سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

mohammad_ma

عضو جدید
با سلام
مدتی هست آیکون فایل های کامپیوترم به شکل نرم افزار km player تبدیل شده و باز نمی شود. برای مثال فایل اصلی پاور پوینت است ولی آیکون آن kmplayer است چکار کنم؟ سیستم ویروسی شده؟ ویروس یاب برای حذف؟
با تشکر

zahra206

عضو جدید
اگه مشكل از رم است كه ديگه چيزي نمي مونه حل كنيد
راستي نكنه رم ها 512 نيستن 256 هستن؟

نه مشکل من اینه که میشناسه
اما میگه unusable هستن
وقتی هردو تا را مزنم میگه 512usable و511unusebla
وگرنه میگفتم شاید یکی سوخته
چرا نمی تونه از اون قسمت استفاده کنه برام سواله!!

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من اتوکد 2010 رو رو ویندوز7 ریختم دیزاینش بالا میاد و اجرا میکنه ولی خود اتوکد رو این ارور رو میده

مثل اینکه مشکل شایعی هم هست چون دوستمم همین مشکل براش پیش اومده.
کسی میدونه راه حلش چیه ؟

پیوست ها

• 0kb4vv1iuz9qy72qreju.jpg
    0kb4vv1iuz9qy72qreju.jpg
    31.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان....من نمیدونم چرا از دیروز ظاهر مرورگرم تغییر کرده و قشنگتر شده....فک کنم آپدیت شده...آره؟:surprised:

بعد دکمه refresh دیگه نبود خواستم دوباره ایجادش کنم ولی کلا فرق داره...ممنون میشم راهنمایی کنین.به شکل زیر توجه کنین:

حالا به این شکل توجه کنین(میخوام اینجاها اضافش کنم)::D

خواهشا کمک کنین.با تشکر

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام دوستان....من نمیدونم چرا از دیروز ظاهر مرورگرم تغییر کرده و قشنگتر شده....فک کنم آپدیت شده...آره؟:surprised:

بعد دکمه refresh دیگه نبود خواستم دوباره ایجادش کنم ولی کلا فرق داره...ممنون میشم راهنمایی کنین.به شکل زیر توجه کنین:

خواهشا کمک کنین.با تشکر

منم همینطوری شده ولی خوبتر شده:cool:

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

با سلام
مدتی هست آیکون فایل های کامپیوترم به شکل نرم افزار km player تبدیل شده و باز نمی شود. برای مثال فایل اصلی پاور پوینت است ولی آیکون آن kmplayer است چکار کنم؟ سیستم ویروسی شده؟ ویروس یاب برای حذف؟
با تشکر

سلام. برای مثال همون فایل پاور پوینت رو با خود پاورپوینت بازش کردی؟

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
مهندسا یه سوال. برای pc یه cpu گرفتم چون قبلی مورد داشت. کارت گرافیکمم دیدم خازناش ترکیده بازش کردم. Cpuی جدیدو گذاشتم روشن میکنم 8تا بوق میزنه بعد 2تا بعد یکی چراغ پاورم چشمک میزنه. Cpu قبلیمو ک میذارم روشن ک میکنم بعد 3 4ثانیه اور هیت میشه خاموش میکنه سیستمو. مشکل از کجا میتونه باشه؟

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

galin01

عضو جدید
عکسهای ناقص نشون داده شدهه.......

عکسهای ناقص نشون داده شدهه.......

ببخشید...من امروز رفتم چند تا عکس آلبوم خونگی رو بردم اسکن کردم بیرون....
اما یکی از اون عکسها نصفه نشون داده میشههه درخالی که تو حالت سایز کوچیکش کامل نشون داده میشههه....
وگاهی سریع باز میکنم کامل نشون میده ولی بعد یک دفعه نصفه نشون میدم....
اگه میشه یه راه حل بهم بدین....که مشکلم برطرف بشه ممنون....

ali-gold

کاربر فعال
اد همین امروز که من مشکل دارم این تاپیک خوابیده...قبلنا خیلی فعال بود....مرورگر رو به حالت قبل تبدیل کردم ...حالا یه شکل دیگه دارم...فقط میخوام گزینه New tab واسم فعال بشه....کنار اسم هر سایت بزنی یه پیج باز میکنه که من آنو ندارم...

راهنمایی کنین...

ali-gold

کاربر فعال
سلام...به خاطر هر کسی که دوسش دارین جواب بدین...

من کلا موزیلا رو حذف کردم و دوباره نصبش کردم و گزینه refresh رو ایجاد کردم و تا دیروز مشکلی وجود نداشت ولی امروز صبح دوباره میبینم موزیلا به شکل فبل به وجود آمد!!!!

خدایی من به گزینه Refresh احتیاج دارم!:(
قبلا اینجا خیلی فعال بود!!!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...به خاطر هر کسی که دوسش دارین جواب بدین...

من کلا موزیلا رو حذف کردم و دوباره نصبش کردم و گزینه refresh رو ایجاد کردم و تا دیروز مشکلی وجود نداشت ولی امروز صبح دوباره میبینم موزیلا به شکل فبل به وجود آمد!!!!

خدایی من به گزینه Refresh احتیاج دارم!:(
قبلا اینجا خیلی فعال بود!!!

خب عزیز دکمه F5 رو بزن همون کار رفرش رو برات انجام میده

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

خواهشا کمک کنین.با تشکر
سلام
reloadچیه پس اون وسط؟:|

somi00

عضو جدید
سلامممم
من ی سوال دارم.... فایلهای word یا .ppt که اجرا میکنم یدونه مثه خودش ساخته میشه و هیدنه وقتی فایل اصلی میبندم اون هیدنه هم حذف میشه............ تازه ویندوز عوض کردم خیلی رو اعصابه..:mad:
1- اسم این ویروس یا .... چیه ؟
2- چرا norton یا naevius نشناختنش؟
3- من چیکارش کنم حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

کمممممممممممممککککککککککککککککککککککک...............

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلامممم
من ی سوال دارم.... فایلهای word یا .ppt که اجرا میکنم یدونه مثه خودش ساخته میشه و هیدنه وقتی فایل اصلی میبندم اون هیدنه هم حذف میشه............ تازه ویندوز عوض کردم خیلی رو اعصابه..:mad:
1- اسم این ویروس یا .... چیه ؟
2- چرا norton یا naevius نشناختنش؟
3- من چیکارش کنم حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

کمممممممممممممککککککککککککککککککککککک...............

اون فایل مخفی در اصل فایلی است که تمام کارهایی که شما می کنید رو توی اون نگه می داره که موقع ذخیره کردن در فایل اصلی قرار بده و در اصل یک فایل موقت است و ویروس نیست...دلیلی نداشته اینقدر زحمت بکشید
بی خطره

wolf.man

عضو جدید
سلام. مشکل ssl رو تو کروم چطور میشه حل کرد؟( تاریخ و ساعت سیستم هم به روزه)

SHRP

کاربر ممتاز
سلام. مشکل ssl رو تو کروم چطور میشه حل کرد؟( تاریخ و ساعت سیستم هم به روزه)
معمولا علت همون نادرست بودن تاریخ و ساعت است
بهتره یکبار کروم رو نصب مجدد کنی

leynaz

عضو جدید
با سلام.من برای باز کردن گلستان دانشگاه باید از اکسپلورر استفاده کنم.
مشکل اول اینه که ورژن اکسپلورر من 11 هستش.یعنی وقتی about explorer رو میزنم زده 11.ولی گلستان میگه ورژن بالای 6 نصب کنید!
مشکل بعدی پرینته.که من نمیتونم صفحات رو از اکسپلورر پرینت بگیرم چه با راست کلیک و چه با ctrl+p.تازه print preview هم کار نمیکنه.
راه حلی دارید؟چون میخوام ی درخواست از گلستان پرینت بگیرم:confused:

leynaz

عضو جدید
با سلام.من برای باز کردن گلستان دانشگاه باید از اکسپلورر استفاده کنم.
مشکل اول اینه که ورژن اکسپلورر من 11 هستش.یعنی وقتی about explorer رو میزنم زده 11.ولی گلستان میگه ورژن بالای 6 نصب کنید!
مشکل بعدی پرینته.که من نمیتونم صفحات رو از اکسپلورر پرینت بگیرم چه با راست کلیک و چه با ctrl+p.تازه print preview هم کار نمیکنه.
راه حلی دارید؟چون میخوام ی درخواست از گلستان پرینت بگیرم:confused:
ببنید این یعنی ورژن11 دیگه؟
123.jpg

