هر مشكلي داري بگو با حرف زدن درستش ميكنيم..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزدیگه این رشته هایی که میگی دوس داری میتونی همزمان بادانشگات توکلاسای خصوصی ثبت نام کنی ویادبگیری لزومی نداره بری کنکورشون بدی وبری دانشگاشون
دوست جونم اتفاقا این کارو کردم و فوتسال کار میکردم و چقدم داشتم توش چیز میشدم.........اما این معماری مگه گذاشت!انقد کاراش زیاد بود ک مجبور شدم با فوتسال هم بای بای کنم و همین باز باعث شد باز بیشتر از قبل از معماری بدم بیاد
اما باز با این حال میخام اگر خدا بخاد برم رشته دو میدانی........البته اگر این معماری...بذاره

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست رودلت بلندنمیکنیاباشه آجی؟
نبینم دلتوبرنجونی اون بشکنه خدام ناراحت میشه ها
بنده خدا دلم رنجیده خاطرش کردن و رفتن
دیگه ب دست بلند کردن من احتیاج نداره
ای بابا......!!

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست جونم اتفاقا این کارو کردم و فوتسال کار میکردم و چقدم داشتم توش چیز میشدم.........اما این معماری مگه گذاشت!انقد کاراش زیاد بود ک مجبور شدم با فوتسال هم بای بای کنم و همین باز باعث شد باز بیشتر از قبل از معماری بدم بیاد
اما باز با این حال میخام اگر خدا بخاد برم رشته دو میدانی........البته اگر این معماری...بذاره
چه خوب منم به ورزش علاقه دارم تومدرسمون همیشه یادوم میشدم یانهایتااول:D خوبه ایشالابری المپیک واسمون طلاودلاربیاری
نه معماری هم قول میده بچه ی خوبی بشه وبذاره آیداجونم بره به آرزوهاش برسه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ویولون رو انقدهههههههههههههه دوس دالم
از نظر مالی هم ک نهایتش اینه ک 3 تا 5شنبه میرم میشینم ی امامزاده پولش جمع میشه.......دی:D

پس بخرش و برو کلاس آموزش ببین.
نه اینکه حرفه ای بشی نه واسه دل خودت کار کن...
به ندای درونیت پاسخ + بده.
چند سال دیگه پشیمون میشی که چرا وقتی جوونتر بودی ویولون نخریدم و ....

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیا نبودن کی بود
اونم یروز خیلی زود جواب کارشو میگیره خدا اون بالاست جواب کارشو میگیره
اومدم این مشکلو حل کنم اون یکی هم..........!!
آجی نازم تو خیلی خوبیا:gol:
نه عزیزم خوبی ازخودته توخوبی منوخوب میبینی
فهمیدم چی میگی ومنظورت چیه آره خداهمه رومیبینه ویه روزتوهمین دنیاجواب کارخوب یابدشونومیده
حوصلشوداری یه داستان واست تعریف کنم؟

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس بخرش و برو کلاس آموزش ببین.
نه اینکه حرفه ای بشی نه واسه دل خودت کار کن...
به ندای درونیت پاسخ + بده.
چند سال دیگه پشیمون میشی که چرا وقتی جوونتر بودی ویولون نخریدم و ....
اتفاقا چند وقت پیش میخاستم این کارو کنم اما با مشورت و تحقیقی ک کردم بهم گفتن ویولون باید براش درست حسابی وقت بذاری اونم با کارای معماریم ک حسابی وقت گیرن جور درنمیومد و منم بوسیدمشو پرتش کردم تو انباری خاک خورده علایقم

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم خوبی ازخودته توخوبی منوخوب میبینی
فهمیدم چی میگی ومنظورت چیه آره خداهمه رومیبینه ویه روزتوهمین دنیاجواب کارخوب یابدشونومیده
حوصلشوداری یه داستان واست تعریف کنم؟
اگر وقته خودت گرفته نمیشه حتما خیلی هم خوشحال میشم آجی مهربونمممممممممممم:redface:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا چند وقت پیش میخاستم این کارو کنم اما با مشورت و تحقیقی ک کردم بهم گفتن ویولون باید براش درست حسابی وقت بذاری اونم با کارای معماریم ک حسابی وقت گیرن جور درنمیومد و منم بوسیدمشو پرتش کردم تو انباری خاک خورده علایقم

آره وقت گیره.
داداش من مهندسی نفت میخونه و به ویولون علاقه داشت هفته قبل رفت اهواز خرید!420 تومن پاش درومد.خیلی سخت و وقت گیره ولی برای علاقش ارزش قائل بود.
منم به گیتار علاقه ی شدیدی داشتمو ایقد این دست اون دست کردم که الان دیگه وقتی به علاقم فک میکنم میگم بابا ولش کن دیگه پیر شدیم!!!حسش نیست.خیلی ناراحتم

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره وقت گیره.
داداش من مهندسی نفت میخونه و به ویولون علاقه داشت هفته قبل رفت اهواز خرید!420 تومن پاش درومد.خیلی سخت و وقت گیره ولی برای علاقش ارزش قائل بود.
منم به گیتار علاقه ی شدیدی داشتمو ایقد این دست اون دست کردم که الان دیگه وقتی به علاقم فک میکنم میگم بابا ولش کن دیگه پیر شدیم!!!حسش نیست.خیلی ناراحتم
بابا کجای شما پیره؟؟؟؟؟؟
خواهشا دیگه نگیدا
شما ب این شادابی و خوبی پس پیر گفتنتون یعنی چی
انقد انرژی منفی بر خودتون نفرستید،قبول کنید لطفا

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دوستی دارم خیلی گله مثه تومثه همه ی دخترای پاک دیگه که توزندگیشون هیچ گناهی نکردن.اسمشومیگم فریبایکی ازبهترین دوستامه کسیکه ازبچگی میشناختمش خیلی دخترسرزنده وشادی بودباهم خوش بودیم تااینکه دبیرستان که بودیم پسرخالش باش رابطه برقرارکردبااین دروغ که عاشقم وواست میمیرم اونادوسال باهم بودن چون پسرخالش بودخیالش راحت بودکه بش نارونمیزنه خلاصه چن سال میگذره به فریبامیگه بایدرابطمونویه چن مدت قط کنیم چون اگه خونواده هامون بفهمن ممکنه به هم نرسیم پسره داشت سرش کلامیذاش فریبامونوبی دلیل به حال خودش باوعده وعیدکنارگذاشت تابه خوشگذرونیاش برسه هرروزبایه دخترهروزتوخونه یکی
دوستم بیخبرازدنیایی به این پستی تاهمین پارسال عاشق پسرخالش بودپسره هم بااون چشای مظلومش اونوبازم فریب میدادچن سال گذشت یه روزپسره به فریبامیگه هنوزم دوسم داری؟حاضری بام ازدواج کنی؟من دوست دارم وهزارچرت وپرت ساخت وفریباروبازخام کرد
فریبادخترپاکی بودخدابدشونمیخاس اون ازخداخاس راه درستوبش نشون بده اگه خوشبخت میشه پس پسرخالشوبش بده اگه خیرش نیست نه
فرداش قرارشده بودفریباجواب بده دوستم باشوق رفت مغازه پسره که اون پسره روبایه دختردیگه میبینه اونروزدعواشون میشه وپسرخالش به دوستم میگه اصن نمیخادش ومیخاسته باش سرگرم بشه....
فریبادیگه اون فریبای سابق نبودشددخترگوشه گیروساکت هرکاری ام میکردیم بابچه هاشادنمیشدچون میگف بازی کرده باش بااحساساتش بازی کرده...
فریبایادش رفته بودخودش ازخداخاسته بوداگه خیره بش بده اگرم نیس نده امایادش رفته بودواونقدرناراحت بودکه زندگیشوباخت خیلی گذشت پسرخالش ازدواج کردبدون هیچ حقی خوشال بودواززندگیش لذت میبردوفریبامون روزبه روزشکست ولی همیشه ازخدامیخاست حقشوازپسره بگیره تااینکه بعدازدواج پسره فهمیدباهزاران دختروزن بیوه ارتباط نامشروع داشته پسرخالش.چیزایی فهمیدکه اگه باهم ارتباط داشتن نابودش میکرداماچون تموم شده بودهیچی نمیگف یه چن مدت بعدفهمیدپسرخالش هرروززنشوکتک میزنه چون یه بیماری روانی دارشته ازقبل که هیشکی خبرنداشته بعدازدواج باحکم دادگاه پسره مجبورشدبایه دخترعقدکنه حالازنش مونده بودوهوو وکتک وزندگی واقعاخراب اون موقع یادآرزوش افتادکه خداچقدخوبه ناراحتیه اون موقموبخاطرکلکاش به زندگی پرازسختی ابدیم ترجیح دادخدااون روزمنوناراحت کردتاامروزخوشالی وزندگی راحت بی دردسرموببینه
الان فریبابایه پسردانشجوکه هم خوبه وهم عاشق فریباس نامزدکرده
این داستان گفتم بدونی همیشه عشقای نافرجام بدنیس گاهی وقتاخدابنده هاشوخیلی دوس داره که نمیخادبندازتشون تومنجلاب
من اگه عاشق شدم دوس دارم به عشقم برسم اگرم نرسیدم خداصبرم بده اگرم ندادمیشینیم سردرس ومشخمون خرخونی
هییییییییییییییییییی:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا کجای شما پیره؟؟؟؟؟؟
خواهشا دیگه نگیدا
شما ب این شادابی و خوبی پس پیر گفتنتون یعنی چی
انقد انرژی منفی بر خودتون نفرستید،قبول کنید لطفا

نه بابا دلمون پیر شد رفت...
بی انگیزه شدم...
بی تفاوت...
این عکس واسه اون زمانی بود که ترم 8 بودیمو دنبال جشن دانش آموختگی بودیم!اوج بدنسازیم بود به کول نگاه کنین!اونوقت جوون بودم...الان دیگه پیرم و حوصله ی هیچیو ندارم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه دوستی دارم خیلی گله مثه تومثه همه ی دخترای پاک دیگه که توزندگیشون هیچ گناهی نکردن.اسمشومیگم فریبایکی ازبهترین دوستامه کسیکه ازبچگی میشناختمش خیلی دخترسرزنده وشادی بودباهم خوش بودیم تااینکه دبیرستان که بودیم پسرخالش باش رابطه برقرارکردبااین دروغ که عاشقم وواست میمیرم اونادوسال باهم بودن چون پسرخالش بودخیالش راحت بودکه بش نارونمیزنه خلاصه چن سال میگذره به فریبامیگه بایدرابطمونویه چن مدت قط کنیم چون اگه خونواده هامون بفهمن ممکنه به هم نرسیم پسره داشت سرش کلامیذاش فریبامونوبی دلیل به حال خودش باوعده وعیدکنارگذاشت تابه خوشگذرونیاش برسه هرروزبایه دخترهروزتوخونه یکی
دوستم بیخبرازدنیایی به این پستی تاهمین پارسال عاشق پسرخالش بودپسره هم بااون چشای مظلومش اونوبازم فریب میدادچن سال گذشت یه روزپسره به فریبامیگه هنوزم دوسم داری؟حاضری بام ازدواج کنی؟من دوست دارم وهزارچرت وپرت ساخت وفریباروبازخام کرد
فریبادخترپاکی بودخدابدشونمیخاس اون ازخداخاس راه درستوبش نشون بده اگه خوشبخت میشه پس پسرخالشوبش بده اگه خیرش نیست نه
فرداش قرارشده بودفریباجواب بده دوستم باشوق رفت مغازه پسره که اون پسره روبایه دختردیگه میبینه اونروزدعواشون میشه وپسرخالش به دوستم میگه اصن نمیخادش ومیخاسته باش سرگرم بشه....
فریبادیگه اون فریبای سابق نبودشددخترگوشه گیروساکت هرکاری ام میکردیم بابچه هاشادنمیشدچون میگف بازی کرده باش بااحساساتش بازی کرده...
فریبایادش رفته بودخودش ازخداخاسته بوداگه خیره بش بده اگرم نیس نده امایادش رفته بودواونقدرناراحت بودکه زندگیشوباخت خیلی گذشت پسرخالش ازدواج کردبدون هیچ حقی خوشال بودواززندگیش لذت میبردوفریبامون روزبه روزشکست ولی همیشه ازخدامیخاست حقشوازپسره بگیره تااینکه بعدازدواج پسره فهمیدباهزاران دختروزن بیوه ارتباط نامشروع داشته پسرخالش.چیزایی فهمیدکه اگه باهم ارتباط داشتن نابودش میکرداماچون تموم شده بودهیچی نمیگف یه چن مدت بعدفهمیدپسرخالش هرروززنشوکتک میزنه چون یه بیماری روانی دارشته ازقبل که هیشکی خبرنداشته بعدازدواج باحکم دادگاه پسره مجبورشدبایه دخترعقدکنه حالازنش مونده بودوهوو وکتک وزندگی واقعاخراب اون موقع یادآرزوش افتادکه خداچقدخوبه ناراحتیه اون موقموبخاطرکلکاش به زندگی پرازسختی ابدیم ترجیح دادخدااون روزمنوناراحت کردتاامروزخوشالی وزندگی راحت بی دردسرموببینه
این داستان گفتم بدونی همیشه عشقای نافرجام بدنیس گاهی وقتاخدابنده هاشوخیلی دوس داره که نمیخادبندازتشون تومنجلاب
من اگه عاشق شدم دوس دارم به عشقم برسم اگرم نرسیدم خداصبرم بده اگرم ندادمیشینیم سردرس ومشخمون خرخونی

