تو اتاقم دارم از تنهایی آتیش میگیرم...پس کی؟

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینجوری جووونیم داره میگذره
هی میگن فردا بهتر میشه هی میگن تو خوب هنوز جووونی فقط 23 سالته لیسانستو گرفتی داری میخونی واسه ارشد از خیلیا جلوتری
هی میگن آفرین چقدر اینت قشنگه چقد اونت قشنگه
واااای تو چه پسره عجیبی هستی
واااای این اخلاقت خیلی خووووبه
اووووف چه بداخلاقی وااای چرا یهو عصبی میشی
شماره من و از تو گوشیت پاک کردی خیلی بی معرفتی
چرا جواب اس ام اس نمیدی تو پسر

دارم دیووونه میشم خسته شدم از این زندگی تا کی انتظار واسه اومدن یه ناجی تا کی صبر تا کی گووول زدن خودم با اینترنت و باشگاه و فیس بوک و....
تا کی خوندن کتابی که واسه هیچکی ارزش نداره
تا کی استرس کنکور
تا کی فرار از ازدواج و واقعیت

تا کی دل خوش بودن به اس ام اس و حرف زدن بیرون رفتن با کسایی که بهشون هیچ احساسی نداری

پس کی میاد اونی که با دیدنش صدای قلبمو میشنوم پس کی میشه به یه نفر از صمیم قلب بگم دوست دارم
پس کی واسه دیدن کسی بی تاب میشم
پس کی از زندگیم لذت میبرم پس.....
جونیم رفته صدام رفته دیگه
تو اتاقم دارم از تنهایی آتیش میگرم

آیدین عزیزم........داداشی گلم.
تو منتظر ناجی هستی .........هیچ کس ناجی تو نیست جز خودت..............

تا روزی که منتظر ناجی هستی و خودت برای خودت کاری نمی کنی............همینه که هست...........

پس امروز شروع کن که فردا دیرههههههههههه
:gol:

AVINA

عضو جدید
سلام

.....
آروم باش
منم خیلی دلتنگم
نمیدونم دونستن اینکه مثل خودت هستم آرومت میکنه یانه

آروم باش
بذار این روزا تا میتونن بتازن
بالاخره روز ما هم میرسه

bidel55

عضو جدید
هی میگن فردا بهتر میشه هی میگن تو خوب هنوز جووونی فقط 23 سالته لیسانستو گرفتی داری میخونی واسه ارشد از خیلیا جلوتری

دارم دیووونه میشم خسته شدم از این زندگی تا کی انتظار واسه اومدن یه ناجی تا کی صبر تا کی گووول زدن خودم با اینترنت و باشگاه و فیس بوک و....
تا کی استرس کنکور

تا کی دل خوش بودن به اس ام اس و حرف زدن بیرون رفتن با کسایی که بهشون هیچ احساسی نداری

پس کی میاد اونی که با دیدنش صدای قلبمو میشنوم پس کی میشه به یه نفر از صمیم قلب بگم دوست دارم

خب خودت پاشو یه کاری کن:razz:
توهم یه چیزیت میشه ها

behnam_nurse86

عضو جدید
بلاخره يكي هم پيدا شدم و اون حرفايي كه من روم نميشد بزنم رو زد افرين حداقل تو جرات گفتنش رو داري كه همينو هم من ندارم:cry::cry::cry:

فرنوش خادمی

عضو جدید
پسر خوب این مشکل تو نیست همه ی ما این مشکلات رو داریم
همه ی جوانای تو این سن وسال فقط دارن درس میخونن به امید اینکه شاید یه روز سر کاربرن
توکل به خدا شاید درست شد
و یه روزی به امروزمون خندیدیم

esmikhani.m

عضو جدید
خلاصه عروسی به کوچه ما هم میرسه.....
شما دقیقا 2 سال از من جلوتری و وضعیتت عینه منه ....
من یکی رو میشناسم که 2 سال از من بزرگتره اونم عینه منه....
یه پیشنهاد اگر میخوای درس بخونی که هیچ و گرنه خودت رو ببر زیر بار مسئولیت....
هرچند که بعد چند وقت آرزو میکنی یه بار 1 ساعت بشینی پای نت .....

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز

تا کی استرس کنکور

درک میکنم چی میگید . :razz:

کمی ریلکس باش دوست من ! :gol:

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دمت گرم
یکی حرف دل منو زد آخر!!!
منم به سرم میزنه بیخیال همه چی بشم ولی بعد دوباره همینا میاد سراغم
مثل مسکنن دردی دوا نمیکنن!!!

آخرین ویرایش:

shahram1159

عضو جدید
یه بزرگی می گفت زندگیو هر طور بگیری هموجور می گذره پس به خودت سخت نگیر
من که زدم نخ بی خیالی

hamidarchitec

عضو جدید
منتظر نباش هر چی میخوای خودت برو دنبالش در ضمن من هم مثل تو بودم 25 سالم بود رفتم خواستگاری و زن گرفتم و الان به غلت کردم افتادم ببین از زندگیت چی میخوای راست برو سراغش ولی فکر نکن با زن گرفتن چیزی حل میشه نمیدونم دخترا در رابطه با کار مردا چی فکر میکنن و ما رو با دستگاه چاپ اسکناس عوضی گرفتن

آخرین ویرایش:

arash_441

متخصص انرژی های نو
منتظر نباش هر چی میخوای خودت برو دنبالش در ضمن من هم مثل تو بودم 25 سالم بود رفتم خواستگاری و زن گرفتم و الان به غلت کردم افتادم ببین از زندگیت چی میخوای راست برو سراغش ولی فکر نکن با زن گرفتن چیزی حل میشه نمیدونم دخترا در رابطه با کار مردا چی فکر میکنن و ما رو با دستگاه چاپ اسکناس عوضی گرفتن
ويرايش شده توسط hamidarchitec در 2 دقيقه پيش در ساعت 11:11 PM

یعنی اینقدر وضعیت بحرانیه؟!! الان از ازدواجت پشیمونی؟ اگه به گذشته برگردی تو همون شرایط یه مسیر دیگه انتخاب میکنی؟

hamidarchitec

عضو جدید
یعنی اینقدر وضعیت بحرانیه؟!! الان از ازدواجت پشیمونی؟ اگه به گذشته برگردی تو همون شرایط یه مسیر دیگه انتخاب میکنی؟

اره پشیمونم که تعهد اخلاقی دادم اره بی پولی . . . فکر نمیکردم انقدر مادی باشه

متاسفانه دیدگاهای مذهبی باعث شد ازدواج بکنم خیلی هم گشتم تا همسر به اصطلاح ایده الم رو پبدا کنم اما چند تا کار رو نباید میکردم :

1- عاشقی پیش از موعد و ندید بدید بازی به عنوان یه بچه مثبت در جلسه اول اشنایی

2- زیر بار مهریه سنگین رفتم چون خانم ناراحت شدن و میترسیدن پدر گرامیشون ناراحت بشن

3-باورهای مذهبی داشتم و اعتماد به نفس کافی نداشتم

4- سیستم سنتی خونوادشونو فکر میکردم کاری بهش نداره و مدرن فکر میکنه و .... خلاصه درد سرت ندم فقط خودت باش و زیر هیچ باری نرو چون تو مردی و فقط و فقط خودت میتونی کاری برای خودت بکنی نه همسر و نه دوستان پس به جای اینکه کنج خونه بشینی و غصه بخوری برو جاهایی که بهشون نیاز داری مثل کوه . کلوپهای . ورزشی مورد علاقت یا پارتی و هرجایی که حال میکنی پاشو برای غصه خوردن خیلی جوونی

آخرین ویرایش:

simiar

عضو جدید
فکر نمی کردم تا این حد بچه ها افسرده باشن!!!
فقط منتظر یه اشاره ان تا سفره ی دلشون رو باز کنن.
امیدوارم همه دوستان اوضاع روحیشون بهتر بشه.
ولی فک نکنین آخر دنیاس! این یک مرحله از زندگیه و معمولاً بین 22 تا 27 سالگی طول میکشه،
به نقاط قوت خودتون توجه کنید و به اونا بپردازید ، همون میشه دریچه ای برای باز شدن درهای بیشتر.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نمی کردم تا این حد بچه ها افسرده باشن!!!
فقط منتظر یه اشاره ان تا سفره ی دلشون رو باز کنن.
امیدوارم همه دوستان اوضاع روحیشون بهتر بشه.
ولی فک نکنین آخر دنیاس! این یک مرحله از زندگیه و معمولاً بین 22 تا 27 سالگی طول میکشه،
به نقاط قوت خودتون توجه کنید و به اونا بپردازید ، همون میشه دریچه ای برای باز شدن درهای بیشتر.
کدوم دریچه ؟؟؟امروز دور میدون ونک میخندیدیم میگرفتنت شما میگی دریچه؟؟؟؟؟
من تو فکر گلمونم تو بران از پریا قصه میگی؟؟؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هی... روزگاره دیگه!

هی... روزگاره دیگه!

این چیزائی که اشاره کردین ،مشکلات و دغدغه های همه جوونای الانه.اونقدر زیادن که دیگه اینا برامون شده جوونی کردن. ولی باز اینا دلیل نمیشه که همش بگید از زنگی خستمو همش حرفای کسل کننده بزنید. میدونم اینا یه جور انتظار کشیدنه و آسون نیست ولی میشه امید داشت. شما فکر کنید همه ما جوونا بخوایم زندگیمون رو اینجوری توصیف کنیم که شما میگید. اون وقت دیگه همین جوونی کردنا رو هم از دست میدیم که چیزی نمیمونه!:redface:
اگه ما از الان منتظر آخر و پایان زندگی باشیم که دیگه هیچی!تموم!:w22:
سعی کنیم تو زندگی سختمون همیشه به خدا امید داشته باشیم. به خاطر موارد مثبت زندگیمون همیشه خدارو شکر کنیم . انشالله که مشکلاتمون حل میشه و یه روز خوب میاد...!:thumbsup2:

shahram1159

عضو جدید
اره پشیمونم که تعهد اخلاقی دادم اره بی پولی . . . فکر نمیکردم انقدر مادی باشه

متاسفانه دیدگاهای مذهبی باعث شد ازدواج بکنم خیلی هم گشتم تا همسر به اصطلاح ایده الم رو پبدا کنم اما چند تا کار رو نباید میکردم :

1- عاشقی پیش از موعد و ندید بدید بازی به عنوان یه بچه مثبت در جلسه اول اشنایی

2- زیر بار مهریه سنگین رفتم چون خانم ناراحت شدن و میترسیدن پدر گرامیشون ناراحت بشن

3-باورهای مذهبی داشتم و اعتماد به نفس کافی نداشتم

4- سیستم سنتی خونوادشونو فکر میکردم کاری بهش نداره و مدرن فکر میکنه و .... خلاصه درد سرت ندم فقط خودت باش و زیر هیچ باری نرو چون تو مردی و فقط و فقط خودت میتونی کاری برای خودت بکنی نه همسر و نه دوستان پس به جای اینکه کنج خونه بشینی و غصه بخوری برو جاهایی که بهشون نیاز داری مثل کوه . کلوپهای . ورزشی مورد علاقت یا پارتی و هرجایی که حال میکنی پاشو برای غصه خوردن خیلی جوونی

من هزارتا نمونه تو فامیل و اشنا های خومون دیدیم که از زن گرفتنشون پشیمونن
هی به من می گن ... نشی زن بگیری تا مجردی حال کن:D

hamidarchitec

عضو جدید
االبته اشتب نشه نمیگم زن نگیر فقط باید انتظارت از ازدواج معقول و منطقی باشه و فکر نکنی با یه موجود افسانه ای طرفی که توی کارتونا پیدا میشن یکی مثل خودت هست با جسم متفاوت و روحیه بسیار متفاوت که ممکنه توی جامعه نگشته باشه و شناخت کافی از مسائل زندگی رو نداشته باشه و به موقع ازدواج کن اکثر دخترا با بی پولی مشکل جدی دارن که معمولا روز اول سعی میکنن که با اون مشکل کنار بیان اما توان کافی برای سپری کردن اون دوران روندارن و هم اینکه از مشکلات کاری و مالی جامعه بی اطلاع هستن و فکر میکنن همینجوری باید خرج کرد و پول خودش میاد

shaahrzad

عضو جدید
نباید به ازدواج به عنوان حلال مشکلات نگاه کرد.بعضا بعداز ازدواج از چاله میفتن تو چاه!

shahram1159

عضو جدید
کبوترا نه بابا میرم با اونا ازدواج می کنم
راس می گه ها زن بگیری از بیاری در میای هر وز سرت گرمه دیگه اصلا فکر بدبختیات نمیوفتی چون می دونی بزرگترین بدبختی پیش روته:D

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
راس می گه ها زن بگیری از بیاری در میای هر وز سرت گرمه دیگه اصلا فکر بدبختیات نمیوفتی چون می دونی بزرگترین بدبختی پیش روته:D

ته ته ته
این حرفو نزززززن
بده ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

delaram30

عضو جدید
چرا همه مردا فکر ميکنن زن گرفتن بدبختيه؟

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه واقعا بخوای تو زندگیت با یکی باشی و عاشقش باشی بالاخره ی جوری میاد تو زندگیت فقط مهم اینه که وقتی اومد تو زندگیت خودت با دستای خودت ردش نکنی و دلشو نشکنی

shahram1159

عضو جدید
چرا همه مردا فکر ميکنن زن گرفتن بدبختيه؟

خوب تجربه ثابت کرده می گی دروغه از متعهل ها بپرس ببین اکثرا چی میگن : زن یه موجوده نق نقو که مدام از شرایط سخت میناله مخصوصا بی پولی
البته جسارت نشه استثناهایی هم وجود داره
مثه شما:D