دلم تنگ شده برای...

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

northstar2

عضو جدید
برای بیرون رفتن با پدرم برای مدرسه دوران ابتدایی ام
.
.
.

برای گرفتن یک گل سرخ..
برای اونی که دیگه نیست...
برای از ته دل خندیدن....

برای چیزهای از دست رفته
وبرای ..
..... خودم گاهی وقتا فکر می کنم گم میشم واین منو میترسونه....آره ...دلم تنگ میشه واسه خودم...

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی قشنگ و صادقانه بود .....;)
امیدوارم که همیشه خوشبخت و سلامت باشید .
امیدوارم که یه مرد ( یه مرد واقعی ) سر راهم قرار بگیره و منم معنی دوست داشتن و عشق و دلتنگی رو حس کنم . :(

ممنون:gol:
البته من تا امشب فکر میکردم کوروش کبیر مرده و دنبال زن میگشته:eek::surprised:

bittaa

عضو جدید
واسه خودم.
دلم واسه خودم،گذشتم تنگ شده.
دلم واسه حالی که لحظه لحظه به گذشته می پیونده و من به دلیل آینده مبهم و پر از علامت سوال ،ازش غافلم هم تنگ میشه .
کاش میشد بچگی رو بچگی کرد. برای گذشته حسرتی نداشت ،حال رو باور کرد و زیست. و برای آینده بی هیچ استرس و ابهامی فقط برنامه ریزی کرد. کاش کابوس هات گذشته و آیندت نبودند.

mohandes_reza_71

عضو جدید
دلم برای اون روزی که خبره به چشم و لب یار بودم تا جواب بله را بشنوم تنگ شده و تنگ شده و حالا خسته ام از کلمه نه که در آن حال شنیدم و یار برگشت و رفت دیگر رنگ زیبای چشمش را هم در خواب ندیدم و دلم تنگ نگاه ممهربان اوست . :cry:

68686868

عضو جدید
خیلی خنده داره اما
یه زمانی من عاشق یه دختر فاحشه و هرزه شده بودم, و هنوزم دوستش دارم و خیلی وقتها وقتی از هیاهوی زندگی خارج میشم و با خودم خلوت میکنم بهش فک میکنم. اون چقد زیبا بود ولی قلبی نداشت , در درون خراب بود , من چند سال از عمرم با اون در ارتباط بودم, وقتی باهم بودیم اون دختر خوبی بود, اما وقتی ازش دور بودم از هرزگیاش می شنیدم و می دیدم. خیلی کارها واسش کردم, محبتی نبود که در این عالم باشه و من براش نکرده باشم, چه دعاهایی که برای هدایتش نکردم, چه شبهایی که در خلوت خودم براش زار زار گریه نکردم , چه راهکارهای روانشناسانه ای که روش انجام ندادم - البته خودش نفهمید - اما هیچکدوم اثر نداشت, اون هیچ وقت درست نشد آخه هرز رفته بود, درست شدنی نبود... واسه لحظه ای خوب میشد اما بعد از چند لحظه بازم همون بود...

خیلی دلم براش تنگ شده, نمی دونم کجاست. خیلی دلم براش تنگ شده, معصوم بود و هرزه شد . خداااااااااااااااااااااا
الهی بمیرم. خیلی سخته یک نفر دوست داشته باشی و اون حتی نتونه خودشو دوست داشته باشه که از کارهای بدش فاصله بگیره و .....
چقد خوب هنوز تو دلت و ذهنت حفظش کردی!!!! هنوزم براش دعا کن.

68686868

عضو جدید
دلم تنگ برای خدا.
دلم تنگه برا گذشته ام.
دلم تنگه برای چشم هایی که همیشه یک قطره اشک برق میزد. :cry:
دلم تنگه برا شنیدن صداش وقتی اسممو صدا میکرد.:cry: (خدا کمکش کن)
دلم تنگه برای ................... خدااااااااا

TELLI

عضو جدید
دلم واسه حسین تنگ شده
واسه اون روز..
دارم دق میکنم اما... نیست .. نمیاد دیگه..
امشب بیشتر از هروقت دیگه دلم گرفته...

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم چقدر برای خودم تنگ است.... نمی دانم خودم را کجای این همه دلتنگی جا گذاشته ام... کجای اینهمه اضطراب و دروغ... :cry::cry:

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلوے آدم را باید گاهے بتراشند
تا براے دلتنگے هاے تازه جا باز شود. . .

دلتنگے هایے که جایشان نه در دل ،
که در گلوے آدم است
دلتنگے هایے که مے توانند آدم را خفه کنند . . .

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار تو خیابون چهره شاد آدمارو ببینم نه چهره خسته و افسردشونو