گاف احساسی سیما!!! "امروز میلیون‌ها نفر به خیابان‌های بحرین آمدند". !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
"امروز میلیون‌ها نفر به خیابان‌های بحرین آمدند".

خبر 21 شبکه خبر جمعه هفته قبل این گاف اساسی و احساسی را داد بدون اینکه بداند مجموع جمعیت این کشور یک میلیون و دویست هزار نفر است!

منبع: همشهری جوان

"اینم یه مدلشه !"

http://www.dadna.ir/fa/news/18349/گاف-احساسی-سیما!

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قربونت شم وقتی 1000تا بسیجی میان تو انقلاب 20.30 میگه 40میلیون نفر اومدند تو دیگه چه انتظاری از بحرین داری
حتما پشه ها و اتومبیل ها و تیر چراغ برق رو هم حساب کردن

:redface:
چی بگم والا ، خودت گفتی دیگه !!

esmikhani.m

عضو جدید

خبر 21 شبکه خبر جمعه هفته قبل این گاف اساسی و احساسی را داد بدون اینکه بداند مجموع جمعیت این کشور یک میلیون و دویست هزار نفر است!

"اینم یه مدلشه !"

حتما به ریال حساب کردن:biggrin::w11::w11:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای خدا خفت نکنه. عجب تیکه ای مرسی.

یاد تیتر کیهان افتادم که 23 بهمن 89 نوشته بود : بیش از 50 میلیون نفر در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.
یادبه وقتی تلوزیون سوریه گفت هزاران نفر در دمشق در همایت از بشار اسد راهپیمای کردند رسانه ملی ما دلش خنک نشده و تعداد رو میلیونها نفر گذارش کرد برا ما ملت ساده دل ایرانی.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
قلم احساسی در همشهری جوان

قلم احساسی در همشهری جوان

انسان گاهی اوقات مطالب رو میبینه که شاخ در میاره :surprised:
من اون روز از ساعت نه ندیدم شبکه خبر رو ولی اگر اشتباه نکنم هول و هوش 9:15 نشست مطبوعاتی دکتر احمدی نژاد شروع شد در ترکیه و مدت زمانی طول کشید که حتی اخبار ورزشی هم سر ساعت خودش گذاشته نشد

جالبه ساعت 9 شبکه خبر برنامه سیاسی نداره و اینو به تمام دوستان پیشنهاد میکنم از امروز حتما یکبارم شده ببینن

و ببینن که متاسفانه بعضی رسانه ها چقدر سیاسی هستن و احساساتی مطالبی رو نسبت میدن :(

به مطلبی که شبکه خبر در این باره گذاشته توجهتون رو جلب میکنم
"چند پایگاه خبری اینترنتی به نقل از همشهری جوان تیتر زدند شبکه خبر سیما در پوشش اخبار بحرين گاف داده است.

بر اساس ادعاي اين رسانه ها ، شبكه خبر در بخش خبری ساعت 21 خود در تاریخ 16 اردیبهشت اعلام كرده ميليونها نفر در بحرين در اعتراض به آل خليفه تظاهرات كردند در حاليكه جمعیت کشور بحرین یک میلیون و دویست هزار نفر است!

صرفا به اطلاع می رسانیم، شبکه خبر از بدو تاسیس تاکنون بخش خبری سیاسی در ساعت 21 نداشته است!!:smile:;)
منبع :
http://www.irinn.ir/web/guest/home?.../guest/home&_101_INSTANCE_PPIi_assetId=177619

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما خبر ورزشی یا خبر علمی - هنریی داریم ولی تا حالا بخش مجزایی به اسم خبرسیاسی نشنیدیم! :surprised: اون خبر هم جزء اخبار خارجی به حساب می آد نه سیاسی!:surprised:

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسان گاهی اوقات مطالب رو میبینه که شاخ در میاره :surprised:
من اون روز از ساعت نه ندیدم شبکه خبر رو ولی اگر اشتباه نکنم هول و هوش 9:15 نشست مطبوعاتی دکتر احمدی نژاد شروع شد در ترکیه و مدت زمانی طول کشید که حتی اخبار ورزشی هم سر ساعت خودش گذاشته نشد

جالبه ساعت 9 شبکه خبر برنامه سیاسی نداره و اینو به تمام دوستان پیشنهاد میکنم از امروز حتما یکبارم شده ببینن

و ببینن که متاسفانه بعضی رسانه ها چقدر سیاسی هستن و احساساتی مطالبی رو نسبت میدن :(

"چند پایگاه خبری اینترنتی به نقل از همشهری جوان تیتر زدند شبکه خبر سیما در پوشش اخبار بحرين گاف داده است.

بر اساس ادعاي اين رسانه ها ، شبكه خبر در بخش خبری ساعت 21 خود در تاریخ 16 اردیبهشت اعلام كرده ميليونها نفر در بحرين در اعتراض به آل خليفه تظاهرات كردند در حاليكه جمعیت کشور بحرین یک میلیون و دویست هزار نفر است!

صرفا به اطلاع می رسانیم، شبکه خبر از بدو تاسیس تاکنون بخش خبری سیاسی در ساعت 21 نداشته است!!:smile:;)
منبع :
http://www.irinn.ir/web/guest/home?.../guest/home&_101_INSTANCE_PPIi_assetId=177619

خیلی خوشم میاد ازت، خیلی باحالی!!!!!!

ALI 7135

کاربر بیش فعال
حتما به ریال حساب کردن:biggrin::w11::w11:
:w15::w15:
بر دشمنت لعنت که ما رو روده بُر کردی
یاد این افتادم :
یک بار تو TV یک اقای روحانی صحبت می کرد می گفت وقتی می خواستن حضرت ابراهیم و تو اتیش پرت کنند 40 فرسخ در 40 فرسخ هیزم محیا کردن :w20::w25:
خدا وکیلی کف کردم
دوستان حتما در جریان هستید هر فرسخ حدود 5.5 کیلومتره یعنی با یک حساب سر انگشتی میشه 220 کیلومتر :surprised:

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالترش اونه که یکبار احمدی نژاد داشت سخنرانی میکرد و قتی اومد حظار رو نشون بده احمدی نژاد هم در جایگاه مستمعین نشسته بود

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما خبر ورزشی یا خبر علمی - هنریی داریم ولی تا حالا بخش مجزایی به اسم خبرسیاسی نشنیدیم! :surprised: اون خبر هم جزء اخبار خارجی به حساب می آد نه سیاسی!:surprised:
پس اصولا شما شبکه خبر نمیبینید
همون بخش خبری که به قول شما خارجیس بهش میگن سیاسیت خارجه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالترش اونه که یکبار احمدی نژاد داشت سخنرانی میکرد و قتی اومد حظار رو نشون بده احمدی نژاد هم در جایگاه مستمعین نشسته بود
بعضیها که توانایی رو یارویی با حقیقت رو ندارم فقط بلدن اسپم کنن
اسپم کنید ........شاید فرجی حاصل شد !!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوای داداشم کلیپش رو برات بذارم بری ببینی؟ یا اینکه برید توی یوتیوپ سرچ کنید
ممنون میشم
البته این روزا فیلم ساخت کاری نداره
شبکه مجاهدین خلقم قطعا امثال شما فیلمهاشونو دیدین
یه وقت نگین ساختگی هستا ؟!!!!!!!!!
آفرین
آقای محترم بنده خودم پای تلویزیون بودم ........ ساعت 9:20 نشست مطبوعاتی دکتر احمدی نژاد در ترکیه بود ........ کلمه به کلمه اون رو هم یادمه
در ضمن چرا فکر نمیکنی اگر شبکه خبر دروغ گفته ......چرا همشهری آنلاین واکنش نشون نداده !!!!!!!

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون میشم
آفرین
آقای محترم بنده خودم پای تلویزیون بودم ........ ساعت 9:20 نشست مطبوعاتی دکتر احمدی نژاد در ترکیه بود ........ کلمه به کلمه اون رو هم یادمه
در ضمن چرا فکر نمیکنی اگر شبکه خبر دروغ گفته ......چرا همشهری آنلاین واکنش نشون نداده !!!!!!!

البته من زنده ندیدم ولی شما کلیپ رو ببین کاملا متوجه میشی که دست کاری کسی نیست بلکه اشتباه خود صدا وسیماست

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون میشم
آفرین

اون شبکه هایی که باید نشون بدند دادند/ معلومه که همشهری انلاین چیزی نیمگه. سوتی صدا وسیما رو رو کنه

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز

"اینم یه مدلشه !"

شما با سیما مشکل داری یا با بحرین یا بااسلام؟؟؟
دروغ های بی بی سی رو تا حالا شده بشمری؟؟اصلا نیازی به شمارش نیست چون حرف راستی اونجا رد بدل نمیشه که

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دروغ های بی بی سی رو تا حالا شده بشمری؟؟اصلا نیازی به شمارش نیست چون حرف راستی اونجا رد بدل نمیشه که

شما فقط به بی بی سی گوش نده/ همه منابع خبری رو ورق بزنید . اخبار ایران رو هم ببینید/ نمونش اخبار سوریه
اگه کسی فقط صدا و سیما رو ببینه اصلا فکر میکنه توی سوریه امن و امانه
لااقل یک تصویری چیزی هم پخش نمیکنند
فقط یکی دوبار اونهم زنده کسانی که شاید به اجبار دولت سوریه به حمایت از بشار این دیکتاتور جانشن پدر رو اونهم زنده پخش کرد

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظر شماها که اگر کسی انتقاد کنه یا با اسلام مشکل داره یا منافقه یا جاسوس انگلیسیا.
واقعا برخورد یک جانبه و دور از انصاف و دروغ های باور نکردنیه تلویزیون دیگه جای دفاع داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برادر یا خواهر من یه کم چشماتو باز کن، دور و بر خودتو نگاه کن، اگر منصف باشی خیلی چیزارو میبینی.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون شبکه هایی که باید نشون بدند دادند/ معلومه که همشهری انلاین چیزی نیمگه. سوتی صدا وسیما رو رو کنه
آقای عزیز !×!!!!!!!

همشهری آنلاین اول از همه این خبر رو گذاشت !!!!!!!!!!!
تو تکذیبیه شبکه خبر هم هست موجود
بنابراین فرافکنی نکنید ...... چون به این نتیجه میرسم در مورد کلیپش فلان میگید
الآن شبکه خبر به نحوی با جمله قشنگ خودش همشهری رو ..........
قطعا اگر راست بود اول از همه اونا برای تبرئه خودشون خبری من بابا این میذاشتن !!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

منبع :
http://www.irinn.ir/web/guest/home?p_p_id=101_INSTANCE_PPIi&p_p_lifecycle=0&p_p_state=maximized&p_p_mode=view&p_p_col_id=tabportlet_INSTANCE_XPYF_column-1&p_p_col_count=5&_101_INSTANCE_PPIi_struts_action=%2Ftagged_content%2Fview_content&_101_INSTANCE_PPIi_redirect=%2Fweb%2Fguest%2Fhome&_101_INSTANCE_PPIi_assetId=177619

hasan6666

عضو جدید

سلام دوست عزيز حرف راست كجا رد و بدل ميشه به ماهم بگين چون واقعا براي من يه سواله؟؟؟؟؟؟هر كي بلده بگه

وضعیت
موضوع بسته شده است.