مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memari1900

عضو جدید
سلام مهندس، من ترم پاییز 21 واحد دارم!!!
تنبلی رو بذار کنار
تلاش کن ، خدا رو چه دیدی شاید گرفت و قبول شدی

21 واحد؟؟؟؟ خیلی سخته که. امیدوارم موفق باشی بهترین رتبه بیاری و جواب تلاشتو بگیری . منم چشم سعی ام میکنم.ممنونم مهندس:)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

ممنونم از پاسخت . من عضو شدم . ثبتنام کردم. کدی چیزی بهم نداد. چکار باید بکنم. کی هست ازمون؟؟؟چه ساعتی؟ ببخشید اینهمه سوال پرسیدم
خواهش میکنم بهتون ایمیل میکنن یوزر نیم و پسوورد رو اما اگه تا یکی دو روز قبل امتحان ایمیلی نگرفتین باهاشون تماس بگیرین

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جوووونم.....من امروز اصلا از خودم راضی نبودم:(
دیشب حساسیتم عود (اود!)کرد کل روزمو بهم ریخت....از درد سینوسو خواب آلودگی امروز همش خمار بودم
4 ساعت فقط گذاشتم واسه معماری ژاپن و دیگر هییییچ:(

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها منابع متفرقه نخونین همون ۳ کتاب اصلی رو خوب بخونید و تا ۲ ماه اینده سعی کنید تمومش کنید البته خوب یادشون بگیرید
آقا من این مبانی سازه رو دارم میخونم همچین اولش خوشحال بودم چقد خوبه میفهممو اینا تا رسید ب آخرای مسیرر بارگداری و نمودارهای گشتاور خمشی و برشی ...الان ی حسی دارم..ازون حسها ک شیطونه میگه کتابروووو...
ب قول شیرین استغفراله...
امیدوارم بهتر شه.
ولی شرو ک کردم عالی بووود...فک کنم کتاب خوبیه برا درک.

من با درک رفتار شرو کردم
خیلی هم سخته:|
مارال عوضش تمومش ک کردی روزهای خوبی در انتظارته...چون سازه در معماری خیلی بهتره...ب نظر من روونتره و اسن خوبتره...
و همونطور ک گفتی خیلی چیزها برات مرور میشه.
موفق باشی.(راستی من درک تو کابلم...بخش کابل های سازه در مع رو خوندم ولی برا درکو موندم)

سلام دوستان منم توی آزمون مرکز معماری نفر نهم شدم جالب اینه که آزمونش مشابه سوالای قبل بود من دو بار کل ازمونای قبلش رو مرور کرده بودم رفتم آزمون دادم . و سوالاتش تکراری بود یک سوال اگر من که نهم شدم تونستم توی ازمون بعدی رتبه بهتر ازالانم بیارم پس شامل حالم می شه شنیدم که رتبه یک تا ده آخه من می خواستم برم این چند روز آینده مرکز معماری ایران شعبه مشهد ثبت نام کنم با این حساب یکم صبر کنم ببینم می تونم این تخفیف شاملم بشه خداکنه . :(:(

تصویر= عالی...

تاثیر اسکیس رو رتبه نهایی واقعا شگفت آوره!!!!
آرههههههه...
دیدین...
مارال ی روزی یا ی ساعتی بزاریم برا اسکیس؟من میتسم

این چند روزه درس میخونم ولی خیلی جسته و گریخته ، تا چند روز دیگه که محکم بشینم پای درس، چند وقت یه بار میام تو باشگاه و سر میزنم
وقتی میام تو باشگاه زمان از دستم در میره و وقتم تلف میشه :(
بچه ها جونم من نتیجه گیری ام اینه که منابع کم رو زیاد بخونیم و هر شب 1 ساعت زبان و 1 ساعت اسکیس کار کنیم شک نکید که خیلی راحت قبول میشیم;)
آره منابع کم ک ...منابع اصلی با اولویت بالاتر...
من ایتهارو انتخاب کردم ولی بازم زیاده انگار...
برا اسکیس من هم موافقم ک ی کاری بکنیم...نمیدونم اسن کار درستی هس یا ن...ولی نگرانم...بسیار..

من رفتم تاپیک نتایج کنکور.. الان شدیدا استرس گرفتم:cry:
من هم.
من از همون اولین روز ک نتایج اومد اونجا بودم اسن...دقیقن من هم ی ترس عمیقی همه وجودم را فرا گرفت...و این نتیجه گرفتم ک اگه کسی قبول میشه واقعن میخونه ...من خیلی نامرتب میخونم...البته برنامه نهایی ک کتابای اصلی اون هم آنهایی ک در درجه اولویت های بیشتر قرار دارند رو تهیه کردم..
تا حالا اسن تنظیم.تاسیسات.عناصر و مصالح را هنوز تهیه نکردم.
درک عمومی هنوز شروع نکردم.

