هر مشكلي داري بگو با حرف زدن درستش ميكنيم..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته دوست من اين بيانات شما متين ولي اين گونه تفكرات رو حداقل ما ايرانيا بوسيديم گذاشتيم كنار با مسائلي مثل چشم و هم چشمي و رو كم كني كه البته مختص ايراني جماعت هست اين گونه زندگي كه شما ميفرماييد غير ممكنه
همچیز ممکنه باید انتخاب درستی داشت

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
خانم هاوآقایون محترم که مشکل دارن مشکلاتشون روتواین سایت بذارن جواب تخصصیشومیگیرن...باتشکر

http://www.hamdardi.net/
منكه مشكلي ندارم همه چيو عالي زندگي زيبا همه چي فراهم تحريم ها رو هم دور ميزنيم آمريكا هم هيچ غلطي نيمتونه بكنه!!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون كارتون بوده داداشتون واستون تعريف كرده پسر تا به سن قانوني(18 سال تمام) نرسه كه نيمتونه ازدواج كنه!!!!!! در ضمن فكر كردي خرج اونا رو كي ميده خب معلمومه خونواده ها شما حاضري همسر آيندت خرجشو خونوادت بده همسرت بشه دوماد سرخونه اگه حاضري كه بسم الله!!!!

پسر دایی من دیپلم ناقص بود و سرباز فراریه!!!!
وسط سربازیش ول کرد اومد خونه!!!
پدرش براش زن گرفت که آدم بشه بره سربازی....
بله خرجشم پدرش یعنی دایی بنده باید بده.

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا سن کمم مناسب ازدواج نیست دختر و پسر باید درست و غلطشون تشخیص بدن اصلا اونا چی میفهممن زندگی مشترک یعنی چی
هنوز خیلی بچه اند بیچاره ها

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون كارتون بوده داداشتون واستون تعريف كرده پسر تا به سن قانوني(18 سال تمام) نرسه كه نيمتونه ازدواج كنه!!!!!! در ضمن فكر كردي خرج اونا رو كي ميده خب معلمومه خونواده ها شما حاضري همسر آيندت خرجشو خونوادت بده همسرت بشه دوماد سرخونه اگه حاضري كه بسم الله!!!!
یه چیزبگم؟من خودم به شخصه وضعیت مالی طرف واسم مهم نیس اصن دوس دارم بامامان باباش یامامان بابای خودم زندگی کنم بعدش بابام اونقدداره که خرج یه نفردیگم بده بعدش بعدن میره سرکارمگه توخونه میشینه ؟آخرش وضعمون خوب میشه اگرم نشدزندگیمون بدنمیشه
زندگی فقط مال وثروت نیست که یه چیزای دیگم هست که بایدتوزندگی باشه

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
چقدم كه آدم شد( البته ببخشيد رك گفتم)
ازدواج= سد بزرگ زندگي براي دستيابي به خوشبختي

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای یعنی بدبختی
اخه این پدر ومادرا چی فکر میکنن برای خودشون
خدای من؟!!!!!!!!!!!!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانم هاوآقایون محترم که مشکل دارن مشکلاتشون روتواین سایت بذارن جواب تخصصیشومیگیرن...باتشکر

http://www.hamdardi.net/

اون زمانیکه دغده ی ما ازدواج بود آره این سایت ها و روانشناسی ها بدردمون میخورد...ولی دیگه گذشت.
پسرا اکثر به این نتیجه رسیدن که در برابر غول بزرگی به اسم ازدواج واقعا ضعیفن!!!!
الان اکثر دنبال کارای موقتی و لحظه ای هستن!!!
هم کمخرج تره هم بدون مسئولیته!!!

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه چیزبگم؟من خودم به شخصه وضعیت مالی طرف واسم مهم نیس اصن دوس دارم بامامان باباش یامامان بابای خودم زندگی کنم بعدش بابام اونقدداره که خرج یه نفردیگم بده بعدش بعدن میره سرکارمگه توخونه میشینه ؟آخرش وضعمون خوب میشه اگرم نشدزندگیمون بدنمیشه
نه عزیزم اینطوریام نیست
زندگی بچه بازی نیست که با پدر مادراتون زندگی کنید
دوری و دوستی

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
منكه مشكلي ندارم همه چيو عالي زندگي زيبا همه چي فراهم تحريم ها رو هم دور ميزنيم آمريكا هم هيچ غلطي نيمتونه بكنه!!!!!
چقدخودتونودرگیرمسائل روزکردین چیکاردارین تخم مرغ دونه ای چنده بابااتزگشنگی که نمیمیریم که بلاخره زندگی یجوری میگذره همچین دوران قحطی وخفقانی ام نیومده ها

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
چقدخودتونودرگیرمسائل روزکردین چیکاردارین تخم مرغ دونه ای چنده بابااتزگشنگی که نمیمیریم که بلاخره زندگی یجوری میگذره همچین دوران قحطی وخفقانی ام نیومده ها
شما دعا كن تهش جنگ نشه مجبور شيم بريم جونمونو بذاريم رو دوشمون فرار كنيم بقيش پيشكش!!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اگه دخترا اینجور فک میکردن الان وضعیت اینطور نبود!!!!
پسرا همه دارن به سمت کارای ناشایست و بی بنیان کشیده میشن!!
چون همیشه در دسترسشون هست!

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون زمانیکه دغده ی ما ازدواج بود آره این سایت ها و روانشناسی ها بدردمون میخورد...ولی دیگه گذشت.
پسرا اکثر به این نتیجه رسیدن که در برابر غول بزرگی به اسم ازدواج واقعا ضعیفن!!!!
پس چراتوشهرماهرروز تمایل به ازدواج بیشترمیشه؟
من خودم بیخیال ازدواجم وتابه اهدافم نرسم حاضرنیستم مجردیموبه متاهلی پرمسئولیت بفروشم

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون پسرا زدن به بیراهه برادر من

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخیرم فقط دنبال ساده ترین و راحترین کار میرن
البته جای تاسف داره چون هیچی از ازدواج نفهمیدن اونا بهتره همنطوری زندگی کنند
ادم درست ترجیح میده درست زندگی کنه

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
من خودم بیخیال ازدواجم وتابه اهدافم نرسم حاضرنیستم مجردیموبه متاهلی پرمسئولیت بفروشم
نه تورو خدا بيا رو برو ازدواج كن!!! كو شور!!!
دوستان ما كه رفتيم پي بدبخيتمون فعلن خداحافظ

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

واسه شما میگذره!!!
نه منکه درسم تموم شده و خونه بابامم و انگار رو خار نشستم!!!؟؟؟
هر یه لقمه نونی که تو این خونه میخورم انگار دارم سم میخورم!!!
نه اینکه بهم بد میگذره اینجا اصن!!خودم دیگه نمیتونم بمونم.
فرق پسرا و دخترا اینه

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه شما میگذره!!!
نه منکه درسم تموم شده و خونه بابامم و انگار رو خار نشستم!!!؟؟؟
هر یه لقمه نونی که تو این خونه میخورم انگار دارم سم میخورم!!!
نه اینکه بهم بد میگذره اینجا اصن!!خودم دیگه نمیتونم بمونم.
فرق پسرا و دخترا اینه
داداش تورو خدا اینجوری نگید
سعی کنید بخدا نشدنی نیشت
برا خودتون سخت نگیرید دختر خوبم هست
توکلتونن به خدا باشه انشالله یه کار مناسب پیدا میکنید و یه دختر شایسته ومناسب خودتون

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم اینطوریام نیست
زندگی بچه بازی نیست که با پدر مادراتون زندگی کنید
دوری و دوستی
میدونم عزیزم ولی میگم اگه شوورم نداشت چه اشکال داره بامامان باباهامون زندگی کنیم

شما دعا كن تهش جنگ نشه مجبور شيم بريم جونمونو بذاريم رو دوشمون فرار كنيم بقيش پيشكش!!!!!
الانم جنگ نشده میتونین برین خارج...دومادمون دبی تشریف داره یه سال بیشترنیس وضعش توپ شده حالام دلش نمیخادبرگرده ایران ...شمام برواونجاپولدارشوبعدبیاایران زن بگیراگرم خاستی ازهمون جابگیربیاراگرم نخاستی همونجاموندگارشوتومملکت غریب زبون نفهما

شمام دلتون پره ازازدواج واین سدهای مالی که راهوبستن برااازدواج...همه دختراواقعامیگم اینطوری نیستم مال وثروت مهم هست ولی تااندازه ای میشه بعدهامردوزن باکمک هم بیشترازخونواده هاشون درآرن به شرطی که الان سخت نگیرن...به نظرم شیربهابی معنی ومفتووبیخوده بایدحذف شه وهم چنین مهریه های گرون که حالاچی بشه هزاروخورده ای سکه؟خوشبختی اورده واسه کسی؟نه والاهمش الکیه و...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شاید شهر شما وضع مالیشون خوب باشه!!!!
من دارم راجب همسنا و دوستای خودم که باهم بودیم صحبت میکنم.
تقریبا تو دانشگاه 25تا پسر بودیم همکلاسی بودیم.هممون خیلی باهم صمیمی بودیم.هرکدوممون از یه دختری تو دانشگاه خوشمون میومد!
ازون جمع فقط دو نفر رفتن جلو و حرفشونو زدن و تا الان تموم اون عشقا مخفی مونده و همه تقریبا فراموش کردن چون توانایی اینکه بتونن دختر رو راضی کنن نداشتن!!
دخترامونم اکثرا معمولی بودن!پسرا خیلی ازشون سرتر بودن ولی خوب این حرفا معنی نداره.مهم اینه که پسرا خودشون تمایلی دیگه ندارن به ازدواج

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیرم فقط دنبال ساده ترین و راحترین کار میرن
البته جای تاسف داره چون هیچی از ازدواج نفهمیدن اونا بهتره همنطوری زندگی کنند
ادم درست ترجیح میده درست زندگی کنه
موافقم شدیدا اینجورآدمای پست ازدواجم بکنن دوباره به بهونه های بی سروته میرن سراغ کارای بد

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش تورو خدا اینجوری نگید
سعی کنید بخدا نشدنی نیشت
برا خودتون سخت نگیرید دختر خوبم هست
توکلتونن به خدا باشه انشالله یه کار مناسب پیدا میکنید و یه دختر شایسته ومناسب خودتون

بخدا تو عمرم ازین کارایی که پسرای امروزی میکنن و هر روز با یه دخترن و دست دخترارو میگیرن میرن کافی شاپو هر روز تو بقل یه دختر هستن نکردم.تموم عمرمو پاک زندگی کردم ولی پشیمونم!
چون پاکی دیگه هیچ ارزشی نداره.
وقتی یه دختر بمن بگه شما خیلی پسر خوب و پاکی هستین و من همه جوره قبولش دارم ولی جوابم بهتون منفیه چی دارم بگم؟؟
فقط چون سر کار نبودم!فقط چون پول نداشتم!
پس اون همه علاقه کجا رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینا همش واسه قصه هاست!
تو دل من نسیتین ببینین چقد آشوبه!!!
تا قبل ازین ماجرا به آینده امیدوار بودم اما الان هیچ امیدی ندارم!

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید شهر شما وضع مالیشون خوب باشه!!!!
من دارم راجب همسنا و دوستای خودم که باهم بودیم صحبت میکنم.
تقریبا تو دانشگاه 25تا پسر بودیم همکلاسی بودیم.هممون خیلی باهم صمیمی بودیم.هرکدوممون از یه دختری تو دانشگاه خوشمون میومد!
ازون جمع فقط دو نفر رفتن جلو و حرفشونو زدن و تا الان تموم اون عشقا مخفی مونده و همه تقریبا فراموش کردن چون توانایی اینکه بتونن دختر رو راضی کنن نداشتن!!
دخترامونم اکثرا معمولی بودن!پسرا خیلی ازشون سرتر بودن ولی خوب این حرفا معنی نداره.مهم اینه که پسرا خودشون تمایلی دیگه ندارن به ازدواج
نگین تمایل ندارن بگین اونقدفکرمیکنن ازدواج سخته که پاپیش نمیذارن
نه توشهرماخیلیاوضعشون خوب نیس ولی ازدواج میکنن...اینکه فکرمیکنین توخونه بیکاریوغذاخوردنت مثه زهره خب برین دنبال کارک
کارهرچی باشه کاره ازکارای ساده شروع کن تابرسی به آرزوهات
من خیلیارودیدم بهترین رشته هارودارن اماکارمیکنن مشکل شمااینه که نمیری سراغ کارمیگی کارگیرنمیادنه اینطوری نیس کارهست ولی چون فک میکنی به مزاجت خوش نمیادوبه شخصیتت نمیخوره سراغ هرکاری نمیری
البته منظورم هرکاری نیس یه کاری که بتونی ماهی چن تومن درآری تازندگیت بگذره

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موافقم شدیدا اینجورآدمای پست ازدواجم بکنن دوباره به بهونه های بی سروته میرن سراغ کارای بد

آره منم قبول دارم.ولی دارم میبینم این آدمای پست بیشتر به دل دخترا میشینن!!!!!!!!!
هرکار میخوان میکنن آخر سرم بهترین دختر بهشون جواب مثبت میده!!فقط چون پولدار بودن!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگین تمایل ندارن بگین اونقدفکرمیکنن ازدواج سخته که پاپیش نمیذارن
نه توشهرماخیلیاوضعشون خوب نیس ولی ازدواج میکنن...اینکه فکرمیکنین توخونه بیکاریوغذاخوردنت مثه زهره خب برین دنبال کارک
کارهرچی باشه کاره ازکارای ساده شروع کن تابرسی به آرزوهات
من خیلیارودیدم بهترین رشته هارودارن اماکارمیکنن مشکل شمااینه که نمیری سراغ کارمیگی کارگیرنمیادنه اینطوری نیس کارهست ولی چون فک میکنی به مزاجت خوش نمیادوبه شخصیتت نمیخوره سراغ هرکاری نمیری
البته منظورم هرکاری نیس یه کاری که بتونی ماهی چن تومن درآری تازندگیت بگذره

تا حالا مشکلی به اسم سربازی جلو روت بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخدا تو عمرم ازین کارایی که پسرای امروزی میکنن و هر روز با یه دخترن و دست دخترارو میگیرن میرن کافی شاپو هر روز تو بقل یه دختر هستن نکردم.تموم عمرمو پاک زندگی کردم ولی پشیمونم!
چون پاکی دیگه هیچ ارزشی نداره.
وقتی یه دختر بمن بگه شما خیلی پسر خوب و پاکی هستین و من همه جوره قبولش دارم ولی جوابم بهتون منفیه چی دارم بگم؟؟
فقط چون سر کار نبودم!فقط چون پول نداشتم!
پس اون همه علاقه کجا رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینا همش واسه قصه هاست!
تو دل من نسیتین ببینین چقد آشوبه!!!
تا قبل ازین ماجرا به آینده امیدوار بودم اما الان هیچ امیدی ندارم!
داداش اون دختر حق داره نمیشه با ادم بیکار زندگی کرد از طرفیم اشتباه کرد ادم خوبم کم پیدا میشه باید کمکتون میکرد تا یه جا مشغول شید
بعد شمام که خبر از دل اون دختر ندارید شاید خونوادش سختگیر بودن
درست میشه انشالله احتمالا قسمت نبود

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره منم قبول دارم.ولی دارم میبینم این آدمای پست بیشتر به دل دخترا میشینن!!!!!!!!!
هرکار میخوان میکنن آخر سرم بهترین دختر بهشون جواب مثبت میده!!فقط چون پولدار بودن!!
یه ضرب المثل قدیمیه که میگه خدادروتخته روباهم جورمیکنه
حتمااین دختراییکه جواب مثبت میدن مثه همون پسراپست ان
دنیایه جوریه که آدمارومثه پازل قرارداده وهرکس ازجنس خودش زن یاشوورمیگیره اگه پاک باشی همسرپاک گیرت میادواگرم بدهمسرتم بدو...میشه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا مشکلی به اسم سربازی جلو روت بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سربازی درسته بده دوسال ازعمرتوالکی هدرمیده ولی میشه به عنوان یه اتفاق تووزندگی حسابش کردمثه مردن میمونه چیزی که توزندگی هرکسی هست سربازی هم بده ولی تووزندگی هرپسری وجودداره کاری هم نمیشه کرد

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش اون دختر حق داره نمیشه با ادم بیکار زندگی کرد از طرفیم اشتباه کرد ادم خوبم کم پیدا میشه باید کمکتون میکرد تا یه جا مشغول شید
بعد شمام که خبر از دل اون دختر ندارید شاید خونوادش سختگیر بودن
درست میشه انشالله احتمالا قسمت نبود

آره قسمت نبود.لیاقتشم نداشتم و هزارتای این حرفارو بار خودم کردم.
ولی فایده نداره.
کسی که اونقد دوسش داشتمو دوسم داشت اینجور شد چه انتظاری از بقیه میره!!!!؟؟؟؟
همون حرف اولم دوباره اومد جلو چشام.
ازدواج و امر خیر دیگه دورش گذشت!!!بقول دوستان جواد شده.
الان تنهایی مد شده

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه ضرب المثل قدیمیه که میگه خدادروتخته روباهم جورمیکنه
حتمااین دختراییکه جواب مثبت میدن مثه همون پسراپست ان
دنیایه جوریه که آدمارومثه پازل قرارداده وهرکس ازجنس خودش زن یاشوورمیگیره اگه پاک باشی همسرپاک گیرت میادواگرم بدهمسرتم بدو...میشه

دوره ی این چیزا هم گذشت.بدترین پسرا بخاطر پولشون بهترین دخترارو گرفتن بخدا....
ماکه دیگه آرزوی این چیزا رو نداریم.بخدا بهترین دختر دنیا هم بیاد به پام بیفته دیگه ازدواج نمیکنم.اصن حال و حوصلشو ندارم.
احتمال 99 درصد سربازیم معاف میشم ولی دیگه دوس ندارم کسی بیاد تو زندگیم.اصن من لیاقت هیچ دختریو ندارم اینجوری دارم فک میکنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.