كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در فصلی که تیمهای صنعتی و دولت ساخته باپولهای بادآورده دولتی دارند یکه تازی میکنند
وبرای رسیدن به هدفشون همه کار( از جذب بازیکن سرباز تا پرداخت پولهای کلان )میکنند
دوتیم ریشه دار فوتبال ایران هنوز اندرخم یه کوچه هستند! تیم هایی که با این همین پول های بی سر ته بهترین بازیکنای لیگ جذب کردن و ...

ولی دو تیم ریشه دار استقلال پرسپولیس هم باید از وضعیت مالی رنج ببرن هم از عدم ثبات مدیریت هم از بلاتکلیفی ....متاسفم واقعا !!!!!

به نظر میاد بیشتر یجور سیاست باشه برای به حاشیه راندن این دو تیم محبوب پایتخت...

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
در فصلی که تیمهای صنعتی و دولت ساخته باپولهای بادآورده دولتی دارند یکه تازی میکنند
وبرای رسیدن به هدفشون همه کار( از جذب بازیکن سرباز تا پرداخت پولهای کلان )میکنند
دوتیم ریشه دار فوتبال ایران هنوز اندرخم یه کوچه هستند! تیم هایی که با این همین پول های بی سر ته بهترین بازیکنای لیگ جذب کردن و ...

ولی دو تیم ریشه دار استقلال پرسپولیس هم باید از وضعیت مالی رنج ببرن هم از عدم ثبات مدیریت هم از بلاتکلیفی ....متاسفم واقعا !!!!!

البته این درمورد پرسپولیس درسته اما استقلال اصلا
حتی بودجه پرسپولیس رو هم سیاسی به استقلال داد چیزی حدود 7 میلیارد شایدم بیشتر
استقلال امسال مشکل مالی نداشته و تیمش رو با بهترین بازیکنا بسته حتی پرمهره ترین تیم چند سال اخیر رو داشته. استقلال از نظر مهره اصلا از نفت و سپاهان و تراکتور بدتر نیست و بهتر هم هست .
تقریبا همه بازیکنای مدنظر قلعه نوعی جذب شدن و تو هر پست چند بازیکن دارین ..
اما برعکس پرسپولیس امسال سقف قرارداد رو رعایت کرد . ستاره هاش نورالهی و طارمی هستن که از لیگ یک جذب کرده و تو بعضی پستها اصلا بازیکن نداره !! (مثل یه دفاع چپ تخصصی) . دیگه وقتی بهترین بازیکن از لیگ یک اومده معلومه وضعیت تیم چطوریه

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب پراید هم تو ایران بیشتره دلیل نمیشه که بگی پراید بهتره

قابل توجه اونایی که میگن طرفدار پرسپولیس بیشتره:biggrin:

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال امسال مشکل مالی نداشته و تیمش رو با بهترین بازیکنا بسته حتی پرمهره ترین تیم چند سال اخیر رو داشته. استقلال از نظر مهره اصلا از نفت و سپاهان و تراکتور بدتر نیست و بهتر هم هست .
اما برعکس پرسپولیس امسال سقف قرارداد رو رعایت کرد . ستاره هاش نورالهی و طارمی هستن که از لیگ یک جذب کرده و تو بعضی پستها اصلا بازیکن نداره !! (مثل یه دفاع چپ تخصصی) . دیگه وقتی بهترین بازیکن از لیگ یک اومده معلومه وضعیت تیم چطوریه

سلام
من نه استقلالی ام نه پرسپولیسی

راجع به استقلال به نظرم از لحاظ جذب بازیکن یکی از بهترین های لیگ بود....

اما پرسپولیس!!!
به نظر شما اگه قرارداد کادر فنی اول لیگ به جای 8 میلیارد، 3 میلیارد بود با 5 میلیارد باقیمونده چندتا نیاز اساسی از نظر بازیکن رو میشد برطرف کرد؟؟؟

بعدش هم که کل کادر یک جا عوض شدند و یه کادر کاملا جدید!!!!

و بعدش دوباره تکرار همین وضعیت................

بذارین سپاهان رو مثال بزنم؛
سپاهان یه مربی عالی داشت (کرانچار) البته با یه قیمت منطقی!! و به هر دلیلی رفت.... یه مربی دیگه اومد که سابقه نسبتا خوبی داشت و قراردادش هم 1200 برای یک فصل بود که میشد 600 برای نیم فصل.... این یعنی 100 تا کمتر از درخشان!!! با این تفاوت که همراه درخشان n تا دستیار جدید اومد با قرارداد جدید ولی توی سپاهان از کادر قبلی فقط یه نفر جدا شد...........

سپاهان هافبک نداشت... دفاع چپ هم همین طور.... هر دو رو یه نیم فصل با بازیکنای پایه پر کرد (دقت کنین بازیکنهای پایه و نه جوان خریداری شده!!).... نتیجه ش شده توی این دو فصل شریفی، کریمی، قائدی فر، مرادمند، جهان علیان، فاضلی و ... و برگردیم چند فصل عقب تر حاج صفی و پاپی و البته خیلی هایی که توی دوره قلعه نویی خراب شدند....

این یعنی بازدهی در کنار هزینه!!!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
سلام
من نه استقلالی ام نه پرسپولیسی

راجع به استقلال به نظرم از لحاظ جذب بازیکن یکی از بهترین های لیگ بود....

اما پرسپولیس!!!
به نظر شما اگه قرارداد کادر فنی اول لیگ به جای 8 میلیارد، 3 میلیارد بود با 5 میلیارد باقیمونده چندتا نیاز اساسی از نظر بازیکن رو میشد برطرف کرد؟؟؟

بعدش هم که کل کادر یک جا عوض شدند و یه کادر کاملا جدید!!!!

و بعدش دوباره تکرار همین وضعیت................

بذارین سپاهان رو مثال بزنم؛
سپاهان یه مربی عالی داشت (کرانچار) البته با یه قیمت منطقی!! و به هر دلیلی رفت.... یه مربی دیگه اومد که سابقه نسبتا خوبی داشت و قراردادش هم 1200 برای یک فصل بود که میشد 600 برای نیم فصل.... این یعنی 100 تا کمتر از درخشان!!! با این تفاوت که همراه درخشان n تا دستیار جدید اومد با قرارداد جدید ولی توی سپاهان از کادر قبلی فقط یه نفر جدا شد...........

سپاهان هافبک نداشت... دفاع چپ هم همین طور.... هر دو رو یه نیم فصل با بازیکنای پایه پر کرد (دقت کنین بازیکنهای پایه و نه جوان خریداری شده!!).... نتیجه ش شده توی این دو فصل شریفی، کریمی، قائدی فر، مرادمند، جهان علیان، فاضلی و ... و برگردیم چند فصل عقب تر حاج صفی و پاپی و البته خیلی هایی که توی دوره قلعه نویی خراب شدند....

این یعنی بازدهی در کنار هزینه!!!

خب این نتیجه مدیریت غلطه
امسال هر بلایی خواستن سر پرسپولیس آوردن . وقتی یه کشتی گیر میشه مسئول و همه کاره و یه بساز بفروش دزد میشه مدیرعامل معلومه که آخرش این میشه
اگه نصف هزینه هایی که برای تعویض مربیان دادن واسه بستن تیم تو اول فصل میدادن الان پرسپولیس با دایی هم تو کورس بود
مشکل اصلی پرسپولیس درخشان و دایی و برانکو نیست مشکل اصلیش بی صاحاب بودن و بی مهره بودنه دیگه ستاره های تیم ما شدن علی عسکر و کفشگری که شاید تو خوابم نمیدیدن فیکس بازی کنن تو پرسپولیس
درمورد سپاهان به نظرم مقایسه کردنش با پرسپولیس کلا اشتباهه . پرسپولیس اختیارش دست خودش نیست و وزارت ورزش هر کاری هم باهاش بکنه هیچکس هیچی نمیگه .. پول برگزاری بازیا و هتلش رو هم نداشته باشه وزارت ورزش عین خیالشم نیست اما سپاهان یه مجموعه مدیریت قوی با بودجه نامحدود پشتش هست که هیچوقت نمیزاره تیم مشکل مالی داشته باشه
سپاهان هیچوقت در این حد ضعیف بسته نشده و هرسال خیلی خوب تو نقل و انتقالات عمل میکنه و ستاره های تیمای دیگه رو هم میخره ..
فرق سپاهان با پرسپولیس همینه به بازیکنی مثل سوکای بازی نمیرسه یا تو استقلال به تیموریان بازی نمیرسید ولی تو پرسپولیس نهایت تعویض مربی آوردن حاتمی به جای علی عسکره
با این وجود بازم به نظر من سپاهان با این همه امکانات و پول زیاد نتونسته اونطور که باید نتیجه بگیره .. امسالم اگه یه سری کمک ها بهشون نمیشد امکان نداشت تا همینجام بالا بیان به شکل عجیب 6 امتیاز مشکوک پشت هم تو 2 بازی تراکتور و پرسپولیس سپاهان رو به کورس برگردوند ;)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

با قبول اینکه استقلال پر مهر تر از پزسپولیس بوده و نتایجش در این فصل فوق العاده ضعیف ، اما مطمئنا تیم امسال استقلال پر مهره ترین تیم چند سال اخیرش نبوده ... شما مقایسه کنید تیمی که مجیدی ، منتظری ، رحمتی ، جباری، ساموئل و حتی نکونام رو داشته با این تیم.
امسال هم پرسپولیس کم بازیکن نداشت اما مصدومیت و محرومیت و عوامل درونی این تیم گریبانشو گرفت ... صادقیان ، میثم حسینی ، رضا نوروزی ،رضا حقیقی و عباس زاده بازیکنان کارامد این تیم تو فصل گذشته(البته نوروزی بازیکن جدید و پر امید بود) بنا به همون دلایل نتونستن کارایی داشته باشن ... کما اینکه آندو تیموریان هم تو استقلال نیم فصل اول همین وضع رو داشت و جدا شد.. اون وضع برای استقلال البته به شکل خفیف تری اتفاق افتاد ... صادقی و حنیف 6 تا 8 هفته رو ابتدای لیگ از دست دادن ... خسرو تو چند مقطع مصدوم شد ، کرار هفته های حساسی رو محروم شد
علاوه بر طارمی و نورالهی پرسپولیس ستاره های دیگه ای هم داره ... اومانیا که از تیم ملی کاستاریکا و حاضر در یک چهارم نهایی جام جهانی به پرسپولیس اومد .... محمد نوری ، محسن بنگر ، امید عالیشاه و گابریل که نیم فصل دوم نشون داد بازیکن با کیفیتیه ... وضع پرسپولیسم خیلی بهتر از تیمهای پایین جدوله که باهاشون در یک سطح قرار داره
با مقایسه استقلال نیم فصل دوم با سپاهان میبینیم که سپاهان بازیکنان تاثیر گذار تری داره .... خلعتبری، سوکای(که کم بازی کرد) ... پریرا ... و شریفی، محرم و رسول نوید کیا ، حاج صفی و ... توان هجومی این تیم رو خیلی زیاد کرده نسبت به استقلال، واگه بخوایم استقلال رو با نفت تهران مقایسه کنیم که باید بگیم پرسپولیس هم چیزی از نفت تهران کم نداشته .... (به لحاظ اسم و رسم نفت هم فقط چند بازیکن شاخص داره و یه سری بازیکن جوان تر)
اما بحث رعایت سقف قرارداد که فکر میکنم حضور سه کادر فنی با قراردادهای سنگین مالی خودش نشون دهنده عبور واضح پرسپولیس از سقف قرار داداهاش بوده
من حکایت پرداخت سیاسی به استقلال رو نمیدونم ... اما اینکه راحت بگید استقلال مشکل مالی نداشته چیزیه که خلاف اون رو میبینیم و ادعا وجود داره هفت هشت ماه پرداختی نداشتن ... مثل پرسپولیس
خ
فرق سپاهان با پرسپولیس همینه به بازیکنی مثل سوکای بازی نمیرسه یا تو استقلال به تیموریان بازی نمیرسید ولی تو پرسپولیس نهایت تعویض مربی آوردن حاتمی به جای علی عسکره
با این وجود بازم به نظر من سپاهان با این همه امکانات و پول زیاد نتونسته اونطور که باید نتیجه بگیره ..

