گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
کتاب زبان تخصصی چی خوبه؟! اشراقی؟! ترجمه فارسی هم داره یا نه؟!

مشکل مدیریت الوانی اینه که خوب توضیح نداده خیلی گنگ ی مطلبی را بیان کرده و رد شده ینی فقط باید بعضی جاهاشو حفظ کنی بدون اینکه بفهمی چی میگه!

بله اشراقی خوبه. ترجمه هم داره+ سوالات کنکور

KHANOM MODIR

عضو جدید
وای راست میگی من الوانی گرفتم ولی هنوز شروع نکردم .زبان اشراقی چندتا جلد داره کدومشو داری؟

Parmida_p1

عضو جدید
سلام دوستان
من فارغ التحصیل مهندسی آی تی هستم و میخوام ارشد مدیریت آی تی امتحان بدم. تو دوره کارشناسی رشته من . کتابهای مث مدیریت رفتار سازمانی و پژوهش عمليات دکتر عادل اذر و مدیریت استراتزیک و غیره رو پاس کردم.
دروسی که باید برای ارشد بخونم ایناست :_ اقتصاد خرد و کلان - پژوهش عملياتي - تئوریهای مدیریت - ریاضی و آمار - زبان عمومی و تخصصی -مدیریت بازاریابی - مدیریت تولید_

لب مطلب اینکه اگه براتون مقدوره منو در مسائل زیر راهنمایی بفرمایید :
1) منابع اصلی دروسی که در بالا گفتم با ذکر نویسنده و ناشر را بفرمایید تا برم بخرمشون
2)منابعی که خودتون مد نظرتونه و قبلا مطالعه اش کردین و برای من که رشته ام مدیریت نبوده مفید هست را بفرمایید(همون کتب کمک آموزشی منظورمه)
3)اگه جزوه و کتب الکترونیکی که بدرد ارشد مدیریت بخوره رو دارید را لطفا جایی آپلود و آدرشش را در این تاپیک قرار بدهید البته من چندتا کتاب و جزوه تو نت پیدا کردم که به زودی اپلود میکنم و در این تاپیک قرار میدم که انشالله مورد قبولتون قرار بگیره.

4) لطفا این شماره رو فقط کسایی که قبلا ارشد امتحان دادن راهنمایی کنن : برای ارشد سال بعد چه کتب درسی و کمک درسی را فقط مطالعه میکنید که وقتتونو با کتب بی ارزش از دست ندهید(چون من خودم وقتی کنکور سراسری دادم دیدم که متاسفانه بخاطر چند کتاب بی ارزش و بی محتوا که فقط الکی روی اونا تبلیغ میشد ضرر کردم و وقتمو تلف کردم)
5) این قضیه پژوهش عملیاتی 1 و 2 و 3 چیه؟. من فقط پژوهش عملياتی عادل آذر رو پاس کردم. ایا باید چیز بیشتری پیدا کنم

به نظر شما اساتید من بیشتر رو چه درسهایی باید تمرکز بیشتری کنم

مرسی

myreza_12345

عضو جدید
سلام به همگی
الان که دفترچه علوم انسانی ارشدو نگاه کردم دیدم که رشته های مدیریت دولتی و بازرگانی خیلی خیلی بیشتر از رشته مدیریت فناوری اطلاعات پذیرش روزانه چه در تهران و چه در شهرستان داره.

به نظر شما اگه بجای مدیریت فناوری اطلاعات > مدیریت دولتی یا مدیریت بازرگانی واسه ارشد بخونم احتمال اینکه روزانه شهرستان بیارم بیشتره یا نه؟
و فقط قصدم گرفتن ارشد در یه دانشگاه دولتیه. (مدیریت بازرگانی فارغ التحصیلی در مقطع ارشد راحتره یا دولتی)
و سوال آخر: با توجه به اینکه تنها درس مدیریت تولید در رشته ارشدمدیریت آی تی با رشته مدیریت بازرگانی فرق میکنه و ایا اگه من ارشد رشته بازرگانی امتحان بدم و قسمت مدیریت تولید که جزو منابع مدیریت آی تی رو هم پر کنم ایا امکانش هست که بتونم با توجه به رتبه ام مدیریت آی تی قبول بشم یا با توجه به اینکه من تو فرم ثبت نام رشته مدیریت بازرگانی به عنوان رشته اصلی ثبت کردم امکان تغییرش وجود نداره!!!!
خیلی خیلی ممنونم
یا حق

