تو اتاقم دارم از تنهایی آتیش میگیرم...پس کی؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینجوری جووونیم داره میگذره
هی میگن فردا بهتر میشه هی میگن تو خوب هنوز جووونی فقط 23 سالته لیسانستو گرفتی داری میخونی واسه ارشد از خیلیا جلوتری
هی میگن آفرین چقدر اینت قشنگه چقد اونت قشنگه
واااای تو چه پسره عجیبی هستی
واااای این اخلاقت خیلی خووووبه
اووووف چه بداخلاقی وااای چرا یهو عصبی میشی
شماره من و از تو گوشیت پاک کردی خیلی بی معرفتی
چرا جواب اس ام اس نمیدی تو پسر

دارم دیووونه میشم خسته شدم از این زندگی تا کی انتظار واسه اومدن یه ناجی تا کی صبر تا کی گووول زدن خودم با اینترنت و باشگاه و فیس بوک و....
تا کی خوندن کتابی که واسه هیچکی ارزش نداره
تا کی استرس کنکور
تا کی فرار از ازدواج و واقعیت

تا کی دل خوش بودن به اس ام اس و حرف زدن بیرون رفتن با کسایی که بهشون هیچ احساسی نداری

پس کی میاد اونی که با دیدنش صدای قلبمو میشنوم پس کی میشه به یه نفر از صمیم قلب بگم دوست دارم
پس کی واسه دیدن کسی بی تاب میشم
پس کی از زندگیم لذت میبرم پس.....
جونیم رفته صدام رفته دیگه
تو اتاقم دارم از تنهایی آتیش میگرم

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیخیال اقا ایدین این مشکل همه ماهاست از جونیت لذت ببر دنباله عشق نباش که ما رفتیم پیدا نکردیم

Abteen

عضو جدید
به نظر من فردا بهتر میشه،تو خوب هنوز جووونی فقط 23 سالته لیسانستو گرفتی داری میخونی!! :D

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همین حس رو دارم...هر روز با کتاب و خواب و نت خودم رو مشغول میکنم...مدام میگم نا امید نباش...به قول هیچکس یه روز خوب میاد...ولی نمیاد...هر روز میگم بالاخره یه کار خوب پیدا میکنی...ارشد قبول میشی...واسه خودت مستقل میشی...ولی نمیاد...نمیاد...یه روز خوب نمیاد...قبلنا خوابیدن رو خوب بلد بودم الان اونم نمیتونم...فقط هر روز دلمو به ایت خوش میکنم من چیزهایی دارم که خیلیها ندارن...خدا و پدر و مادر و خونواده...سلامتی و......
تنها آرزوم اینه تو اوج سلامتی و جوونی از این دنیا برم...و همیشه فکر میکنم چقدر بده بزرگترین آرزوی زندگی یه آدم مرگ باشه:cry:

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همین حس رو دارم...هر روز با کتاب و خواب و نت خودم رو مشغول میکنم...مدام میگم نا امید نباش...به قول هیچکس یه روز خوب میاد...ولی نمیاد...هر روز میگم بالاخره یه کار خوب پیدا میکنی...ارشد قبول میشی...واسه خودت مستقل میشی...ولی نمیاد...نمیاد...یه روز خوب نمیاد...قبلنا خوابیدن رو خوب بلد بودم الان اونم نمیتونم...فقط هر روز دلمو به ایت خوش میکنم من چیزهایی دارم که خیلیها ندارن...خدا و پدر و مادر و خونواده...سلامتی و......
تنها آرزوم اینه تو اوج سلامتی و جوونی از این دنیا برم...و همیشه فکر میکنم چقدر بده بزرگترین آرزوی زندگی یه آدم مرگ باشه:cry:
بازم خوبه که بزرگترین آرزوت مرگه من از اونم فراریم میترسم اون دنیا بدتر باشه معلوم نیست اصلا
شاید یه روز خوب بیاد ولی دیگه ما بهش نیازی نداریم یا نمیاد یا خیلی دیر میاد

غیرت

عضو جدید
من فقط همینو میگم که اگر امید نباشه زندگی هم نیست
واسه زندگی نیاز به عشق و دوست داشتن هست
ولی خدا کنه وقتی عاشق میشیم لیاقت همدیگرو داشته باشیم

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق من فقط درسه.....الانم فقط دارم گریه میکنم میترسم یه روز دیگه نتونم بخونم من هیچوقت نمیتونم ازش جدا شم ولی توی این دو سال توی دانشگاه خیلی به من بد گذشت چون اصلا با دوستم(درس)خوب نبودم.آرزویی که امروز کردم همین بود که هیچوقت عشقم رو تنها نذارم اونم منو.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا سابقه دار!!!!

عشق من فقط درسه.....الانم فقط دارم گریه میکنم میترسم یه روز دیگه نتونم بخونم من هیچوقت نمیتونم ازش جدا شم ولی توی این دو سال توی دانشگاه خیلی به من بد گذشت چون اصلا با دوستم(درس)خوب نبودم.آرزویی که امروز کردم همین بود که هیچوقت عشقم رو تنها نذارم اونم منو.
خانوم دکتر و ببینا

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم خوبه که بزرگترین آرزوت مرگه من از اونم فراریم میترسم اون دنیا بدتر باشه معلوم نیست اصلا
شاید یه روز خوب بیاد ولی دیگه ما بهش نیازی نداریم یا نمیاد یا خیلی دیر میاد
ها؟نه تو رو خدا...یهو اون تیکه هملت هم میومدی:Dبودن یا نبودن:D

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کتاب برا خوندن کم آوردی من یه عالمه کتاب دارم. خبرم کن!!!

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چیزهایی که گفتی درد مشترک خیلی از جوان های امروزه
آینده مبهم و گنگ - ترس و اضطراب از آینده - ترس از اینکه جوانی تو یه چشم به هم زدن گذاشت
شغل و بالاخره اینکه اخرش این قصه چه جوری تمام میشه
اما تا زمانی که برنامه ریزی نکنی و حرکت نکنی چیزی درست نمی شود -
شاید اولش سخت باشه - اما وقتی هدف اصلی رو پیدا کردی و در راه حرکت کردی می بینی خیلی چیزها خود به خود جور و ردیف میشند
انگار یه جریان هماهنگ در کار باشه - وقت بایداگر فکر می کنی هدفت درسته تا آخر خط بری .
اما الان هم نگران نباش- بالاخره راهی خواهی یافت
به قول یه جمله ای : برای مهندسان غیر ممکن وجود ندارد - آنها یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هی میگن فردا بهتر میشه هی میگن تو خوب هنوز جووونی فقط 23 سالته لیسانستو گرفتی داری میخونی واسه ارشد از خیلیا جلوتری

دارم دیووونه میشم خسته شدم از این زندگی تا کی انتظار واسه اومدن یه ناجی تا کی صبر تا کی گووول زدن خودم با اینترنت و باشگاه و فیس بوک و....
تا کی استرس کنکور

تا کی دل خوش بودن به اس ام اس و حرف زدن بیرون رفتن با کسایی که بهشون هیچ احساسی نداری

پس کی میاد اونی که با دیدنش صدای قلبمو میشنوم پس کی میشه به یه نفر از صمیم قلب بگم دوست دارم
دیدین بعضیا نشستن می گن شاید این جمعه بیاید شاید ؟
دیدین بعضیا هم بعد از سونامی و به خاک نشستن دارن باز حرکت می کنن ؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز

تا کی استرس کنکور

تو که منم جلوتری من .............................. ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تو عمرمت تنها باشیو صداتم در نیاد.................. ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

همش منتظر باشی لحظه مرگت برسه ای خدا....................................
هی روزگار........................