حکایت بازی نرسیدن به تیموریان و جدا شدنش بخاطر وجود بازیکن جانشین نبوده .... همینطور که امسال تو پرسپولیس به پیام صادقیان حتی نیم فصل دوم بازی آنچنانی نرسید ... این معنیش پر مهره بودن پرسپولیس نیست

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
با قبول اینکه استقلال پر مهر تر از پزسپولیس بوده و نتایجش در این فصل فوق العاده ضعیف ، اما مطمئنا تیم امسال استقلال پر مهره ترین تیم چند سال اخیرش نبوده ... شما مقایسه کنید تیمی که مجیدی ، منتظری ، رحمتی ، جباری، ساموئل و حتی نکونام رو داشته با این تیم.
امسال هم پرسپولیس کم بازیکن نداشت اما مصدومیت و محرومیت و عوامل درونی این تیم گریبانشو گرفت ... صادقیان ، میثم حسینی ، رضا نوروزی ،رضا حقیقی و عباس زاده بازیکنان کارامد این تیم تو فصل گذشته(البته نوروزی بازیکن جدید و پر امید بود) بنا به همون دلایل نتونستن کارایی داشته باشن ... کما اینکه آندو تیموریان هم تو استقلال نیم فصل اول همین وضع رو داشت و جدا شد.. اون وضع برای استقلال البته به شکل خفیف تری اتفاق افتاد ... صادقی و حنیف 6 تا 8 هفته رو ابتدای لیگ از دست دادن ... خسرو تو چند مقطع مصدوم شد ، کرار هفته های حساسی رو محروم شد
علاوه بر طارمی و نورالهی پرسپولیس ستاره های دیگه ای هم داره ... اومانیا که از تیم ملی کاستاریکا و حاضر در یک چهارم نهایی جام جهانی به پرسپولیس اومد .... محمد نوری ، محسن بنگر ، امید عالیشاه و گابریل که نیم فصل دوم نشون داد بازیکن با کیفیتیه ... وضع پرسپولیسم خیلی بهتر از تیمهای پایین جدوله که باهاشون در یک سطح قرار داره
با مقایسه استقلال نیم فصل دوم با سپاهان میبینیم که سپاهان بازیکنان تاثیر گذار تری داره .... خلعتبری، سوکای(که کم بازی کرد) ... پریرا ... و شریفی، محرم و رسول نوید کیا ، حاج صفی و ... توان هجومی این تیم رو خیلی زیاد کرده نسبت به استقلال، واگه بخوایم استقلال رو با نفت تهران مقایسه کنیم که باید بگیم پرسپولیس هم چیزی از نفت تهران کم نداشته .... (به لحاظ اسم و رسم نفت هم فقط چند بازیکن شاخص داره و یه سری بازیکن جوان تر)
اما بحث رعایت سقف قرارداد که فکر میکنم حضور سه کادر فنی با قراردادهای سنگین مالی خودش نشون دهنده عبور واضح پرسپولیس از سقف قرار داداهاش بوده
من حکایت پرداخت سیاسی به استقلال رو نمیدونم ... اما اینکه راحت بگید استقلال مشکل مالی نداشته چیزیه که خلاف اون رو میبینیم و ادعا وجود داره هفت هشت ماه پرداختی نداشتن ... مثل پرسپولیس

حکایت بازی نرسیدن به تیموریان و جدا شدنش بخاطر وجود بازیکن جانشین نبوده .... همینطور که امسال تو پرسپولیس به پیام صادقیان حتی نیم فصل دوم بازی آنچنانی نرسید ... این معنیش پر مهره بودن پرسپولیس نیست
خداایشش یه ساعت تایپ کردی و همه اینا رو گفتی که این طعنه رو بزنی"
وضع پرسپولیسم خیلی بهتر از تیمهای پایین جدوله که باهاشون در یک سطح قرار داره" بدترین رتبه پرسپولیس نهم بوده که الان هم تو همین رتبه است ولی بدترین رتبه استقلال سیزدهم بوده....مدارکشم موجوده ... مهم آسیاست که سرورتون داره به پشتبانی 100 هزار نفر برای هر بازی آقایی میکنه .....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداایشش یه ساعت تایپ کردی و همه اینا رو گفتی که این طعنه رو بزنی"
وضع پرسپولیسم خیلی بهتر از تیمهای پایین جدوله که باهاشون در یک سطح قرار داره" بدترین رتبه پرسپولیس نهم بوده که الان هم تو همین رتبه است ولی بدترین رتبه استقلال سیزدهم بوده....مدارکشم موجوده ... مهم آسیاست که سرورتون داره به پشتبانی 100 هزار نفر برای هر بازی آقایی میکنه .....
سلام
خداییش نه ... دوستمون گفته استقلال پر مهره تر از تراکتور و سپاهان و نفت هست ... منم یه چی گفتم دیگه ...
شما هم با جمله یه ساعت نشستی تایپ کردی میخوای به من طعنه بزنی؟؟
اون پرسپولیس نبود که دوازدهم شد؟؟..

