سخنان بزرگان، جملات کوتاه و زیبا

صخا

عضو جدید
ممكن است بتوان گلي را زير پا پرپر كرد اما محال است بتوان عطر آنرا در فضا محو كرد.
(والتر)

صخا

عضو جدید
به جاي اينكه سعي كنيد فرد موفقيتها باشيد تلاش كنيد قهرمان ارزشها باشيد.
(انيشتن)

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ كه روش يه قفل بود رسيدي ، ناميد نشو ، چون اگه قرار بود باز نشه به جاش يه ديوار ميذاشتن :gol:

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهاى دوست نه به "زیبایی" اوست، نه به "دارایی" اوست. تنها به "وفاداری" اوست.

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرچه زندگی زنگ تفریح کوتاهی است ، اما یادمان باشد زنگ بعد حساب داریم

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی پر از صدای پای کسانی است که همانطور که تو را می بوسند ، طناب دارت را میبافند

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنیا، محل گذر است و دنیائیان کاروانیان این راه. امّا آنانکه اهل دنیایند بسانغفلت زدگانی هستند که همواره در خواب نوشین دنیایی فرو می‏غلتند و از عاقبت امورغفلت می‏ورزند و در این حال آنان به راهی دیگر ره می‏سپرند؛ امیر کلام و بیان چهزیبا فرموده‏اند:
«اهل دنیا، مانند کاروانی هستند که ایشان را در حالی که خوابند می‏برند».

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینی که دیگران هم میبینند پس چرا نمیفهمی که دیگران هم میفهمند

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسان حریص همواره فقیر و نیازمند است اگرچه مالک تمام ثروتهای جهان باشد.

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين جهان کوه ‌است و فعل ما ندا / باز گردد اين نداها را صدا

***zahra***

عضو جدید
اگر زيبايي را آواز سر دهي ، حتي در تنهايي بيابان ، گوش شنوا خواهي يافت - خليل جبران

***zahra***

عضو جدید
عيب کار اينجاست که من '' آنچه هستم '' را با '' آنچه بايد باشم '' اشتباه مي کنم ، خيال ميکنم آنچه بايد باشم هستم،در حاليکه آنچه هستم نبايد باشم

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد ترین غم اینه که وارد زندگی بشی که توش عشق وجود نداشته باشه
تقریبا مثل این میمونه که این دنیا رو ترک کنی بدون اینکه به کسایی که دوسشون داری چیزی از عشقت گفته باشی...!!!!!:gol:

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستایی رو پیدا کن که در ضعیف ترین حالتت نگهت دارن، چشمایی که در زشت ترین حالتت نگاهت کنن
قلبی رو که وقتی توی بد ترین حالت هستی دوست داشته باشه؛ اگر تونستی اینارو پیدا کنی بدون که عشق رو پیدا کردی....:gol:

***zahra***

عضو جدید
بي ترديد عشق زخمهايي را نيز به ارمغان مي آورد ، اما زخم هاي عشق ، آشناست زخم عشق است که درد بي درمان نفرت را درمان مي کند ، زخم عشق ، همان جاي خالي نفرت است.

***zahra***

عضو جدید
انسانيت از آن رو فقير است که کانون هاي کيهاني را نمي شناسد ، عشق بخشيدن را فراموش کرده و راه گدايي را پيش گرفته است ، عاشقان حقيقي امپراتوران عالم بخشش اند ، آن ها کاسه به دست نمي گيرند و محبت گدايي نمي کنند

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی مثل یه دیکته است. مینویسم و پاک میکنیم غافل از روزی که میگن برگه ها بالا...

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد ، دلیلش آن است که شما هم چیز زیادی از او نخواسته ايد

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
افتخار در خشک کردن قطرۀ اشک است نه در جاری ساختن سیل خون

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود . راهکار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید همان در را بشکنید.

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسیکه همۀ سلاحهای خود را رها کرده و ناله کنان می گوید نمیتوانم ، از من ساخته نیست و بدشانسم ، ترحم انگیزترین مخلوق دنیاست.