سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.خسته نباشید.یه سوال دارم.کامپیوترم رو ریستارت کردم و یه دفه تمام برنامه هام به این شکل شد....با open with هم میخوام درست کنم مثلا میزنم power point همه برنامه ها power point میشه..ممنون میشم راهنمایی کنیدبه این شکل http://www.uploadax.com/images/11430012963564737086.pngواین شکلhttp://www.uploadax.com/images/42847611464245473813.png
سلام اتفاقن این مشکل واسه منم بوجود اومده بود یکی از دوستان خوش فکر یه برنامه کوچولو داد اجرا کردم مشکلم برطرف شد فک کنم تو چن صفحه قبل برنامش باشه.

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام دوستان
سیستمم موس دیگه نمیشناسه باید چی کار کنم؟
اگر با سیستم دیگه ای هم نمی شناسه یعنی ماوس شما خراب شده وگرنه ویندوز نمی تونه درایورش رو درست نصب کنه شاید با حذف کامل اون و ریست کردن و نصب اون توی یک پورت دیگه(در صورت وی اس بی بودن) درست بشه

saied68

عضو جدید
سلام.
من از دانلود منیجر IDM استفاده میکنم ... چند روزی هستش ، وقتی دانلود میکنم ، میره تا 99.99% ، بعد یه دفعه صفر میشه و دوباره از نو شروع میکنه و خیلی اوقات دو یاسه بار همینجوری ریست میشه ... فرقی هم نمیکنه که که فایل کم حجم باشه یا حجم بالایی داشته باشه
این مشکل وقتی که میخوام فایلهای حجیم دانلود کنم ، اعصابم بهم میریزه
چون حجمم رو میبره و خودتون هم که میدونید الأن اینترنت حجمی شده
ترفندهای زیادی هم واسه رفع این مشکل استفاده کردم ولی مشکلم برطرف نشده
لطفأ کمکم کنید...

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
من از دانلود منیجر IDM استفاده میکنم ... چند روزی هستش ، وقتی دانلود میکنم ، میره تا 99.99% ، بعد یه دفعه صفر میشه و دوباره از نو شروع میکنه و خیلی اوقات دو یاسه بار همینجوری ریست میشه ... فرقی هم نمیکنه که که فایل کم حجم باشه یا حجم بالایی داشته باشه
لطفأ کمکم کنید...

خوب چرا پاکش نمیکنی یکی دیگه نصب کنی؟

ریحانه...

عضو جدید
سلام من یه مدته نمیتونم برم تو ایمیل هام همش مصدوده این تصویره پستچی میاد بعدشم هیچی چیکار کنم؟

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
لطفأ کمکم کنید...

اول مطمئن بشید که پارتیشنی که IDM از اون برای ذخیره استفاده میکنه فضای کافی داره . بعد مطمئن بشید لایسنسش خراب نشده باشه اگه احتمالا اونو بوسیله اینترنت آپدیت کردید سعی کنید آخرین ورژنی که دارای کرک هست رو دانلود کنید و نصب کنید.

mzibast

عضو جدید
دوست عزیز!!!از تالار مکانیک پاشدی اومدی اینجا که همین بگی
نصبش نکردم که الأن بخوام پاکش کنم
مشکل رو باید حل کرد نه اینکه پاکش کرد

لطفاً یکی کمکم کنه

دوست عزیز سلام
این حرف شما کاملا بی ربط می باشد یعنی چی
از تالار مکانیک پاشدی اومدی اینجا که همین بگی نکنه انتظار داشتید که ایشون تشریف بیارن منزل برای شما کار انجام بدن
این هم خودش یک روش راهنمایی کردن است
برخی مواقع به دلیل برخی از فایل ها بعضی از برنامه ها ویروسی می شوند و کارایی خود را از دست می دهند که با پاک کردن و نصب مجدد آن می توان این مشکل را برطرف نمود
در این تالار هرکس از هر مجموعه ای نظرات خودش رو میده و هیچ ربطی به این حرف شما نداشت
خوب شما تشریف ببرید تو همون تالار خودتون یا از مجموعه خودتون مشاوره بگیرید

يا درست حرف بزن يا عاقلانه سکوت کن

saied68

عضو جدید
دوست عزیز سلام
این حرف شما کاملا بی ربط می باشد یعنی چی
از تالار مکانیک پاشدی اومدی اینجا که همین بگی نکنه انتظار داشتید که ایشون تشریف بیارن منزل برای شما کار انجام بدن
این هم خودش یک روش راهنمایی کردن است
برخی مواقع به دلیل برخی از فایل ها بعضی از برنامه ها ویروسی می شوند و کارایی خود را از دست می دهند که با پاک کردن و نصب مجدد آن می توان این مشکل را برطرف نمود
در این تالار هرکس از هر مجموعه ای نظرات خودش رو میده و هیچ ربطی به این حرف شما نداشت
خوب شما تشریف ببرید تو همون تالار خودتون یا از مجموعه خودتون مشاوره بگیرید

يا درست حرف بزن يا عاقلانه سکوت کن

ببینید...شمااصلأ متوجه حرف بنده نشدید
ایشون فرمودند " خوب چرا پاکش نمیکنی یکی دیگه نصب کنی؟ "
این یعنی اینکه idm رو پاک کن و یه نرم افزار دانلود منیجر دیگه نصب کن .
منم حرف بدی نزدم ، همچنین فحش هم ندادم که شما ناراحت شدی
فقط گفتم مشکل رو باید حل کرد نه اینکه پاکش کرد
اگه ایشون پیشنهاد منطقی میداد ، بنده هم اینجوری جوابشون نمیدادم
بعدشم من اومدم تووی تالار کامپیوتر ، تا یک مشکل کامپیوتری رو بیان کنم نه یه مشکل برقی رو
در هر صورت ، همینجا ازشون عذرخواهی میکنم .
ضمن اینکه طبق تحقیقات بنده این مشکل بخاطر ویروس نیست...صرفاً بخاطر تداخل با نرم افزارهای دیگه و خیلی بیشتر تداخل سخت افزاری هست
موفق باشید

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بعدشم من اومدم تووی تالار کامپیوتر ، تا یک مشکل کامپیوتری رو بیان کنم نه یه مشکل برقی رو
ضمن اینکه طبق تحقیقات بنده این مشکل بخاطر ویروس نیست...صرفاً بخاطر تداخل با نرم افزارهای دیگه و خیلی بیشتر تداخل سخت افزاری هست
موفق باشید

دوست عزيز به هر حال شما پاسخ خوبي ندادين
ايشون نگفتن مشكل رو پاك كنين. مثل اين ميمونه سيستم شما ويروس داشته باشه يكي بگه پاك كن شما بهت بر بخوره بگي مشكل رو بايد حل كرد نه پاك كرد!
پيشنهاد دوستمون هم ممكنه راهكار مناسب شما نباشه ولي كاملا منطقيه. چون شما از منطقش سر در نمياري دليل نميشه حرف كسي رو بي منطق بدوني كه
در مورد رشته هم بايد عرض كنم خدمتتون كه رشته ربطي به بلد بودن كامپيوتر نداره. من رشتم مهندسي شيميه ولي خيلي از كامپيوتريا ميان سوالاتشون رو از من ميپرسن.

اميدوارم همه دوستان به كساني كه سعي در راهنماييشون دارن احترام بيشتري بذارن و ديگه شاهد اينجور رفتارها نباشيم

موفق باشيد

mzibast

عضو جدید
جواب :

جواب :

موفق باشید

دوست عزیر سلام :
1- من کاملا متوجه حرف شما و محمدرضا اسکندری شدم ایشون یک روش معرفی کردند مبنی بر پاک کردن برنامه و نصب یک برنامه دیگر مانند DAP و یا سایر نرم افزارهای دیگر من هم یک روش دیگر معرفی کردم مبنی بر اینکه این نرم افزار را یک بار پاک کنید و مجددا نصب کنید چرا که برخی از ویروس ها بعضی از قسمت های نرم افزار ازجمله کرک را از بین می برند که با حذف و نصب مجدد آن این مشکل برطرف خواهد شد که اگر کمی تامل و دقت نمایید متوجه خواهید شد که این دو روش مجزا و متفاوت برای رفع اشکال بود که هیچ کدام از آنها به یکدیگر ربط نداشت ( راهنمایی من و کاربر: محمدرضا اسکندری)
2- این که گفتید : منم حرف بدی نزدم ، همچنین فحش هم ندادم که شما ناراحت شدی باید عرض کنم که همیشه نباید فحش داد که انسان ها ناراحت شوند بلکه برخی از اوقات بعضی از حرف ها باعث توهین می شود که شما فرموده بودید : دوست عزیز!!!از تالار مکانیک پاشدی اومدی اینجا که همین بگی این توهین به بچه های مکانیک بود نه فحش دادن من همانطور که قبلا گفتم در این تالار همچون تالارهای دیگر تمامی اعضاء از تمامی مجموعه ها هم نظر می دهند و هم سوال می پرسند که باید به نظرات همه احترام گذاشت یک نفر یک راه آسان پیشنهاد می دهد و یک نفر دیگر یک راه پیچیده این درست نیست که یک نظر را به خاطر آسانی آن و یا پیچیده بودن آن زیر سوال برد
3- گاهی اوقات مشکل با حل کردن از بین نمی رود و باید آن را پاک کرد تا عیب برطرف شود. درواقع پاک کردن خودش یک نمونه حل کردن است به عنوان مثال وقتی جواب یک سوال فرمولی اشتباه حاصل می شود شما آن جواب را پاک می کنید تا مجددا آن را حل کنید و به جواب برسید ( این مثال را برای درک بهتر عنوان کردم)
4- پیشنهاد ایشون به نظر من کاملا منطقی بود و اصلا پاسخ اشتباهی ندادند همانطور گفتم هرکس یک روش معرفی می کند و ما نباید آن را به دلیل آسانی و پیچیدگی زیر سوال ببریم
5- اینکه فرمودید :بعدشم من اومدم تووی تالار کامپیوتر ، تا یک مشکل کامپیوتری رو بیان کنم نه یه مشکل برقی رو
باید عرض کنم که اگر شما آمده اید اینجا سوال خودتان را مطرح کردید این نکته را باید درنظر بگیرید که همه افراد از تمامی مجموعه ها در مورد آن نظر می دهند و حتما نباید رشته پاسخ دهنده کامپیوتر باشد. هرکسی در سایر مباحث تخصص و آشنایی کمی دارد که با توجه به سطح دانش خود می تواند کمک کند6- اگر من در پست خودم گفتم : خوب شما تشریف ببرید تو همون تالار خودتون یا از مجموعه خودتون مشاوره بگیرید به این دلیل بود که شما نظر و راهنمایی اعضای این تالار را قبول نکردید و من این پیشنهاد را دادم که شاید اعضای مجموعه شما بهتر بتوانند کمک کنند
7- جدا از این حرف ها که زده شد عذرخواهی شما قابل تقدیر بود
درپناه حق موفق،موید،پیروز و سربلند باشید

تمام شان و عظمت انسان در فکر است

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز!!!از تالار مکانیک پاشدی اومدی اینجا که همین بگی
نصبش نکردم که الأن بخوام پاکش کنم
مشکل رو باید حل کرد نه اینکه پاکش کرد

لطفاً یکی کمکم کنه

نه خوب من راه حل دیگه ای بلد نیستم برا این مشکل :D
ضمن اینکه نصب مجددش دو حسن داره
یکی اینکه سریعه و مشکل نیست
یکی هم اخرین ورژنش رو نصب میکنی
حالا چرا دوستان دعوا میکنن؟ :D

SHRP

کاربر ممتاز
سلام.
لطفأ کمکم کنید...
من هم این مشکل رو داشتم
متاسفانه همونطور که گفتید حسابی ضد حال است
من مشکلم رو با استفاده از ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن یا وی-پی-ان حل کردم و اینطور به نظر میاد که برنامه مشکلی نداره و مشکل از همون چیزی است که نمی تونم بگم!

akbar159

عضو جدید
سلام دوستان
من یوزرهامو(تمام یوزر های سایت های مختلف) وقتی میخوام تو سایت باشگاه مهندسان وارد کنم ظاهر نمیشه ولی تو سایت های دیگه ظاهر میشه و بدون این که کامل یوزر رو بنویسم،یوزرم ظاهر میشه و راحت وصل میشم ولی تو سایت مهندسان باید کامل یوزر رو بنویسم....ممنون میشم راهنمایی کنین.برام مهمه

Asghar_

عضو جدید
از سوال امنیتی که هنگام ثبت نام ایجاد کرده بودید استفاده نمایید. البته اگر جوابش را یادتونه.
راستی موقع ورود هم نباید از ف*ی*ل*ت*رشکن استفاده نمایید.

چه فسمتی از سایت یاهو برای وارد کردن سوال امنیتی وجود داره؟
لطف کنین یکی راهنمایی کنه؟
خیلی بده که ایمیل قدیمیت از بین بره:(

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
منظور از alternate email address چیه؟کمک کنین
یک آدرس ایمیل دیگر که برای پشتیبانی از ایمیلی که تاره میخواید ایجاد کنید
و وقتی پسوردتون یادتون میره و درخواست پسورد جدید میدید به اون ایمیل ارسال میشه

SHRP

کاربر ممتاز
چه فسمتی از سایت یاهو برای وارد کردن سوال امنیتی وجود داره؟
لطف کنین یکی راهنمایی کنه؟
خیلی بده که ایمیل قدیمیت از بین بره:(
از این لینک استفاده کن و برو
ژhttps://edit.europe.yahoo.com/forgo....yahoo.com&src=ym&partner=&intl=us&lang=en-US

alternate email هم به ایمیلی گفته می شهکه موقع ساخت از قبل داشتید و اونو وارد کردید..معمولا این قسمت رو باید ایمیل غیر رایگان زد... اگر ندارید خالی بذارید

smr-khp

عضو جدید
سلام.
فقط یه راهنمایی میخوام.
انیمیشنی که با متلب ساختم، فیلمش باز نمیشه. یعنی باز میشه ولی خیلی سریع بسته میشه. مشکل کجاست؟

leynaz

عضو جدید
سلام
میشه وقتی یه فیلم رو داریم از اینترنت میبینینیم مثلا از یوتیوب رو لپ تاپ ضبطش کرد؟از دانلود منجرهای یوتیوب استفاده کردم ولی میگه که لینکش وجود نداره.ولی میتونم از یوتیوب ببینم.میشه وقتی در حال پخشه ضبطش کنیم؟:cry:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
میشه وقتی یه فیلم رو داریم از اینترنت میبینینیم مثلا از یوتیوب رو لپ تاپ ضبطش کرد؟از دانلود منجرهای یوتیوب استفاده کردم ولی میگه که لینکش وجود نداره.ولی میتونم از یوتیوب ببینم.میشه وقتی در حال پخشه ضبطش کنیم؟:cry:
سلام
چرا ضبط کنید؟
دانلود منجر رو سیو کنید و وقتی فیلم در حال اجراست گوشه مرورگتون مینویسه دانلود ویدئو اگه هم نشد باید بری تو تنضیمات مرورگرت و دانلود منجر رو بهش معرفی کنی
یه راه دیگه هم هست و اون اینه که تو همون آدرسی که فیلم رو از یوتیوب میبینید قبل از یوتیوبش ss رو تایپ کنید
مثال:
آدرسی که تصویر رو مشاهده میکنید مثلا اینه
www.youtube.com
کاری که شما میکنید اینه
www.ssyoutube.com

بعد از اینکار اینتر رو بزنید صفحه ای برای شما باز میشه که میتونید اون فایل تصویری رو با کیفیت های مختلف دانلود کنید.

Black roze #1

عضو جدید
با سلام و عرض ادب آموزش استفاده از نرم افزار MaxBulk Mailer رو میخواستم
اگه کسی داره زحمتشو بکشه ممنونش میشم
با تشکر

noosheen1

عضو جدید
سلام دوستان
مرورگر اینترنت اکسپلورر من اون نوار ابزاری رو که روش در رابطه با tool,favorite,feed,...گزینه هایی وجود داره رو نشون نمیده و به جاش علامت های این ابزارها رو در بالا سمت راست نشون میده امکانش هست نوار ابزار رو کامل نشون بده؟
ضمنا با اینکه زبان مرورگرم فارسیه بعضی از سایت های فارسی رو انگلیسی نشون میده! چیکار باید بکنم که فارسی نشون بده؟
با تشکر

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان
مرورگر اینترنت اکسپلورر من اون نوار ابزاری رو که روش در رابطه با tool,favorite,feed,...گزینه هایی وجود داره رو نشون نمیده و به جاش علامت های این ابزارها رو در بالا سمت راست نشون میده امکانش هست نوار ابزار رو کامل نشون بده؟
ضمنا با اینکه زبان مرورگرم فارسیه بعضی از سایت های فارسی رو انگلیسی نشون میده! چیکار باید بکنم که فارسی نشون بده؟
با تشکر
کلیک راست روی قسمت بالا و انتخاب گزینه Classic Menubar
اگر نیست با گرفتن کلید ALT و زدن یک دکمه منو رو باز کنید مثلا ALT+T
ALT+F

bahar3

عضو جدید
سلام من وقتي كامپيوترم رو روشن ميكنم صفحه مانيتور به صورت خط خط هاي رنگي ميشه. هركاري هم ميكنم درست بشو نيست به نظر شما مشكل از چي ميتونه باشه؟ و چجوري ميشه درستش كرد؟ لطفا راهنماييم كنيد چون خيلي برام حياتيه...
اينم عكس از صفحه مانيتورم:
http://7uplod.ir/images/a77vm05epbgj74mn0nwe.jpg

nvidia gtx 780

اخراجی موقت
سلام من وقتي كامپيوترم رو روشن ميكنم صفحه مانيتور به صورت خط خط هاي رنگي ميشه. هركاري هم ميكنم درست بشو نيست به نظر شما مشكل از چي ميتونه باشه؟ و چجوري ميشه درستش كرد؟ لطفا راهنماييم كنيد چون خيلي برام حياتيه...
اينم عكس از صفحه مانيتورم:
http://7uplod.ir/images/a77vm05epbgj74mn0nwe.jpg
اول کابل اتصال گرافیک و مانیتور رو چک کن روی کامپیوتر دیگه تستش کن اگه مشکل از اون نبود کارت گرافیکت رو تست کن . درنهایت اشکال از مانیتوره

bahar3

عضو جدید
ممنون از راهنمايي مشكل از گرافيك بود يه گرافيك ديگه انداختم درست شد.

بالا