ایا حاضرید شب بخوابید و دیگر بیدار نشوید؟

ایا حاضرید شب بخوابید و دیگر بیدار نشوید؟

• بله

رای: 33 58.9%
  • خیر

رای: 23 41.1%

• مجموع رای دهندگان
    56

h.a.n.i.y.e.h

عضو جدید
سلاااام دوستان خوبيييين خوشين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عيدتون مبارك

تواين سال جديد حال دلتون چطوره؟
بگين ببينم تو اين سال جديد اونايي كه توي نظرسنجي جوابشون بععععله بود نظرشون عوض نشده ؟؟؟ ايا هنوزم ديگه نميخواين از خواب بيدار شن:que:..
اميدوارم جواباتون عوض شده باشه;)

پیوست ها

• 1269004159_31.jpg
    1269004159_31.jpg
    28.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه نظر شما از بیدار نشدن مرگه.....
میتونم بگم آره البته اگه اعمالم خوب باشه چرا که نه.......
این دنیا ارزش موندن نداره هرچی بیشتر بمونی بیشتر تو لجنش دست و پا میزنی پس زود بمیری خیلی به نفعه.........

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: ایا حاضرید شب بخوابید و دیگر بیدار نشوید؟

من دیروز پدربزرگم فوت کرد.وقتی گذاشتنش توی قبر کفنشو زدن کنار..جسم بی جونشو که دیدم واقعا حس کردم مرگ انقدرام که ما فکر میکنیم ساده نیست.رفتن از این دنیا خوبه اما اینکه قراره اونور چه اتفاقایی بیفته یکم آدمو میترسونه
اونجا همه تنهای تنهان دستشون به هیچ چیز بند نیست

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من دیروز پدربزرگم فوت کرد.وقتی گذاشتنش توی قبر کفنشو زدن کنار..جسم بی جونشو که دیدم واقعا حس کردم مرگ انقدرام که ما فکر میکنیم ساده نیست.رفتن از این دنیا خوبه اما اینکه قراره اونور چه اتفاقایی بیفته یکم آدمو میترسونه

سلام
از صمیم قلب تسلیت میگم

h.a.n.i.y.e.h

عضو جدید
اگه نظر شما از بیدار نشدن مرگه.....
میتونم بگم آره البته اگه اعمالم خوب باشه چرا که نه.......
این دنیا ارزش موندن نداره هرچی بیشتر بمونی بیشتر تو لجنش دست و پا میزنی پس زود بمیری خیلی به نفعه.........

سلام دوست عزيز نه منظورم بيداري اين جاس ودرهمين دنيا...
براي كسايي كه اميد به زندگي شون صفره ودوس دارن شب بخوابن و صبح بلند نشن!!!
اگه تو اين دنياي پر از سختي راهتو پيدانكني تواون دنياهم هيچ خبري نيس ...باهمه سختياش قشنگياي لذت بخشي داره...

قشنگياي دنيا مثل بهار به همه سختيها پليدي هاو زشتي هاي دنيا به در...........

h.a.n.i.y.e.h

عضو جدید
تسليت سوفياجان
بعله اصلا حس خوبي نيس دركت ميكنم...
همه چيزدراين دنياس خوب وبد...

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردن راحته، اما قبول درد و درد کشیدن تا مغز استخوان و جنگیدن به خاطر آنها که دوستشان داریم هنره.
مردن خودخواهانه است اما درد کشیدن به خاطر دیگران عین ایثاره.

آخرین ویرایش:

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
چندمین باره که میگم با کمال میل حاضرم.....

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دیروز زنگ زدم دوستم آخه چندبار زنگ میزدم به چندتا شمارشم زنگ زدم همشون خاموش بود ولی دیروز بلخره جواب داد !

گفت قبل عید پدرش خیلی معمولی شب خوابیده ولی دیگه صبح تو این دنیا بیدار نشده !!

زندگی همینه

حالا وختی که چشم انتظارشی نمیاد و نمیبرت ولی دقیقا وختی که میخای از دنیای مادی لذت ببری ...........

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حاضرم امشب بخوابم دوهفته دیگه بیدارشم وقتی میانترمام تمام شدن چه خوب میشد هههعععیییی .

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دیروز زنگ زدم دوستم آخه چندبار زنگ میزدم به چندتا شمارشم زنگ زدم همشون خاموش بود ولی دیروز بلخره جواب داد !

گفت قبل عید پدرش خیلی معمولی شب خوابیده ولی دیگه صبح تو این دنیا بیدار نشده !!

زندگی همینه

حالا وختی که چشم انتظارشی نمیاد و نمیبرت ولی دقیقا وختی که میخای از دنیای مادی لذت ببری ...........

چقد وحشتناک :-\

EECi

مدیر بازنشسته
آمار نظر سنجی واقعا نگران کننده است ! یه ادم سالم باید برای بقا و عمر طولانی تلاش کنه ;)

maedehasadollahi

عضو جدید
اوهومممممم

آخه چه وضعیشه من هنوز نتونستم اینجا باکسی ارتباط برقرار کنم... براهمین حاضرم بخوابم بیدارنشم

بالا