این تابستونم گذشت!!!!

atimehr

عضو جدید
چه بگم والا؟ناشکر نیستم اما ...فقط از همه تون میخوام قدر سلامتی خودتونو خونوادتونو بدونین....نعمته خیلییییییییییییی بزرگیه ...شاید خوب درک نکنین اهمیتشو....
چشم.حالا مگه خدای نکرده اتفاقی افتاده؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بگم والا؟ناشکر نیستم اما ...فقط از همه تون میخوام قدر سلامتی خودتونو خونوادتونو بدونین....نعمته خیلییییییییییییی بزرگیه ...شاید خوب درک نکنین اهمیتشو....
مهسا این حرفا چیه ...نگفتم انقدر زار نزن؟؟؟؟؟
شما چقد خشنید.:cry:
اوهوم آره اصلا نمیدونم چرا

rahaaaaa

عضو جدید
فقط از یه نظر بد بود اونم اینکه خیلی کم عشقمو دیدم...امیدوارم زودتر پاییز برسه و ....

آتيش

عضو جدید
این تابستون...
تا اوایل مرداد خوب بود اما بعدش

بهر حال باید زندگی کرد...
می خوام بدونم آخرش چی میشه

paeeizan

اخراجی موقت
تابستون منم خوب/بد بود .... اولش با سفر به مکه شروع شد .... وآخرش به شکست عشقی و بی ایمان شدنم ....

chehresaz

عضو جدید
تابستون منم خوب/بد بود .... اولش با سفر به مکه شروع شد .... وآخرش به شکست عشقی و بی ایمان شدنم ....

اااا...دوست عزیز تو عشق شکست معنی نداره...حتما عشق نبوده....حتما خدا صلاحتونو خواسته که جدا شدین ....شک نکنین

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من درست نیست این قضیه ...اینجوری باید بگی برای من

یه تابستون دیگه از عمرم گذشت قبل از گفتن هر حرفی داره که خدارو شکر کنم واسه روزایی که سپری شد
اصلا فکر نمیکردم این تابستون انقدر بد بگذره و لحظه لحظش برام خاطره بد باشه
پر از روزای
بد بود برام ...
از صمیم قلب منتظر پاییز رنگارنگم با هوای دونفرو قشنگش شاید بشه تو اون روزای قشنگ ...بهترین خاطرات عمرمو رقم بزنم

بچه ها همیشه از داشته هاتون لذت ببرین
واسه منم همين طور بود:(

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی بد بود....
حیف
من همیشه عاشق تابستونم...
اما این یکی بد بود....
بازم خدا رو شکر...یه کاری می کنم بعدی بهتر باشه

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تابستون دیگه از عمرم گذشت قبل از گفتن هر حرفی داره که خدارو شکر کنم واسه روزایی که سپری شد
اصلا فکر نمیکردم این تابستون انقدر خوش بگذره و لحظه لحظش برام خاطره بشه
پر از روزای قشنگ بود برام ...
از صمیم قلب منتظر پاییز رنگارنگم با هوای دونفرو قشنگش شاید بشه تو اون روزای قشنگ ...بهترین خاطرات عمرمو رقم بزنم

چقد شما شادی...تاپیکاتون از خودتون شادترن.....
امیدوارم روزای خیلی خوبی رو در پیش داشته باشید....

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
تابستون من خیلی سخت بود...
تابستونا یادآور بدترین روزا و بدترین اتفاقای زندگیمه...
ولی خدارو شکر....

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتر که تموم شد....... حالا پاییزو داریم بهترین و دوسداشتنی ترین فصلو.

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا فکر نمیکردم این تابستون انقدر خوش بگذره و لحظه لحظش برام خاطره بشه
پر از روزای قشنگ بود برام ...

]

این تابستونم گذشت و امروز بهترین روزش بود برای من هم تولدمه یک سال دیگه به سالهای عمرم اضافه شد.....هم اینکه میبینم داداشی عزیزم...داداشی نفسم حالا دیگه مثل گذشته نیست سرحال و شاد....شد...گرفته و افسرده نیست......امروز وقتی این حرف ها رو خوندم بهترین هدیه عمرمو ازت گرفتم.....برات آرزو می کنم همه عمر همینطور شاد و بشاش باشی و به همه آرزو هات برسی......
عزیز بدون اغراق میگم وقتی این جملات رو خوندم احساس شوقی همه وجودم رو لبریز کرد که قابل وصف نیست..