راستی این هندو چین زارعی چرا اینطوریه.؟؟
اسن نمیدونم چی دارم میخونم...

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از همون اولین روز ک نتایج اومد اونجا بودم اسن...دقیقن من هم ی ترس عمیقی همه وجودم را فرا گرفت...و این نتیجه گرفتم ک اگه کسی قبول میشه واقعن میخونه ...من خیلی نامرتب میخونم...البته برنامه نهایی ک کتابای اصلی اون هم آنهایی ک در درجه اولویت های بیشتر قرار دارند رو تهیه کردم..

راستی این هندو چین زارعی چرا اینطوریه.؟؟
اسن نمیدونم چی دارم میخونم...[/QUOTE]

عزیزم مرسی که جواب همه رو دادی
تازه شدی عین من
یه چیز بگم بهت، همه ماها حال همدیگر رو داریم، نمیدونیم چی میخونیم، اضطراب داریم، نامرتب میخونیم و هنوز خیلی درسها رو شروع نکردیم، در مورد اسکیس من فقط میگم هر شب باید تمرین کنیم ولی برنامه مدونی ندارم
اما
یه حسی بهم میگه ما همه قبول میشیم چون داریم تلاش میکنیم ، شروع کردیم که بخونیم و اضطراب کمک میکنه که تنبلی نکنیم و جلو بریم، نگران نباش یه دور که همه جزوه ها رو بخونیم استرس پایین میاد و میفهمیم میخواییم چکار کنیم
توکل بخدا
پیش بسوی پیروزی

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
21 واحد؟؟؟؟ خیلی سخته که. امیدوارم موفق باشی بهترین رتبه بیاری و جواب تلاشتو بگیری . منم چشم سعی ام میکنم.ممنونم مهندس:)
دست من نبود اخرش گفتن 4 واحد اضافه شده، ببینم شما ها هم اشنایی با دفاع مقدس به چارتتون اضافه شده؟!
اصلن مهم نیست این ترم کنکور خیلی مهمه، تا همه توانم میخونم بقیه اش با خدا

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم مرسی که جواب همه رو دادی
تازه شدی عین من
یه چیز بگم بهت، همه ماها حال همدیگر رو داریم، نمیدونیم چی میخونیم، اضطراب داریم، نامرتب میخونیم و هنوز خیلی درسها رو شروع نکردیم، در مورد اسکیس من فقط میگم هر شب باید تمرین کنیم ولی برنامه مدونی ندارم
اما
یه حسی بهم میگه ما همه قبول میشیم چون داریم تلاش میکنیم ، شروع کردیم که بخونیم و اضطراب کمک میکنه که تنبلی نکنیم و جلو بریم، نگران نباش یه دور که همه جزوه ها رو بخونیم استرس پایین میاد و میفهمیم میخواییم چکار کنیم
توکل بخدا
پیش بسوی پیروزی

سلام arcnew..
آیا ما برا خوندن و تکمیل آنچه باید بخوانیم تا آبان فرصت داریم؟؟

خب همون دیگه وقتی برنامه کامل نباسه اینطور میشه...وقتی برناممونو هر روز نوش کنیم و هر روز کاملش کنیم.(.این ک چ کتابی کی تموم میشه و چ کتابیو کی باید شرو کنیم)باعث میشه اظطراب ک ن ...انرژی هم بگیریم.
من هنوز دارم سعی میکم...ولی ی حسی اومده سراغم ک از ترس اینکه نرسم بخونم همه کتابارو احساس میکنم میخام تن تن بخووونم و چون از اینطور خوندن خوشم نمیاد و راضی نیستم..واستادم...همینطور واستادم..
یکی بیاد منو ی هلی ی فوتی ی چیزی...
من گیر کردم...و میترسم..از وقتی نتایج بچه ها دیدم فک میکنم خوندنم فایده نداره...من ایستایی مشکل دارم..
ولی من پا میشم و با قدرته ی اژدها وارد صحنه نبرد میشوم...(اژدها وارد می شود)

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام arcnew..

خب همون دیگه وقتی برنامه کامل نباسه اینطور میشه...وقتی برناممونو هر روز نوش کنیم و هر روز کاملش کنیم.(.این ک چ کتابی کی تموم میشه و چ کتابیو کی باید شرو کنیم)باعث میشه اظطراب ک ن ...انرژی هم بگیریم.
من هنوز دارم سعی میکم...ولی ی حسی اومده سراغم ک از ترس اینکه نرسم بخونم همه کتابارو احساس میکنم میخام تن تن بخووونم و چون از اینطور خوندن خوشم نمیاد و راضی نیستم..واستادم...همینطور واستادم..
من گیر کردم...و میترسم..از وقتی نتایج بچه ها دیدم فک میکنم خوندنم فایده نداره...من ایستایی مشکل دارم..
سلام 4fafa عزیز
منم میخوام تند تند بخونم که فقط تموم شه، منم تو دلم اضطرابه:( اما هیچ کاری نشد نداره، اگه بقیه تونستن ما هم میتونیم;)
بعدشم از ایستایی نترس ، فن ساختمان 4 درس باهم هست که ضریب 3 میخوره ، تو بیشتر رو سه تای دیگه تمرکز کن:w10::w10:
خانم مهندس ارشد کدوم دانشگاه دوست داری بری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:victory::victory: به همونجا فکر کن :w12:
خواستن توانستن است:w16::w16:

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست من نبود اخرش گفتن 4 واحد اضافه شده، ببینم شما ها هم اشنایی با دفاع مقدس به چارتتون اضافه شده؟!

نگران نباش دوستم منم 16 واحد دارم
آشنایی با دفاع مقدس جزو دروس اختیاری:w16:.. دانشگاه ما که اینطوره

mehrnaz.architec

عضو جدید
سلام به همه مهندسین پرتلاش و با اراده،منم چند وقته که میخام شروع کنم اما نمیشه اصلا همیشه سر استارت کار مشکل داشتم مخصوصا اگه درس خوندن باشه اون کار،قبل ماه رمضون کم و بیش میخوندم 504 رو بیست درسش رو خوندم(فقط لغات رو)سازه در معماری رو هم 80 صفحه خوندم ولی ماه رمضون که اومد کلا بوسیدم گذاشتم کنار کتابهارو:redface: از یه طرف دلم میخاد ختما ارشد بخوونم از یه طرفم نه به کنکور ارشد اعتباری هست (از لحاظ نحوه سوالات و حال خودم در اون روز) نه به اسکیس،تازه از همه ی اینا بگذریم کار نیست همین الانشم با لیسانس معماری کاری در ارتباط با رشته مون نیست(البته تو شهر ما) خلاصه خیلی با خودم درگیرم،ولی خدارو شکر شماها خوب شروع کردین و انشالله همین طور روز به روز بهتر میشین تا روز کنکور و همه تون نتیجه میگیرین،همین تلاش شماها رو که میبینم باعث شده که تا حالا بیخیال ارشد نشدم(البته کتابهایی که گرفتم هم هر روز بهم نگاه میکنن و منتظرن ک بخونمشون:biggrin:) امیدوارم سال بعد این موقع تو این تایپیک همه دنبال همکلاسیهاشون تو دانشگاه مورد علاقه شون بگردن و روز ثبت نام ببینیم همدیگه رو:)

sara 262

عضو جدید
سلام بچه ها
خوبید؟خداقوت . نمیدونم شروع دوباره بمونه واسه این روزا چقد دیره. ولی من هنو روزی دوساعت می خونم . تازه رسیده بودم به هشت ساعت که با اون اتفاق بد همه چی کنسل شد و چند وقتیه با سردرد میجنگم و مثلا دیروز در کل 2ساعت خوندم یا نخوندم. حسابی ناامید شدم....

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام arcnew..

اره بابا همه را می خونید و تموم میشه ، تا ابان زیاد وقت هست بچه ها این کلی برا همه میگم یک تجربه است که من کسب کردم کنکور باید بدونی چی بخونی و چه جوری و گرنه به زیاد خوندن نیست بالاترین سم ممکنه در خوندن خوندن با استرس هستش وقتی با استرس می خونی چیزی یاد نمی گیری خودتون قانع کنید که وقتی می خونید حواستون توی درس باشه نه جایی دیگه و توی فکر این باشید تاسیسات نخوندم اون یکی نخوندم و.............درست بخونید
همین اگه درست بخونید مطمین باشید هم کیفیت میره بالا هم تموم میشه زود
کیفیت مهمه نه کمیت شما هر چی بیشتر بخونید احتمال خط و اشتباه زدنتون بیشتر هستش

دوستان کسی میدونه ثپت نام ارشد 94 دقیقا کی هست؟

سلام 4fafa عزیز
منم میخوام تند تند بخونم که فقط تموم شه، منم تو دلم اضطرابه:( اما هیچ کاری نشد نداره، اگه بقیه تونستن ما هم میتونیم;)
بعدشم از ایستایی نترس ، فن ساختمان 4 درس باهم هست که ضریب 3 میخوره ، تو بیشتر رو سه تای دیگه تمرکز کن:w10::w10:
خانم مهندس ارشد کدوم دانشگاه دوست داری بری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:victory::victory: به همونجا فکر کن :w12:
خواستن توانستن است:w16::w16:

قبل فک به دانشگاه سعی کنید درست بخونید بی استرس حالا یک چیز بگم بخندید من از ایستایی می ترسیدم واقعا برام وحشتناک بود ولی با کمک بچه ها اخر سر یکم خوندم جالبه اینه که هر چی فن زدم ایستایی بود و بعد از اون بسیار به سازه علاقه مند شدم
البته الان یادم نیست ها باید دوبار بخونمشون

سلام به همه مهندسین پرتلاش و با اراده،منم چند وقته که میخام شروع کنم اما نمیشه اصلا همیشه سر استارت کار مشکل داشتم مخصوصا اگه درس خوندن باشه اون کار،قبل ماه رمضون کم و بیش میخوندم 504 رو بیست درسش رو خوندم(فقط لغات رو)سازه در معماری رو هم 80 صفحه خوندم ولی ماه رمضون که اومد کلا بوسیدم گذاشتم کنار کتابهارو:redface: از یه طرف دلم میخاد ختما ارشد بخوونم از یه طرفم نه به کنکور ارشد اعتباری هست (از لحاظ نحوه سوالات و حال خودم در اون روز) نه به اسکیس،تازه از همه ی اینا بگذریم کار نیست همین الانشم با لیسانس معماری کاری در ارتباط با رشته مون نیست(البته تو شهر ما) خلاصه خیلی با خودم درگیرم،ولی خدارو شکر شماها خوب شروع کردین و انشالله همین طور روز به روز بهتر میشین تا روز کنکور و همه تون نتیجه میگیرین،همین تلاش شماها رو که میبینم باعث شده که تا حالا بیخیال ارشد نشدم(البته کتابهایی که گرفتم هم هر روز بهم نگاه میکنن و منتظرن ک بخونمشون:biggrin:) امیدوارم سال بعد این موقع تو این تایپیک همه دنبال همکلاسیهاشون تو دانشگاه مورد علاقه شون بگردن و روز ثبت نام ببینیم همدیگه رو:)

ای بد مصیبتی هستش این استارت به نظرم فکرهات کن بعد شروع کن اول از همه هدفت مشخص کن و بین می خوای به کجا برسی 10 سال دیگه چی بشی اولویت هات را مشخص کن بعد شروع کن این کمکت میکنه برای ادامه مسیرت

سلام بچه ها
خوبید؟خداقوت . نمیدونم شروع دوباره بمونه واسه این روزا چقد دیره. ولی من هنو روزی دوساعت می خونم . تازه رسیده بودم به هشت ساعت که با اون اتفاق بد همه چی کنسل شد و چند وقتیه با سردرد میجنگم و مثلا دیروز در کل 2ساعت خوندم یا نخوندم. حسابی ناامید شدم....

سلام
نگران سر درد نباش مهندس از استرس و ناراحتی هستش درست میشه فقط استرس نداشته باش به 8ساعت و 10 ساعت و 24 ساعت نیست به درست خوندن هستش

بچه ها برای من هم دعا کنید که بتونم بهترین تصمیم را بگیرم و از سر در گمی بیام بیرون

mehrnaz.architec

عضو جدید
ای بد مصیبتی هستش این استارت به نظرم فکرهات کن بعد شروع کن اول از همه هدفت مشخص کن و بین می خوای به کجا برسی 10 سال دیگه چی بشی اولویت هات را مشخص کن بعد شروع کن این کمکت میکنه برای ادامه مسیرت

سلام عذرا جوون ممنون که جواب همه رو میدی،من میدونم چی میخام اما مشکل اینه که با این وضعیت موجود در کشور ما هیچ برنامه ای نمیشه داشت،میخاستم برات شرایطو توضیح بدم گفتم اینجا نباید آیه ی یاس خوند و بچه ها رو نا امید کرد

memari1900

عضو جدید

نه والا همچین واحدعجیب غریبی که نداریم.یعنی اضافه نشده.

memari1900

عضو جدید
بچه های معماری مشهدی مهراز هشت مشهد یه همایش آشنایی با ارشد و این اراجیف داره اگه خاستین شرکت کنین برین این سایتته
دیگه خوب و بدیشو نمی دونم خاستم فقط اطلاع رسانی کنم

mehrazehasht.ir
چه خبر خوبی .یک سرچ میکنم اگر خوب باشه حتما میرم.
:D

مرسی که گفتی

memari1900

عضو جدید
اعلام موجودیت میکنم.:d
من بعد ماه هاااا تنبلی و البته گرفتاری.:confused:
7ساعت درس خوندم. قبلا .تو ماه رمضون .سه کتاب درک رفتار .جهان زارعی و زبان 504تا یک جاهایی خونده بودم.
امروز هم درک رفتار تا صفحه 79.فصل 5 خوندم
504تا درس 6همراه 3مثال هاش خوندم.
و جهان زارعی تاصفحه 138قسمت ساسانی میشه.که خوندم. خداروشکر بعد کلی نخوندن.راضی ام:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا