برنامه سال جدیدتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

waffen

اخراجی موقت
من یه چیزی میگم نزنیدما!!!!!!!!
اصلا انگیزه و هدف تو جووونا مرده،همه فقط می خوان یه راهیو برن فرفی نمی کنه چه راهی که این اشتباهه!!!منتظرن یه باد بوزه تا به سمت همون برن!!!می بینین تعداد کمی برنامشونو میگن:cry:
یعنی انگیزرو تو جووونا کشتن:cry:
هر چیو انتخاب می کنن...........
جووونای حالا گم شدن
راهشونو پیدا نمی کنن:cry::cry::cry:
تعداد افرادی که از این گرداب نجات پیدا می کنن کمه:cry:
ببخشید :confused:
نه. صد در صد درست میگی. این حقیقت خیلی تلخی هست.
من خودم خیلی وقتها احساس بی هدف بودن میکنم و بعد از این احساس سریع احساس پوچی میاد و خیلی این برام آزار دهنده هست. میدونم اینجا جای دراما گفتن نیست. ولی همیشه فکر میکنم ما چی رو دنبال میکنیم. فردا که شد 40 سالمون چی داریم از این زندگی که نشون بدیم و سرمون رو بالا بگیریم و بگیم من این کار رو کردم , به یه نفر کمک کردم , یه زندگی رو نجات دادم , به علم کمک کردم. یعنی اگر من پس فردا بیافتم بمیرم هیچ تغییری در دنیا ایجاد میشه ؟ نه.
جوانای ما همه هدف رو گم کردند. یه روتین تکراری برو دبستان , بعد راهنمایی , دبیرستان , کنکور بده و با استفاده از فرمول احمقانه ی قلم چی و چیزهای دیگه یه رشته انتخاب کن. چیزی که اصلا بهش علاقه نداری. بعدشم که لیسانس الکی گرفتی برو یه کار بخور نمیری بگیر. بعد از ده سال کار شاید بتونی یه پراید بخری و بعد از 40 سال کار شاید بتونی یه خونه بخری. همینه که هدفی نیست. مثلا من الآن میدونم رد شدن از صد کنکور ارشد خیلی خیلی سخت خواهد بود. انگیزه ای برامون نمونده.
کاری که من میکنم برای فرار از این پوچی و بی انگیزگی این هست که برای خودم هدف های کوتاه مدت تعیین میکنم. هدفم برای امروز اینه که 20 صفحه از فلان کتاب رو بخونم. هدفم برای هفته اینه که فلان درسم رو دوره کنم و هدفم برای ماه .... و برای سال .... و یک هدف اصلی هم دارم و اون رو هم به هدف های کوچکتر تقسیم میکنم. برای مثال هدف من خروج از کشور و تحصیل در رشته ی امنیت شبکه در مقطع دکترا هست. برای این کار باید : 1- معدل بالا داشته باشم. 2- مدرک تافل بگیرم. 3- امتحان G-MAT بدم. 4- بسربازیم رو درست کنم. 5- برای دانشگاه مورد نظرم apply کنم.
این هدف بزرگ من هست که تقسیم شده به قسمت های کوچک تر. که تا حالا دوتاش رو انجام دادم.
اینطوری هست که من سعی میکنم جلوی این حس بد رو بگیرم.

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه. صد در صد درست میگی. این حقیقت خیلی تلخی هست.
من خودم خیلی وقتها احساس بی هدف بودن میکنم و بعد از این احساس سریع احساس پوچی میاد و خیلی این برام آزار دهنده هست. میدونم اینجا جای دراما گفتن نیست. ولی همیشه فکر میکنم ما چی رو دنبال میکنیم. فردا که شد 40 سالمون چی داریم از این زندگی که نشون بدیم و سرمون رو بالا بگیریم و بگیم من این کار رو کردم , به یه نفر کمک کردم , یه زندگی رو نجات دادم , به علم کمک کردم. یعنی اگر من پس فردا بیافتم بمیرم هیچ تغییری در دنیا ایجاد میشه ؟ نه.
جوانای ما همه هدف رو گم کردند. یه روتین تکراری برو دبستان , بعد راهنمایی , دبیرستان , کنکور بده و با استفاده از فرمول احمقانه ی قلم چی و چیزهای دیگه یه رشته انتخاب کن. چیزی که اصلا بهش علاقه نداری. بعدشم که لیسانس الکی گرفتی برو یه کار بخور نمیری بگیر. بعد از ده سال کار شاید بتونی یه پراید بخری و بعد از 40 سال کار شاید بتونی یه خونه بخری. همینه که هدفی نیست. مثلا من الآن میدونم رد شدن از صد کنکور ارشد خیلی خیلی سخت خواهد بود. انگیزه ای برامون نمونده.
کاری که من میکنم برای فرار از این پوچی و بی انگیزگی این هست که برای خودم هدف های کوتاه مدت تعیین میکنم. هدفم برای امروز اینه که 20 صفحه از فلان کتاب رو بخونم. هدفم برای هفته اینه که فلان درسم رو دوره کنم و هدفم برای ماه .... و برای سال .... و یک هدف اصلی هم دارم و اون رو هم به هدف های کوچکتر تقسیم میکنم. برای مثال هدف من خروج از کشور و تحصیل در رشته ی امنیت شبکه در مقطع دکترا هست. برای این کار باید : 1- معدل بالا داشته باشم. 2- مدرک تافل بگیرم. 3- امتحان G-MAT بدم. 4- بسربازیم رو درست کنم. 5- برای دانشگاه مورد نظرم apply کنم.
این هدف بزرگ من هست که تقسیم شده به قسمت های کوچک تر. که تا حالا دوتاش رو انجام دادم.
اینطوری هست که من سعی میکنم جلوی این حس بد رو بگیرم.
تو که کلا کارت درسته;)
تشکرم ته کشیده:gol:
رها شدن از این گرداب واقعا سخته
یه برنامست که برامون چیدن
انگار دارن واسمون تعیین تکلیف می کنن:razz:
ولی من هر کاری که درسته رو انجام میدم;)
منم کم کم خودمو دارم جم و جور می کنم:D

نمي تونم بگم
اگه بگم ترورم ميكنن
مامورای fbiترورت می کنن؟:cry:

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی کارا باید بکنم اما نمیدونم چی هستن چون هنوز سرم شلوغه و نمیتونم فکر کنم.

sahragol

عضو جدید
من به اتفاق خانواده تحویل سال را در شمال هستیم بعد بر می گردیم تبریز عروسیه برادر شوهرمه بعد میرم زاهدان پیش شوهرم تا 20 اردیبهشت درس می خونم 20 اردیبهشت میام تبریز کنکور ارشد می مونم تبریز و دنبال کارهای بورسیه تحصیلی و دنبال کار می گردم 14 شهریور میرم اهواز برای کارهای انتقالی (آخه ارشد بدون آزمون از اهواز فبول شدم اگه با آزمون از تبریز قبول نشم باید برم اهواز دنبال کارای انتقالی)و از 1 مهر انتخاب واحد ارشد و شروع به درس خواندن و... اینم برنامه یک ساله من خوب بود خواستید بگید جزئیات برنامه رو بیشتر توضیح بدم. همه چی از 1 سال پیش برنامه ریزی شده است

جوجوبا

عضو جدید
من به اتفاق خانواده تحویل سال را در شمال هستیم بعد بر می گردیم تبریز عروسیه برادر شوهرمه بعد میرم زاهدان پیش شوهرم تا 20 اردیبهشت درس می خونم 20 اردیبهشت میام تبریز کنکور ارشد می مونم تبریز و دنبال کارهای بورسیه تحصیلی و دنبال کار می گردم 14 شهریور میرم اهواز برای کارهای انتقالی (آخه ارشد بدون آزمون از اهواز فبول شدم اگه با آزمون از تبریز قبول نشم باید برم اهواز دنبال کارای انتقالی)و از 1 مهر انتخاب واحد ارشد و شروع به درس خواندن و... اینم برنامه یک ساله من خوب بود خواستید بگید جزئیات برنامه رو بیشتر توضیح بدم. همه چی از 1 سال پیش برنامه ریزی شده است

مگه چندسالته ازدواج کردی؟:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
مرسی عزیزم که برنامتوگفتی امیدوارم موفق باشی

جوجوبا

عضو جدید
من یه چیزی میگم نزنیدما!!!!!!!!
اصلا انگیزه و هدف تو جووونا مرده،همه فقط می خوان یه راهیو برن فرفی نمی کنه چه راهی که این اشتباهه!!!منتظرن یه باد بوزه تا به سمت همون برن!!!می بینین تعداد کمی برنامشونو میگن:cry:
یعنی انگیزرو تو جووونا کشتن:cry:
هر چیو انتخاب می کنن...........
جووونای حالا گم شدن
راهشونو پیدا نمی کنن:cry::cry::cry:
تعداد افرادی که از این گرداب نجات پیدا می کنن کمه:cry:
ببخشید :confused:

حرفت درست ولی هنر اینه درشرایط سخت بتونی خودتو بالا بکشی بالاخره که باید زندگی کنی ورشد کنی پس برنامتو زودتر انتخاب کن انسان تا چیزی رو به سختی به دست نیاره قدرشو نمیدونه
خب راستی منم برنامه سال جدیدمو میگم قصد دارم امسال معدلمو بالا ببرم _ یه سایت حرفه ای طراحی کنم واز این راه پول در بیارم _ گواهی نامه رانندگی بگیرم که خیلی دیر شده تا پیر نشدم باید اقدام کنم:smile:_ ترم تابستونی بردارم _ کلاس زبانم وادامه بدم _ ورزش رو به طور منظم انجام بدم نه عشقی _ یه سری از کتابهای دکتر شریعتی وعزیزان دیگر که درذهنم هست وبخونم
فعلا اینها امیدوارم بتونم سال دیگه که خواستم تاپیکی طی این عنوان که چقدر به اون برنامه ای که گفتید عمل کردید ورسیدیدروگذاشتم خودم به برنامم عمل کرده باشم

جوجوبا

عضو جدید
جدی چرا بچه ها برنامشون رو نمیگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عنوان تاپیک من بده یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek::eek:
اومدیم خیر سرمون ازهمفکری همدیگه استفاده کنیم:cry::cry::(:(:(:(:(:(:(
ای بابا....
شبنم راست میگه بچه ها نیستند
انگار بروبچ خیلی مشغول خالی کردن جیباشون دم عیدن
همیشه خوش باشیـــــــــــــــــــــــن

waffen

اخراجی موقت
جدی چرا بچه ها برنامشون رو نمیگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عنوان تاپیک من بده یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek::eek:
اومدیم خیر سرمون ازهمفکری همدیگه استفاده کنیم:cry::cry::(:(:(:(:(:(:(
ای بابا....
شبنم راست میگه بچه ها نیستند
انگار بروبچ خیلی مشغول خالی کردن جیباشون دم عیدن
همیشه خوش باشیـــــــــــــــــــــــن
نه مشکل این نیست.
بیشتر بچه ها برنامه ای ندارند که بگند.
where ever the wind blows.

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفت درست ولی هنر اینه درشرایط سخت بتونی خودتو بالا بکشی بالاخره که باید زندگی کنی ورشد کنی پس برنامتو زودتر انتخاب کن انسان تا چیزی رو به سختی به دست نیاره قدرشو نمیدونه
خب راستی منم برنامه سال جدیدمو میگم قصد دارم امسال معدلمو بالا ببرم _ یه سایت حرفه ای طراحی کنم واز این راه پول در بیارم _ گواهی نامه رانندگی بگیرم که خیلی دیر شده تا پیر نشدم باید اقدام کنم:smile:_ ترم تابستونی بردارم _ کلاس زبانم وادامه بدم _ ورزش رو به طور منظم انجام بدم نه عشقی _ یه سری از کتابهای دکتر شریعتی وعزیزان دیگر که درذهنم هست وبخونم
فعلا اینها امیدوارم بتونم سال دیگه که خواستم تاپیکی طی این عنوان که چقدر به اون برنامه ای که گفتید عمل کردید ورسیدیدروگذاشتم خودم به برنامم عمل کرده باشم
بله منم میدونم که با این شرایط رشد کردن هنره ولی خاستم یکمی مسءله بی برنامه بودن جوونا رو ریشه یابی کنم;)
در ضمن منم هیچوقت بی برنامه نبودم:smile:

نه مشکل این نیست.
منم همینو گفتم و علت استقبال نکردن از تاپیکو بررسی کردم دخوام کردن:cry:

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالت از این بدون آزمونا قبول شدییی:gol::gol::gol::gol::gol:

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مشکل این نیست.
برایان تریسی میگه هر شب برای فردا برنامه ریزی داشته باشید
10 دقیقه وقت برای برنامه ریزی 1 ساعت از هدر رفتن وقت جلوگیری میکنه

hosein_t

عضو جدید
این برنامه که وگفتی ای یعنیییییییییییییییییی چهههههههه!!؟

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما می خواستیم بریم شمال کنسل شد شما اگه برنامه دیگه دارین بگین ما اجراش کنیم :surprised:

waffen

اخراجی موقت
ما می خواستیم بریم شمال کنسل شد شما اگه برنامه دیگه دارین بگین ما اجراش کنیم :surprised:
برنامه ی امسالتون اینه که برید شمال ؟؟؟:surprised::surprised:

من نمیدونم این شمال با این دریای بو گندو چی داره که مردم اینقدر دوسش دارند. :(

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز

وافن مائیمو یه شمال:Dاونو دیگه نگو نریم:Dکه می پوسیم:cry:
مثلا تو کجا میری که دلت واشه:redface:

waffen

اخراجی موقت
وافن مائیمو یه شمال:Dاونو دیگه نگو نریم:Dکه می پوسیم:cry:
مثلا تو کجا میری که دلت واشه:redface:
:biggrin::biggrin: این رو که راست میگید. مردم جایی ندارند برند. :(
یکی از دلایل این حرف چپکی من این هست که من خودم بغل دریا زندگی میکنم. :razz: نمیدونی چه بوی بدی میده این دریا.:mad:
نمیدونم اینها چی چی توش میریزند:eek:

من خودم هیچ تفریحی ندارم. کتاب میخونم. آهنگ گوش میدم. سنتور میزنم. میام اینجا. با دوستم میرفتم بیرون که اونم الآن رفته روسیه.(مرتیکه :razz:)

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin: این رو که راست میگید. مردم جایی ندارند برند. :(
یکی از دلایل این حرف چپکی من این هست که من خودم بغل دریا زندگی میکنم. :razz: نمیدونی چه بوی بدی میده این دریا.:mad:
نمیدونم اینها چی چی توش میریزند:eek:

من خودم هیچ تفریحی ندارم. کتاب میخونم. آهنگ گوش میدم. سنتور میزنم. میام اینجا. با دوستم میرفتم بیرون که اونم الآن رفته روسیه.(مرتیکه :razz:)
پس بگو:D
کنار دریایی:surprised:
مث ما که کنار امام رضائیم و حال کسانی که دورنو درک نمی کنیم:redface:
من عاشق دریام:gol:
مرتیکه:razz::biggrin:
دوست صمیمی منم داره ازدواج می کنه،پس منم بگم زنیکه:razz::razz:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
در دنیایی که همه درستی اش نادرست است
و در جهانی که غرق در اشتباه است
انسان زندگی می کند
زندگی ای که زندگی نیست
بودنی که بودن نیست
اما هست!!
من روزهای عید و سال تحویل دلم میگیرد.
یاد کودکی که باباش نتونست براش کفش بخره
یاد پدری که دستمزد کارگری اش را ندادند به این بهانه که رئیس رفته مسافرت و بعد از عید میاد
مادری که بزور آرد نخود و شکر برای فرزندانش شیرینی عید می پخت.
مسافری که در اولین کیلومتر سفر نوروزی اسیر تخلف یک راننده سر بهوا شد
مریضای لا علاج
کودکان آسمان
و . . . .
این عید نیست.
بهانه ای برای گرانی کالا ها
و رژه ماشینهای آخرین مدل در جاده
بهار اینجوری میآید.

waffen

اخراجی موقت
پس بگو:D
کنار دریایی:surprised:
مث ما که کنار امام رضائیم و حال کسانی که دورنو درک نمی کنیم:redface:
من عاشق دریام:gol:
مرتیکه:razz::biggrin:
دوست صمیمی منم داره ازدواج می کنه،پس منم بگم زنیکه:razz::razz:
آره دیگه. همینه. یه شعری هست که من یادم نمیاد چی بود که میگفت تو قدر نمیدونم چی چی ندانی که در کنار فراتی.:surprised: حالا منم قدر دریای مازندران نمیدونم که در کنار دریای مازندران بو گندو هستم. یه بار سال اول که اومده بودم رفتم دریا که خیر سرم یکم شنا کنم. بعد که اومدم بیرون نمیدونی چی شده بودم که. فکر کنم کل فاضلاب مازندران میره تو دریای مازندران.:cry:
حالا خانوم ها که با چادر و مانتو و چهارتا روسری میرند تو آب یکم وضعشون بهتره. کمتر در معرض آلودگی آب هستند.

منم یه دوست دیگه داشتم خیلی آدم باحالی بود. شوهر کرد رفت پی کارش.
این قضیه ی ازدواج قابل دوستی هاست.:cry:

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسان زندگی می کند
زندگی ای که زندگی نیست
بودنی که بودن نیست
اما هست!!
یاد پدری که دستمزد کارگری اش را ندادند به این بهانه که رئیس رفته مسافرت و بعد از عید میاد
مریضای لا علاج
کودکان آسمان
و . . . .
این عید نیست.
بهار اینجوری میآید.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
به قول فرهاد:
بوی عیدی
بوی دود
بوی کاغذ رنگی
بود تند ماهی دودی وسط سفره نو
بوی یاس جانماز ترمه ی مادر بزرگ
با اینا زمستونو سر میکنم
با اینا خستگیمو در میکنم
شادی شکستن قلک پول
وحشت از کم شدن سکه عیدی از شمردن زیاد

جوجوبا

عضو جدید

انسان زندگی می کند
زندگی ای که زندگی نیست
بودنی که بودن نیست
اما هست!!
مریضای لا علاج
کودکان آسمان
و . . . .
این عید نیست.

بهار اینجوری میآید.

چرا اینقدر ناامیـــــــــــــــــــــــد:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
زندگی زیباست اگر زیبا ببینیم

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

برنامه عیدمون بود دیگه :razz:

ما هم میخواستیم با جوجوبا اینا بریم جنوب کنسل شد میتونید برید جنوب;)

آره پایه م خوبه من تا حالا جنوب نرفتم ;)