برنامه سال جدیدتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بروبکس!!!
من یکی از کارای مهمی که خیلی روش تمرکز کردم و حتما پیگیرش هستم اینه که چون ترم 4 دانشگاهم و از طرفی خیلی دوس دارم در زمینه رشته تحصیلیم یعنی مهندسی مدیریت پروژه فعالیت اجتماعی داشته باشم میخوام به خیلی از شرکتهایی که مهندسای مشاور پروژه های عمرانین رزومه بفرستم و سعی کنم حتی با حقوق خیلی کمم شده استخدام بشم تا تجربه عملی در زمینه رشته تحصیلیم کسب کنم!!!!
یکی دیگه از الویت هام اینه که ازدواج نکنم آخه مامانم خیلی تحت فشارم میزاره به خاطره همین باید با تمام قوا مقاومت کنم!!!
اولیت بعدیمم فعلا 100% نشده وقتی شد میام می نویسم!!!
با تشکر!!:gol::gol:

لیلا مندلیف

عضو جدید
امسال ارشد دادم.اگه دانشگاه تهران نیاوردم سال دیگه میمونم و میرم شریف.قبلا دیپلم زبان گرفتم و باید تافل بدم چون میخوام واسه دکترا برمUSA(همون مرگ بر آمریکا!!!!!!همونی که در حال فروپاشیه!!!!!!)البته اگه بتونم از خانواده ام دل بکنم.دوره ی کامل کامپیوتر یاد بگیرم.عکاسی هم به طور حرفه ای.اگه وقت شد کلاس گیتار هم برم.
ولی مهمترین برنامه ام اینه که حرکت سینوسی رابطه ام با خدا رو تبدیل کنم به حرکت صعودی.آخه یه مدت خیلی به خدا نزدیک میشم بعد یواش یواش دور میشم دوباره...

waffen

اخراجی موقت
امسال ارشد دادم.اگه دانشگاه تهران نیاوردم سال دیگه میمونم و میرم شریف.قبلا دیپلم زبان گرفتم و باید تافل بدم چون میخوام واسه دکترا برمUSA(همون مرگ بر آمریکا!!!!!!همونی که در حال فروپاشیه!!!!!!)البته اگه بتونم از خانواده ام دل بکنم.دوره ی کامل کامپیوتر یاد بگیرم.عکاسی هم به طور حرفه ای.اگه وقت شد کلاس گیتار هم برم.
ولی مهمترین برنامه ام اینه که حرکت سینوسی رابطه ام با خدا رو تبدیل کنم به حرکت صعودی.آخه یه مدت خیلی به خدا نزدیک میشم بعد یواش یواش دور میشم دوباره...
برنامه ی فوق العاده ای داری. خیلی بهت حسودیم میشه.:surprised: ببخشید البته.
ولی خوش به حالت که اینقدر خوب کار کردی که به شریف امید داری. من اگر بتونم برای ارشد در امیر کبیر (که البته شریف رشته ی آی تی هست) قوبل بشم دیگه هیچی از دنیا نمی خوام.
امیدوارم موفق باشی.
شما که رابطت با خدا خوبه یه دعایی هم برای من بکن. چون نه من خدا رو قبول دارم و نه اون منو.

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خوش به حالت که اینقدر خوب کار کردی که به شریف امید داری. من اگر بتونم برای ارشد در امیر کبیر (که البته شریف رشته ی آی تی هست) قوبل بشم دیگه هیچی از دنیا نمی خوام.
امیدوارم موفق باشی.
شما که رابطت با خدا خوبه یه دعایی هم برای من بکن. چون نه من خدا رو قبول دارم و نه اون منو.
انشالله که شما حتما قبول میشی چون شایستگیشو داری

لیلا مندلیف

عضو جدید
امیدوارم موفق باشی.
شما شاید خدا رو قبول نداشته باشی ولی اون حتما شما رو قبول داره و دوستتون داره.چون خودش شما رو آفریده و تا اونجا که من پستهاتونو خوندم آدم روشنفکر وخوبی هستین.اگه به خلق خدا آسیب نزنید و بهشون خدمت کنید حتما خدا دوستتون داره.عزیزم من محتاجم به دعا.من اگه رابطه ام با خدا خوب بود که هی ازش دور نمیشدم:(:(

Amir_ct

عضو جدید
سلام!!!
من که خیلی هدف دارم... خیلی. بعضی وقتا با خودم فکر می کنم: یعنی میشه به همش رسید؟؟؟
اما مهمترینشون در حال حاضر: زبانم رو قوی کنم در حد IELTS ، تو عکاسی پیشرفت کنم و بتونم عکسای بهتری بگیرم، حرفه ای تنیش بازی کنم، یه کار پیدا کنم، با یه معدل خوب درسم رو تموم کنم و... همین دیگه.

waffen

اخراجی موقت
شما شاید خدا رو قبول نداشته باشی ولی اون حتما شما رو قبول داره و دوستتون داره.چون خودش شما رو آفریده و تا اونجا که من پستهاتونو خوندم آدم روشنفکر وخوبی هستین.اگه به خلق خدا آسیب نزنید و بهشون خدمت کنید حتما خدا دوستتون داره.عزیزم من محتاجم به دعا.من اگه رابطه ام با خدا خوب بود که هی ازش دور نمیشدم:(:(
من از لطف شما متشکرم.
مرسی دوست عزیز. من که خدا رو نفهمیدم. ولی امیدوارم اگر خخدایی وجود داره و اونطور که میگند قدرتمنده نیم نگاهی هم به من کنه که در این دوران خیلی به کمک نیاز دارم.
اینطور که من میبینم شما نمیتونید از خدا خیلی دور شده باشید.

haydiii

عضو جدید
1-برنامه نویسی مو تقویت میکنم و ازش پول در میارم
2-دیوان فروغ حفظ میکنم
3-زبان انگلیسی رو تقویت میکنم
4-بیکار نمیمونم

rahele83

عضو جدید
من خیلی دوست دارم ارشد شرکت کنم ولی نمیدونم چرامیترسم ازبس سخته فکرمیکنم قبول نمیشم اگرهفت وهشت ماه وقت بزارم قبول نشم دیگه نامیدمیشم :(ازبس ظرفیت نرم افزار پایین
بعدم دوست دارم زبانمو ادامه بدم
دوست دارم اگربتونم توسال جدید ازاخلاقای بدم کم کنم وبه خوباش بیفزایم:biggrin:

جوجوبا

عضو جدید
من خیلی دوست دارم ارشد شرکت کنم ولی نمیدونم چرامیترسم ازبس سخته فکرمیکنم قبول نمیشم اگرهفت وهشت ماه وقت بزارم قبول نشم دیگه نامیدمیشم :(ازبس ظرفیت نرم افزار پایین
بعدم دوست دارم زبانمو ادامه بدم
دوست دارم اگربتونم توسال جدید ازاخلاقای بدم کم کنم وبه خوباش بیفزایم:biggrin:
ممنون ازاینکه توی این بحث شرکت کردی مهندس
هیچ تلاشی بی فایده نیست امیدوارم همیشه موفق باشی
منم قصد دارم فوق قبول شم وبرای دکتری خارج ازکشور برم
برنامه دومتم خیلی خوبه درمورد اخلاقها;);););)

جوجوبا

عضو جدید
سلام به بروبکس!!!
من یکی از کارای مهمی که خیلی روش تمرکز کردم و حتما پیگیرش هستم اینه که چون ترم 4 دانشگاهم و از طرفی خیلی دوس دارم در زمینه رشته تحصیلیم یعنی مهندسی مدیریت پروژه فعالیت اجتماعی داشته باشم میخوام به خیلی از شرکتهایی که مهندسای مشاور پروژه های عمرانین رزومه بفرستم و سعی کنم حتی با حقوق خیلی کمم شده استخدام بشم تا تجربه عملی در زمینه رشته تحصیلیم کسب کنم!!!!
یکی دیگه از الویت هام اینه که ازدواج نکنم آخه مامانم خیلی تحت فشارم میزاره به خاطره همین باید با تمام قوا مقاومت کنم!!!
اولیت بعدیمم فعلا 100% نشده وقتی شد میام می نویسم!!!
با تشکر!!:gol::gol:

موفق باشی مهندس منم خیلی دوست دارم سرکار برم اما نه هرکاری
چرا ازدواج نکنی؟؟؟هیچوقت؟؟؟؟
منم دوست ندارم الان ازدواج کنم ولی از 30 سال به بعداگر پسر مناسبی پیدا شه قبول میکنم
اگر نشه به درس وکارم ادامه میدم;)
ببخشیداینو میگما ولی ازطرز حرف زدنت انگار دختر مغروری هستی امیدوارم که من اشتباه متوجه شده باشم چون ازادمهای مغرور اصلا خوشم نمیاد

جوجوبا

عضو جدید
جدی؟موفق باشی کی جواب ارشد میاد؟
ایول به برنامت امیدوارم موفق باشی
امریکا واروپا حتی استرالیا جا برای رشد داره;)

لیلا مندلیف

عضو جدید
من از لطف شما متشکرم.
مرسی دوست عزیز. من که خدا رو نفهمیدم. ولی امیدوارم اگر خخدایی وجود داره و اونطور که میگند قدرتمنده نیم نگاهی هم به من کنه که در این دوران خیلی به کمک نیاز دارم.
اینطور که من میبینم شما نمیتونید از خدا خیلی دور شده باشید.
اگه شما خدارو قبول نداشتی هیچوقت نمیگفتی واسه منم دعا کن.هیچ وقت نمیگفتی اگه خدا وجود داره بهم کمک کنه.آدم تو بیابون نمیگه یه لیوان آب واسم بیار. مگه اینکه به وجود آب ایمان داشته باشه حتی اگه خودش نتونه پیداش کنه

waffen

اخراجی موقت
اگه شما خدارو قبول نداشتی هیچوقت نمیگفتی واسه منم دعا کن.هیچ وقت نمیگفتی اگه خدا وجود داره بهم کمک کنه.آدم تو بیابون نمیگه یه لیوان آب واسم بیار. مگه اینکه به وجود آب ایمان داشته باشه حتی اگه خودش نتونه پیداش کنه
حرفتون درسته. مرسی.
ببخشید که تشکر ندارم.
خدمت شما :gol::gol::gol::gol:

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دوست ندارم الان ازدواج کنم ولی از 30 سال به بعداگر پسر مناسبی پیدا شه قبول میکنم
ببخشیداینو میگما ولی ازطرز حرف زدنت انگار دختر مغروری هستی امیدوارم که من اشتباه متوجه شده باشم چون ازادمهای مغرور اصلا خوشم نمیاد
منظورت اینه که از دماغ فیل افتاده نگو زشته اما دست حدس زدی

waffen

اخراجی موقت
میگم شما دوستانی که مثل خودم دارید میخونید برای کنکور ارشد چرا برای دانشگاه های خارج از کشور اقدام نمی کنید (اگر در ایران قبول نشدید) منظورم اینه که با این وضعیتی که الآن در دانشگاه های ایران هست و این تعداد وحشتناک کمی که برای ورودی میگیرند و این سهمیه های احمقانه قبول شدن در یک دانشگاه خارجی راحت تر از قبول شدن در دانشگاه های داخلی هست.
البته به نظر من.
من خودم اگر امسال قبول نشم سعی میکنم برای GRE بخونم و برم حداقل یه بار شانسم رو امتحان کنم.

نظرتون چیه ؟؟!

sahar68

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی چرا بچه ها برنامشون رو نمیگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عنوان تاپیک من بده یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek::eek:
اومدیم خیر سرمون ازهمفکری همدیگه استفاده کنیم:cry::cry::(:(:(:(:(:(:(
ای بابا....
شبنم راست میگه بچه ها نیستند
انگار بروبچ خیلی مشغول خالی کردن جیباشون دم عیدن
همیشه خوش باشیـــــــــــــــــــــــن

وا این حرفو نزن جوجوبای عزیز (اصلا هم عنوان تاپیکت بد نیست)
واسه ی امسال کلی برنامه دارم:w10:
اما نمیدونم از کجا شروع کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w19:

sahar68

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی عالیه
برنامه من برای سال دیکگه اینه که میخوام کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 100 درصد قبول شم دانشگاه شریف باشه یا امیر کبیر ولی قطعا قبول شم کتاب 504 و TOFFEL فول باشم
بعد دوست دارم که حتما برم سر کار
زبان انگلیسیمو فول کنم
دوست دارم برم فرانسه

موفق باشی!!!!!!!
شریف...:w11:
امیر کبیر...:w17:
سرکار .....:w05:
فرانسه .....:w42:(رفتی نامه یادت نره:w21:)​

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا ما یه بار تو عمرمون توی یه تاپیک جدی صوبت کردیم شدیم مغرور!!!!!!!!!:surprised:
ولی در کل تو زندگیم آره خب کمی مغرورم!!! ولی به جاش و به اندازه!!!:cool:

جوجوبا

عضو جدید
راست میگی مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
پس خدا رو شکر

عکست خیلـــــــــــــــــــــــــــی ناناسه:heart::heart::heart::heart:
هی جووونم چقدر خوردنیه:gol:
منو تو که خیلـــــــــــــــــــــی برنامه ها داریم سحر خانوووم
مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;);););)

sahar68

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکست خیلـــــــــــــــــــــــــــی ناناسه:heart::heart::heart::heart:
هی جووونم چقدر خوردنیه:gol:
منو تو که خیلـــــــــــــــــــــی برنامه ها داریم سحر خانوووم
مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;);););)

مرسی گل دختر :heart:
اره بابا نمی دونم از کجا باید شروع کرد ؟؟
خدا به دادمون برسه:eek:

YuMi

اخراجی موقت
این تاپیک متعلق به من ومهسیمای عزیزه
فکر کردیم از همفکری همه برو بچ عزیز باشگاه برای بهتر ساختن سال جدید استفاده کنیم
خوشحال میشیم نظرات دوستان روبشنویم واز تجربیات وخلاقیت هاتون بهره ببریم
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

بخورم
بخوابم
درس بخونم