به یاد مرتضی پاشایی...

Autumn girl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تجمع گرامیداشت مرحوم مرتضی پاشایی در کرج -میدان اسبی عظیمیه

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
روحش شاد:gol:
و
انشالله هرچه زودتر به ایشان بپیوندید(حضار در عکس)

آرزوی این دوست عزیز عجیب ترین آرزویی بود که تا الان شنیده بودم...

از این که بگذریم باید بگم متاسف شدم برای جوونی که از دست رفت ، ولی یه موضوع برام سوال شده...مردم تجمع چشمگیری داشتن، عکسهای پاشایی با پیام تسلیت تو خیابانها زده شده ... چجوری بود که برای ناصرعبداللهی این کارها نشد؟ خواننده بسیار قوی ای که جوان مرگ هم شد... دلیل این تبعیض قائل شدن تو دادن پیام تسلیت و تجمع ها چی بود؟؟؟
[h=1][/h]

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
Re: به یاد مرتضی پاشایی...

از این که بگذریم باید بگم متاسف شدم برای جوونی که از دست رفت ، ولی یه موضوع برام سوال شده...مردم تجمع چشمگیری داشتن، عکسهای پاشایی با پیام تسلیت تو خیابانها زده شده ... چجوری بود که برای ناصرعبداللهی این کارها نشد؟ خواننده بسیار قوی ای که جوان مرگ هم شد... دلیل این تبعیض قائل شدن تو دادن پیام تسلیت و تجمع ها چی بود؟؟؟
[h=1][/h]
یه دلیلش محبوبیت بیشتر پاشاییه. جوونا آهنگای پاشایی رو بیشتر از عبد اللهی دوست دارن.

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

میدونی که ناصر عبدالهی واسه چی فوت کرد؟تازه خودت حساب کن کی آهنگاش دلنشین تره

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر اساس اعلام رسمی خانواده مرتضی پاشایی زمان و مکان برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت پاشایی مشخص شد. مراسم چهلم این خواننده پنجشنبه چهارم دی ماه ساعت 14 در بهشت زهرا و قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.