مهریه و زندگی زناشویی

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعاً واسه آقايوني كه اينطورين متأسفم ...نمونه ش فيلم از ياد رفته...
عسل خانم من تو واقعیت هم دیدیم البته خانم هم دیدیم نمو نه اش طرف اولش یه ورزشکار ساده بود وقتی مدال آورد و رفت خارج کشور آمد و گفت شوهر من بدرد من نمی خوره رفت برای طلاق اما پسره موقع عقد آنقده سکه قبول کرده بود که تا 10 سال ماهی 1000000 قست مهریه بده :surprised: و
قتی طرف مشکل اخلاقی داره مهریه کم و زیاد کاری را از پیش نمی بره

sahar tala

عضو جدید
عسل خانم من تو واقعیت هم دیدیم البته خانم هم دیدیم نمو نه اش طرف اولش یه ورزشکار ساده بود وقتی مدال آورد و رفت خارج کشور آمد و گفت شوهر من بدرد من نمی خوره رفت برای طلاق اما پسره موقع عقد آنقده سکه قبول کرده بود که تا 10 سال ماهی 1000000 قست مهریه بده :surprised: و
قتی طرف مشکل اخلاقی داره مهریه کم و زیاد کاری را از پیش نمی بره

خوب من ميگم موقع تعيين مهريه به فكر اين چيزا ياشن...

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا پسره میره خاستگاری یه دختر خانومی
پدر دختر اول میاد جلو
پسره میپرسه قیمت دخترت چند؟؟؟
پدره میگه 1500 سکه!!
پسره میگه مگه چی داره که اینقدر گرونه؟
پدره میگه حالا تخفیف داره.شما بیا داخل خونه صحبت کنیم.

دوست من مهر هرچه قدر زیاد تر باشه بیشتر شبیه خرید فروش میشه.اگه میخوای مارک خریداری شده روی دختری بذاری باید مهر بالا باشه.
یه دختر هیچی نداره ، برای خودش مهر 700 سکه به بالا میذاره ، یه وقت گول مهر رو نخوری که...
استاندار مهر از 40 تا سکه هستش تا 600 یا 700 تا ، حالا باید دید سطح خانواده و وضعیت مالی دو طرف چه حد هست.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدر به دختر: دخترم این موقع شب تو بالکن چیکار میکنی؟
دختر: دارم ماهو میبینم بابایی!
پدر: پس بی زحمت به ماهت بگو خبر مرگش اون ماشینشو خاموش کنه، صداش نمیذاره بخوابیم!!!

F.H

عضو جدید
دخر عاقل کم شده . اما من یه دختر عاقل پیدا کردم. به زودی هم مزدوج میشم ایشالله:D
اقا سینا , دختر با مهریه 14 تا سکه پیدا کردی؟
باریکلا
بعد اونوقت لابد عقل دختر به مقدار مهریه شه؟!مهریه کمتر>>>>عاقل تر:confused:

LE!L@

عضو جدید
به نظر من بستگی به جیب طرف داره. بین 200 تا 700 سکه حد اعتداله.
اما یه عقیده دیگه هم دارم اونم اینکه اگه مردی بخواد بره چه مهریه ات یه دونه سکه باشه چه به تاریخ تولدت باشه، تاثیری تو رفتنش نخواهد داشت و اگر بخواد بمونه بازم میزان مهریه هیچ تاثیری نداره. پس بهترین تعداد همون 14 تا سکه به نیت 14 معصومه.

• Like
واکنش ها: fifa

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهریه تضمین کننده زندگی خانوماست و بستگی به شرایط خانواده دختر و وضع مالی مرد داره هر چی بهتر باشه مهریه بالاتره
از طرف دیگه مهریه برای مرد حکم اینو داره که هر زمان به فکر طلاق نیافته چرا که حق طلاق با مرده
به نظر من باید اول مردا قیمت حق طلاقو پیش خودشون تعیین کنند بعد بگن مهریه پیشنهاد شده بهشون بالاست یا خوبه:smile:
در ضمن آقا پسرای باشگاه که نجابت خانوم فاطمه زهرارو واسه ما دخترا مثال میزنن قابل توجهشون که مهریه حضرت فاطمه آب فراته هنوز که هنوزه جریان داره

lord of darkness

عضو جدید
با نظر برخی دوستان که میگن مهریه تاثیری تو موندن یا نموندن طرفین نداره مخالفم اما زندگی ای که بخواد برا
مهریه بمونه همون بهتر که نمونه!
اندازه مهریه هم بستگی به وضع مالی طرفین و بینش و فرهنگ و رسم و رسوماته طرف دختر داره

sinasolhy

عضو جدید
اقا سینا , دختر با مهریه 14 تا سکه پیدا کردی؟
باریکلا
بعد اونوقت لابد عقل دختر به مقدار مهریه شه؟!مهریه کمتر>>>>عاقل تر:confused:

نخیرم. آخرش شد 314. دختر عاقل کسیه که همون روز خواستگاری نگه به اندازه سال تولدم اونم به میلادی.

یه سوال: همه خانوما میگن مهریه پشتوانه دختره، پشتوانه مردا چیه اونوقت؟ که حالا علاوه بر مهریه حق طلاقم بده؟

F.H

عضو جدید
نخیرم. آخرش شد 314. دختر عاقل کسیه که همون روز خواستگاری نگه به اندازه سال تولدم اونم به میلادی.

یه سوال: همه خانوما میگن مهریه پشتوانه دختره، پشتوانه مردا چیه اونوقت؟ که حالا علاوه بر مهریه حق طلاقم بده؟
همونی که میگف 3000 تا ,رسوندینش به 314 تا , یا یکی دیگه اس؟ولی معلوم بود با 14 تا دختر پیدا نمیکنی,ینی خیلی خوشم اومد,شارژ شدم,باشد که این مهریه اش رو هم بذاره اجرا,دیگه فبها
عجبااااااا,شما هنوز از اون بحث حق طلاق دست برنداشتی؟حالا مگه حق طلاقم خواسته؟ینی برای پسرایی مث شخص شما همین شرایط حقتونه:biggrin:
شما هنوز فرق مرد و جنس لطیف زن رو نمیدونی؟مردی که پشتوانه بخواد که دیگه مرد نیس باید بره شوهر کنه دیگه
مردی گفتن زنی گفتن
دوما شما اگه با یکی ازدواج کنی اسمت بیاد روی یک دختر معصوم پسفردا که نخواستیش میری دوباره یکی دیگه رو بدبخت میکنی بدون اینکه خم به ابرو بیاری و این دختره که تا ابد سایه سنگین اسم تو رو تو این جامعه (که بعضی مردمش پر ان از تعصبات مسخره )به دوش میکشه
حالا هی بگو پشتوانه ی مردا چیه؟؟؟!!!!

sinasolhy

عضو جدید
همونی که میگف 3000 تا ,رسوندینش به 314 تا , یا یکی دیگه اس؟ولی معلوم بود با 14 تا دختر پیدا نمیکنی,ینی خیلی خوشم اومد,شارژ شدم,باشد که این مهریه اش رو هم بذاره اجرا,دیگه فبها
عجبااااااا,شما هنوز از اون بحث حق طلاق دست برنداشتی؟حالا مگه حق طلاقم خواسته؟ینی برای پسرایی مث شخص شما همین شرایط حقتونه:biggrin:
شما هنوز فرق مرد و جنس لطیف زن رو نمیدونی؟مردی که پشتوانه بخواد که دیگه مرد نیس باید بره شوهر کنه دیگه
مردی گفتن زنی گفتن
دوما شما اگه با یکی ازدواج کنی اسمت بیاد روی یک دختر معصوم پسفردا که نخواستیش میری دوباره یکی دیگه رو بدبخت میکنی بدون اینکه خم به ابرو بیاری و این دختره که تا ابد سایه سنگین اسم تو رو تو این جامعه (که بعضی مردمش پر ان از تعصبات مسخره )به دوش میکشه

دست شما درد نکنه.مگه من چه هیزم تری به شما فروختم که اینو میگید؟ نخیر. کسی جرات نداره به من بگه 3000 تا. اونو همینطوری گفتم چون دیدم که میگن.نخیر حق طلاق نخواسته .عاقله دیگه. بعدشم من انقد آدم هستم که همینطوری بیخودی ولش نکنم .
واقعا پشتوانه مرد چیه؟؟؟؟؟:biggrin:

خانوم من رو درگیر قضیه نکنا.اون قضیش جداست.
من میگم کسی که مهریه میگه 3000 تا، حق طلاقم میخواد، مرد باید بده؟ چه پشتوانه ای داره که سرشو کلاه نزاره؟

F.H

عضو جدید
دست شما درد نکنه.مگه من چه هیزم تری به شما فروختم که اینو میگید؟ نخیر. کسی جرات نداره به من بگه 3000 تا. اونو همینطوری گفتم چون دیدم که میگن.نخیر حق طلاق نخواسته .عاقله دیگه. بعدشم من انقد آدم هستم که همینطوری بیخودی ولش نکنم .
واقعا پشتوانه مرد چیه؟؟؟؟؟:biggrin:

خانوم من رو درگیر قضیه نکنا.اون قضیش جداست.
من میگم کسی که مهریه میگه 3000 تا، حق طلاقم میخواد، مرد باید بده؟ چه پشتوانه ای داره که سرشو کلاه نزاره؟

ها, قضیه اینجوریه؟نه دیگه
اگه کسی با مهریه 3000 تا حق طلاق هم میخواد دیگه بدون شک یه ریگی به کفشش هس
بله بله اصلا درگیر این قضایا نشید
با دید مثبت به زندگی نگاه کنید و از زندگی جدیدتون لذت ببرید.خوش باشید:gol:

barfo.sarma

عضو جدید
مردی گفتن زنی گفتن
پشتوانه مرد اینه که طلاق نده راضی به طلاق نشه دیگه