GAME_OVER

کاربر ممتاز

استقلال تو نقل و انتقالات تقریبا تمام بازیکنای مد نظر قلعه نوعی رو تونست بگیره .. منظور من هم بیشتر از اینکه گفتم پرمهره ترین تیم این چند سال، همین بود که تیم مدنظر سرمربی کامل بسته شد .. در حالیکه سالای قبل فتح اله زاده وسط فصل بازیکنا رو از دست میداد یا پارسال نتونست تیم خوبی ببنده
بعلاوه الانم بجای اون بازیکنایی که گفتی جایگزینهایی تقریبا در سطح خودشون گرفته شد بجای جباری کرار ، به جای ساموئل امید ابراهیمی . همه بازیکنای خوب فصل قبل و ملی پوشا هم حفظ شدن .. چیزی که معلومه استقلال تو نقل و انتقالات خیلی موفق تر از پرسپولیس عمل کرد
استقلال الان تو هیچ پستی کمبود بازیکن نداره و تو چند پست بیشتر از یه بازیکن داره .. تیموریان هم بخاطر وجود ابراهیمی و اینکه قلعه نوعی خیالش از هافبک دفاعی راحته نیمکت نشین شد وگرنه اگه تو اون پست بازیکن نداشت مثل کرار هرکاری میکرد تا تیموریان رو از دست نده ..
اون بازیکنای پرسپولیس هم که اسم بردی تقریبا همشون متوسط هستن .. به غیر از طارمی که اونم همین فصل خودش رو نشون داد .. درکل پرسپولیس همین که نتونست ملی پوشا و بازیکنای خوب فصل قبل رو حفظ کنه نقل و انتقالات رو باخت
سقف قرارداد رو منظورم اول فصل بود وقتی تیم رو میبستن .. هیچوقت نگفتم امسال سقف رو رعایت کردیم که کاملا مشخصه که پرسپولیس هم سقف رو رعایت نکرده ..

سلام
خداییش نه ... دوستمون گفته استقلال پر مهره تر از تراکتور و سپاهان و نفت هست ... منم یه چی گفتم دیگه ...
شما هم با جمله یه ساعت نشستی تایپ کردی میخوای به من طعنه بزنی؟؟
اون پرسپولیس نبود که دوازدهم شد؟؟..

حاجی 12 هم از 13 کمتره هاااا . اصن یه رکورد زدید هیچکس نتونه جا به جاش کنه :دی

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال تو نقل و انتقالات تقریبا تمام بازیکنای مد نظر قلعه نوعی رو تونست بگیره .. منظور من هم بیشتر از اینکه گفتم پرمهره ترین تیم این چند سال، همین بود که تیم مدنظر سرمربی کامل بسته شد .. در حالیکه سالای قبل فتح اله زاده وسط فصل بازیکنا رو از دست میداد یا پارسال نتونست تیم خوبی ببنده
بعلاوه الانم بجای اون بازیکنایی که گفتی جایگزینهایی تقریبا در سطح خودشون گرفته شد بجای جباری کرار ، به جای ساموئل امید ابراهیمی . همه بازیکنای خوب فصل قبل و ملی پوشا هم حفظ شدن .. چیزی که معلومه استقلال تو نقل و انتقالات خیلی موفق تر از پرسپولیس عمل کرد
استقلال الان تو هیچ پستی کمبود بازیکن نداره و تو چند پست بیشتر از یه بازیکن داره .. تیموریان هم بخاطر وجود ابراهیمی و اینکه قلعه نوعی خیالش از هافبک دفاعی راحته نیمکت نشین شد وگرنه اگه تو اون پست بازیکن نداشت مثل کرار هرکاری میکرد تا تیموریان رو از دست نده ..
اون بازیکنای پرسپولیس هم که اسم بردی تقریبا همشون متوسط هستن .. به غیر از طارمی که اونم همین فصل خودش رو نشون داد .. درکل پرسپولیس همین که نتونست ملی پوشا و بازیکنای خوب فصل قبل رو حفظ کنه نقل و انتقالات رو باخت
سقف قرارداد رو منظورم اول فصل بود وقتی تیم رو میبستن .. هیچوقت نگفتم امسال سقف رو رعایت کردیم که کاملا مشخصه که پرسپولیس هم سقف رو رعایت نکرده ..
حاجی 12 هم از 13 کمتره هاااا . اصن یه رکورد زدید هیچکس نتونه جا به جاش کنه :دی