آخرین ویرایش:

Parmida_p1

عضو جدید
سلام دوستان
من فارغ التحصیل مهندسی آی تی هستم و میخوام ارشد مدیریت آی تی امتحان بدم. تو دوره کارشناسی رشته من . کتابهای مث مدیریت رفتار سازمانی و پژوهش عمليات دکتر عادل اذر و مدیریت استراتزیک و غیره رو پاس کردم.
دروسی که باید برای ارشد بخونم ایناست :_ اقتصاد خرد و کلان - پژوهش عملياتي - تئوریهای مدیریت - ریاضی و آمار - زبان عمومی و تخصصی -مدیریت بازاریابی - مدیریت تولید_

1) منابع اصلی دروسی که در بالا گفتم با ذکر نویسنده و ناشر را بفرمایید تا برم بخرمشون
2)منابعی که خودتون مد نظرتونه و قبلا مطالعه اش کردین و برای من که رشته ام مدیریت نبوده مفید هست را بفرمایید(همون کتب کمک آموزشی منظورمه)
3)اگه جزوه و کتب الکترونیکی که بدرد ارشد مدیریت بخوره رو دارید را لطفا جایی آپلود و آدرشش را در این تاپیک قرار بدهید البته من چندتا کتاب و جزوه تو نت پیدا کردم که به زودی اپلود میکنم و در این تاپیک قرار میدم که انشالله مورد قبولتون قرار بگیره.

4) لطفا این شماره رو فقط کسایی که قبلا ارشد امتحان دادن راهنمایی کنن : برای ارشد سال بعد چه کتب درسی و کمک درسی را فقط مطالعه میکنید که وقتتونو با کتب بی ارزش از دست ندهید(چون من خودم وقتی کنکور سراسری دادم دیدم که متاسفانه بخاطر چند کتاب بی ارزش و بی محتوا که فقط الکی روی اونا تبلیغ میشد ضرر کردم و وقتمو تلف کردم)
5) این قضیه پژوهش عملیاتی 1 و 2 و 3 چیه؟. من فقط پژوهش عملياتی عادل آذر رو پاس کردم. ایا باید چیز بیشتری پیدا کنم

مرسی

یکی نیس بیاد مارو راهنمایی بکنه یا همه رفتن پیشواز نوروز:biggrin:

نوروز پیشاپیش مبارک
:gol:
انشالله سالی توام با موفقیت و بهترینها و خصوصا قبولی در ارشد در رشته دلخواهتون براتون خواستارم

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوستان

مرسی

1) اقتصاد خرد و کلان: محسن نظری
پژوهش عملیاتی: عارفه فدوی
زبان عمومی و تخصصی: آرمان اشراقی
بازاریابی: کتاب سه استاد(روستا-ونوس-ابراهیمی)
تولید: هایده متقی
تئوری ها: منابع زیادی هست، مهم ترین ها: مبانی سازمان رضاییان و مدیریت عمومی الوانی- کتاب پرچ هم خوبه، خلاصه تعدادی از کتاب های تئوری مدیریته.
ریاضی: محمودیان یا رنجبران- البته برای شما که فنی بودین زیاد مهم نیست، چون احتمالا قوی هستین.
4)منابع سوال شماره1
5) پژوهش عملیاتی 3 تا درس 3 واحدیه، که البته پژوهش 3 رو فقط مدیریت صنعتی ها می خونن ولی تو کنکور برای همه رشته ها میاد. آخرین مبحثی که تو کتاب عادل آذر خوندین چی بود؟ بگین که بگم تا پژوهش چند رو گذروندین.

Parmida_p1

عضو جدید
مرسی عزیزم
من یادم میادفصلهای ابتدایی تا فصل سمپلکس رو کامل خوندم و فصل بعد سمپلکس که اگه اشتباه نکنم حل مسله ثانویه بود که مبحث خیلی گنگی بود و من اون فصلو هیچی نخوندم و گفتم نمرش واسه استادش
راستی اگه جزوه و کتب الکترونیکی بدردبخور داری که بدرد ارشد بخوره رو لطفا یه جا آپلود کن و بزار تو تاپیک واسه دانلود
فدات

آخرین ویرایش:

Parmida_p1

عضو جدید
سلام به همگی
الان که دفترچه علوم انسانی ارشدو نگاه کردم دیدم که رشته های مدیریت دولتی و بازرگانی خیلی خیلی بیشتر از رشته مدیریت فناوری اطلاعات پذیرش روزانه چه در تهران و چه در شهرستان داره.

به نظر شما اگه بجای مدیریت فناوری اطلاعات > مدیریت دولتی یا مدیریت بازرگانی واسه ارشد بخونم احتمال اینکه روزانه شهرستان بیارم بیشتره یا نه؟
و فقط قصدم گرفتن ارشد در یه دانشگاه دولتیه. (مدیریت بازرگانی فارغ التحصیلی در مقطع ارشد راحتره یا دولتی)
و سوال آخر: با توجه به اینکه تنها درس مدیریت تولید در رشته ارشدمدیریت آی تی با رشته مدیریت بازرگانی فرق میکنه و ایا اگه من ارشد رشته بازرگانی امتحان بدم و قسمت مدیریت تولید که جزو منابع مدیریت آی تی رو هم پر کنم ایا امکانش هست که بتونم با توجه به رتبه ام مدیریت آی تی قبول بشم یا با توجه به اینکه من تو فرم ثبت نام رشته مدیریت بازرگانی به عنوان رشته اصلی ثبت کردم امکان تغییرش وجود نداره!!!!
خیلی خیلی ممنونم
یا حق

غزل جوون دقیقا اینم سوال منه
اگه میتونی هم من و ایشونو راهنمایی کن خدارو چی دیدی شاید منم مدیریت بازرگانی امتحات دادم
بازم مرسی مدیر عزیز

آخرین ویرایش:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
مرسی عزیزم
من یادم میادفصلهای ابتدایی تا فصل سمپلکس رو کامل خوندم و فصل بعد سمپلکس که اگه اشتباه نکنم حل مسله ثانویه بود که مبحث خیلی گنگی بود و من اون فصلو هیچی نخوندم و گفتم نمرش واسه استادش

فدات

یعنی مباحث مدل حمل و نقل و تخصیص و اینا رو نخوندین؟ پس فقط پژوهش 1 رو داشتین.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام به همگی

خیلی خیلی ممنونم
یا حق

سلام. معمولا متقاضی برای بازرگانی بیشتره و رقابت سنگین تر. بستگی به خودتون داره که چقدر تلاش کنین.
مجموعه مدیریت، فقط یه دفترچه داره، که سوالات همه رشته ها توی همون دفترچه هست. و شما هر درسی رو که بخواین میتونین جواب بدین. زمانی که رتبه ها میاد، رتبه تون رو در همه گرایش ها میزنه.پس بله میشه.
(ولی بهتره که از همین الان که میخواین مطالعه کنین، رشتتون مشخص باشه، که فقط به سوالات درسایی که میخواین جواب بدین، و وقت کم نیارین.)
در ضمن فقط تولید متفاوت نیست. بازرگانی به جای تولید، مدیریت مالی داره.
این تیکه ای که قرمز کردم یعنی چی؟ مگه تو فرم ثبت نام شما رشتتون رو مشخص کردین؟؟ و برای کنکور 93ثبت نام کردین؟:surprised:

آخرین ویرایش:

myreza_12345

عضو جدید
سلام. معمولا متقاضی برای بازرگانی بیشتره و رقابت سنگین تر. بستگی به خودتون داره که چقدر تلاش کنین.
مجموعه مدیریت، فقط یه دفترچه داره، که سوالات همه رشته ها توی همون دفترچه هست. و شما هر درسی رو که بخواین میتونین جواب بدین. زمانی که رتبه ها میاد، رتبه تون رو در همه گرایش ها میزنه.پس بله میشه.
(ولی بهتره که از همین الان که میخواین مطالعه کنین، رشتتون مشخص باشه، که فقط به سوالات درسایی که میخواین جواب بدین، و وقت کم نیارین.)
در ضمن فقط تولید متفاوت نیست. بازرگانی به جای تولید، مدیریت مالی داره.
این تیکه ای که قرمز کردم یعنی چی؟ مگه تو فرم ثبت نام شما رشتتون رو مشخص کردین؟؟ و برای کنکور 93ثبت نام کردین؟:surprised:
ممنون از پاسخ گویی جامع تون
منظورم اگه ثبت نام کنم آ خه تاره دفترچه راهنمای ارشد قبلی رو از سایت سنجش دانلود و مطالع کردم البته میدونم که هنوز زمان ثبت نام ارشد93 نرسیده
روز به خیر

narges tn

عضو جدید
سلام دوستانمن می‌خوام برای ارشدمدیریت صنعتی بخونم ولی‌ نمیدونم از کجا باید شروع کنم. تصمیم دارم بیشترین تمرکزم رو روی زبان و تئوریها‌ی مدیریت بذارم چون ضریبش بیشتره. اگه کسی‌ اطلاعات داره میتونه به من کمک کنه که چه کتابای بخونم. کمتر از ۱ سال هم فرصت دارم

kafsh dozak

عضو جدید
سلام دوستانمن می‌خوام برای ارشدمدیریت صنعتی بخونم ولی‌ نمیدونم از کجا باید شروع کنم. تصمیم دارم بیشترین تمرکزم رو روی زبان و تئوریها‌ی مدیریت بذارم چون ضریبش بیشتره. اگه کسی‌ اطلاعات داره میتونه به من کمک کنه که چه کتابای بخونم. کمتر از ۱ سال هم فرصت دارم

salam azizam
man emsal konkor dadam geryeshe bazargani

aslan ghose vaght ro nakhor bara arshad4-5 mah vaght kafie

be nazare mn az alan ta tabeston faghat loghate zaban bekhon
3 mahe tabeston darsai ke fek mikoni zaifi ro taghviyat kon

bara teori dlm va ketabe mahan alie age betoni tasalot peyda koni beheshon mitoni darsadaye khobi ro bezani

1del

کاربر فعال تالار مدیریت ,
salam azizam
man emsal konkor dadam geryeshe bazargani

aslan ghose vaght ro nakhor bara arshad4-5 mah vaght kafie

be nazare mn az alan ta tabeston faghat loghate zaban bekhon
3 mahe tabeston darsai ke fek mikoni zaifi ro taghviyat kon

bara teori dlm va ketabe mahan alie age betoni tasalot peyda koni beheshon mitoni darsadaye khobi ro bezani

4-5 ماه کافیه،اصلا با این حرف موافق نیستم.دوست عزیز خیلی کلی حرف میزنی

1del

دوست عزیز من نظر خودمو میگم تصمیم گیرنده شما هستید.
اولا شما بایدبگید چیکار میکنید،ما ها نظرات خودمونومیگیم شما هستیدکه تصمیم میگیرید(خوب الان شما بگید چیکارمیکنید؟؟؟)
دوما به نظر من هر چه بیشتر بهتر،کنکورچیزی هست که باید با آمادگی کامل حاضربشوی،به نظر من یا کنکورنده یا حداکثر تلاش خودت رو بکن،بایدم نداره(جندماه باید بخونم)،مثلا من میگم من میخوام نفر اول تو ایران تو یه رشته ورزشی بشوم از شما میپرسم من باید چند نفر رو باید ببرم(خوب معلومه باید پشت همه حریفامو به زمین بزنم)الان حریف شما هم همان تئوری و .. هستی پس این گوی و این میدون یا علی
حرف من و اون یکی دوستمون مثل دین اسلام است:فرض کنید من درست میگم اگه زودتر شروع کنید و کنکور آسون بودشما چیزی رو از دست نمیدهید ولی اگر خدای نکرده کنکور سخت بود و شما دیرشروع کنیداون وقت چه اتفاقی می افتد احتیاط شرط عقل است
به نظر من بهترین کتاب درسی برای اقتصاد کتاب محسن نظری هست ولی شما باید اطلاعات دیگری مثل اینکه چه میخونید و کجا میخونید و.. جواب بدهید تا بهتر نتیجه بگیرید
فصل بهار و مخصوصا دوره عید بهترین زمان برای شروع کنکور ارشد است.
اگه زودشروع کنید درآخراعتمادبه نفستون زیاد میشه ولی اگر امروز فردا کنید فردا شروع خواهید کرد(یعنی هیچ وقت)
زودباش تصمیم بگیر
یه یا علی میخواد
موفق باشی
یا حق

قیاسی

عضو جدید
سلام به تو دوست عزیز من هستم ولی یه مشکلی دارم دلم میخواست راجع این نگرانی با یکی مشاوره کنم

atefeh666

عضو جدید
man kalano, 3 fasl khord khondam ba yekam riazi ba 4 fasl az tahghigh,omidi hast emsal azad sanati ghabol sham? entekhabamam tehrano karaj zadam

1del

سلام به تو دوست عزیز من هستم ولی یه مشکلی دارم دلم میخواست راجع این نگرانی با یکی مشاوره کنم

سلام دوست عزیز
اگه سوالی در مورد تئوری مدیریت و اجرایی داشته باشید من در خدمتم

myreza_12345

عضو جدید
سلام دوستان

والله بنده فارغ التحصیل رشته آی تی هستم و میخوام ارشدو مدیریت بازرگانی بخونم.
ولی تو منابع بدلیل کثرت فراوان گیج شده ام.
این سایتو که رفتم برای هر کتاب کلی منابع ردیف کرده( http://www.modir.ir/Arshad/info104.aspx)
حالا از پیشکسوتان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید که با توجه به تجربه شما کدوم منابع از این سایت بهتره که هم نخوام الکی هزینه کتاب بدم و هم هزینه اتلاف وقت.

اگه کسی منابعی جز کتابهایی که درون این سایت معرفی شده رو میدونه که برای بنده مفید هست را لطفا ذکر کنه.
دستان گل همگی درد نکنه:)
یا حق

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوستان

والله بنده فارغ التحصیل رشته آی تی هستم و میخوام ارشدو مدیریت بازرگانی بخونم.
ولی تو منابع بدلیل کثرت فراوان گیج شده ام.
این سایتو که رفتم برای هر کتاب کلی منابع ردیف کرده( http://www.modir.ir/Arshad/info104.aspx)
حالا از پیشکسوتان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید که با توجه به تجربه شما کدوم منابع از این سایت بهتره که هم نخوام الکی هزینه کتاب بدم و هم هزینه اتلاف وقت.

اگه کسی منابعی جز کتابهایی که درون این سایت معرفی شده رو میدونه که برای بنده مفید هست را لطفا ذکر کنه.
دستان گل همگی درد نکنه:)
یا حق

سلام.

به نظر من منابع اصلی ایناست:
زبان: زبان عمومی و تخصصی اشراقی+ تافل
اقتصاد:فقط اقتصاد خرد و کلان محسن نظری(کتاب 2000 تست هم برای خرد هم کلان داره، که برای تسلط بیشتر میشه استفاده کرد، ولی سوالات کنکور، توی خود کتاب اصلی هست.)
تئوری ها:دوستای من اکثرا کتاب پرچ رو میخوندن. منابع مهم و اصلی: مبانی سازمان و رفتار سازمانی رضاییان- مدیریت عمومی الوانی-
ریاضی: محمودیان یا رنجبران(البته شما که فنی بودین رو نمیدونم، مدیریتی ها اینا رو میخونن)
آمار: رنجبران
بازاریابی: سه استاد و مناجاتی
پژوهش: فدوی
مالی: تهرانی

قیاسی

عضو جدید
ارشد 93 برنامه ریزی با هم

ارشد 93 برنامه ریزی با هم

سلام بچه ها از بچه ها هستند اشخاصیکه برای ارشد مدیریت دولتی سال 93 خودشونو آماده کنند من میگم همو بشناسیم و با هم یه برنامه ریزی داشته باشیم تا اینجوری انگیزمون بالا بره اگه هستن بچه ها بیان و یا علی بگیم و شروع کنیم باهمدیگه انگیزمون بالا می ره :gol:

ستایش1991

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااا ااااااام

سلااااااااااااااااااااااا ااااااام

بچه ها شما واسه کنکور 93از کی شروع می کنید و با کدوم درس شروع می کنید؟؟؟؟؟

anoeil

کاربر ممتاز
با ماهان و تست های ماهان موافقم.
خیلی تشابه داره. ولی باید وقت گذاشت و بدونیم چیارو باید بخونیم. البته باید از کتابهای دیگه هم کمک گرفت.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا