راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. من چند تا تاپيك دادم اما الان ميخوام همشونو پاك كنم . لطفا راهنماييم كنين كه چطوري پاك ميشن. يه جا هم نظر دادم آيا نظر هم پاك ميشه كرد اگه ميشه راهشو بگين

سلام

برای حذف تاپیکتون از مدیر اون تالار بخواین تا تاپیک رو براتون حذف کنه البته این باز بستگی به نظر مدیر داره که تاپیک حذف شه یا نه..
پست هایی هم که زدید(نظر) اگه 24 ساعت از زدنش نگذشته باشه بله میشه حذفش کرد
به این صورت که شما ویرایش پست رو میزنید بعدش ویرایش پیشرفته تو صفحه ای که باز میشه حذف پیام رو انتخاب میکنید و پستتون حذف میشه..

لطفا" از این به بعد اشکالاتتون رو در این تاپیک مطرح کنید و برای هر اشکال یه تاپیک جداگانه نزنید...

پیروز و سربلند باشید

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

با آرزوی سلامتی و قبولی نماز و روزه های همه ی دوستان به خصوص مدیران

اگه این تغییر رو بدید که با حذف پیامهای بازدیدکنندگان پروفایل همه ی اون پیامهای پاک شده به طور کامل پاک بشن و اصلا نوشته ای باقی نمونه هم دسرسیه ما به پیامهای باقی مونده راحت تر میشه و هم تاثیر بسزایی در کاهش حجم پروفایلها داره و حتی ناچیزم تاثیری در سرعت باشگاه خواهد داشت

مچکرم

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

با آرزوی سلامتی و قبولی نماز و روزه های همه ی دوستان به خصوص مدیران

اگه این تغییر رو بدید که با حذف پیامهای بازدیدکنندگان پروفایل همه ی اون پیامهای پاک شده به طور کامل پاک بشن و اصلا نوشته ای باقی نمونه هم دسرسیه ما به پیامهای باقی مونده راحت تر میشه و هم تاثیر بسزایی در کاهش حجم پروفایلها داره و حتی ناچیزم تاثیری در سرعت باشگاه خواهد داشت

مچکرم

سلام :gol:

پیشنهادتون رو میتونید در این تاپیک مطرح کنید :

[h=3]انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی[/h]

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام میشه راهنماییم کنین چطوریه سری از پیغامهایی که نمیخوام حذف کنم مرسی

سلام :gol:

کنار هر پیام ، یه مربع هست ؛ هر پیامی که میخواید حذف کنید ، مربع کنارش رو تیک بزنید ؛ بعدش به پایین صفحه رفته از قسمت ابزارهای مدیریت گزینه حذف پیام رو انتخاب و در نهایت بر روی ادامه کلیک کنید !

Ni Ka

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااام من پسوردمو یادم رفته خیلی وقته نیومدم اینجا نمیدوونم چیکار کنم... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمک من nika65 هستمممممممممممممممممممممممممم

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
برای چی وقتی میخوام یه لینکی رو بذارم هی میگه خطا
همیشه اینکارو میکردم مشکلی نبود ولی حالا.............

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
برای چی وقتی میخوام یه لینکی رو بذارم هی میگه خطا
همیشه اینکارو میکردم مشکلی نبود ولی حالا.............

خب نوع خطا و ارور چیه؟
بگو تا بتونیم بهتر کمک کنیم
خطایی ک میده رو اینجا بنویس

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب نوع خطا و ارور چیه؟
بگو تا بتونیم بهتر کمک کنیم
خطایی ک میده رو اینجا بنویس

میگه شما در 5دقیقه گذشته اینو ثبت کردین
ولی من بعد 1ساغتم اومدم همینو گفت

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میگه شما در 5دقیقه گذشته اینو ثبت کردین
ولی من بعد 1ساغتم اومدم همینو گفت

کش و کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید یا اینکه برای آزمایش ، از یه مرورگر دیگه استفاده کنید

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
کش و کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید یا اینکه برای آزمایش ، از یه مرورگر دیگه استفاده کنید

راستش با یه مرورگر دیگه هم همونجوری شد

m.reali

عضو جدید
سلام .من يبار گفتم كه چطوري بايد تاپيكمو حذف كنم گفتيد كه اول بايد ويرايش پست رو بزنين ولي من يبار زدم و اين گزينه وجود نداره .حالا بايد چطوري تاپيكمو پاك كنم؟

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام .من يبار گفتم كه چطوري بايد تاپيكمو حذف كنم گفتيد كه اول بايد ويرايش پست رو بزنين ولي من يبار زدم و اين گزينه وجود نداره .حالا بايد چطوري تاپيكمو پاك كنم؟

سلام
برای حذف تاپیک باید به مدیر اون بخش اطلاع بدید.
موفق باشید

m.reali

عضو جدید
سلام .من خواستم چند تا از تاپيكامو حذف كنم ولي چون ويرايش پستو زدم ديگه نميتونم پاكش كنم . بمن گفتند كه بايد براي حذف تاپيك بايد به مدير اون بخش بگين . حالا هم از شما اين درخواستو دارم

Engshimi

عضو جدید
من چرا هی دم به دم از باشگاه خود به خود خارج میشم
اخه این چی زندگیه که واسما درس کردید :)دی)

m.reali

عضو جدید
سلام .من خواستم چند تا از تاپيكامو حذف كنم ولي چون ويرايش پستو زدم ديگه نميتونم پاكش كنم . بمن گفتند كه بايد براي حذف تاپيك بايد به مدير اون بخش بگين . حالا هم از شما اين درخواستو دارم
اي بابا چرا هيچكس جواب منو نميده. آقا من چطوري بايد تاپيكمو پاك كنم

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز

ویرایش رو بزنید. بعد در پایین حذف رو انتخاب کنید. و پست رو حذف کنید. البته فقط میشه چند ساعت بعد از زدن پست اونو حذف کرد. اگر نبود بگو به مدیر برات حذف کنه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

تاپیکتون توی کدوم تالاره؟

تالار:
گفتگوی آزاد
اینجا درخواست بدین:

دفتر مدیریت تالار گفتگوی ازاد

_________

تالار:
باشگاه ورزشی
چون مدیر نداره همینجا درخواست بدین!

_________

تالار:
اپراتورهای تلفن همراه
به ایشون درخواست بدین:
HaMiD.TcI

_________

تالار:
اینترنت و وبگردی
اینم مدیر نداره! همینجا درخواست بدین

_________

تالار:
علوم جانوری
به ایشون درخواست بدین:
orkideh4

_________

پ.ن: :w22:

m.reali

عضو جدید
سلام. من يه نظر دادم .ميخوام پاكش كنم ولي گزينه ويرايش نداره . حالا بايد چطوري حذفش كنم

Arman 512™

عضو جدید
سلام. من يه نظر دادم .ميخوام پاكش كنم ولي گزينه ويرايش نداره . حالا بايد چطوري حذفش كنم

به مدیر همون بخش اطلاع بدید ...
ولی اصولا باید برای ویرایش باید وارد بخش ویرایش پست بشید:

پیوست ها

• a.png
    a.png
    10.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز

سلام
چنانچه از پستی ک دادید 24 ساعت گذشته باشه امکان ویرایش ندارید در غیر اینصورت گزینه ویرایش پایین پست وجود داره

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چنانچه از پستی ک دادید 24 ساعت گذشته باشه امکان ویرایش ندارید در غیر اینصورت گزینه ویرایش پایین پست وجود داره

البته تا اینجایی که من میدونم اگه بعدش پستی زده شده باشه دیگه نمیشه پست خودتون رو حذف هم کنید.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
البته تا اینجایی که من میدونم اگه بعدش پستی زده شده باشه دیگه نمیشه پست خودتون رو حذف هم کنید.

نه ، ارتباطی با پست های بعدی نداره !

هر پستی در هر نقطه ای از سایت که ارسال بشه ، تا 24 ساعت فرصت دارید که ویرایش یا احیاناً حذفش کنید !

البته ممکنه کاربران از پست شما نقل قول بگیرن و شما توانایی حذف این نقل قول از پست های اون ها رو ندارید

0o_hamed_o0

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید.
سایت شمارو یکی از دوستان معرفی کرد و گفت که میتونم توسط سایت شما، کتاب مورد نظرمو از سایت آمازون دانلود کنم.
میشه راهنمایی کنین و بفرمین چطوری میتونم این کارو بکنم؟
با تشکر و خسته نباشید

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
2 روزه که بارگذاری سایت خیلی به کندی انجام میشه
جدیدا تغییراتی دادین؟ یا اشکال از تبلیغاتی هست که میذارین؟ یا هیچکدوم اشکال از سرعت اینترنته کلا؟:confused:

بالا