هر کی میاد تو دیدگاهشو بگه لطفا ...

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان مهندسم

روزو روزگارتون خوش

یه سوال داشتم ازتون:

چقدر به اینترنت و ادمای مجازیه داخلش و روابطی که بینشون هست وابسته شدین؟؟؟؟؟

این وابستگیتون از رو تنهاییه یا یجور تفریحه و یا عادت کردین؟؟؟؟؟؟

شده تا حالا از این وابستگیای مجازی سیر یا پشیمون شین ؟

خوشحال میشم نظراتتونو بشنوم :gol:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به اینترنت خییلی وابسته شدم ولی به ادمای مجازیش زیاد نه-اگه یه روز نیام اینترنت میمیرم!البته چون رشته ام هم کامپیوتره وابستگیم به کامپیوتر و اینترنت زیاده.
این وابستگی هم از روی تنهاییه هم واسه تفریح.
اره همین چند وقت پیش از وابستگی به یه ادم مجازی پشیمون شدم و به سختی تقریبا فراموشش کردم...چون به نفع هر دومون بود..:smile:

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به اینترنت خییلی وابسته شدم ولی به ادمای مجازیش زیاد نه-اگه یه روز نیام اینترنت میمیرم!البته چون رشته ام هم کامپیوتره وابستگیم به کامپیوتر و اینترنت زیاده.
این وابستگی هم از روی تنهاییه هم واسه تفریح.
اره همین چند وقت پیش از وابستگی به یه ادم مجازی پشیمون شدم و به سختی تقریبا فراموشش کردم...چون به نفع هر دومون بود..:smile:

چقد قشنگ و کامل جواب سوالامو دادی دوست گلم
واقعا از شنیدن حرفات خوشحال شدم احساس کردم تنها نیستم تو جواب این سوالام

امضاتم خیلی پر معنا و زیبا بود... مرسی

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همون اعتیاد منظورته دیگه

من الان یه جور بیماری گرفتم بهش

بدبختیشم اینجاس که همیشه در دسترس هست

در حالی که حتی خودشما همیشه در دسترس خودتون نیستید
===========================================

یه مدته دارم به اینجا رسیدم که اینترنتم روح داره و روح من و اینترنت به هم گره خورده

بنظرتون اینترنت روح داره؟

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون اعتیاد منظورته دیگه

من الان یه جور بیماری گرفتم بهش

بدبختیشم اینجاس که همیشه در دسترس هست

در حالی که حتی خودشما همیشه در دسترس خودتون نیستید
===========================================

یه مدته دارم به اینجا رسیدم که اینترنتم روح داره و روح من و اینترنت به هم گره خورده

بنظرتون اینترنت روح داره؟

اعتیادم میشه گفت ...

با حرفات موافقم

مطمئنا روح داره ............ه

اگه به ادمای توی نت دل ببندی و وابسته اونا شی یقینا میشه گفت روح داره چون پشتش یه ادمی نشسته که سرشار از احساسات و روحه

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اوایل خیلی . مست اینجا بودم . کم کم که عادی میشه میفهمی اینترنت با دنیای بیرونت یکی میشه

engage

اخراجی موقت
ﺍﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﺎﺳﻪ ﺍﻳﻦ ﮐﻪ ﺑﺨﺎﯼ ﺍﺯ ﻓﮑﺮ و ﻧﻈﺮ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﻣﻄﻠﻊ ﺑﺸﯽ ﺧﻮﺑﻪ و ﺣﺮﻓﯽ ﮐﻪ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﭘﺮﺳﻴﺪ ﺑﭙﺮﺳﯽ ﺍﮔﺮ ﻧﻪ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﻃﺮﻑ ﺷﺨﺼﻴﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺗﺎ ﺩﭼﺎﺭ ﻣﺸﮑﻞ ﻧﺸﯽ ﺍﮔﻪ ﺣﺲ ﺯﺭﻧﮕﯽ ﺑﻬﺖ ﺩﺳﺖ ﺑﺪﻩ ﺑﺮﺍ ﻋﻤﻠﯽ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺪﻭﻧﯽ ﺷﺎﻳﺪ ﺍﻭﻧﻮﺭﯼ ﺯﺭﻧﮕﺘﺮ ﺍﺯ ﺗﻮﻳﻪ ﺑﺎﺳﻪ ﺳﻮ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺣﺘﻤﺎﻟﯽ ﮐﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮﻭ ﺩﺷﻤﻦ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﺗﺎ ﺿﺮﺭ ﻧﺒﻴﻨﯽ

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من نزدیک به 2 سال هست که تو اینترنت زیاد میام . مخصوصا بعد از اینکه به باشگاه اومدم !
به نظر من اینترنت هم دنیایی است و حتی میشه درونش زندگی کرد !
من از همه چی جالبتر شبکه های اجتماعی رو می دونم ! چون با روح و ذات ادمی گره خورده است !
من کمتر تلویزیون نگاه می کنم شاید روزی نیم ساعت به طور متوسط !

همه جور آدم تو این فضا وجود داره ؟ من تو این فضا دوستانی دارم که فکر نکنم حتی تا آخر عمر یکبار هم ببینمشون ولی بهشون وفدار هستم و دوست خودم می دونم و اگر کمکی هم از دستم بر بیاد براش انجام میدم !

من سعی می کنم تو زندگی به هیچی دلبستگی نداشته باشم ، حتی فوتبال و .....
یادمه جام جهانی افریقا بود فوتبال آلمان آرژانتین داشتم می دیدم ، دوستام بهم گفتم بریم دریا شنا ، رفتم و انگار نه انگار ! یا بازی ایران عربستان برای جام جهانی که ایران باخت من خونه نبودم و با مامانم رفته بودم بیرون یه دور بزنم ! خواستم اینا رو بگم که دلبستگیم کمه !
ولی در مورد اینترنت خیلی بیشتر برام سخته که کنارش بگذارم ! حداقل در بدترین شرایط هفته ای یک چند ساعت !

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﺍﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﺎﺳﻪ ﺍﻳﻦ ﮐﻪ ﺑﺨﺎﯼ ﺍﺯ ﻓﮑﺮ و ﻧﻈﺮ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﻣﻄﻠﻊ ﺑﺸﯽ ﺧﻮﺑﻪ و ﺣﺮﻓﯽ ﮐﻪ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﭘﺮﺳﻴﺪ ﺑﭙﺮﺳﯽ ﺍﮔﺮ ﻧﻪ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﻃﺮﻑ ﺷﺨﺼﻴﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺗﺎ ﺩﭼﺎﺭ ﻣﺸﮑﻞ ﻧﺸﯽ ﺍﮔﻪ ﺣﺲ ﺯﺭﻧﮕﯽ ﺑﻬﺖ ﺩﺳﺖ ﺑﺪﻩ ﺑﺮﺍ ﻋﻤﻠﯽ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺪﻭﻧﯽ ﺷﺎﻳﺪ ﺍﻭﻧﻮﺭﯼ ﺯﺭﻧﮕﺘﺮ ﺍﺯ ﺗﻮﻳﻪ ﺑﺎﺳﻪ ﺳﻮ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺣﺘﻤﺎﻟﯽ ﮐﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮﻭ ﺩﺷﻤﻦ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﺗﺎ ﺿﺮﺭ ﻧﺒﻴﻨﯽ​

یه مدته که ترول شدم میام رو نت نظرهای عجیب غریب می دم

دوستام هم ایدیمو بلدن(خیلی وقته این ای دیه اصلیمم)

میان مطالبو ور می دارن می خونن لذتشو می برن دور هم

مهمترین سوالی که از هم می پرسن اینه که

آپدیت حرفهای جدید سعیدو شنیدی؟

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﺍﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﺎﺳﻪ ﺍﻳﻦ ﮐﻪ ﺑﺨﺎﯼ ﺍﺯ ﻓﮑﺮ و ﻧﻈﺮ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﻣﻄﻠﻊ ﺑﺸﯽ ﺧﻮﺑﻪ و ﺣﺮﻓﯽ ﮐﻪ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﭘﺮﺳﻴﺪ ﺑﭙﺮﺳﯽ ﺍﮔﺮ ﻧﻪ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﻃﺮﻑ ﺷﺨﺼﻴﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺗﺎ ﺩﭼﺎﺭ ﻣﺸﮑﻞ ﻧﺸﯽ ﺍﮔﻪ ﺣﺲ ﺯﺭﻧﮕﯽ ﺑﻬﺖ ﺩﺳﺖ ﺑﺪﻩ ﺑﺮﺍ ﻋﻤﻠﯽ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺪﻭﻧﯽ ﺷﺎﻳﺪ ﺍﻭﻧﻮﺭﯼ ﺯﺭﻧﮕﺘﺮ ﺍﺯ ﺗﻮﻳﻪ ﺑﺎﺳﻪ ﺳﻮ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺣﺘﻤﺎﻟﯽ ﮐﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮﻭ ﺩﺷﻤﻦ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﺗﺎ ﺿﺮﺭ ﻧﺒﻴﻨﯽ​

یه مدته که ترول شدم میام رو نت نظرهای عجیب غریب می دم

دوستام هم ایدیمو بلدن(خیلی وقته این ای دیه اصلیمم)

میان مطالبو ور می دارن می خونن لذتشو می برن دور هم

مهمترین سوالی که از هم می پرسن اینه که

آپدیت حرفهای جدید سعیدو شنیدی؟

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان مهندسم

روزو روزگارتون خوش

یه سوال داشتم ازتون:

وابسته که شدیم..اما ادماش..با یه سری از بچه ها دوستم..و دوستیمونم خوبه..دوس دارم باهاشون ادامه بدم
بیشتر واسه تفریحه و سرگرمی
چند بار واسه یه اتفاقایی ناراحت شدم چون انتظار نداشتم تو دنیایه مجازی همچین اتفاقی بیفته اما افتاد..که اونم اهمیت ندادمو بیخیالش شدم..

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرو صدا....مدام پشت سر این و اون حرف زدن....ادم های بی فرهنگ....بنزین لیتری ۷۰۰ تومن....ترافیک.....اون بیرون هیچ چیزی نیست که ادم بهش دلش رو خوش کنه....

اینور تو اینترنت، اکثر ادمایی که من میبینم تو فیس بوق، خودشون رو ادم های متدمنی نشون میدن.... شخصیت منم اینجوریه که اینجور ادما رو بیشتر دوست دارم....با اینکه هیچ دوست مجازی خاصی ندارم، تو دنیای بیرون هم کسی نیست که تلفنم رو بردارم و بهش زنگ بزنم!!!

ولی شخص اینترنت، تقریبا به خواب، خوردن، درس، کار و همه چیز ترجیحش میدم.... هیچوقت از اینترنت سیر نشدم در طول ۷-۸ سالی که اینترنت داشتم...

بیرون از اینترنت، کسی نیست که من بشینم باهاش حرف بزنم....حرف زدن با دیگران فقط حرف زدن در مورد قیمت، دختری که داره رد میشه، فلانی و دوست دخترش....خواهر فلانی و .... هستش....اینا رو من علاقه‌ای ندارم...بحث های تو اینترنت هم معمولا سرگرمی و طنزه و اینا....بیشتر اینا رو میخونم....ولی علاقه ام بیتشر به مطالب علمیه که نمیتونم زیاد پیدا کنم!!!!!!!!!!!!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند سال بود توی هیچ فرومی نمیومدم. الان هم فقط برای وقت پر کردن شاید هم از فردا دیگه نیومدم.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند سال بود توی هیچ فرومی نبودم. الان هم فقط برای وقت پر کردن شاید هم از فردا دیگه نیومدم.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند سال بود توی هیچ فرومی نبودم. الان هم فقط برای وقت پر کردن شاید هم از فردا دیگه نیومدم.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
تاپیک به تالار مشاوره منتقل شد

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
تاپیک به تالار مشاوره منتقل شد

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره بدجور وابسته دوستام شدم تو باشگاه
ولی پشیمون نیستم
چون همشونو دوست دارم
به همین خاطر نمیتونم دل بکنم از اینجا

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چقدر به اینترنت و ادمای مجازیه داخلش و روابطی که بینشون هست وابسته شدین؟؟؟؟؟ تقریبا زیاد.البته سعی نمیکنم خیلی به این روابط اعتماد کنم ولی وابستگی تا حدی پیش میاد.البته میشه گفت یه جور عادت کردن به آدمای مجازی

این وابستگیتون از رو تنهاییه یا یجور تفریحه و یا عادت کردین؟؟؟؟؟؟از رو تنهاییه و یجور تفریحه و عادت کردیم...بیشتر تفریحه

شده تا حالا از این وابستگیای مجازی سیر یا پشیمون شین ؟ خیلی این اتفاق افتاده.بعضی وقتا به خودم میگم دیگه نت نمیام ولی چند روز بعدش دوباره منو به سمت خودش میکشاند!
:D

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان مهندسم

روزو روزگارتون خوش

یه سوال داشتم ازتون:

من واقعا اینترنت رو دوس دارم و واسه همه مشکلاتم تقریبا اولین راه حلی که به ذهنم میاد اینترنته ....
دوستای مجازی زیاد دارم تا حالا به هیچ دوست مجازیی وابسته نشدم و با بعضیاشونم واقعی ارتباط دارم ...
تا حالام سیر یا پشیمون نشدم چون حد و حدودها رو رعایت کردم ..