکم سخته من یکم بازاریابیم خوندم چون دوسش دارم برام شیرینتره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا