شيوه مدرن سوء استفاده مالي دختران از پسران!

frozen eyes

عضو جدید
پسرا دلایلشون واسه ازدواج نکردن زیاده و هزار بار هم تکرار کردن ولی حالا بگید شما چرا انقدر مشتاق ازدواجید؟؟؟؟؟؟؟؟
پسرا فقط ادعا دارن همین...همشونم زن میگیرن...من مشتاق نیستم الکی هم حرف نمیزنم....شب خوش

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که حالت تهوع بم دست میده وقتی در مورد همچین دخترایی صحبت میکنین.این موجودات حیف اسم ادمه واسشون.دختر وپسر هم نداره.چون من بر عکسشم دیدم.
ولی کلا روی حیوون رو هم سفید کردن این ادما

sahar tala

عضو جدید
من که حالت تهوع بم دست میده وقتی در مورد همچین دخترایی صحبت میکنین.این موجودات حیف اسم ادمه واسشون.دختر وپسر هم نداره.چون من بر عکسشم دیدم.
ولی کلا روی حیوون رو هم سفید کردن این ادما

منم كه دخترم از همچين دخترايي بدم مياد...واقعا شرم آوره

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من دخترای عقده ای خیابانی این کارارو میکنن نه یه دختر با شعور
با حرفت موافقم بجز کلمه "خیابانی"... خیلی واژه ی سنگینیه... نمی شه به هرکسی گفت... ولی خب از روی عقده یا تربیت نادرست خیلیا رفتارهای اینجوری دارن...

NeM!Donam

عضو جدید
ولی من دلم برا دخترا میسوزه
خیلی از دخترای محلمون خواستن از من بتیغن ولی حیونکیا
بد رفت تو پاچشون تا دلتون بخواد ازشون شارژ تیغیدم آخرشم با هیچ کدومشون را بطه برقرار نکردم چون من اصولا اعتقا دارم دختری ارزش همراهی رو داره که با کلی زحمت تورش کنی
نه دخترای امروزی که تو خیابون راه میری بهت نخ میدن
:w02:

13sharare13

عضو جدید
بد رفت تو پاچشون تا دلتون بخواد ازشون شارژ تیغیدم آخرشم با هیچ کدومشون را بطه برقرار نکردم چون من اصولا اعتقا دارم دختری ارزش همراهی رو داره که با کلی زحمت تورش کنی

معلومه این پسرا هستن که کل فکر و ذهنشون اینه که با دخترا رابطه برقرار کنن و واسه این کار حاضرن به هر خفتی تن بدن البته منظورم همه پسرا نیست منظورم اکثر پسرا هست

shadow_IR

کاربر بیش فعال
یکم از خود راضی هستی!!
البته فقط یه کم

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیدین گفتم تو هر دو صنف پیدا میشه.دختر پسر هم نداره

NeM!Donam

عضو جدید
حالا من یه چیزی گفتم اینجا بازاره سوئ استفاده شدید گرمه

NeM!Donam

عضو جدید
معلومه این پسرا هستن که کل فکر و ذهنشون اینه که با دخترا رابطه برقرار کنن و واسه این کار حاضرن به هر خفتی تن بدن البته منظورم همه پسرا نیست منظورم اکثر پسرا هست
من نگفتم که تمام فکرو ذهنم پیش دختراست
گفتم از کسایی که میخواستن ازم بکنن ، کندم
این خفت نیست ، خفت چیزی بود که امروز با چشام دیدم که داشت اشکم در میومد
بحث دخترو پسری که .....سر قیمت.... بحث میکردن بهتره باقیشو نگم خیلی صحنه عجیبی بود خدایا آخر عاقبتمونو خودت به خیر کن

سحر جون

عضو جدید
من نمیدونم کیا اینکارو میکنن چرا انکارو میکنن فقط اینو خوب میدونم پسرا حقشونهههه :smile: