سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

--زهرا

عضو جدید

ممنون خیلی بهم کمک کرد اما این سرعت اینترنت انقدر پایینه که من فقط ی ص خوندم تا اومدم وبلاگ بسازم ازساعت 2:30 تا حالا همش ارورر میزنه -- یعنی ی نفر تو این کشور به این بزرگی پیدا نمیشه سرعت اینترنت و ارتقا بده به قرآن خیلی ضایع است --- ممنون دوس ت عزیز خیلی لطف کردین --;)

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز

پیوست ها

• q.jpg
    q.jpg
    52.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mohad93

عضو جدید
سلام. خسته نباشید. 2 تا سوال دارم. چطوری میتونم فایل wordبه عکس jpg تبدیل کنم؟ و اینکه چطو میتونم فایل pdf به صورت مثلا 10 صفحه 10 صفحه از هم جدا کنم تا حجمش کم بشه؟
مرسی

leynaz

عضو جدید
سلام
مرور اکسپلورر من کار نمیکنه.به این شکل که وقتی آدرس سایت میزنم میگه
This page can’t be displayed
چیکار باید کرد؟
سوال بعدی اینکه تو فایر فاکس هر لینکی که تو صفحه باشه و بخوام روش کلیک کنم دفعه اول بازش نمیکنه.اول که کلیک میکنم یه صفحه از یه سایت خارجی رو باز میکنه و دفعه بعدی بازش میکنه.حتی اگه به تنهایی هم تو صفحه کلیک کنم همین اتفاق می افته.
نظری دارید؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام تمام برنامه های من مثه google chrome و یا word و یا adobe reader هر برنامه ای رو که بگی فرمت آیکونهاش به lnk تغییر کرده و برای باز کردنش باید به اونجایی که برنامه روریختم برم از اونجا بازش کنم چیکار کنم مثه اولش شه؟ممنون

--زهرا

عضو جدید
با راهنمایی ها تو ن تونستم وبلاگ بسازم ممنونم - اما نمیدونم چرا هر پیوندی میزنم مینویسه اشتباه است ؟؟ باید آدرس خاصی باشه ؟؟ ممنون میشم راهنمای ام کنین

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین کامپیوتر..نمی دونم اینجا باید بگم یا نه...می خوام هارد بگیرم...چی بگیرم! چه مارکی! چه قیمتی...اصن هیچی نمیدونم.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

SHRP

کاربر ممتاز
سلام. خسته نباشید. 2 تا سوال دارم. چطوری میتونم فایل wordبه عکس jpg تبدیل کنم؟ و اینکه چطو میتونم فایل pdf به صورت مثلا 10 صفحه 10 صفحه از هم جدا کنم تا حجمش کم بشه؟
مرسی
براي هر دو سوال شما يك برنامه هست... PDFCreator كه الان نسخه 1.7.3 اون هست و مجاني مي تونيد دانلود كنيد
بعد از نصب اين برنامه مي تونيد فرمان پرينت بدين و صفحه مورد نظر رو به صورت پي دي اف يا عكس ذخيره كنيد...
در مورد سوال دوم هم با اين برنامه فرمان پرينت بديد فقط به جاي مل فايل از صفحه تا صفحه مورد نظر رو بديد تبديل كنه...
ژ

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
مرور اکسپلورر من کار نمیکنه.به این شکل که وقتی آدرس سایت میزنم میگه
This page can’t be displayed
چیکار باید کرد؟
سوال بعدی اینکه تو فایر فاکس هر لینکی که تو صفحه باشه و بخوام روش کلیک کنم دفعه اول بازش نمیکنه.اول که کلیک میکنم یه صفحه از یه سایت خارجی رو باز میکنه و دفعه بعدی بازش میکنه.حتی اگه به تنهایی هم تو صفحه کلیک کنم همین اتفاق می افته.
نظری دارید؟
ممكنه از پراكسي يا ف-ي-ل-ت-ر شكن استفاده كرديد و تنظيمات درست برداشته نشده...
در مورد فايرفاكس احتمال زياد يك برنامه سعي مي كنه صفحه خودش رو يا تبليغاتش رو نمايش بده و بعد صفحه شما مياد...بررسي كنيد

SHRP

کاربر ممتاز
با راهنمایی ها تو ن تونستم وبلاگ بسازم ممنونم - اما نمیدونم چرا هر پیوندی میزنم مینویسه اشتباه است ؟؟ باید آدرس خاصی باشه ؟؟ ممنون میشم راهنمای ام کنین
براي ايجاد پيوند بهتره از اون آيكون كه شكل زنجير است استفاده كنيد و براي اطمينان از درستي پيوند اول يكبار اونو با كپي در اكسپلورر چك كنيد بعد اقدام كنيد

SHRP

کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین کامپیوتر..نمی دونم اینجا باید بگم یا نه...می خوام هارد بگیرم...چی بگیرم! چه مارکی! چه قیمتی...اصن هیچی نمیدونم.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
اگر پولش مساله اي نيست مي تونيد وسترن ديجيتال بلك بگيريد
وگرنه سيگيت خوبه
ديگه زير 1 يا 2 ترابايت نباشه بهتره
راستي اينا براي هارد داخلي بود
براي اكسترنال مي تونيد توشيبا يا ترانسند هم در نظر داشته باشيد
4 ترا انتخاب خوبي براي افراد نيازمند است!

SHRP

کاربر ممتاز
شبیه سازی باتری لیتیم یونی رو میخام
مرسیییییییی

فكر كنم بايد دوستان رشته برق جواب بدهند.شايد برنامه هايي مثل PSpice , EWB و... كاربرد داشته باشه

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام تمام برنامه های من مثه google chrome و یا word و یا adobe reader هر برنامه ای رو که بگی فرمت آیکونهاش به lnk تغییر کرده و برای باز کردنش باید به اونجایی که برنامه روریختم برم از اونجا بازش کنم چیکار کنم مثه اولش شه؟ممنون
با سلام،
فایل ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید. اگه پیامی داد تأیید کنید.

پیوست ها

• Default_LNK_(Shortcut).rar
    1.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

leynaz

عضو جدید
ممكنه از پراكسي يا ف-ي-ل-ت-ر شكن استفاده كرديد و تنظيمات درست برداشته نشده...
در مورد فايرفاكس احتمال زياد يك برنامه سعي مي كنه صفحه خودش رو يا تبليغاتش رو نمايش بده و بعد صفحه شما مياد...بررسي كنيد
برای فایر فاکس چطور میشه فهمید؟تویadd-ons که چیز خاصی نیست.

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
فایل ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید. اگه پیامی داد تأیید کنید.
وااااااااااای خیلی خیلی لطف کردی اگه میشد هزار تا تشکر میذاشتم ینی الان 2 3 ماهه که برنامه ها این مدلی باز نمیشد!دستت درد نکنه لطف کردی

arman_aref2002

عضو جدید
سلام دوستان حرفه ای
دو تا سوال دارم خواهش میکنم کمک کنید
1- تعدادی فایل رو به اشتباه با برنامه ضد ریکاوری clean disk security پاک کردم و بهشون نیاز دارم آیا قابل ریکاوری کردن دوباره هست. اگه راهی داره لطفا راهنمایی کنید
2- آیا فایلهایی که با برنامه winrar به آرشیو رمزدار تبدیل شده و رمزش فراموش شده رو میشه رمز شکنی کرد البته به یک روش سریع نه با روشی که با بعضی برنامه ها به صورت بررسی همه کاراکترهای ممکن انجام میشه.
ضمنا من یک کاربر مبتدی هستم لطفا خیلی سطح بالا صحبت نکنید.
پیشاپیش ممنونم

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان حرفه ای
دو تا سوال دارم خواهش میکنم کمک کنید
1- تعدادی فایل رو به اشتباه با برنامه ضد ریکاوری clean disk security پاک کردم و بهشون نیاز دارم آیا قابل ریکاوری کردن دوباره هست. اگه راهی داره لطفا راهنمایی کنید
2- آیا فایلهایی که با برنامه winrar به آرشیو رمزدار تبدیل شده و رمزش فراموش شده رو میشه رمز شکنی کرد البته به یک روش سریع نه با روشی که با بعضی برنامه ها به صورت بررسی همه کاراکترهای ممکن انجام میشه.
ضمنا من یک کاربر مبتدی هستم لطفا خیلی سطح بالا صحبت نکنید.
پیشاپیش ممنونم
متاسفانه هیچ راهی برای دو سوال شما پیدا نکردم... حتی روش غیر سریع هم نیست...بقیه دوستان راهنمایی می کنن

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
الان چند روزی هست که کلیدهای ترکیبی Fn+ F1,2,3... که برای زیاد وکم کردن صدا و نور و ... بوده غیرفعال شده!
میدونید چه جوری میتونم این ها رو دوباره فعال کنم؟!

Ros3

عضو جدید
سلام دوستان
الان چند روزی هست که کلیدهای ترکیبی Fn+ F1,2,3... که برای زیاد وکم کردن صدا و نور و ... بوده غیرفعال شده!
میدونید چه جوری میتونم این ها رو دوباره فعال کنم؟!

شاید درایور hotkey پریده از سایت لپ تاپت دانلود کن دوباره نصب کن،

مهندس سهراب

عضو جدید
سلام دوستان کسی می دونه در شی گرایی چطور می توان الگوی مدیریت کننده وsingletonرو ترکیب کرد؟یعنی ترکیب کنیم چی میشه؟وکجاها میشه استفاده کرد؟
2.الگوی زنجیره مسئولیت(chain of responsibility) رو چطور بهبود ببخشیم?
اگر کتاب شی گراییی در زمینه الگوها وترکیب انها می دونیید لطفا بگید....ممنون

Ashraf lotfi

عضو جدید
سلام . کسی اینجا با نرم افزار power designer کار کرده ؟؟؟
یه مشکلی برام پیش اومده . اینکه تو نمودار ldm چطور می تونم شکل ظاهری موجودیت رو عوض کنم ؟؟
می خوام جلوی attribute ها بنویسه که pi هست یا fi . ولی مال من نمی نویسه . فقط کنارشون یه # می زنه

baharsalehi

عضو جدید
سلام

عید همگی مبارک:gol:

بچه ها من دنبال نرم افزاری یا سایتی میگردم که من متن فارسی رو براش بخونم و اون تایپ کنه

هرچی گشتم انگلیسیش بود ولی فارسیشو پیدا نکردم

اگه کمکم کنید ممنون میشم

باتشکر

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

عید همگی مبارک:gol:

بچه ها من دنبال نرم افزاری یا سایتی میگردم که من متن فارسی رو براش بخونم و اون تایپ کنه

هرچی گشتم انگلیسیش بود ولی فارسیشو پیدا نکردم

اگه کمکم کنید ممنون میشم

باتشکر

سلام . منم دنبال همچین چیزی بودم . یکی هست به اسم نویسا . ولی مجانی نیست . باید بخریش .
اگر پیدا کردی به منم بده . من ک گشتم نبود

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
فایل اکسس که رمز براش گذاشته شده ولی رمزشا فراموش کردیم چطور میشه بازیابی کرد؟
داده های وارد شده به یک برنامه در این فایل ذخیره شده.

SHRP

کاربر ممتاز
فایل اکسس که رمز براش گذاشته شده ولی رمزشا فراموش کردیم چطور میشه بازیابی کرد؟
داده های وارد شده به یک برنامه در این فایل ذخیره شده.
اگر تا قبل از 2007 است به سادگی کدنمایش رمزش رو توی اینترنت گذاشتن

بالا