یک سوال ؟لطفا نظرتون هر چی هست بنویسد؟ تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

KIAN IRANI

عضو جدید
با سلام
بنده 26 سالم هست مدتی است علاقه مند به دختری شدم که ازبسیاری جهات با ایشان تفاهم دارم .ولی ایشان یه مقدار ریز هستند. برای بهتر فهمیدن حرف بنده : من قدم 190 می باشد و وزنم 115 کیلو ولی ایشان 155 هستند و وزنشان 55 کیلو و با توجه به اینکه خانواده ما اکثرشان بلند قد و درشت هیکل می باشند ایشان یه مقدار کوچک به نظر می رسند و همچنین بنده هم دوست دارم همسرم قد بلند و درشت اندام باشد ولی از طرفی دیگر نمی توانم ازفکر این دختر خارج شوم چون واقعا باوقار است . همچنین دوستانم می گویند دختر قد بلند میشود پیدا کرد ولی معلوم نیست با این کمالات باشد. می خواستم بدونم شما دوستان اگه بودید چیکار می کردید آیا به این دختر میگفتید دوستت دارم و یا باتوجه به سنم (26) منتظر فرصتهای دیگر بودید ؟
ممنون از راهنماییتان

baharet

عضو جدید
با این کمالاتی که شما میگید سخته از این دختر گذشت ولی ی خورده هم بفکر بچه هاتون باشید مثلا اگه پسر دار شدین و قدش رفت به مامانش باید چی کار کرد؟ دختر قد بلند و با کمالت پیدا می شه بیشتر بگردین . تازه شما که سنی نداری داداشای من 30-33 این جاها اونم بزور مامانم زن گرفتن :smile:

KIAN IRANI

عضو جدید
بالاخره وقتي تا ازدواج پيش رفتي حتما بينتون علاقه به وجد اومده
آره راست میگی ولی هنوز حرفی پیش نیومده از ازدواج و میتونم با چند تا حرف کاری کنم که ازم بدش بیاد یعنی میخواستم انجام بدم ولی دلم نیومد.؟!

mahsa.92

عضو جدید
سلام نمیگم ظاهر مهم نیست....مهمه ولی بعد ی مدت تا حدودی ظاهر عادی میشه.....................
اما اون چیزی ک مهم تره باطنه و رفتار انسان هاس.......چون تغییر باطن و رفتار یا نشدنیه یا خیلی سخته.................................

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره راست میگی ولی هنوز حرفی پیش نیومده از ازدواج و میتونم با چند تا حرف کاری کنم که ازم بدش بیاد یعنی میخواستم انجام بدم ولی دلم نیومد.؟!
خوب جاي شكرش باقيه كه عقلت يه خورده تكون داد به خودش البته ببخش اينجوري ميگما
ولي قبول كن كارت اشتباه بوده

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهر مهم نیست .مهم اینه که شما با هم کامل باشید / همین...و اگر باطن اون خانم شما رو مجذوب خودش کرده بدونید که انتخاب درستی هست:smile:

mehdisato66

عضو جدید
سلام.همچین موردی بین فامیل خودمون بود که پسر بسیار قد بلندتر از دختر بود و در ابتدا هر کسی میدیدشون به اصطلاح خودمونی میگفت مثل فیلو فنجون میمونن ولی الان به خوبیو خوشی دارن زندگی میکنن خیلی هم خوشبخت هستن و مسئله قد مشکلی در زندگیشون ایجاد نکرده و در ضمن دو فرزند دارن که هر دوتاشون قد عادی دارن .به نظر من در زندگی معیارهای مهمتری نسبت به قد وجود داره.امیدوارم که موفق باشید.

maneger fd

عضو جدید
اگه برا خودت قد و اينجور مسايل مهم نيست نشيني فردا ايراد بگيري كه چرا به قول خودت ريزه...به نظر من خيلي مهم نيست..مهم اينه كه همديگرو درك كنيد و كنار هم به ارامش برسيد دوست من...مطمينم جوابشو خودت ميدوني

KIAN IRANI

عضو جدید
سلام نمیگم ظاهر مهم نیست....مهمه ولی بعد ی مدت تا حدودی ظاهر عادی میشه.....................
اما اون چیزی ک مهم تره باطنه و رفتار انسان هاس.......چون تغییر باطن و رفتار یا نشدنیه یا خیلی سخته.................................

از نظر باطن عالیه نه اینکه من چون عاشق شدم تاییدش کنم تمام همکارانم ایشان را تایید می کنند

KIAN IRANI

عضو جدید
اگه برا خودت قد و اينجور مسايل مهم نيست نشيني فردا ايراد بگيري كه چرا به قول خودت ريزه...به نظر من خيلي مهم نيست..مهم اينه كه همديگرو درك كنيد و كنار هم به ارامش برسيد دوست من...مطمينم جوابشو خودت ميدوني

متاسفانه جوابش را خودم نمیدونم چون من هم قد بلند را میخوام و هم باطن خوب

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوسته عزیزم.من یه بار دیگه تو یه تاپیکه دیگه گفتم بازم میگم این چیزا اصن مهم نیس .اما اگه به فکره آیندتی و فردا که ازدواج کردیم به فکره اینی که بچتون بلند قد باشه یا کوتاه قد این دیگه با خودته.به این سادگیم نیس که اکثریت بگن نه خوب نیس شماهم بگی باشه پس بیخیالش میشم پس یه ذره بیشتر فک کن.................

KIAN IRANI

عضو جدید
سلام دوسته عزیزم.من یه بار دیگه تو یه تاپیکه دیگه گفتم بازم میگم این چیزا اصن مهم نیس .اما اگه به فکره آیندتی و فردا که ازدواج کردیم به فکره اینی که بچتون بلند قد باشه یا کوتاه قد این دیگه با خودته.به این سادگیم نیس که اکثریت بگن نه خوب نیس شماهم بگی باشه پس بیخیالش میشم پس یه ذره بیشتر فک کن.................

من حدود بیست روزه دارم فکر میکنم ولی هنوز دو دل هستم

saeed jamshidi

عضو جدید
گر جزبه عشق اولسا گتیرم نجه گلمز دادا تو این زمونه دختر خوب خیلی خیلی خیلی خیلی کم ‍‍‍بیدا میشه وضع مالی باباش خوبم باشه از دستش بدی دیونه ای

رهاپرتو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یا این تعریفا که از اون خانم کردین آخه چور دلت میاد ازش بگذری.حالا یه لاغرو کوتاه قدم تو خانوادتون باشه چی میشه مگه؟شاید قسمت شما همین باشه.

yare66

عضو جدید
اگه دوستش داری دیگه فکر کردن نمی خواد... حالا قدشم بنده خدا زیادم کوتاه نیست در مقابل شما کوتاه و ریز میزنه...
حالا تو خانوادتون یکی مثل خودتون نباشه چی میشه مگه؟؟؟!!!
برو دنبال عشقت.

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این کمالاتی که شما میگید سخته از این دختر گذشت ولی ی خورده هم بفکر بچه هاتون باشید مثلا اگه پسر دار شدین و قدش رفت به مامانش باید چی کار کرد؟ دختر قد بلند و با کمالت پیدا می شه بیشتر بگردین . تازه شما که سنی نداری داداشای من 30-33 این جاها اونم بزور مامانم زن گرفتن :smile:
بر اساس علم ژنتیک قد بچه ها میانگین قد پدرو مادر +چندسانتی

شهرآفتابی

عضو جدید
با سلام
بنده 26 سالم هست مدتی است علاقه مند به دختری شدم که ازبسیاری جهات با ایشان تفاهم دارم .ولی ایشان یه مقدار ریز هستند. برای بهتر فهمیدن حرف بنده : من قدم 190 می باشد و وزنم 115 کیلو ولی ایشان 155 هستند و وزنشان 55 کیلو و با توجه به اینکه خانواده ما اکثرشان بلند قد و درشت هیکل می باشند ایشان یه مقدار کوچک به نظر می رسند و همچنین بنده هم دوست دارم همسرم قد بلند و درشت اندام باشد ولی از طرفی دیگر نمی توانم ازفکر این دختر خارج شوم چون واقعا باوقار است . همچنین دوستانم می گویند دختر قد بلند میشود پیدا کرد ولی معلوم نیست با این کمالات باشد. می خواستم بدونم شما دوستان اگه بودید چیکار می کردید آیا به این دختر میگفتید دوستت دارم و یا باتوجه به سنم (26) منتظر فرصتهای دیگر بودید ؟
ممنون از راهنماییتان
سلام دوست گرامی
قد نصیحت ندارم ولی خوب ارزش نوشتن داره حرفام وبرای شما ارزش خوندن
ببین دوست گرامی یه بار به دلت کاملا وعمقی رجوع کن ببین چقد این خانم رو دوست دارید تا حدی که میتوند ا زاون معیار های که تو ذهنتون طبق نوشته هاتون بگذرید یانه یعنی یه بارکامل تو ذهنتون زندگیتون رو مرور کنید یعنی تا آینده برید ببیند می تونید یا نه بعدش انتخاب کنید جوری نشه که هم زندگی خودتون رو تباه کنید هم زندگی کسی که میگید دوسش دارید
نظر شخصی من اینه که ادما بیشتر تقریبا99 درصد باید با دلشون معامله کنن دیگه هرشخصی یه نظر ویه افکاری داره برا خودش وقابله احترامه

mahtab s

عضو جدید
بنظر من دوست عزیز ظاهر واسه دو روزه اون اخلاق و شعور و درک طرفه ک واسه ادم میمونه. من خودمم اوایل به ظواهر اهمیت میدادم ولی الان میبینم چیزهای مهمتری هم توی زندگی هس.
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا