فکر کنم باید برم !!!

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
راستش من این باشگاه و اعضاشو خیلی دوست دارم و همه ی کاربرها برای من قابل احترام هستند و از اینکه باهاشون تبادل نظر میکردم و ار نظریاتشون استفاده میکردم واقعا برام عالی بود !
اما خب به هرحال ...:redface:
طی چندین پیام خصوصی که در طول ماه پیش به من ارسال شده, تعدادی از دوستان و کاربرها از وجود من در این باشگاه خوشحال نیستند و گویا بنده براشون مزاحمت ایجاد کردم که خودم خبر ندارم و خواستار رفتن هر چه سریعتر من از باشگاه هستن !:que::warn:
دیگه دیگه ...
بالاخره شاید من ادم خوبی نبودم که این دوستان لطف کردن و نظرشونو خیلی واضح و مستقیم به من ابراز کردن !:smile:
ازشون ممنونم و ازشون عذر میخوام !
از بقیه ی دوستان هم عذر میخوام و خوبی و بدی دیدن دیگه به بزرگی خودشون ببخشن !
فکر کنم دیگه باید برم ...
البته خواهر من sacred هست !
برای همه ارزوی کامیابی و موفقیت دارم !
عجب ...!!!
خداحافظ ...:cry:
;)

:gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
راستش من این باشگاه و اعضاشو خیلی دوست دارم و همه ی کاربرها برای من قابل احترام هستند و از اینکه باهاشون تبادل نظر میکردم و ار نظریاتشون استفاده میکردم واقعا برام عالی بود !
طی چندین پیام خصوصی که در طول ماه پیش به من ارسال شده, تعدادی از دوستان و کاربرها از وجود من در این باشگاه خوشحال نیستند و گویا بنده براشون مزاحمت ایجاد کردم که خودم خبر ندارم و خواستار رفتن هر چه سریعتر من از باشگاه هستن !:que::warn:
دیگه دیگه ...
بالاخره شاید من ادم خوبی نبودم که این دوستان لطف کردن و نظرشونو خیلی واضح و مستقیم به من ابراز کردن !:smile:
عجب ...!!!
;)

سلام .............. ازت تشکر نمیکنم ................ چون اصلا این جور کارا رو دوست ندارم ......................
ولی امیدوارم که بمونی و ازت میخوام که بمونی باشگاه بدون ملکه نمیشه ................... خیلی مقابله ها با افرادی که اذیت میکنن میشه کرد ............ که بهتون خواهم گفت

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
امیدوارم شما هم بمونی قرار نیست چون چند نفری خواستند که شما نمونی شما هم شالو کلاهکی بری بازم خودت میدونی اما دنیا همینه ده نفر دوست دارن دو نفر ازت خوششون نمیاد ادم مطلق وجود نداره

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .............. ازت تشکر نمیکنم ................ چون اصلا این جور کارا رو دوست ندارم ......................
ولی امیدوارم که بمونی و ازت میخوام که بمونی باشگاه بدون ملکه نمیشه ................... خیلی مقابله ها با افرادی که اذیت میکنن میشه کرد ............ که بهتون خواهم گفت

کسانی که اذیت می کنن دقیقا همینو میخوان که شما بری. باید قوی بود مگه به خواست اونا به اینجا اومدی که حالا به خواستشون می خوای بری؟
اینجا متعلق به همه اعضاست.
من اگر جای شما بودم بهشون می گفتم خیلیی از و جود من ناراحتی خودت میتونی بری.

من خیلی ناراحت میشم وقتی می بینم بچه های باشگاه به یک چنین دلایلی می خوان از باشگاه خداحافظی کن.

اگر کسانی خواستار رفتنت هستن. هستن کسایی هم که دلشون می خواد شما باشی.

من به شخصه ازت می خوام که بمونی.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

آدم به خاطر حرف دیگران که نمیره

دیگران اهمیتی ندارن وقتی خودت اینجا رو دوست داری

هر آدمی یه سری موافق داره یه سری مخالف

حالا اینکه مخالفانی داری دلیل بر رفتن نیست

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز من آشنايي با شما ندارم ولي من ميگم براي هر كس اندازه ي ارزشش وقت بذار اگه فكر مي كني مخالفت و انتقاد اونا از شما بجا بوده سعي كن بهشون رسيدگي كني واسشون وقت بذار ولي اگه غير اينه با اينكار فقط دل اونا رو خوش مي كني اگه واقعا باشگاهو دوستات داخل باشگاه رو دوست داري پس بايد بموني چون مطمئنا دوستات ارزش وقت گذاشتن دارن ...

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اين كارها هم ميشه كه پيام خصوصي بدن بگن برو؟!!!!!!!!!!!!!!
مگه باشگاه مال افراد خاصيه؟؟
چه غلطا
اصلا كار درستي نميكني اگه بري...
بمون تا اونا برن

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::surprised: اگه قرار هر کی از کسی خوشش نیومد پیام خصوصی بده که از باشگاه برو و طرف هم زودی پاشه بره که یعنی ما هنوز در عصر حجر و چماق کشی زندگی می کنیم .

به نظرم اصلا کار خوبی نمی کنید اگه برید . هر کی اینقدر فکر کوچپیک و بسته ای داره که حتی نمیتونه نظرات مخالف رو بشنوه اونه که باید بره .

:mad::mad::mad:

sokoot.assa

عضو جدید
اونایی که دوست ندارن تو باشی بهتره خودشون برن چون این باشگاه جای آدمای خودخواه نیست همه با هر عقیده و افکاری باید توش حضور داشته باشه
نریا عزیزم . اسم بدخواهاتو بگو با بچه ها بریم حالشون رو بگیریم

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دارم می رم ولی مدت
تو هم برگرد زودی دوست خوبم

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز من آشنايي با شما ندارم ولي من ميگم براي هر كس اندازه ي ارزشش وقت بذار اگه فكر مي كني مخالفت و انتقاد اونا از شما بجا بوده سعي كن بهشون رسيدگي كني واسشون وقت بذار ولي اگه غير اينه با اينكار فقط دل اونا رو خوش مي كني اگه واقعا باشگاهو دوستات داخل باشگاه رو دوست داري پس بايد بموني چون مطمئنا دوستات ارزش وقت گذاشتن دارن ...

از اين كارها هم ميشه كه پيام خصوصي بدن بگن برو؟!!!!!!!!!!!!!!
مگه باشگاه مال افراد خاصيه؟؟
چه غلطا
اصلا كار درستي نميكني اگه بري...
بمون تا اونا برن

:surprised::surprised: اگه قرار هر کی از کسی خوشش نیومد پیام خصوصی بده که از باشگاه برو و طرف هم زودی پاشه بره که یعنی ما هنوز در عصر حجر و چماق کشی زندگی می کنیم .

به نظرم اصلا کار خوبی نمی کنید اگه برید . هر کی اینقدر فکر کوچپیک و بسته ای داره که حتی نمیتونه نظرات مخالف رو بشنوه اونه که باید بره .

:mad::mad::mad:

عزیزم شما هیچ جا نمیری میمونی هرکی با شما مشکل داره خودش تشریف ببره نریا گلم اگه بری منم میرم

اونایی که دوست ندارن تو باشی بهتره خودشون برن چون این باشگاه جای آدمای خودخواه نیست همه با هر عقیده و افکاری باید توش حضور داشته باشه
نریا عزیزم . اسم بدخواهاتو بگو با بچه ها بریم حالشون رو بگیریم

منم با تمامی این نظریات موافقم و دست همشون رو می بوسم
از نظر من شما الهه باشگاه هستین. کجا می خواین تشریف ببرین
آخه چرا باشگاه اینجوری شده جدیدا
به الهه پیام خصوصی دادن که ازت خوشمون نمیاد
به چندین و چند نفر پیام های زشت و بدو بیراه داخل پروفایلشون گذاشتن طوری که بنده خداها مجبور شدن پروفایلشون رو کاملا ببندن.
آخه یکی پیدا بشه بهشون بگو مگه این بنده خداها جاتونو تنگ کردن یا مگر نمیگذارن جولان بدین؟؟!!!
کاش من میدونستم چه کسانی این کارو میکنن. مگر دستم بهشون نرسه
در هر جمعی نظرات موافق و مخالف وجود داره و ما باید هوشیار باشیم که از این نظرات برای پیشرفت خودمون استفاده کنیم نه بزنیم طرف مقابلمون رو از جمع بندازیم بیرون.
این مدیران سایت در خواب زمستانی تشریف دارن؟؟؟!!!!!!!!!

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم....
انگار اینجا واقعا ارزش موندن نداره.....

sepahrad

عضو جدید
ملكه خانم سايتمون ميخواد كجا بره
به كسايي فكر نكن كه ميخوان بري به دوستاني فكر كن كه ميخوان بموني باشه؟
نيمه پر ليوان رو بياد بيار

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
سلام
دیگه دیگه ...
عجب ...!!!
;)

بي خيال بابا
من ميگم بمون چون بري ازت ناراحت ميشم

aminrokh

عضو جدید
شما آدمی هستی که حرف دیگران روت خیلی تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que::que:
دو سه نفر گفتن برو ، 100 نفر گفتن نرو!!!!!:heart::heart:
تصمیم با خودته:cool::cool::cool::cool:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با نظره همه دوستان موافقم....قرار نیست یکی اومد گفت برو توئم زود شال و کلاه کنی بری!!!!!
مگه این سایت اختصاصیه؟....
به نظرم اشتباه ترین کاره ممکن اینه که بری....این سایتی که ما توش عضویم مشتیه از خرواره یه جامعه اگه اینجا جلوی همچین آدمایی کوتاه بیای فردا سره کار و خیلی جاهای دیگه ام باید همینجوری کوتاه بیای و خیلی چیزا رو از دست بدی .....متاسفانه ازین جور ادما هم تو جامعه ما کم نیستن پس وایسا و از حق خودت دفاع کن....

بالا