آره من قبول دارم اول فصل یارگیری استقلال بهتر بود .... ولی پرسپولیسم چوب بد یارگیری کردن علی دایی و قیمت بالای کادر فنیش رو خورد ... نه سقف قرار داد، با همون پول میشد یارگیری بهتری کرد .. مثلا خرید سوشا ....
ولی بی انصافی نکن ..... اون بازیکنایی که من اسم بردم برا پرسپولیس میگی بازیکن متوسط و جانشین نفراتی که برای استقلال گفتم رو میگی نزدیک به همونا .... نمیشه که.
تیموریانم بخاطر ابراهیمی نرفت .... دو سال پیش که آندو و نکونام با هم بودنو با هم همیشه تو ترکیب ثابت بودن ... یعنی قلعه نویی این چند سال آدمی نبوده که تک هافبک دفاعی بازی کنه ... آندو هم چون نیم فصل اینقدر بد بازی کرد که دیگه اختلاف خوردن و قیدشو زد ... وگرنه آندو همون کیفیت قبل رو داشت امکان نداشت از دستش بده
بقول دوستت مهم آسیاست .... ایران رو ولش کن .... نمیدونم چطور پرسپولیس تو هر جا نتیجه میگیره اون مهم میشه ..... :D

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
خ
درمورد سپاهان به نظرم مقایسه کردنش با پرسپولیس کلا اشتباهه . پرسپولیس اختیارش دست خودش نیست و وزارت ورزش هر کاری هم باهاش بکنه هیچکس هیچی نمیگه .. پول برگزاری بازیا و هتلش رو هم نداشته باشه وزارت ورزش عین خیالشم نیست اما سپاهان یه مجموعه مدیریت قوی با بودجه نامحدود پشتش هست که هیچوقت نمیزاره تیم مشکل مالی داشته باشه
با این وجود بازم به نظر من سپاهان با این همه امکانات و پول زیاد نتونسته اونطور که باید نتیجه بگیره .. امسالم اگه یه سری کمک ها بهشون نمیشد امکان نداشت تا همینجام بالا بیان به شکل عجیب 6 امتیاز مشکوک پشت هم تو 2 بازی تراکتور و پرسپولیس سپاهان رو به کورس برگردوند ;)

دوست عزیز...
من تعصب خاصی روی سپاهان ندارم ولی اطلاعات خیلی زیادی دارم ازش (به خاطر حضور پدر یکی از دوستام!!) که بعضیش رو که شما گفتی میگم....

1- بودجه نامحدود:
از نظر بودجه، باشگاه صنعتی ای مثل سپاهان بودجه ش نامحدود نیست... این منطقیه چون فولاد مبارکه شرکتی نیست که هزینه تعریف نشده ای بده که اگه این طور بود سپاهان مشکل هافبکش رو اول فصل حل میکرد یا لااقل نیم فصل آندو رو میگرفت.... به نظر من اون باشگاهی بودجه ش نامحدوده که مدیریت نداره چون هیچ چیزی حساب کتاب نداره... (یادآوری: مدیریت رویانیان و فتح الله زاده)

سپاهان دو نقطه تاریک توی مدیریتش داره: اول زمان امیر قلعه نویی که طبق روال این مربی بی حساب هزینه شد و ماحصلش هم برکناری ساکت بود(که علی رغم اون همه افتخار فولاد مبارکه کوتاه نیومد!!) و دومی هم جایگزینش رحیمی که به خاطر هزینه های اضافه بر سازمان (که البته در رقابت با خرج بی حساب مدیران سرخابی بود!!) اون هم عزل شد...

اما نقاط روشن زیادی هم بود:
از مدارس فوتبال متعدد زیر نظر باشگاه تا اینکه دو سال پیاپی (زمان مدیریت ساکت) به عنوان اولین و تنها باشگاه درآمدزای ایران بود؛ به خاطر بیارید نایب قهرمانی آسیا رو با بازیکنهای پرورش یافته باشگاه مثل محرم، کریمی، حاج صفی، پاپی، لوینیان، اکبری، بیات و .... و همزمان قهرمانی سپاهان نوین توی لیگ 1 که منجر به تعویض سهمیه این تیم با تیم سقوط کرده فولاد شد و 5 میلیارد سود (که اون موقع هزینه بستن دو تا تیم خوب بود) برای سپاهان همراه آورد...

2- میدونید قیمت سوکای موقعی که اومد سپاهان چقدر بود؟ سه ساله به ترتیب سالی 80، 100 و 120 هزار دلار (که اون موقع دلار 1200 تومن بود!!)........ تا حالا استقلال و پرسپولیس چقدر هزینه بازیکنای خارجی کردن؟؟ و چقدر بهره گرفتن؟؟

3- راجع به 6 امتیاز مشکوک که البته من نمیدونم چرا 6؟؟ چون فقط بازی پرسپولیس بود و تراکتور هیچ چیز خاصی نبود!! متأسفانه تحت تأثیر حرفای آقای فردوسی پورین!! میتونین رجوع کنین به بازی سپاهان-نفت که داوری خیلی بدی داشت و دقیقه 86 اشتباه داور 3 امتیاز سپاهان رو 1 امتیاز کرد و یا بازی با ذوب آهن که دقیقه 10 دروازه بان ذوب باید اخراج میشد و نشد! و بعدش سپاهان اخراجی داد و بازی مساوی شد....
البته اینا مهم نیست!! ولی من مطمئنم (بدون تعصب) که سپاهان برایند اشتباهات داوری به نفعش نبوده و نسبت به دو تا تیم بالای سرش عقبه توی این زمینه...

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا تیم مورد علاقه ختم میشه به استقلال و پیروزی؟:Dطفلیا دیروزم بد باختن حالا اشکال نداره بزگ میشن یادشون میره:w02:

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا تیم مورد علاقه ختم میشه به استقلال و پیروزی؟:Dطفلیا دیروزم بد باختن حالا اشکال نداره بزگ میشن یادشون میره:w02:

اگه منظورتون بزرگِ ....
باید بگم که بزرگ هستن و بزرگیشون اثبات شدس ....
..........................................................................
پ . ن : حضور چند ساله تیمتون در آسیا

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورتون بزرگِ ....
باید بگم که بزرگ هستن و بزرگیشون اثبات شدس ....
..........................................................................
پ . ن : حضور چند ساله تیمتون در آسیا
چه جالب غلط تایپیم میگیرید :biggrin:بابا ایول
اونکه 100البته اون روزم قشنگ ثابت شد:D

فرق شوخی با کل کل خیلی زیاده ممنون میشم بینشون یه تفاوتی قائل بشید;)

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
طـــــرف جـــــــــوری مــــیــگـــه خــــــریـــدارهـــای پــرســـپولـــیس از اســتــقــلال بیـــــشــترن یــکـــی نیــــس بــهـــــش بــــگـه جـــــــــــاااااااااانـــــــــم تـــعــــداد خـــریـــــدارهای پــــرایــدم از لامـــبـــــورگــیـــنــــــی بــــیــــشــــتــــره. یــــعــنـــــی پــــرایــــــد بــــهتـــــره؟؟؟؟؟

تیر اول تو کل کل دربی:w08:

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوندا تو خود دادي به يادم*** که سر بر پايه ان قرمز نهادم

خداوندا خودت عشقش بدادي***خودت آتش به قلب من نهادي

خداوندا تو نامش نيک کردي***خودت
ششتا به بدخواهش بکردي

چرا زيباترين ها سرخ هستند؟***چرا عاشق ترين ها سرخ هستند؟

خداوندا چرا مي رنگ خون است؟***چرا روي پريان لاله گون است؟

خداوندا تو هم قرمز پسندي؟***شهيدان را به رنگ خون پسندي؟

خداوندا کجا اين بت پرستي؟***خودت هم پرسپوليس را ميپرستي؟

خداوندا به سرخش دل نهادم***که اينست آنچه تو دادي به يادم...

• Like
واکنش ها: ros.

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداییش تو این غروب جمعه خیلی حال و هوام عوض شد البته دلم برای استقلالیا سوخت;):crying:

• Like
واکنش ها: ros.
بالا