مهریه و زندگی زناشویی

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد اگه کم باشه چی شما باید بترسید من میخوام مقدار مطلوبشو بدونم که نه سیخ بسوزه نه کباب بسوزه
مقدار مطلوبش مهریه نیست!وفاداریه اگه اون نباشه شما هرچه قدر هم که مهریه بزنی بالا یا پایین فرقی نداره زندگی نیست دیگه!!!!
پس بگرد دنبال وفاداری و محبت و پاکی و ..................

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
مقدار مطلوبش مهریه نیست!وفاداریه اگه اون نباشه شما هرچه قدر هم که مهریه بزنی بالا یا پایین فرقی نداره زندگی نیست دیگه!!!!
پس بگرد دنبال وفاداری و محبت و پاکی و ..................
موافقم;)

barfo.sarma

عضو جدید
خوب شما به تفاهم نرسیدید مطلوبشو بگید اگه به تفاهم رسیدید منم خبر کنید البته اگهههههههههههههههه

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
باوشه!!!:biggrin:................
آهان پس یعنی شما الان یک سالتون هم نیست
برین بشینین با پستونکتون بازی کنید.. توی کار بزرگتر ها هم دخالت نکنین :D

اگه اینجوری باشه که همون بهتر زود تر جا بزنین...این اسمش فشار نیست...یعنی فلسفه مهریه فشار آوردن به آقایون نیست...
این حرفتون راجع به خودتون خیلی بد بود!!...

نگرفتی
منظورم اینه یه مقداری باید باشه .. حالا 1 سکه یا 14 سکه
بیشتر به طرف آدم بستگی داره

یادمه مراسمی بودیم .. واسه دختره فلان مقدار رو مهر گرفتن .. و خانواده دوماد خودشون مقدارش رو یکمی اضافه کردن :smile:

dzzv_13

مدیر تالار
من؟!!!!
این از اون حرفا بود ها!!!!:D

خب پس به تاریخ انقلاب اسلامی ایران ببند .. میشه چند تا ؟!! .. آهان میشه 33 تا :D

(واییییییی عجب ایده ایی دادم .. جون خودم باید اینو جاش بیندازم :smile:)

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگرفتی
منظورم اینه یه مقداری باید باشه .. حالا 1 سکه یا 14 سکه
بیشتر به طرف آدم بستگی داره

یادمه مراسمی بودیم .. واسه دختره فلان مقدار رو مهر گرفتن .. و خانواده دوماد خودشون مقدارش رو یکمی اضافه کردن :smile:
خب منظور از دادن همون مقدار سکه چیه؟؟!!
عرفه؟؟...قانونه؟؟...کل فامیله؟؟...
اگه مهریه کادو به خانمه که به نظرم همون چیزی باید باشه که با گرفتنش مهرت به شوهرت زیاد شه...
حالا بعضیا با پول!!! مهرشون زیاد میشه...بعضیام که اون چیزی که تو دله واسشون مهمه با چیزای دیگه که خریدنی نیست و ارزشش خیلی خیلی بالاتره...

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس به تاریخ انقلاب اسلامی ایران ببند .. میشه چند تا ؟!! .. آهان میشه 33 تا :D

(واییییییی عجب ایده ایی دادم .. جون خودم باید اینو جاش بیندازم :smile:)
پناه برخدا!!!!
میخوای خودم 33تا بدم بیاد بگیردم؟!!:surprised:

dzzv_13

مدیر تالار
امیر میشه بیای منو بگیری؟:D

این همه پسر خوب هست .. واسه چی من ؟!!
خب منظور از دادن همون مقدار سکه چیه؟؟!!
عرفه؟؟...قانونه؟؟...کل فامیله؟؟...
اگه مهریه کادو به خانمه که به نظرم همون چیزی باید باشه که با گرفتنش مهرت به شوهرت زیاد شه...
حالا بعضیا با پول!!! مهرشون زیاد میشه...بعضیام که اون چیزی که تو دله واسشون مهمه با چیزای دیگه که خریدنی نیست و ارزشش خیلی خیلی بالاتره...

حرفتون رو قبول دارم .. چون این ایده صادقانه خودتونه
ولی زندگی ممکنه سازهای مخالف دیگه ایی بزنه

دقت کن .. من پسرم (نه دختر).. دارم میگم باید یه حداقل مهریه باشه .. چون هم از پسرها و هم از دخترها و هم از شرایط موجود رو یه حداقل شناخت دارم ..

و اولش هم گفتم .. یه نسخه رو واسه همه نباید پیچید .. مثلا شما دوست دارین اصلا مریه نگرین
از من باشه اصلا میگم طلاق رو برداریم ..
:surprised:..........................
:smile:

barfo.sarma

عضو جدید
آره واقعا این همه پسر خوب

دقت کن .. من پسرم (نه دختر).. دارم میگم باید یه حداقل مهریه باشه .. چون هم از پسرها و هم از دخترها و هم از شرایط موجود رو یه حداقل شناخت دارم ..

و اولش هم گفتم .. یه نسخه رو واسه همه نباید پیچید .. مثلا شما دوست دارین اصلا مریه نگرین

engineer.sh

عضو جدید
کمه پسری که طرز فکرش این باشه و وقتی طرف ازش هیچی نمیخواد پررو نشه و سوئ استفاده نکنه و نگه بیا خرج منم تو بده

dzzv_13

مدیر تالار
نه ديگه......مهريه مال منه:دي
حالا اين شانسي كه من دارم مسكن مهر ميشه ديگه:ديييييييييييييييي

شما هنوز زود واستون ازدواج
چون قانون اول زندگی رو زدین داغونش کردین

قانون اول : زندگی یعنی من و تویی وجود نداره و فقط ما وجود داره :smile:

پناه برخدا!!!!
میخوای خودم 33تا بدم بیاد بگیردم؟!!:surprised:

خو چی میشه مگه !!:D

بدور از شوخی .. شما باید اول محیط اطرافتون رو بسنجید .. قدرت اون آقا هم بسنجید .. بعد اگر خواستین بالا هم ببرین .. سقفش هم ناکجا آباد .. خوبه ؟!!:smile:

dzzv_13

مدیر تالار
کمه پسری که طرز فکرش این باشه و وقتی طرف ازش هیچی نمیخواد پررو نشه و سوئ استفاده نکنه و نگه بیا خرج منم تو بده

اوهوم ..
من هم از یه بنده خدایی یاد گرفتم ..

یعنی فقط کافیه دقت کنیم .. اطرافمون پر از چیزهای خوب هست که ساده ازشون رد میشیم ..
و کاش بجای بخل و کینه از دیگران .. از خوبی هایی که میکنن درس بگیرم و انجامشون بدیم :smile:

engineer.sh

عضو جدید
برف و سرما جان مرسی از کارت پستال هاتون
متاسفانه نمیتونم واستون پیام بفرستم
گفتم اینجا تشکر کنم

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعدشم ناخدا فقط یکی تو باشگاه داریم پسر خوب هست ولی ناخدا که نیستند
چرا طلاق برداریم آخه وقتی دونفر هیچ رابطه عاطفی ندارن و نمی توانن کنار هم بمانند بهترین راه همان طلاقه

اما مهریه بالا خوبه اما ضامن خوشبختی نیست ولی خوب یه راه واسه این است که هر موقع پسر ها خواستند همه چی بهم بزنن یه چیزی جلوشان باشه

dzzv_13

مدیر تالار
بعدشم ناخدا فقط یکی تو باشگاه داریم پسر خوب هست ولی ناخدا که نیستند
چرا طلاق برداریم آخه وقتی دونفر هیچ رابطه عاطفی ندارن و نمی توانن کنار هم بمانند بهترین راه همان طلاقه

اما مهریه بالا خوبه اما ضامن خوشبختی نیست ولی خوب یه راه واسه این است که هر موقع پسر ها خواستند همه چی بهم بزنن یه چیزی جلوشان باشه

میدونم طلاق باید باشه .. ولی اگر فرهنگ و شخصیت جامعه بالا بره و طرف وقتی میخواد ازدواج کنه با ذهنی آرام و مطمئن و با شناخت کافی اقدام به ازدواج کنه باز نیاز به طلاق هست ؟!!

قبل از اینکه طلاق رو برداریم باید خیلی کارها بکنیم .. منجمله اینکه فرهنگ سازی و بالا بردن انسانیت و درست دیدن رو باید بالا برد
البته نمیخوام بگم کسانی که طلاق میگیرن آدمهای بدی هستن .. گاهی دو طرف خوب هستن ولی نباید باهم ازدواج کنن

مثل قضیه خربزه و عسل میمونه .. هر دو شیرینن ولی نباید سر یه سفره بشینن :smile:

یه قانونی که بعضا دیگران فراموش میکنن و باعث طلاق میشه این هست که فراموش میکنند که ما واسه کامل شدن بدنیا اومدیم نه اینکه کامل هستیم :(