راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا امضای من در بعضی تاپیک ها نمایش داده نمیشود ؟
با تشکر

سلام :gol:

امضای شما فقط پای پست هایی نمایش داده میشه که قبلاً امضا داشتن

پست هایی که قبلاً امضا نداشتن ، با تغییر امضا باز هم امضای جدید رو نشون نمیدن

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام افشین جان
واسه چی بعضی از پیام خصوصی های من باز نمیشن
چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟

miss.x0000

عضو جدید
شکایت

شکایت

سلام ، من کجا میتونم از یکی از اعضای سایت شکایت کنم؟

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام .............. چطور میشه نام کاربری دوستانمون رو در تالار سرچ کنیم ..................... آیا این امکان وجود داره .............؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام افشین جان
واسه چی بعضی از پیام خصوصی های من باز نمیشن
چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟

فقط بعضی هاشون باز نمیشن ؟

سلام ، من کجا میتونم از یکی از اعضای سایت شکایت کنم؟

شکایاتتون رو میتونید از طریق ابزار گزارش تخلف که به شکل مثلث در پایین پست ها و پیام ها هست ارسال کنید

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .............. چطور میشه نام کاربری دوستانمون رو در تالار سرچ کنیم ..................... آیا این امکان وجود داره .............؟

این کار رو از طریق جستجوی پیشرفته و یا بخش اضافه کردن به لیست تماس و دوستان میتونید انجام بدید

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز

فقط بعضی هاشون باز نمیشن ؟

شکایاتتون رو میتونید از طریق ابزار گزارش تخلف که به شکل مثلث در پایین پست ها و پیام ها هست ارسال کنید

اره فقط بعضیا باز نمیشن:(

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا امکانش هست که همزمان به بیش ار 5 نفر پیام خصوصی بدیم؟؟؟ اگه نه، چرا این امکان رو قرار نمیدین؟
چجوری میشه به چند نفر همزمان در صفحشون پیام گذاشت؟
آیا امکانش هست که قسمت جستجوی موارد ارسال شده رو غیر فعال کنیم در صفحمون؟

ej-ma

عضو جدید
میشه به تاپیک که خودمون ایجاد کردیمو براش جواب هم اومده رو حذف کرد؟

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه به تاپیک که خودمون ایجاد کردیمو براش جواب هم اومده رو حذف کرد؟

شما فقط میتونید پست هایی رو که خودتون میزنید رو حذف کنید نه تاپیک هاتون رو...
برای حذف تاپیکتون از مدیر اون تالار بخواین تا تاپیک رو براتون حذف کنه البته این باز بستگی به نظر مدیر داره که تاپیک حذف شه یا نه..

موفق باشید

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا امکانش هست که همزمان به بیش ار 5 نفر پیام خصوصی بدیم؟؟؟ اگه نه، چرا این امکان رو قرار نمیدین؟

1- بله کافیه توی قسمت دریافت کننده اسم کاربری افراد رو بنویسید و بین آنها کاما ; قرار بدید (شبیه ارسال ایمیل گروهی)
2- نمیدونم
3- نمیدونم

................................

منظور از کاما اینه البته ;

آخرین ویرایش:

A.MARZBAN

عضو جدید
تقاضای راهنمایی

تقاضای راهنمایی

باسلام.چند روزه که در یک کارخانه تولید شیرالات بهداشتی به عنوان مدیر تولید مشغول شدم.از اونجاکه شرکت به شکلی سنتی تاکنون فعالیت داشته و بنده هم تجربه چندانی در این زمینه ندارم ازدوستان تقاضای راهنمایی دارم.درگام اول فرمهایی رو جهت ثبت تولید روزانه و میزان ضایعات تهیه کردم.میخوام زمانسنجی کنم ولی چون اولین باره که این کارو میکنم جزیاتشو چندان تسلط ندارم.کلا ازکسی که سابقه مدیریت تولید رو داره میخوام که یه مسیر کلی رو پیش روم بذاره.سپاس

مهربان 1392

عضو جدید
سلام
پیشاپیش ممنون

من الان وارد این بخش انجمن شدم.و روی این قسمت کلیک کردم : click to download
و صفحه ای جدید باز شد..اما فایل دانلود نشد و فایل صوتی سیو نمیشه و همونجا خونده میشه

چطور سیو کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mary hoseinzade

عضو جدید
نقشه معماری وسازه ای ساختمان 4 طبقه

نقشه معماری وسازه ای ساختمان 4 طبقه

برای پروژه بارگذاری ی نقشه ساختمان 4 طبقه متراژبالای400مترمربع لازم دارم اگه دردسترس داریدممنون میشم خیلی زودبه دستم برسونید:D

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

1. امکان ارسال پیام خصوصی برای کاربران حداکثر 5 کاربر هست که این محدودیت برای جلوگیری از ارسال پیامهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده !

2. امکانش نیست ؛ پیام های پروفایل رو همزمان برای یک نفر میشه ارسال کرد

3. امکانش نیست !

سلام
پیشاپیش ممنون

من الان وارد این بخش انجمن شدم.و روی این قسمت کلیک کردم : click to download
و صفحه ای جدید باز شد..اما فایل دانلود نشد و فایل صوتی سیو نمیشه و همونجا خونده میشه

چطور سیو کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این موضوع دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ؛ ممکنه فایل صوتی به صورت فلش باشه و ...

آدرس صفحه حاوی لینک رو بذارید تا بررسی بشه

practical

عضو جدید
سلام به همه دوستان.

این اولین پست بنده در اینجا هست. می خواستم بپرسم کسی که هیچ حرفی برای گفتن نداره چطور می تونه تعداد پست هاش رو به عدد 50 برسونه تا بعدش بتونه درخواست مقاله بده؟ البته فعلاً مقاله ای نمی خوام اما گفتم بپرسم ببینم دوستان چه پیشنهادی دارن. :)

تشکر فراوان.

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان.

این اولین پست بنده در اینجا هست. می خواستم بپرسم کسی که هیچ حرفی برای گفتن نداره چطور می تونه تعداد پست هاش رو به عدد 50 برسونه تا بعدش بتونه درخواست مقاله بده؟ البته فعلاً مقاله ای نمی خوام اما گفتم بپرسم ببینم دوستان چه پیشنهادی دارن. :)

تشکر فراوان.

سلام دوست عزیز
ورودتوتو به باشگاه خوش امد میگم
شما میتونید به قسمت زنگ تفریح برید و اینجا تاپیک های زیادی هستن ک میتونید با شرکت در اونها پستاتوت رو زیاد کنید و البته تالار گفتگوی آزاد هم هست ک تاپیکای خوبی داره و بحث های عمومی خوبی اونجا میشه ک میتونید در بحث ها شرکت کنید و استفاده هم بکنید.
موفق باشید

mahsa.a.j

عضو جدید
سوال در مورد ویرایش پست

سوال در مورد ویرایش پست

با عرض سلام
یک سوال داشتم؟ تایپیک هایی که ما مینویسیم رو فقط یک بار میشه ویرایش کرد؟
من یک تایپیک نوشتم و یک بار ویرایشش کردم ولی یادم رفت اشتراک در موضوع رو بزنم میخوام دوباره ویرایش کنم نمیشه! به جز ویرایش راه دیگه ای برای مشترک شدن تو موضوع و ارسال ایمیل بعد از هر جواب نیست؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
با تشکر

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با عرض سلام
یک سوال داشتم؟ تایپیک هایی که ما مینویسیم رو فقط یک بار میشه ویرایش کرد؟
من یک تایپیک نوشتم و یک بار ویرایشش کردم ولی یادم رفت اشتراک در موضوع رو بزنم میخوام دوباره ویرایش کنم نمیشه! به جز ویرایش راه دیگه ای برای مشترک شدن تو موضوع و ارسال ایمیل بعد از هر جواب نیست؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
با تشکر

سلام دوست عزیز

درباره ویرایش پست ها اگر زمان زیادی از ارسال پست بگذره و یا جوابهایی با نقل قول به تاپیک شما داده بشه دیگه نمی تونید ویرایشش کنید و تنها مدیران تالار می تونن این کار رو بکنن ... اما اشتراک شدن بحث دیگه هست .. بالای اولین تاپیک هر صفحه گزینه ابزار های تاپیک هست که سومین قسمتش اشتراک در تاپیک هست که شما می تونید حالت اشتراک رو هر چندبار که می خواهید عوض کنید ...

saeed.moosavi

عضو جدید
آموزش نرم افزار drainmod v 6.1

آموزش نرم افزار drainmod v 6.1

سلام مهندسان عزیز.من دانشجوی ترم آخر مهندسی آب هستم فقط پروژه ام مونده کسی هست که بهم کمک کنه موضوع پروژه ام آموزش نرم افزار Drainmod v 6.1 اگ کسی میتونه کمکم کنه خیلی گیرشم.مرسی دوستان:gol:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مهندسان عزیز.من دانشجوی ترم آخر مهندسی آب هستم فقط پروژه ام مونده کسی هست که بهم کمک کنه موضوع پروژه ام آموزش نرم افزار Drainmod v 6.1 اگ کسی میتونه کمکم کنه خیلی گیرشم.مرسی دوستان:gol:

درخواستتون رو میتونید در بخش مربوطه مطرح کنید :

تالار مهندسی آب

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باسلام.چند روزه که در یک کارخانه تولید شیرالات بهداشتی به عنوان مدیر تولید مشغول شدم.از اونجاکه شرکت به شکلی سنتی تاکنون فعالیت داشته و بنده هم تجربه چندانی در این زمینه ندارم ازدوستان تقاضای راهنمایی دارم.درگام اول فرمهایی رو جهت ثبت تولید روزانه و میزان ضایعات تهیه کردم.میخوام زمانسنجی کنم ولی چون اولین باره که این کارو میکنم جزیاتشو چندان تسلط ندارم.کلا ازکسی که سابقه مدیریت تولید رو داره میخوام که یه مسیر کلی رو پیش روم بذاره.سپاس

درخواستتون رو میتونید در بخش مربوطه مطرح کنید :

تالار مهندسی صنایع

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
our signature contains too many lines and must be shortened. You may only have up to 7 line(s). Long text may have been implicitly wrapped, causing it to be counted as multiple lines.
سلام .ببخشید این پیام هنگام ویرایش امضام میده . میشه بگید مشکل چیه ؟ ممنون

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
our signature contains too many lines and must be shortened. You may only have up to 7 line(s). Long text may have been implicitly wrapped, causing it to be counted as multiple lines.
سلام .ببخشید این پیام هنگام ویرایش امضام میده . میشه بگید مشکل چیه ؟ ممنون

سلام
امضاتون طولانیه و تعداد خطوطش بالاست درحالیکه شما نهایتا 7 لاین (خط) امضا میتونید بذارید.پس امضاتونو کوتاه تر کنید.
موفق باشید

m.reali

عضو جدید
راه حذف تاپيك

راه حذف تاپيك

سلام. من چند تا تاپيك دادم اما الان ميخوام همشونو پاك كنم . لطفا راهنماييم كنين كه چطوري پاك ميشن. يه جا هم نظر دادم آيا نظر هم پاك ميشه كرد اگه ميشه راهشو بگين

بالا