بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
دوستان خیلی خیلی ببخشید بهر حال شما کنکور دادید بهتر میتونید به من کمک کنید:
دوستان برای درس‌های برداشت از بناهای تاریخی و سازه‌های بتنی چه کتابهایی رو پیشنهاد میدید که جزو منابع کنکور هم باشه؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت آکادمی تخصصی معماری یه قسمتی برای پیش بینی رتبه ایجاد کرده میتونید سوالاتون رو یکبار اینجا جواب بدین تا جواب اینکه رتبتون با توجه به پارسال چند میشه رو واستون اس ام اس میکنه اینم سایتش
http://www.memarico.com/CMS_UI/ShowNews.aspx?newsid=22

قابل اتکا نیست مهندس. سنجش خودش بعد آزمونای تسلطش رتبه معادل میداد، مال من یبار اومد 3 ! در حالیکه هنوز درست حسابیم مرور نکرده بودم. هر آزمونی شرایط خودشو داره، سوالا فرق دارن، شرکت کننده ها فرق دارن، اصلا قابل قیاس نیست.

در مورد مجاز شدنتون شک نکنید. اصلا مجاز شدن نیاز به خوندن نداره، فقط کافیه همه سوالا رو بخونید اول تا آخر، هر چی بلدید بزنید. فقط با اطلاعات عمومیم که بزنید مجاز میشید. فکر کردید مثلا رتبه 2000 میانگین درصدش چنده؟ بعیده بالای 20% باشه... هرکی جدی زده باشه مجاز میشه نگران نباشید از این بابت.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا تاریخ این جوری بود من که اصلا انتظار یه همچین تاریخیو نداشتم ولی بقیه آسون بود خدایی فن که خیلی خوب بود

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از جزوه های اینجا خیلی استفاده کردم از همه عزیزان خیلی ممنونم از این که ما بچه های شهرستان رو کمک کردین از صمیم قلب تشکر میکنم امیدوارم بهترین رتبه و بهترین دانشگاه قبول شین همین که من اینجا میومدم خیلی مایه دلگرمی من بود و اگه توی کنکور که خونده بودم و شاید نتیجه نگیرم موفق نشم اصلا ناراحت نمیشم از اینکه کلی چیزای جدید یاد گرفتم خوشحالم و چیزایی که توی دانشگاه به ما نگفته بودن من نظرم اینه که به جای این بررسیا شروع کنیم به تمرین اسکیس

dormant

عضو جدید
حالا بچه ها میشه من یه درد و دل بکنم؟
من توی آزمونای مرکز همیشه غلطام با درستام برابر بود
واس همین درصدام پایین میومد و رتبم دوبرابر میشد
الانم نمره منفی باعث شده درصدام حول 30باشه
بنظرتون مجاز میشم؟شاید منظرمم زیر30 باشه چون نخونده بودمش

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خیلی خیلی ببخشید بهر حال شما کنکور دادید بهتر میتونید به من کمک کنید:

دوستان برای درس‌های برداشت از بناهای تاریخی و سازه‌های بتنی چه کتابهایی رو پیشنهاد میدید که جزو منابع کنکور هم باشه؟

برداشت که فکر نمیکنم کتاب خاصی داشته باشه و برای کنکور هم منبع خاصی نداره این درس.سازه های بتنی هم همون کتاب گلابچی کافیه.

nafis arch

عضو جدید
سلام به همه شاید من واستون غریبه باشم اما دوستان عزیزم شما واسه من غریبه نیستید چون پست ها رو دنبال میکردم و در جریان بودم اما ب دلایلی پست نمیذاشتم.همگی خسته نباشید و امیدوارم موفق باشید.من این باشگاه رو خیلی دوست دارم چون هرموقع ک تو درس خوندن سست میشدم میومدم از شماها انرژی میگرفتم...ممنون از همه
راستی من اصلا نمیدونم چیکار کردم دو حالت داره یا خیلی خوب یا خیلیییییییییییییییییییی بد......تصمیمم ندارم درصد بگیرم چون اعصابشو ندارم....شما هم سخت نگیرید انشالا هرچی صلاحتون باشه پیش میاد شما زحمتتونو کشیدید پس دیگه حرص نخورید
ببخشید زیاد حرف زدم
بازم ممنون از همه دوستان

Serare

عضو جدید
بچه ها دفترچه b یا d هیچ جا تو موسسه ها ندیدید که بشه دانلودش کرد؟؟؟

leila.90

عضو جدید
بچه ها آکادمی تخمین رتبه گذاشته حتما شرکت کنید تا هم از این بلا تکلیفی در بیاین هم جامعه آماریش بالاتر بره..... فقط باید دفترچه اون رو دانلود کنید و طبق اون جواب بدید........
memarico.com

سنجاق

عضو جدید
بچه ها من خودم از بچه های آکادمی ام این پیش بینی که گذاشته جوابش بعد از کلید سازمان سنجش میاد چون گفتن جوابا با درستی غلطی کار نداره فقط نظر طراح مهمه مخصوصا تو درک
در هر صورت که خیلی از آموزشگاه ها لینکش کردن برای بچه هاشون تا آمار بره بالا تا برا اسکیس تکلیفا روشن بشه به نظرم زدنش ضرر نداره جوابشم 3 یا 4 روز دیگه اس ام اس میشه بهتون

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه جمله ای هست که میگه از هر دستی که بدی از همون دست هم میگیری
کمک کنیم تا کمک بگیریم
روحیه بدیم تا روحیه بگیریم
تخریب نکنیم تا فردا تخریب نشیم
...
حداقل برای دوره اسکیس بیایم اینطوری باشیم(حتی شمایی که چراغ خاموش میایی و پست نمیذاری!)
بذارین این راهی که اومدیم رو بدرستی تا اخرش بریم، انشالله
دیگه تجزیه تحلیل درصد و نمره بسه حتی بعد اومدن جواب سنجش
به امید موفقیت هممون در ازمون های زندگی
:gol:

arch 1 teh

عضو جدید
ما زنده از آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست

بچه ها ما همگی تلاش خودمونو کردیم و مطمئن باشین خداوند بزرگ جواب تلاش هامونو میده........اصلا وظیفه ما نیست بگیم حالا چی میشه؟مجاز میشم یا نه؟رتبم چند میشه؟وظیفه ما تنها یک چیزه اونم تلاش کردن هست همین یادتون باشه ما تلاشمان را میکنیم و حاصل را از خدا میخاهیم
خداوند خودش گفته لیس الانسان الی ماسعی...............یعنی در دنیای شما همه چیز با تلاش صورت میگیرد

یه خاهش از همه دوستان گلم....سعی کنین بیشتر استراحت کنین و اگه میاین باشگاه به
تایپک مشاوره اسکیس برید واسه کمک و تلاش دوباره از اینجا کمی دور شیم موج منفی زیاد شده اینجا

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام به همه دوستان مهندس معمار خوبم
متاسفانه بعضی از پست ها باعث انحراف تاپیک از موضوع و هدف اصلی و ناراحتی افراد فعال و کسانی که واقعا در پی تحلیل و نتیجه گیری مطلوب از سوالات هستند شده

از این پس بنا به اظهار ناراحتی و درخواست این دوستان با مشاهده این گونه پستهای تخریبی و بر هم زدن جو دوستانه تاپیک پس از اخطار و برخورد لازم , پست های غیر مرتبط نیز حذف خواهند شد تا انسجام و نظم تاپیک حفظ بشه ...
لطفا با توجه به عنوان تاپیک که بررسی سوالات کنکور میباشد تنها به تبادل نظر در رابطه با پاسخ سوالات با رفرنس و منبع معتبر برای پاسخ های خود بپردازید و از تیکه پرانی و توهین به نظرات دیگران خودداری کنید و تا زمانی که کلید معتبری از سوی سازمان سنجش ارائه نشده لطفا از دادن درصد های طنزگونه و غیرمنطقی و انحراف تاپیک که باعث اعصاب خردی دیگر بچه ها شده جدا خودداری کنید

با سپاس از توجه دوستان و آرزوی موفقیت برای همه دوستان خوبم

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من دیگه انرژی خودمون را صرف تحلیل تست ها نذاریم... چون فایده نداره. باید بذاریم سازمان سنجش کلید اولیه را بده ببینیم چکار کردیم... به نظر من کلید را ببین و اگه دیدید با جوابتون مغایرت داده (اصطلاحا سازمان سنجش اشتبا کلید ) حتما پیگیری کنید . چون اگه تعداد اعتراض ها زیاد باشه حتما اصلاح می کنند.....
در مورد سوالات درک حتما چک کنید ...... سال 89 دو سوال و سال 90 هم دو سوال حذف شد.... و سال 91 چند سوال جوابشون عوض شد. در مورد کلید درک موسسات اصلا چک نکنید... چون هیچ اعتباری نداره..... موسسه x پارسال سوالات درکش بیش از 10 اشتبا نسبت به کنکور داشت.

rojmanesi

عضو جدید
ای بابا.............. دنیای عجیبیه. من خودم رو تاریخ خیلی حساب می کردم. ولی بد جور تو ذوقم خورد . عاشق تاریخی بودم که وسط کنکور هنگ کرد ... دیگه فقط می تونم دعا کنم که رتبم زیاد بد نشه که تو اسکیس بتونم جبران کنم........
خواب و خوراک ازم گرفته شده... بعده 210 روز خواندن از 8 صبح تا 10 شب ... و خواندن خواندن خواندن خواندن ... آخرش با آینده آدم بدر یک لحظه تصمیم می گیرند... فن به آن راحتی تاریخ به این سختی و.................... این ها هنوز معنی اعتدال را یاد نگرفتن .. نباید آن قدر سوال سخت باشه که همه بنالند نه آن قدر آسون که کسی که خونده با نخونده از هم تفکیک نشه ((قصد جسارت ندارم به کسی ولی واقعا بین کسی که خوب خونده با نخونده تفکیک بوجود بیاد) ......... اما می بینم که یه نفر فقط با خوندن 1 ماه کلی تست فن زده ... این یعنی تلاش بی وقفه یه عده که نشستن کلی کتاب و جزوه خوندن می ره زیر سوال .
فقط دعا می کنم همه به نتیجه تلاششون برسند.
من هم با شما موافقم ... بلاخره کسی که خونده با کسی که نگاه سرسری به کتاب انداخته رو نمیشه مقایسه کرد بنابراین طراح سوال اصلا به این موضوع فکر نکردن...!!!!!! :w09:

hasti architect

عضو جدید
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]با سلام وخسته نباشيد خدمت همه يدوستاي گلم [/FONT]
[FONT=&quot]به عنوان پيش كسوت چند تا نكته به نظرم رسيد كه فك كنم بايد حتما بدونيد [/FONT]
[FONT=&quot]يكي اينكه نمي شه رتبه ها رو تخمين زد چون ما نمي دونيم بقيه چه طور دادن و مهم تر ازاون اينكه توي كنكور ارشد تراز مهم تر از رتبه است و نتيجه نهايي را تعيين مي كند به فرض ممكن است بين رتبه 4 و 150 حدود 1000تا تراز متفاوت باشه .به نظر من بي خيال رتبه ها بشيد و فقط واسه اسكيس تلاش كنيد به طوري كه من يادم هست پارسال 1درصد اسكيس رتبه ها را حود 500تا جابه جا مي كرد اين حرف هايي ك مي زنم براساس كنكور پارسال خودم است چون متاسفانه خودم پارسال نمي دونستم قراره رتبه و ترازم خوب بشه و واسه اسكيس تمرين نكردم و متاسفانه نتيجه افتضاحي گرفتم[/FONT]
[FONT=&quot]من پارسال رتبه ام 160 بود ولي غير انتفاعي قبول شدم فقط به خاطر اسكيس.[/FONT].
[FONT=&quot]موفق باشيد[/FONT]

fahime_k

عضو جدید

با سلام وخسته نباشيد خدمت همه يدوستاي گلم
به عنوان پيش كسوت چند تا نكته به نظرم رسيد كه فك كنم بايد حتما بدونيد
يكي اينكه نمي شه رتبه ها رو تخمين زد چون ما نمي دونيم بقيه چه طور دادن و مهم تر ازاون اينكه توي كنكور ارشد تراز مهم تر از رتبه است و نتيجه نهايي را تعيين مي كند به فرض ممكن است بين رتبه 4 و 150 حدود 1000تا تراز متفاوت باشه .به نظر من بي خيال رتبه ها بشيد و فقط واسه اسكيس تلاش كنيد به طوري كه من يادم هست پارسال 1درصد اسكيس رتبه ها را حود 500تا جابه جا مي كرد اين حرف هايي ك مي زنم براساس كنكور پارسال خودم است چون متاسفانه خودم پارسال نمي دونستم قراره رتبه و ترازم خوب بشه و واسه اسكيس تمرين نكردم و متاسفانه نتيجه افتضاحي گرفتم
من پارسال رتبه ام 160 بود ولي غير انتفاعي قبول شدم فقط به خاطر اسكيس..
موفق باشيد

ببخشید یه سوال داشتم! واسه اسکیس چقد مهمه که کلاس بریم؟من مشهدم اقای شقاقی تو مهراز 8 کلاس دارن،ولی من شنیدم چو خیلی کلاساشون شلوغه اکثر کارا شبیه هم میشه! میگفتن خیلی ها به خاطر این قضیه faild شدن !حالا به نظرتون من چی کار کنم؟!
اگه خودم بخوام کار کنم به نتیجه میرسم ؟!ممنون میشم کمکم کنید!

ati88

عضو جدید
بچه ها از کی شروع به تمرین اسکیس می کنید؟
من امسال مریض بودم برای کنکور نرفتم،اما اگر بخواید با هم اسکیس تمرین کنید منم هستم

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ن که زبان نزدم چی باید بگم فنم که وقت نزاشته بودم 4؛5تا زدم. فقط تاریخ شهر ومبانی نظری زدم اما امیدوارم چون هر کسی به اندازه تلاشش نتیجشو میگیره من طول ترم به این درسا وقت رسونده بودم بخونم .کسی هست رتبه مطالعات سالای پیشو داشته باشه ؟؟؟امیدوارم که همه کسایی که اینجا بودن نتیجه خوبی بگیرن من خیلی استفاده میکردم از پستا از جزوه ها.اواخر بخاطرپروزهام نرسیدم بیام و از اینکه چیزی نداشتم برای استفاده بزارم وهمش استفاده میکردم خجالت میکشیدم. ..از همه بچه ها نهایت تشکرو میکنم بابت کمکشون از تابستون تا به الان.

panahi_arch

عضو جدید
سلام کسی رتبه اولیه بچه ها و رتبه نهایی و درصد اسکیس پارسال رو اره؟
من خیلی ناراحتم خیلی زحمت کشیدم ولی گند زدم الانم دیگه امیدی برای تمرین اسکیس ندارم
:cry:

panahi_arch

عضو جدید
ن که زبان نزدم چی باید بگم فنم که وقت نزاشته بودم 4؛5تا زدم. فقط تاریخ شهر ومبانی نظری زدم اما امیدوارم چون هر کسی به اندازه تلاشش نتیجشو میگیره من طول ترم به این درسا وقت رسونده بودم بخونم .کسی هست رتبه مطالعات سالای پیشو داشته باشه ؟؟؟امیدوارم که همه کسایی که اینجا بودن نتیجه خوبی بگیرن من خیلی استفاده میکردم از پستا از جزوه ها.اواخر بخاطرپروزهام نرسیدم بیام و از اینکه چیزی نداشتم برای استفاده بزارم وهمش استفاده میکردم خجالت میکشیدم. ..از همه بچه ها نهایت تشکرو میکنم بابت کمکشون از تابستون تا به الان.
منم همین ظور فقط 4 تا زبان رسیدم بزنم دلم میسوزه انقدر زبان خوندم و سوالای به این اسونی رو نرسیدم بزنم

panahi_arch

عضو جدید
توی اصفهان استاد اسکیس خوب کسی میشناسه؟ اشعری و فراهانی هستند ولی نمیدونم خوبن یا نه
لطفا اگه اطلاعی دارید راهنماییم کنید

rasoulll

عضو جدید
با کسب اجازه از صدیق عزیز
من خیلی وقته که ساکتم و حرفی نمیزنم اما بعضی حرفا رو آدم میشنوه که طاقت نمیاره ساکت بمونه...
خدا میدونه من از پارسال هرجا که پیش دوستان حرفی شده یا بحثی پیش اومده اینو گفتم که درصد زیادی از قبولی خودم رو مدیون باشگاه مهندسان میدونم و خیلیامون جوری وابسته شدیم که هنوزم میامو حرف دوستان جدید رو میشنویم...
الان چند تا پست خوندم واقعا حس کردم که دارین مبتدیانه و غیر منطقی با کنکور برخورد میکنین،2-3 تا نکته میخوام بگم که مطمئنا خیلیاتون به شنیدنش نیاز دارین(البته دوستان قدیمی_آقا احسان، حمید، نیما..._میبخشن منو)
اولا اینکه من سوالارو دیدم، زبان رو نمیدونم، فنی به نسبت ساده بود، تاریخ فوق العاده سخت بود ( من که میگم فوق العاده سخت بالای 8-9تا کتاب واسه تاریخ کنکور خوندم و 4-5تا هم بعد از کنکور، اما واقعا سخت بود) ، راجع به درک هیچ کس نمیتوننه نظر بده، 2تا از گزینه ها به راحتی حذف میشن اما ادم بین 2تای دیگه میمونه و این یعنی سخت، منظرش هم از پارسال ساده تر بود
نکته بعدی راجع به این استرس و نمیدونم ترسو و ... اینکه من حداقل 20تا کارنامه از بچه های پارسال دارم ، که تو تاپیک درصد و کارنامه های پارسال هست، نمیدونم چرا دنبال 1درصد فضایی هستین، میانگین امسال به دلایلی از پارسال بالاتره، یکی اینکه زمان 30دقیقه بیشتر بود، دوم اینکه فنش خیلی راحت تر بود که ضریبش 3 هست ، سوم هم اینکه منظرش ساده تر بود، اما این اختلاف ریاد نیست، هم کلاسی همین الانم با میانگین دقیقا 40 رتبش شده 100_101 که از بچه های خوب باشگاهه و خیلی کمک میکنه بچه ها رو ، و من با میانگین 41شدم 131 بخاطر اینکه زبان رو منفی زدم پارسال... اینارو میگم که حالا خود خوری نکنین از اینکه 1درس رو خراب کردین، دیگه از منفی بالاتر؟اونم زبان؟
و امسال 1جورایی مطمئنم که میانگین 45رتبه زیر 150_200میاره
راجع به مجاز شدنتون هم بگم که پارسال میانگین 22-23 رو خودم دیدم کارنامشون رو که مجاز شدن، امسال دیگه بشه 25(با اینکه قاعدتا تعداد بیشتری مجاز میشن)
راجع به اسکیسم اینو بگم که نه میتونین به رتبه ی 2 رقمیتون بنازین، نه از اینکه 2000بشین نا امید بشین
ما الان تو کلاسمون رتبه ی 70 _ 84_ 100 _ 118 _ 131_ 200_ 470_ 650 _ 940 _ 970 ... داریم
اما جالبه که بدونین رتبه 70 شبانه قبول شده ولی رتبه 970 روزانه
اینارو نمیگم که اگه 2رقمی شدین بگین واااای حالا قراره شبانه قبول بشیم... میگم که بدونین مرحله اول واقعا یک سوم کنکوره
پس دیگه انقدر آه و ناله نکنید و اگه واقعا تلاش کردید به خودتونو تلاشتون ایمان داشته باشید
امیدوارم که هرکس به اندازه ای که زحمت کشیده و لایقشه نتیجه بگیره، چون هممون میدونیم که این عادلانشه...
موفق باشید:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.