• Like
واکنش ها: SHRP

SHRP

کاربر ممتاز
ببنید این یعنی ورژن11 دیگه؟
مشاهده پیوست 209187
مشکل از شما نیست
بعضی کدها تا نسخه 9 یا 10 اینترنت اکسپلورر رو می شناسه و به همین علت 11 براشون ناآشناست و پیغام می ده باید بالای 6 باشه
بهتره از گزینه Compatibility view Setting که در منوی چرخ دنده است استفاده کرده و اآدرس دانشگاه رو اونجا درج کنید تا قسمتی از مشکل رفع بشه...
من http://reg.pnu.ac.ir/ رو دقیقا تست کردم و همون مشکل شما رو داشت و با راهی که گفتم دیگه پیام خطا نداد حالا تست کنید شاید پرینت هم گرفت..اگر نگرفت با مسئولین آی تی اونجا مطرح کنید

relife

عضو جدید
سلام
دی وی دی رایتر سیستمم موقع باز شدن درش خیلی کند باز میشه و موقع بسته شدن دربش صدا میده و با لرزش بسته میشه.دی وی دی رام هم همین مشکل رو داشت بعد چند وقت درش کلا خراب شد و فعلا از دور خارجش کردیم.الان این مشکل فقط با خریدن یه دی وی دی رام و رایتر نو حل میشه و اینا رو باید انداخت دور؟نمیشه درستشون کنم؟اصلا چرا این طوری شده،به خاطر زیاد استفاده شدنه؟
ممنون از راهنماییتون

rel!ance

کاربر فعال
من اصلا از متخصصای کامپیوتر انجمن راضی نیستم..
تا الان حتی یه مورد نبوده که مشکلای کامپیوتری منو حل کرده باشن...
فقط اتلاف وقته ....

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دی وی دی رایتر سیستمم موقع باز شدن درش خیلی کند باز میشه و موقع بسته شدن دربش صدا میده و با لرزش بسته میشه.دی وی دی رام هم همین مشکل رو داشت بعد چند وقت درش کلا خراب شد و فعلا از دور خارجش کردیم.الان این مشکل فقط با خریدن یه دی وی دی رام و رایتر نو حل میشه و اینا رو باید انداخت دور؟نمیشه درستشون کنم؟اصلا چرا این طوری شده،به خاطر زیاد استفاده شدنه؟
ممنون از راهنماییتون

یه نگاه بندازین ببینین تسمه ی داخلش خراب نشده باشه ؟؟

هنگامی که کلیدش رو میزنین که بیاد بیرون بار اول میاد یا باید جند بار بزنین؟

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
ممنون از راهنماییتون
شاید اگر مشکل از تسمه نباشه مشکل از چرخ دندهها باشه..بعضی وقتها در اثر شکستن سی دی توی دستگاه خرده های اون لای چرخ دنده ها می ره و باعث مشکل می شه...اگر تخصص دارید می تونید اونو باز کنید و کمی روغن کاری کنید و در صورتی که توی اون آشغال است پاکش کنید...راحت ترین گزینه که احتمال زیاد باید به سمتش برید خرید یه دونه جدیدش است

SHRP

کاربر ممتاز
من اصلا از متخصصای کامپیوتر انجمن راضی نیستم..
تا الان حتی یه مورد نبوده که مشکلای کامپیوتری منو حل کرده باشن...
فقط اتلاف وقته ....
دوست عزیز مدتی است اونطور که باید کارهای تخصصی انجام نمی شه
حالا سوال شما چی بوده؟ اگر دوست دارید دوباره بپرسید

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان...من مرورگرم رو دوباره نصب کردم...
ولی دیگه یوز که وارد میکنم و دوباره بخوام وارد کنم دیگه ظاهر نمیشه...چرا اینطور شده؟
گزینه Privacy هم چک کردم...ممنون میشم راهنمایی کنین.

--زهرا

عضو جدید
سلام دوستان من قرارشد برای محل کاری وبلاگ طراحی کنم اما بلد نیستم به هرکسی ام میگم میگه خیلی راحته -- میشه ی نفر به من کمک کنه -- من تاجمعه وقت دارم خیلی حیاتیه واسم - جزوه یا کتاب یا اگه میدونید راهنمایی کنید میتونم یاد بگیرم ممنون میشم -همین;)

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان من قرارشد برای محل کاری وبلاگ طراحی کنم اما بلد نیستم به هرکسی ام میگم میگه خیلی راحته -- میشه ی نفر به من کمک کنه -- من تاجمعه وقت دارم خیلی حیاتیه واسم - جزوه یا کتاب یا اگه میدونید راهنمایی کنید میتونم یاد بگیرم ممنون میشم -همین;)
کار ساده ای است مخصوصا سایتهایی که فارسی هستند
اینم یه جستجوی مناسب کار شما:
https://www.google.com/search?q=آمو...57.4085j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالا