شيوه مدرن سوء استفاده مالي دختران از پسران!

كندو

عضو جدید
کاربر ممتاز
-همراه کردن طرف مقابل در مراکز خرید
"من عاشق خریدم، تو دوست داری با ما بیای؟" بعد از بازدید از چندین مغازه: "وای! چقدر این لباسه قشنگه چقدر نازه! بریم اینو ببینیم؟"
-کادوی تولد و مناسبات دیگر
در لحظات اولیه آشنایی ناگهان خانم تاریخ تولد خود را که احتمالاً تا 10 روز آینده است یادآور میشود. برخی به همین مقدار بسنده میکنند اما برخی نوع هدیه ای که دوست دارند را بصورت تلویحی مشخص میکنند

- نیاز به قرض پول اورژانسی
یکباره خانم تماس میگیرد و ابراز میکند که "یک کار فوری پیش اومده باید به کسی پول میدادم کم اوردم، میشه 300 تومن بهم بدی تا 2 یا 3 روز دیگه نهایتاً بهت برمیگردونمش." نه کاری فوری پیش آمده و نه پس دادنی در کار خواهد بود...

- شارژ تلفنهای همراه و تماسهای همیشه یکطرفه
طبیعی است که خانم برای پرسیدن حال آقا و جویا شدن از موقعیت مکانی وی نیاز به تماسهای مکرر دارد ولی دو نکته وجود دارد. نکته اول: یه زنگ بزن" یا "میس کال" یعنی معمولاً چون خونم "وظیفه" آقا میداند که همیشه او تماس گیرنده باشد، شماره او را گرفته و به محض برقراری ارتباط بدون سلام و احوال پرسی با آقا به جمله "یه زنگ بزن" یا "من و بگیر شارژ ندارم" بسنده کرده و مکالمه را قطع میکند و یا با انداختن یک "میس کال" به آقا فرمان تماس میدهد. نکته دوم اینکه خانم معمولاً هر 2 روز یکبار نیاز شدید و فوری به شارژ پیدا میکند و آقا نیز موظف است در اسرع وقت ماموریت خود را انجام دهد. نتیجه: درحالی که همیشه تماس را آقا برقرار میکند، این شارژ خانم هست که به اتمام میرسد!

- برخی قبوض و شهریه ها
"عزیزم، قبض موبایم اومده الان دسترسی به اینترنت ندارم اگه پرداخت نکنم تا فردا قطع میشه، میتونی برام پرداخت کنی بعداً باهات حساب کنم؟"، "میخوام برم ثبت نام ترم جدید کلاس زبان، عشقم! میتونی 200 تومن بریزی به این حساب قول میدم تا فردا پولتو بدم الان خیلی دیرم شده وقت ندارم برم پول جور کنم!"

آرایشگاه و لوازم آرایشی
به یک مهمانی دعوت شده اید، ناگهان خانم با کمی لبخند شیطنت آمیز میگوید: "عزیرم میدونم دوست داری من از همه جذاب تر باشم پس باید هزینشم پرداخت کنی میخوام امشب بهترین باشم فکر نکنم بیشتر از 150 تومن بشه!" خرید لوازم آرایش هم که "برای زیبا شدن فقط بخاطر تو" صورت میگیرد گاهی هزینه های زیادی برگردن آقا تحمیل خواهد کرد.

- نحوه پشتیبانی دوست پسر قبلی
این یکی از سیاستهای محافظه کارانه است که خانم ممکن است استفاده کند: "دوست پسر قبلیم عابر بانکش همیشه پیش من بود،" "پول بنزین ماشین منو همیشه اون حساب میکرد،" "کارش فقط این بود که پول بریزه به حسابم،" "وقتی تولدم میشد واسم سرویس طلا میگرفت، کادوهاش دیگه از 500 تومن کمتر نبودن." اینگونه خانم پیش زمینه ای از "وظایف مالی" آقا را به او بصورت غیر مستقیم گوشزد میکند.

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
عوضش زنت زندگیشو خرجت میکنه خسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسیس
مرد که بیشتر از اون هم جونشو هم ....پولشو خرج میکنه ....... وقتی دختری ازدواج میکنه ..... زیباتر میشه .... چون....... پول شوهر خرج شود ...... همسر خوشگل شوند......

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا مثل اینکه ادامه بدیم دعوا میشه.....باشه ما اعتمادبه نفسمون گوزیلا...آخرشم که خودتون میاین خواستگاری....مثل داداشم ی دنده ای ...

اگه من رفتم خواستگاری اون وقت بیا .... پند واندرز بگو.........

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم هر چیزی نیاز به تجربه نداره...نمیری خواستگاری دیگه؟باشه خواهیم دید.....وقت بحث کردن ندارم صبح کلاس دارم فقط ی سوال ترم دویی؟
نخیر نمیرم....نخیر ترم 4 هستم منم فردا صبح کلاس و امتحان دارم.........

Green Head

عضو جدید
میتونی امتحانش کنی...پول دربیار هرچقد تونستی واز زندگیت زنهارو حدف کن بعدش ببین تو خوشبختی یامردی که پول کمتر داره زن نداره

پسرا دلایلشون واسه ازدواج نکردن زیاده و هزار بار هم تکرار کردن ولی حالا بگید شما چرا انقدر مشتاق ازدواجید؟؟؟؟؟؟؟؟