سخنان بزرگان، جملات کوتاه و زیبا

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
«از موفقیت های گذشته خود برای امروز استفاده كنید . شان و حرمت انسانی خود را فراموش نكنید . مشتاقانه به سوی هدف هایتان بروید . همه روزه بكوشید تا از خود انسان بهتری بسازید . هدف های واقع بینانه برای خود بر گزینید»:gol:

young Eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانا زنده است اگرچه مرده باشد و نادان مرده است اگرچه زنده باشد. ":gol:حضرت علی (ع)":gol:

young Eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی کوتاه تر از آن است که از دیگران متنفر باشید.

young Eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
در میان همه آلام و رنج ها تنها یاد خداوند انسان را تسلی می­دهد. "جرجی زیدان"

young Eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر به موفقیت خود ایمان داشته باشید حتما پیروز خواهید شد. "دیوید شوارتز"

young Eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنیا به امید برپاست و انسان به امید زنده. "علی اکبر دهخدا"

young Eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین مصلح کسی است که اصلاح را از خود شروع کند. "جرج برناردشاو"

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم دانستن و پر گفتن مثل نداشتن و زياد خرج کردن است

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفاوت زيادي است ما بين دو عمل: عملي كه لذتش مي گذرد و نتيجه زشتش مي ماند، و عملي كه زحمتش مي رود و پاداش نيكويش مي ماند

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیباترین عکس ها در اطاق های تاریک ظاهر میشن پس ‏هر وقت در قسمت تاریک زندگیت ظاهر شدی بدون که ‏خدا می خواد زیباترین تصویر رو از تو بسازه‏

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماهاتما گاندي ميگويد:هفت چيز انسان را از پاي در مي آورد و هلاك ميسازد :
1-سياست بدون شرف
2- لذت بدون وجدان
3- پول بدون كار

4-شناخت بدون ارزشها
5- تجارت بدون اخلاق
6- دانش بدون انسانيت
7- عبادت بدون فداكاري

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
آن که می خواهد دنیا را تکان دهد خودش باید نخست حرکتی بکند . بی هدف و آرزو زیستن خصلتی شیطانی است. برای آنکه خودت را بیایی به خودت بیاندیش.

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف هايی هست برای گفتن ،که اگر گوشی نبود نمی گوييم .حرفهايی هست برای نگفتن که هرگز سر به ابتذال گفتن فرود نمی آورند ،
وسرمايه ی ماورايی هرکس حرف هايی است که برای نگفتن دارد.حرف هايی که پاره های وجود آدميند وبيان نميشوند مگر آن که مخاطب خويش را بيابند.

Hps

عضو جدید
گرچه سكوت بلندترين فرياد عالم است ولي گوشم ديگر طاقت فريادهاي تو را ندارد كمي با من حرف بزن

Hps

عضو جدید
دلم می خواهد داد بزنم ولی کو گوش شنوا دلم می خواهد اشک بریزم ولی کو دیده ی بینا دلم می خواهد بال بگشایم ولی کو آن پرنده ی زیبا

Hps

عضو جدید
افسوس ... آن زمان که بايد دوست بداريم کوتاهي ميکنيم آن زمان که دوستمان دارند لجبازي ميکنيم و بعد براي آنچه از دست رفته آه ميکشيم