دلم تنگ شده برای...

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
برای بیرون رفتن با پدرم برای مدرسه دوران ابتدایی ام
برای خانه مادر بزرگم
برای بوی چادر مادرم
برای محله دوران کودکی ام
برای جایزه گرفتن
برای نوشتن الف
برای عاشق شدن
برای چشمان فرزندم
برای دستپخت مادرم
برای لبخند همسرم
برای یک معلم قدیمی
برای سیب زمینی تنوری
برای اسباب بازی هایم
برای کادو گرفتن
برای چایی از یک سماور نفتی

برای بوی خاک باران خورده
برای یه دل سیر گریه کردن
برای دویدن تو یک دشت پر گل
برای دیدن غروب آفتاب
برای کشیدن موهای خواهرم

برای گرفتن یک گل سرخ
برای از ته دل خندیدن
برای شنیدن "دوستت دارم"
برای گفتن "دوستت دارم"
برای چیزهای از دست رفته
وبرای ..

شما دلتون برا چی تنگ شده؟!

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای بیرون رفتن با پدرم برای مدرسه دوران ابتدایی ام
برای خانه مادر بزرگم
برای بوی چادر مادرم
برای محله دوران کودکی ام
برای جایزه گرفتن
برای نوشتن الف
برای عاشق شدن
برای چشمان فرزندم
برای دستپخت مادرم
برای لبخند همسرم
برای یک معلم قدیمی
برای سیب زمینی تنوری
برای اسباب بازی هایم
برای کادو گرفتن
برای چایی از یک سماور نفتی

برای بوی خاک باران خورده
برای یه دل سیر گریه کردن
برای دویدن تو یک دشت پر گل
برای دیدن غروب آفتاب
برای کشیدن موهای خواهرم

برای گرفتن یک گل سرخ
برای از ته دل خندیدن
برای شنیدن "دوستت دارم"
برای گفتن "دوستت دارم"
برای چیزهای از دست رفته
وبرای ..

برای دوران 20 سالگی که چه زود تمام شد

برای شعرهای دبستان

استرس امتحان نهایی

زنگ خونه ها رو ز دن و فرار کردن

scutcher

عضو جدید
خیلی خنده داره اما
یه زمانی من عاشق یه دختر فاحشه و هرزه شده بودم, و هنوزم دوستش دارم و خیلی وقتها وقتی از هیاهوی زندگی خارج میشم و با خودم خلوت میکنم بهش فک میکنم. اون چقد زیبا بود ولی قلبی نداشت , در درون خراب بود , من چند سال از عمرم با اون در ارتباط بودم, وقتی باهم بودیم اون دختر خوبی بود, اما وقتی ازش دور بودم از هرزگیاش می شنیدم و می دیدم. خیلی کارها واسش کردم, محبتی نبود که در این عالم باشه و من براش نکرده باشم, چه دعاهایی که برای هدایتش نکردم, چه شبهایی که در خلوت خودم براش زار زار گریه نکردم , چه راهکارهای روانشناسانه ای که روش انجام ندادم - البته خودش نفهمید - اما هیچکدوم اثر نداشت, اون هیچ وقت درست نشد آخه هرز رفته بود, درست شدنی نبود... واسه لحظه ای خوب میشد اما بعد از چند لحظه بازم همون بود...

خیلی دلم براش تنگ شده, نمی دونم کجاست. خیلی دلم براش تنگ شده, معصوم بود و هرزه شد . خداااااااااااااااااااااا

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دل من واسه ترم يك كارداني و ادمايي كه باهشون تو اون دوره اشنا شدم تنگ شده خیلی کوتاه بود اما خیلی دوره خوبی بود

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای خودم که خیلی نمیشناختمش و نمی شناسمش.
ناگفته نمونه برای بعضی چیزهایی هم که شما گفتی دلم تنگ شده.
گریه ام گرفت از این تایپیکت، عمر چه زود میگذره!
:cry:

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خنده داره اما
یه زمانی من عاشق یه دختر فاحشه و هرزه شده بودم, و هنوزم دوستش دارم و خیلی وقتها وقتی از هیاهوی زندگی خارج میشم و با خودم خلوت میکنم بهش فک میکنم. اون چقد زیبا بود ولی قلبی نداشت , در درون خراب بود , من چند سال از عمرم با اون در ارتباط بودم, وقتی باهم بودیم اون دختر خوبی بود, اما وقتی ازش دور بودم از هرزگیاش می شنیدم و می دیدم. خیلی کارها واسش کردم, محبتی نبود که در این عالم باشه و من براش نکرده باشم, چه دعاهایی که برای هدایتش نکردم, چه شبهایی که در خلوت خودم براش زار زار گریه نکردم , چه راهکارهای روانشناسانه ای که روش انجام ندادم - البته خودش نفهمید - اما هیچکدوم اثر نداشت, اون هیچ وقت درست نشد آخه هرز رفته بود, درست شدنی نبود... واسه لحظه ای خوب میشد اما بعد از چند لحظه بازم همون بود...

خیلی دلم براش تنگ شده, نمی دونم کجاست. خیلی دلم براش تنگ شده, معصوم بود و هرزه شد . خداااااااااااااااااااااا
حیف محبت تو نیست که بریزیش به پای آدمی که لیاقتش رو نداره و نمیفهمه.

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
منکه این بار دلم واسه خودم تنگ شده.....
تازه فهمیدم خیلی وقته که از خودم خبر ندارم

تو هم وقتی دلت برای خودت تنگ میشه گریه میکنی براش...بر خلاف همیشه که سرزنشش میکردی و محکوم یکم نازش میکنی و قربون صدقش میری...یه وقتایی که دلم برای خودم تنگ میشه بلند میگم هاله قربونت برم عزیزم نترس من کنارتم ما با همیم...الانم از اون وقتاست...خودمو یه جایی جا گذاشتم...هر چی برمیگردم عقب پیداش نمیکنم...دیگه اون آدم نیستم...کجا خطا کردم...