تا تو شرایطش نباشی نمیتونی تصمیم بگیری...
منم پسر داییم اول جوونیش تازه رفته بود سرکار و با نیت خیر عقد کردو بعدش متوجه شد دختره باکره نیست و آمارشو درآورد و طلاقش دادو اول جوونی 50 میلیون تومن براش دادگاه برید که طلاقش بده و پرداخت کنه و زندان نره.خلاصه با قرض و بدبختی پول جور کردو این شد سرانجام نیت خیر!!!
این داستانا واقعین فقط باید درس عبرت بگیریم.
پسر داییم الان دوباره با دیدی بازتر رفت نامزد کردو دختری که طلاقش داده بودم داره با پولای پسر دایی من تو بازار میچرخه

bahare-71

عضو جدید
منم پسر داییم اول جوونیش تازه رفته بود سرکار و با نیت خیر عقد کردو بعدش متوجه شد دختره باکره نیست و آمارشو درآورد و طلاقش دادو اول جوونی 50 میلیون تومن براش دادگاه برید که طلاقش بده و پرداخت کنه و زندان نره.خلاصه با قرض و بدبختی پول جور کردو این شد سرانجام نیت خیر!!!
پسر داییم الان دوباره با دیدی بازتر رفت نامزد کردو دختری که طلاقش داده بودم داره با پولای پسر دایی من تو بازار میچرخه

؟؟؟؟؟؟

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کن میدونم چی میگی و باور کن من هنوزم براش دعا میکنم ک خدا سر راهش دختر بد نزاره(امیدوارم حرفمو باور کنی)
من خودمم بدجور ب قسمت و صلاح خدا اعتقاد دارم و میدونم ک خدا یکی هزار بار بهترو سر راهم میزاره(انرژی مثبت)
برات از ته ته دلم آرزو میکنم خدا بهترینه بهترینارو سر راهت قرار بده
هزار بار ممنون ک برام وقت گذاشتی:gol::gol:

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا دلمون پیر شد رفت...
بی انگیزه شدم...
بی تفاوت...
این عکس واسه اون زمانی بود که ترم 8 بودیمو دنبال جشن دانش آموختگی بودیم!اوج بدنسازیم بود به کول نگاه کنین!اونوقت جوون بودم...الان دیگه پیرم و حوصله ی هیچیو ندارم
دلتون جوونه جوونه
بابا تنبلی رو بزازید کنار ی یا علی بگید و زندگی شیکتونو دوباره شروع کنید اونموقع ست ک میبینید هر روز ی انگیزه جدید پیدا میکنید.....امتحانش کنید ضرر ک نمیکنید کلی هم منفعت داره:D
توکل ب خدا هم حسابی قدرت شروعی قشنگترو بهتون میده......

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا دقت دقت

پسرا دقت دقت

این اتفاق عینا برای یکی از دوستای صمیمی من اتفاق افتاد وزندگیش نابود شد.... :w47:

"دختر خوب کم یابه ولی پیدا میشه ... دیروزود داره ولی سوخت وسوز نداره "
تو انتخاب دختر خیلی خیلی خیلی خیلی خییییییییییییلی .... ودوباره خیلی باید دقت کرد وهمه ی آمارشو در اورد....:w10:

آهای پسرا بازم میگم خیلی دقت کنید!!!!!!!!
یدفعه جنس چینی بهتون ندن!!

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اتفاق عینا برای یکی از دوستای صمیمی من اتفاق افتاد وزندگیش نابود شد.... :w47:

تو انتخاب دختر خیلی خیلی خیلی خیلی خییییییییییییلی .... ودوباره خیلی باید دقت کرد وهمه ی آمارشو در اورد....:w10:

ایضا برای دختر خانما هم همین حرفا و دقتها باید باشه تازه بلکم بیشتر...........

• Like
واکنش ها: etnn

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

"پسر خوب کم یابه ولی پیدا میشه ... دیروزود داره ولی سوخت وسوز نداره "
تو انتخاب پسر خیلی خیلی خیلی خیلی خییییییییییییلی .... ودوباره خیلی باید دقت کرد وهمه ی آمارشو در اورد....:w10:

آهای دخترا بازم میگم خیلی دقت کنید!!!!!!!!
چه حرف خوبی خانماپس دقت لازموداشته باشین یه وقع جنس چینی نندازن بهتون :biggrin:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلتون جوونه جوونه
بابا تنبلی رو بزازید کنار ی یا علی بگید و زندگی شیکتونو دوباره شروع کنید اونموقع ست ک میبینید هر روز ی انگیزه جدید پیدا میکنید.....امتحانش کنید ضرر ک نمیکنید کلی هم منفعت داره:D
توکل ب خدا هم حسابی قدرت شروعی قشنگترو بهتون میده......

دیگه حسش نیست!انگیزه که آدم نداشته باشه فایده نداره.
دارم مدارکمو آماده میکنم برم سربازی.
ایشالا بمیرمو سربازیو نبینم!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حواسمون هست...
ازدواج تعطیل شد رفت کلا...دیگه تنهایی مد شده.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه حسش نیست!انگیزه که آدم نداشته باشه فایده نداره.
دارم مدارکمو آماده میکنم برم سربازی.
ایشالا بمیرمو سربازیو نبینم!
چی چی میگی عامو؟مردن بره چی؟
عموزادمون داره میره سربوزی شادونشگول برمیگرده چیزی نس که اتفاقابراشماسربازی خوبه به دلایلی:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.