سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام آچار بالا سمت راست صفحه.optionسمت چپ صفحه under the hoodسمت راست content settings imagesdont show any images
خیلی ممنونم امکانش هست ازش عکس بگیرید بذارید اینجابنظرتون اینکارو کنم حجم کمتری مصرف میشه؟چون من رفرش زیاد میکنمبا عرض معذرت الان تشکر ندارم شارژ شد ...حتما

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

ويندوز 7 تو حداقل كانفيگي كه معرفي كرده گفته رم 2.
احتمالا cpu ضعيفي هم دارين.
به احتمال خيلي زياد (99.9%) اين هنگ كردن ها بخاطر ويندوزتونه. يا سيستمتون رو ارتقا بدين يا ويندوز xp استفاده كنيد
و اينكه با نصب ورژن جديد ناد اين مشكل براتون تشديد شده بخاطر اينه كه در ورژن هاي جديدتر يكسري امكانات اضافه ميشه و شركت توليد كننده فرض ميكنه شما يه حداقل هايي رو دارين مثلا رم بالاي 2 يا ... .

اگر ميخواين حتما از ويندوز 7 استفاده كنيد پيشنهاد ميكنم نسخه 64بيتي رو نصب كنيد كه بتونه بيشتر از رمتون استفاده كنه;)

رم جدید رو میشه کناررم قبلی وصل کرد ؟مثلا یه 2گیگ بگیرم بااین یه گیگ بشه 3
cpuمن 1.60 2.60گیگ اگه رم رو ارتقابدم درست میشه یا حتما بایدcpuهم بگیرم؟
ازخطاهای این چیزی سردرمیارین؟

آخرین ویرایش:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام//من مرورگرم گوگل کرومه میخوام یه کاری کنم که حجم کم مصرف کنه هیچ تصویری نشون نده این تبلیغات بالای باشگاه رو هم نشون نده کلا وقتی رفرش میکنم خیلیییی حجم کم مصرف کنه
البته بگم از خود باشگاه قسمت نمایش اواتار و تصاویر رو غیرفعال کردم منتها ازین بیشتر میخوام
توی تنظیماتش موردی هست ؟
توی موبایلم گزینه enable javascipt دارم ولی پی سی نه
پیش پیش ممنونم :gol:

اونجایی که سه تا خط هست بالا سمت چپ
تو ستینگ قسمت
Show advanced settings...
را باز کن داخل گزینه privacy
و بقیه هم که دوستمون گفتن!

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همچین چیزی که شما میگی من ندارم کجاس؟
اون ص ستینگم هست
ازین بالا بغل دکمه رفرش عکس برگه اچار هست یکی از دوستان گفتن اونو بزنم منتها دیگه همه چی از بیخ و بن ناپدید میشه

يه ماهي گيري كوچولو هم من يادتون بدم

وارد setting كه شديد اون بالا سمت راست گزينه search داره. هر تنظيمي كه لازم داري ميتوني اونجا سرچ كني
مثلا الان ميتوني image رو سرچ كني تنظيماتي كه به عكس مربوط ميشه رو برات مياره

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
يه ماهي گيري كوچولو هم من يادتون بدم

وارد setting كه شديد اون بالا سمت راست گزينه search داره. هر تنظيمي كه لازم داري ميتوني اونجا سرچ كني
مثلا الان ميتوني image رو سرچ كني تنظيماتي كه به عكس مربوط ميشه رو برات مياره
مشاهده پیوست New Microsoft Office Word Document.rar

Asghar_

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

من تازه لپ تاپ خریدم و ویندوز سون روش نصب کردم و فیلترشکن فری گیت استفاده میکنم و الان خیلی سخت سایتا رو باز میکنه در حالی که قبلا پی سی داشتم و ویندوز ایکس پی روش نصب بودو فری گیت خیلی سریع سایتا رو باز میکرد.الان من چکار کنم؟چه فیلترشکن دیگه ای بهم پیشنهاد میکنین که با سون سازگار باشه و راحت سایتا رو باز کنه.

و این که قابل دانلود از نت هست یا نه؟ممنون با تشکر

saeed_sg

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

من تازه لپ تاپ خریدم و ویندوز سون روش نصب کردم و فیلترشکن فری گیت استفاده میکنم و الان خیلی سخت سایتا رو باز میکنه در حالی که قبلا پی سی داشتم و ویندوز ایکس پی روش نصب بودو فری گیت خیلی سریع سایتا رو باز میکرد.الان من چکار کنم؟چه فیلترشکن دیگه ای بهم پیشنهاد میکنین که با سون سازگار باشه و راحت سایتا رو باز کنه.

و این که قابل دانلود از نت هست یا نه؟ممنون با تشکر
شما از سایفـ.ون استفاده کن.

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دورود و خسته نباشید به همگی
میخاسم از اینترنت دیال آپ برای لپ تاپم استفاده کنم
شما چه مارک مودمی رو برای اینکار پیشنهاد میکنین .
لطفن در صورت معرفی نوع مودم ،قیمت تقریبی و میزان کارایی اون روهم بین سایر مودم های نوعه خودش هم بیان کنین

ممنون

mahfam66

عضو جدید
شبکه کردن دو کامپیوترسلام.
میخوام کامپیوتر خونمو به لپ تاپم متصل کنم تمام مراحل متصل شدن رو رفتم و کامپیوتر خونه فایل به اشتراک گذاشته شده لپ تاپ رو می بینه اما از طریق فایل های اشتراکی برای کامپیوتر برای لپ تاپ . لپ تاپ اصلا نمی تونه کامپیوتر متصل رو پیدا کنه.
وقتی در لپ تاپ ران رو میزنم و ای پی کامپیوتر رو میدم کامپیوتر پیدا نمیشه و این پیام میاد مشکل کجاست؟؟؟؟
check the spelling of name. otherwise, there might be a problem with your network. to try identify and resolve network problems, click diagnose

shaparak_7

عضو جدید
کسی از برنامه بابیلون استفاده میکنه؟
امروز واسه من صفحه فیلتر شده باز میکنه :/

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
کسی کرک و یا شماره سریال این برنامه رو داره ؟؟؟ Recover My Photos v4

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
قضیه تصویر وطن دانلود چیه ؟

قضیه تصویر وطن دانلود چیه ؟

با سلام ........

دوستان یک چند وقته برام سواله ................... یک سری عکسهای که نمیشه مشاهده کرد................. تو اینترنت .......و حتی توی باشگاه........... نوشته وطن دانلود............... این قضیه وطن دانلود چیه ............... مثل تصویر زیر..........

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام ........

دوستان یک چند وقته برام سواله ................... یک سری عکسهای که نمیشه مشاهده کرد................. تو اینترنت .......و حتی توی باشگاه........... نوشته وطن دانلود............... این قضیه وطن دانلود چیه ............... مثل تصویر زیر..........

سلام
قضيه خاصي نداره. وطن دانلود دوس نداره عكساش تو سايت هاي ديگه استفاده بشه برا همين فیلترشون ميكنه. همين :D

pari54

عضو جدید
شبکه کردن دو کامپیوترسلام.
میخوام کامپیوتر خونمو به لپ تاپم متصل کنم تمام مراحل متصل شدن رو رفتم و کامپیوتر خونه فایل به اشتراک گذاشته شده لپ تاپ رو می بینه اما از طریق فایل های اشتراکی برای کامپیوتر برای لپ تاپ . لپ تاپ اصلا نمی تونه کامپیوتر متصل رو پیدا کنه.
وقتی در لپ تاپ ران رو میزنم و ای پی کامپیوتر رو میدم کامپیوتر پیدا نمیشه و این پیام میاد مشکل کجاست؟؟؟؟
check the spelling of name. otherwise, there might be a problem with your network. to try identify and resolve network problems, click diagnose
سلام دوست گرامی
ببینید مشکل شما ممکن است به چند دلیل بزرگ یا کوچیک باشه چون این پیام وقتی که به قول خودتون اصلا نبینه پس اگر مراتبط اتصال(شبکه کردن)رو بگین شاید دوستان بهتر بتونند راهنمایی کنند...

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1//سلام نه خسته باشین نمیدونم چرا یه چند ثانیه که میگذره صفحات باشگاه برام میپره از هم گسیخته میشه باید دوباره رفرشش کنم
بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟

2//بعد یه سوال دیگه چه چیزایی تو کامپیوتر مدام در حال اپدیت هستند؟الان من اپدیت انتی ویروس و اپدیت ویندوز رو غیرفعال کردم اپدیتای خود به خودی دیگه ای هم داریم؟

یه مدت وطن دانلود سایتش پرید همه عکساش غیر فعال شد شاید برای اونم باشه

mahfam66

عضو جدید
سلام دوست گرامی
ببینید مشکل شما ممکن است به چند دلیل بزرگ یا کوچیک باشه چون این پیام وقتی که به قول خودتون اصلا نبینه پس اگر مراتبط اتصال(شبکه کردن)رو بگین شاید دوستان بهتر بتونند راهنمایی کنند...
ممنون که پاسخ دادین. دوستان خواهشن راهنمایی کنید.
از کابل کراس استفاده می کنم برای متصل شدن دو کامپیوتر ای پی اولی کامپیوتر م رو 192.168.0.1 و لپ تاپو 192.168.0.2 می گیرم و
perfer dns
رو 192.9.9.3 برای هر دو میگیرم. برای شر کردن هم که روی درایور مورد نظر کلیک راست و فعال کردن بعد در ران ای پی لپ تاپو میدم در کامپی و فایل اشتراکی رو مییاره اما در لپ تاپ فایل اشتراکی کامپی رو نمیاره و پیامی که گفتم میاره.
خواهشن راهنمایی کنید

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1//سلام نه خسته باشین نمیدونم چرا یه چند ثانیه که میگذره صفحات باشگاه برام میپره از هم گسیخته میشه باید دوباره رفرشش کنم
بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟

2//بعد یه سوال دیگه چه چیزایی تو کامپیوتر مدام در حال اپدیت هستند؟الان من اپدیت انتی ویروس و اپدیت ویندوز رو غیرفعال کردم اپدیتای خود به خودی دیگه ای هم داریم؟

یه مدت وطن دانلود سایتش پرید همه عکساش غیر فعال شد شاید برای اونم باشه

1- سلام. يعني اول كامل لود ميشه بعد ميتركه؟ با مرورگرهاي ديگه هم همين مشكل رو داري؟
2- اكثر نرم افزارها براي نسخه جديد چك ميكنن. بعضيا هم كه خودش اتومات آپديت ميكنه. مثل همين كروم كه دارين. بيشترشون تنظيمات دارن كه چك كردن رو غير فعال ميكنن

paisa

کاربر بیش فعال
salam
من وقتی کیس کامپیوترمو روشن میکنم با اینکه مانیتورم به برق وصله و ال ای دیش روشنه صفحش نمیاد دلیلشو اگه میدونید بهم بگید.ممنون

.میرحسین

عضو جدید
salam
من وقتی کیس کامپیوترمو روشن میکنم با اینکه مانیتورم به برق وصله و ال ای دیش روشنه صفحش نمیاد دلیلشو اگه میدونید بهم بگید.ممنون
سلام
کارت گرافیک و کابل رابط آن را بررسی کنید که سالم باشند و به درستی متصل شده باشند.
یا حسین.

it_solver

عضو جدید
کسی از برنامه بابیلون استفاده میکنه؟
امروز واسه من صفحه فیلتر شده باز میکنه :/
بطور کلی بابیلون از داخل ایران تحریمه باید آفلاین از ترجمه ها استفاده کنید. اگه الان صفحه تحریم ها باز میشه پس تنظیمات تغییر پیدا کرده.
تنظیمات را روی آفلاین بذارید درست میشه.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

ویندوز لپ تاپم دچار مشکل زیر شده:

به نظرم ویندوز از اعتبار خارج شده،و منقضی شده و رجیستر نیست.

یه نرم افزاری بود به نام windows loader، این نرم افزار به نظرم اکتیو کنه ولی سوالم اینجاست که با فعال کردن ویندوز از این طریق،آیا سرعت لپ تاپ پایین نمیاد؟چون قبلا این کار رو کرده بودم و سرعت لپ تاپ پایین آمد طوری که راست کلیک میکردم 7 ثانیه طول میکشید تا کادر بالا بیاد.حالا شاید دلیلش این نباشه.
خلاصه،بهتر نیست دوباره ویندوز نصب کنم؟ولی وقتشو ندارم که بشینم نصب ویندوز کنم و لپ تابو درست کنم......

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.

یاعلی

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام دوستان

ویندوز لپ تاپم دچار مشکل زیر شده:

به نظرم ویندوز از اعتبار خارج شده،و منقضی شده و رجیستر نیست.

یه نرم افزاری بود به نام windows loader، این نرم افزار به نظرم اکتیو کنه ولی سوالم اینجاست که با فعال کردن ویندوز از این طریق،آیا سرعت لپ تاپ پایین نمیاد؟چون قبلا این کار رو کرده بودم و سرعت لپ تاپ پایین آمد طوری که راست کلیک میکردم 7 ثانیه طول میکشید تا کادر بالا بیاد.حالا شاید دلیلش این نباشه.
خلاصه،بهتر نیست دوباره ویندوز نصب کنم؟ولی وقتشو ندارم که بشینم نصب ویندوز کنم و لپ تابو درست کنم......

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.

یاعلی
سلام امیر عزیز
نه لازم نیست باز ویندوز نسب کنی همین نرم افزار ویندوز لودر رو نصب کن مشکلت حل میشه فقط برای اینکه باز همچین مشکلی پیشن نیاد آپدیت شدن خودکار سیستمت رو غیر فعال کن چون ویندوزهایی که استفاده میکنیم اصلی نیستن
از لین لینک میتونی نرم افزار رودانلود کنی
پسورد:www.downloadha.com
دانلود

pari54

عضو جدید
ممنون که پاسخ دادین. دوستان خواهشن راهنمایی کنید.
از کابل کراس استفاده می کنم برای متصل شدن دو کامپیوتر ای پی اولی کامپیوتر م رو 192.168.0.1 و لپ تاپو 192.168.0.2 می گیرم و
perfer dns
رو 192.9.9.3 برای هر دو میگیرم. برای شر کردن هم که روی درایور مورد نظر کلیک راست و فعال کردن بعد در ران ای پی لپ تاپو میدم در کامپی و فایل اشتراکی رو مییاره اما در لپ تاپ فایل اشتراکی کامپی رو نمیاره و پیامی که گفتم میاره.
خواهشن راهنمایی کنید

من فک می کنم باید تنظیماتت رو چک کنی البته قبلش یه ping از دو طرف بگیر بعد اگه دیدی جواب reply داد که باید بده مسیر زیر رو برو:
cntrol panel-->network and sharing-->change advance setting-->file and printing
حالا اگه احساس میکنی بعضی تنظیمات لازم on نیست اون ها رو تنظیم کن
امیدوارم مشکلت حل بشه دوست گرامی.

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.یه مهندس کامپیوتر برای من توضیح به زبان ساده بده که داده ساخت یافته و داده ساخت نیافته چیه؟لطفا مثالم بزنه.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام . دوستان مشکل برا نصب درایور waln لپ تاب دل 5010 دارم
وقتی ک ویندوز رو عوض کردم الان میخوام این درایور رو وصل کنم این ارور رو میده . راه راه جلش چیه ؟؟؟ تمامی سایتا هم امتحان کردم هیچ اثری نداشته . در ضمن سایت خود دل برای من باز نمیشه نمیدوم چرا . ویندوز سون 64 بیتی . روی سون 32 بیتی هم همین مشکلو داشتم

55555.jpg 444444.jpg

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان من میخواستم نرم افزار سی پلاس پلاس رو نصب کنم واسه ورژن 2008 هستش(Visual C++2008)

در هنگام نصب ارور زیر رو میدهد،در ضمن ویندوزم سون هست و رو لپ تاپ میخوام نصب کنم قبلا رو پی سی و با ویندوز ایکس پی نصب کردم ولی نمیدونم چرا رو لپ تاپ نصب نمیشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

برام خیلی مهمه.

بالا