اگر کروات از نمادهای فرهنگ غربی است ! پس آیا کت و شلوار و جلیقه جزئی از فرهنگ بومی و اسلامی ماست!؟!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کراوات رو خود غربی ها و کشور ژاپن هم دارن کم و کم بر می دارن

چون دور گردنتو سفت می چسبه نمی ذاره درست نفس بکشی و.... و شاخص بهره دهی آدم رو کم می کنه
خوب عزیزم خودتو که نمیخای دار بزنی یکم شل تر ببند.مگه اخوندا که دکمه بالا رو میبندن خفه شدن که کرواتیا خفه بشن.پس اروپاییا باید دکمه بالا رو بردارن نه کرواتو .چون هیچ ربطی نداره

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب عزیزم خودتو که نمیخای دار بزنی یکم شل تر ببند.مگه اخوندا که دکمه بالا رو میبندن خفه شدن که کرواتیا خفه بشن.پس اروپاییا باید دکمه بالا رو بردارن نه کرواتو .چون هیچ ربطی نداره

هرچی سفت تر ببندی شخصیتت بیشتر میشه به قول شما دیگه!

آره او ن دکمه ی بالای واقعا زیادی است

هیچوقتم اندازه ی گردن من نشد که ببندمش ببینم چی میشه!(کنایه نداشت متاسفانه یقه ی پیراهن ها رو کوچیک می گیرن)

آدم برای چی الکی کراوات بزنه و خودشو خفه کنه تو اداره و زندگی روز مره؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرچی سفت تر ببندی شخصیتت بیشتر میشه به قول شما دیگه!

آره او ن دکمه ی بالای واقعا زیادی است

هیچوقتم اندازه ی گردن من نشد که ببندمش ببینم چی میشه!(کنایه نداشت متاسفانه یقه ی پیراهن ها رو کوچیک می گیرن)

آدم برای چی الکی کراوات بزنه و خودشو خفه کنه تو اداره و زندگی روز مره؟
چرا نقل قول دروغ میگیری برادر.شما اگه پستی مبنی بر این پیدا کردی که من گفتم هر چی محکم تر ببندی شخصیتت میره بالاتر حق با توئه.ببین برادر کروات رو که لخت نمیبندن.یه چیزی به نام پیرهن زیرش وجود داره.پیرهن دارای پدیده ای به نام یقست.وقتی یقه رو با دکمه بستی دیگه فرقی نداره که کروات داشته باشی یا نه.افتاد؟پس شما به اروپاییا نامه بده بگو یقه رو حذف کنن نه کرواتو.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله پس به صورت عقلانی انتخاب می کنیم درست را از غلط

ممنون دوست عزیز

این استنتاج شما هم بستگی به فرد داره . اون چیزی که از نظر شما غلطه عقلانیه می تونه از نظر افراد دیگه صحیح و مطلوب باشه .

شما یه سرچ بزن پروفسور سمیعی و عکس های ایشون رو ببین . کمتر عکسی از ایشون پیدا می کنید که بدون کراوات باشه . جایگاه علمی ایشون هم دیگه بر همگان روشنه .
استیو جابز مرحوم رو هم که حتما به یاد دارین . استیو جابز سالها از یک لباس خاص و اسپرت استفاده میکرد طوریکه اون نحوه پوشش سمبل ایشون شده بود .

ایا میتونید بگید کار کدوم یکی عقلانی و کار کدوم یکی غیر عقلانیه ؟؟؟؟

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر فردی بنا بر تفکرات ،سلیقه و همچنین وضعیت جسمیش لباسشو انتخاب میکنه.هیچ نوع پوششی رو تا زمانی که باعث ایجاد ازردگی خاطر سایر افراد نشه نمیتوان ناپسند دانست.

A.N.M

عضو جدید
من موندم آخه لباس چیه که انقدر بحث برانگیز باشه لباس یه چیز شخصیه هر کی خودش انتخاب میکنه چی بپوشه البته با حفظ دوری از جلب توجه.

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر فردی بنا بر تفکرات ،سلیقه و همچنین وضعیت جسمیش لباسشو انتخاب میکنه.هیچ نوع پوششی رو تا زمانی که باعث ایجاد ازردگی خاطر سایر افراد نشه نمیتوان ناپسند دانست.

به کل با این موافقم

ممنون

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این استنتاج شما هم بستگی به فرد داره . اون چیزی که از نظر شما غلطه عقلانیه می تونه از نظر افراد دیگه صحیح و مطلوب باشه .

شما یه سرچ بزن پروفسور سمیعی و عکس های ایشون رو ببین . کمتر عکسی از ایشون پیدا می کنید که بدون کراوات باشه . جایگاه علمی ایشون هم دیگه بر همگان روشنه .
استیو جابز مرحوم رو هم که حتما به یاد دارین . استیو جابز سالها از یک لباس خاص و اسپرت استفاده میکرد طوریکه اون نحوه پوشش سمبل ایشون شده بود .

ایا میتونید بگید کار کدوم یکی عقلانی و کار کدوم یکی غیر عقلانیه ؟؟؟؟

با اینم کاملا موافقم (اون پست مربوط به اونجا بود که گفتید از تکنولوژی استفاده نکنیم چون فقط و فقط ساخت دست مسحیت هست.)

دقیقا چرا استیو کروات نداره ؟ چون اگر نبده به کسی بر نمی خوره و اینقدر شخصیتش تثبیت شده است که مجبور نشه به زور و سختی و.... بخواد کراوات ببنده که فقط نظر دیگران رو در مورد شخصیت خودش جلب کنه

و دکتر سمیعی هم قطعا نبستن کراوات خودش رو یه جور بی حرمتی به سایرین می دونه شاید چون از کودکی افراد با شخصیت مقابلش کراوات می بستن

و افراد اراذل اوباش یقه ی خودشونو باز می گذاشتن

تو نهادش شده که کروات ببنده چون می خواد به مخاطب خودش احترام بذاره و...

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا نقل قول دروغ میگیری برادر.شما اگه پستی مبنی بر این پیدا کردی که من گفتم هر چی محکم تر ببندی شخصیتت میره بالاتر حق با توئه.ببین برادر کروات رو که لخت نمیبندن.یه چیزی به نام پیرهن زیرش وجود داره.پیرهن دارای پدیده ای به نام یقست.وقتی یقه رو با دکمه بستی دیگه فرقی نداره که کروات داشته باشی یا نه.افتاد؟پس شما به اروپاییا نامه بده بگو یقه رو حذف کنن نه کرواتو.

شما بدون کراوات هم می تونید یقه ی بالای لباستونو اگر دوست دارید ببندید

نیازی که حتما کراوات ببندین

در واقع من این سوال رو می پرسم که نبستن کراوات چه تغییری در شما ایجاد می کنه؟

شما برای جلب نظر دیگران به این معنا که شما بسیار با شخصیت هستید فقط می خواید استفاده کنید؟ یا نه این کراوات به شما قابلیت های دیگه ای هم می ده و

بهره دهی شما را هم بالا می بره و....

parna wanna u

عضو جدید
زورشون به کروات میرسه بیچاره ها.گناه دارن به خدا.
ای همه جنس خارجی هست تو ایران ولی درست همی کراواتست که غرب رو نشون میده و باعث ترویج فرهنگش میشه؟
این افرادی که به کروات گیر میدن و میگن کروات ترویج فرهننن بالاخونشون اجارهست و مشکل فنی داره.اگه بگیم روانی اند که هستند از ترس میگن دیوونه خونه و دکترا روانشناس ممنوع.
فردا به اخوندا میگن شما بگین کروات حرام هرکی بزنه کافر دیگه ...نمیزنن اگرم ببینن کسی زده خون به پا میکنن.
کروات میزنیم تا چششون دراد.فردا میگن لباس اخوندی لباس ملی ایران.

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بحث دیگه ای رو هم بگم

قطعا اگر نبستن کراوات دلیل بر بی شخصیت بودن بشه (حاصر شدن در جمعی که برای انها به این معنا است و شما نمی تونید براشون دلیل نبستن کراوات رو توصیح بدید و این امر می تونه باعث کم شدن شخصیت شما بشه قطعا بستنش بهتر از نبستنش هست و...)

مثلا وقتی یه شرکت داری که تمام مشتری ها کراوات می زنن و شخصیت شما در حد استیو تثبیت نشده اگر راحت نیستی کراوات بزن.

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زورشون به کروات میرسه بیچاره ها.گناه دارن به خدا.
ای همه جنس خارجی هست تو ایران ولی درست همی کراواتست که غرب رو نشون میده و باعث ترویج فرهنگش میشه؟
این افرادی که به کروات گیر میدن و میگن کروات ترویج فرهننن بالاخونشون اجارهست و مشکل فنی داره.اگه بگیم روانی اند که هستند از ترس میگن دیوونه خونه و دکترا روانشناس ممنوع.
فردا به اخوندا میگن شما بگین کروات حرام هرکی بزنه کافر دیگه ...نمیزنن اگرم ببینن کسی زده خون به پا میکنن.
کروات میزنیم تا چششون دراد.فردا میگن لباس اخوندی لباس ملی ایران.

من همین جور اومدم وسط بحث داستان اینکه کسی چیزی گفته رو نمی دونم

فقط اینکه می گید زورشون که کراوات رسیده می دونید چیه؟

مثل این می مونه که به یکی ;) از اینا به معنای ایرانیش رو بگی!

چیز خاصی نیست اما معناش جالب نیست نمی دونم می تونی منظور رو بگیری یا نه

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما برای جلب نظر دیگران به این معنا که شما بسیار با شخصیت هستید فقط می خواید استفاده کنید؟ یا نه این کراوات به شما قابلیت های دیگه ای هم می ده و

من موندم چرا شما دیدتون اینطوریه.؟؟؟مثلا شما اگه ساعت دستت کنی یا مثلا کفشت بند داشته باشه یا مثلا رنگ سر استینت با بقه لباست فرق داشته باشه برات شخصیت ایجاد میکنه یا برای جلب نظر اینکارو میکنی یا بهره دهیتو بالا میبره؟من موندم ربط اینا به هم چیه؟یکی دوس داره کروات میزنه چه ربطی به بهذه دهی داره؟مثلا شما که نمیزنی الان بهره هوشیت رفته بالا؟یا تونستی به مدارج عالی دست پیدا کنی؟یا مثلا استیو جابز کروات نمیزد چو ن شخصیتش تثبیت شده بود.ینی باید فاتحه اون کسیو خوند که شخصیتش با لباسش تثبیت میشه که ظاهرا شما شخصیت همه رو با لباسشون بهشون میدین

آخرین ویرایش:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من موندم چرا شما دیدتون اینطوریه.؟؟؟مثلا شما اگه ساعت دستت کنی یا مثلا کفشت بند داشته باشه یا مثلا رنگ سر استینت با بقه لباست فرق داشته باشه برات شخصیت ایجاد میکنه یا برای جلب نظر اینکارو میکنی یا بهره دهیتو بالا میبره؟من موندم ربط اینا به هم چیه؟یکی دوس داره کروات میزنه چه ربطی به بهذه دهی داره؟مثلا شما که نمیزنی الان بهره هوشیت رفته بالا؟یا تونستی به مدارج عالی دست پیدا کنی؟یا مثلا استیو جابز کروات نمیزد چو ن شخصیتش تثبیت شده بود.ینی باید فاتحه اون کسیو خوند که شخصیتش با لباسش تثبیت میشه که زاهرا شما شخصیت همه رو با لباسشون بهشون میدین

من اگر ساعت نبندم زمان از دستم خارج میشه برام خیلی کاربردی هست

اگر بند کفشمو نبدم نمی تونم تند راه برم

و... اینا بهره دهی منو افزایش میده

ریس جمهور قبلی ژاپن تو تی وی کراواتشو باز کرد گفت این بهره ی کاری کارمند ها ی ما رو کاهش میده

و یقه ی پیرهنشم باز کرد

بله یه وقت آدم می خواد بره یه جای رسمی باز بودن یقه ی پیراهن شما و النگو در دست داشتنتان رو نحوه ی برخوردشان با شما تاثیر میزاره

اما این آزمایش کردن تایم گرفتن و بهره دهی یک کارمند بانکو بدون کراوات و با کراوات حساب کردن دیدن خیلی توفیق داره و....

دلیل استیو هم دقیقا همین بوده و...

A.N.M

عضو جدید
یه بحث دیگه ای رو هم بگم

قطعا اگر نبستن کراوات دلیل بر بی شخصیت بودن بشه (حاصر شدن در جمعی که برای انها به این معنا است و شما نمی تونید براشون دلیل نبستن کراوات رو توصیح بدید و این امر می تونه باعث کم شدن شخصیت شما بشه قطعا بستنش بهتر از نبستنش هست و...)

مثلا وقتی یه شرکت داری که تمام مشتری ها کراوات می زنن و شخصیت شما در حد استیو تثبیت نشده اگر راحت نیستی کراوات بزن.

خب این طوری از آدمیت خارج میشی چون ارادت دست خودت نیست!!! اختیارت رو دیگران تعین میکنن!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اینم کاملا موافقم (اون پست مربوط به اونجا بود که گفتید از تکنولوژی استفاده نکنیم چون فقط و فقط ساخت دست مسحیت هست.)

دقیقا چرا استیو کروات نداره ؟ چون اگر نبده به کسی بر نمی خوره و اینقدر شخصیتش تثبیت شده است که مجبور نشه به زور و سختی و.... بخواد کراوات ببنده که فقط نظر دیگران رو در مورد شخصیت خودش جلب کنه

و دکتر سمیعی هم قطعا نبستن کراوات خودش رو یه جور بی حرمتی به سایرین می دونه شاید چون از کودکی افراد با شخصیت مقابلش کراوات می بستن

و افراد اراذل اوباش یقه ی خودشونو باز می گذاشتن

تو نهادش شده که کروات ببنده چون می خواد به مخاطب خودش احترام بذاره و...

لطفا کامنتمو مجددا و با دقت بیشتری بخونید . اصلا اون کامنت کجاش گفته از تکنولوژی استفاده نکنیم چون فقط و فقط ساخته دست مسیحیت هست ؟؟؟!!!! ( این خودش مصداق بارز یک استنتاج غلطه )

منظورم این بود که نماد های فرهنگی غرب منحصر به کراوات و یا نحوه پوشش غربی ها نیست . بیشترین نماد فرهنگ غربی تکنولوژی و سیستم های سیاسی اجتماعی اونهاست . اگر فرهنگ غربی از بیخ و بن باطل و مردود هست پس باید بیشترین اکراه و عدم استفاده از اونها مربوط بشه به تکنولوژی .
( امیدوارم این بار متوجه منظورم شده باشین ) .

در مورد دکتر سمیعی چطور می تونید قطعا نظر بدین ؟؟ شما بر اساس کدوم اطلاعات می تونید بگید قطعا دلیل کراوات زدن پروفسور همونیه که شما می گید ؟؟؟ و یا اینکه در محیط زندگی ایشون باز گذاشتن یقه نشانه اراذل و اوباش بوده ؟؟؟

و همینطور در مورد استیو جایز هم با قاطعیت نظر دادین . این دلیل اون سبک خاص لباس پوشیدن استیو جابزه

استیو جابز در کتاب بیوگرافی خود که قرار است از 24 اکتبر به امضای "والتر ایزاکسون" وارد بازار شود توضیح داده است که چرا پیراهن مشکی می‌پوشیده‌است.

رئیس اپل از سال‌ها قبل در شرکت و در مراسم رسمی رونمایی محصولات جدید یک تی شرت یقه 3 سانتی مشکی، یک شلوار جین آبی و کفش‌های کتانی خاکستری می پوشید.
وی راز این سبک لباس پوشیدن را کتاب بیوگرافی خود فاش کرده است. جابز در این کتاب در این مورد گفته است که ماجرا از دهه 80 و در طول سفری که به ژاپن داشته است آغاز شد.
در این سفر، رئیس اپل از "آکیو موریتا" رئیس شرکت سونی می پرسد که چرا تمام کارمندان شما یک نوع یونیفرم می پوشند؟ و موریتا برای وی تعریف می کند که بعد از جنگ جهانی دوم، ژاپنی ها لباس نمی پوشیدند و بنابراین شرکتها به کارگران خود چیزی می دادند که به تن کنند. به این ترتیب در طول این سالها یونیفرم به یک سبک تبدیل شد، روشی برای پیوند زدن کارمندان به هم.
جابز در این کتاب می گوید: "تصمیم گرفتم که من هم این نوع پیوند را برای اپل داشته باشم." بنابراین پیش "ایسی میاکه"، طراح یونیفرم شرکت سونی رفت و زمانی که به خانه باز می گشت با خود یک سری نمونه لباس به همراه داشت.
چند سال بعد جابز اپل را ترک کرد و در این مدت با "میاکه" (متولد 1938 در هیروشیما)، طراح و نابغه مواد جدید و رنگهای تیره به شدت دوست شد.
در این بیوگرافی، جابز تعریف می کند که آن دو به طور مرتب همدیگر را می دیدند و زمانی که در سال 1997 دوباره به اپل باز می گردد تصمیم می گیرد یونیفرم مشهور خود را استفاده کند.
رئیس اپل در این کتاب توضیح می دهد: "به این ترتیب از ایسی خواستم که کمی از آن تی شرتهای مشکی یقه 3 سانتی که من دوست داشتم برایم درست کند. او هم برایم 100 تی شرت مشکی آماده کرد."
جابز سپس، در کمد لباسهای خود را به روی "والتر ایزاکسون" باز کرد و تمام لباسهایش را به وی نشان داد و گفت: "این هم چیزی که من می پوشم. فکر می کنم که اینها برای همه عمرم کافی باشند."

parna wanna u

عضو جدید
من همین جور اومدم وسط بحث داستان اینکه کسی چیزی گفته رو نمی دونم

فقط اینکه می گید زورشون که کراوات رسیده می دونید چیه؟

مثل این می مونه که به یکی ;) از اینا به معنای ایرانیش رو بگی!

چیز خاصی نیست اما معناش جالب نیست نمی دونم می تونی منظور رو بگیری یا نه

بقیه نظراتتم خوندم:برام جالب نیست.

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب این طوری از آدمیت خارج میشی چون ارادت دست خودت نیست!!! اختیارت رو دیگران تعین میکنن!!

اینجا دقیقا همون اراده بهت میگه اگه می خوای منو بهتر بتونی حفظ کنی و بتونی از من بهتر استفاده کنی این کار رو بکن بقیش با من:cool:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اگر ساعت نبندم زمان از دستم خارج میشه برام خیلی کاربردی هست

اگر بند کفشمو نبدم نمی تونم تند راه برم

و... اینا بهره دهی منو افزایش میده

ریس جمهور قبلی ژاپن تو تی وی کراواتشو باز کرد گفت این بهره ی کاری کارمند ها ی ما رو کاهش میده

و یقه ی پیرهنشم باز کرد

بله یه وقت آدم می خواد بره یه جای رسمی باز بودن یقه ی پیراهن شما و النگو در دست داشتنتان رو نحوه ی برخوردشان با شما تاثیر میزاره

اما این آزمایش کردن تایم گرفتن و بهره دهی یک کارمند بانکو بدون کراوات و با کراوات حساب کردن دیدن خیلی توفیق داره و....

دلیل استیو هم دقیقا همین بوده و...
موبایل ساعت داره پس ساعت رو برای خودنمایی میبندی(البته با دیدگاه خودت).کفش بدون بند بخر تا مجبور نباشی بندشو ببندی(وقتت تلف میشه بهره دهیت میاد پایین)
داداش کسی که به جایی رسیده با مغزش رسیده نه با کروات نبستن.
در ضمن اون توفیره نه توفیق.فکر کنمهمون ساعت که دستته باعث شده بهره دهیت بیاد پایین . اشتباه بنویسی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بهم کمک کنید تا اشتباهاتم رو اصلاح کنم برای همین میم باشگاه و می نویسم تا اشتباهاتم رو پیدا کنم و بهتر باشم

ممنون:gol:

واقعا میخوای اینکارو کنی ؟؟؟

مطالعه ات رو بیشتر کن . در یک حوزه مطالعه نکن . ادبیات بخصوص سبک های مختلف ادبی بسیار مهمن .

سعی کن در مطالعه تنوع داشته باشی . اگر کتابی میخونی سعی کن با دوستانت در موردش بحث کنی . خیلی به استنتاج های یک بعدی خودت تکیه نکن . عقایدت رو در معرض نقد قرار بده .

و یک نصیحت کوچولوی دوستانه : اینقدر با قاطعیت نتیجه گیری نکن . هر چیزی غیر از طول و عرض عمق هم داره . سعی کن با دید باز عمیقتر ببینی .

موفق باشی

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا کامنتمو مجددا و با دقت بیشتری بخونید . اصلا اون کامنت کجاش گفته از تکنولوژی استفاده نکنیم چون فقط و فقط ساخته دست مسیحیت هست ؟؟؟!!!! ( این خودش مصداق بارز یک استنتاج غلطه )

منظورم این بود که نماد های فرهنگی غرب منحصر به کراوات و یا نحوه پوشش غربی ها نیست . بیشترین نماد فرهنگ غربی تکنولوژی و سیستم های سیاسی اجتماعی اونهاست . اگر فرهنگ غربی از بیخ و بن باطل و مردود هست پس باید بیشترین اکراه و عدم استفاده از اونها مربوط بشه به تکنولوژی .
( امیدوارم این بار متوجه منظورم شده باشین ) .

در مورد دکتر سمیعی چطور می تونید قطعا نظر بدین ؟؟ شما بر اساس کدوم اطلاعات می تونید بگید قطعا دلیل کراوات زدن پروفسور همونیه که شما می گید ؟؟؟ و یا اینکه در محیط زندگی ایشون باز گذاشتن یقه نشانه اراذل و اوباش بوده ؟؟؟

و همینطور در مورد استیو جایز هم با قاطعیت نظر دادین . این دلیل اون سبک خاص لباس پوشیدن استیو جابزه

استیو جابز در کتاب بیوگرافی خود که قرار است از 24 اکتبر به امضای "والتر ایزاکسون" وارد بازار شود توضیح داده است که چرا پیراهن مشکی می‌پوشیده‌است.

رئیس اپل از سال‌ها قبل در شرکت و در مراسم رسمی رونمایی محصولات جدید یک تی شرت یقه 3 سانتی مشکی، یک شلوار جین آبی و کفش‌های کتانی خاکستری می پوشید.
وی راز این سبک لباس پوشیدن را کتاب بیوگرافی خود فاش کرده است. جابز در این کتاب در این مورد گفته است که ماجرا از دهه 80 و در طول سفری که به ژاپن داشته است آغاز شد.
در این سفر، رئیس اپل از "آکیو موریتا" رئیس شرکت سونی می پرسد که چرا تمام کارمندان شما یک نوع یونیفرم می پوشند؟ و موریتا برای وی تعریف می کند که بعد از جنگ جهانی دوم، ژاپنی ها لباس نمی پوشیدند و بنابراین شرکتها به کارگران خود چیزی می دادند که به تن کنند. به این ترتیب در طول این سالها یونیفرم به یک سبک تبدیل شد، روشی برای پیوند زدن کارمندان به هم.
جابز در این کتاب می گوید: "تصمیم گرفتم که من هم این نوع پیوند را برای اپل داشته باشم." بنابراین پیش "ایسی میاکه"، طراح یونیفرم شرکت سونی رفت و زمانی که به خانه باز می گشت با خود یک سری نمونه لباس به همراه داشت.
چند سال بعد جابز اپل را ترک کرد و در این مدت با "میاکه" (متولد 1938 در هیروشیما)، طراح و نابغه مواد جدید و رنگهای تیره به شدت دوست شد.
در این بیوگرافی، جابز تعریف می کند که آن دو به طور مرتب همدیگر را می دیدند و زمانی که در سال 1997 دوباره به اپل باز می گردد تصمیم می گیرد یونیفرم مشهور خود را استفاده کند.
رئیس اپل در این کتاب توضیح می دهد: "به این ترتیب از ایسی خواستم که کمی از آن تی شرتهای مشکی یقه 3 سانتی که من دوست داشتم برایم درست کند. او هم برایم 100 تی شرت مشکی آماده کرد."
جابز سپس، در کمد لباسهای خود را به روی "والتر ایزاکسون" باز کرد و تمام لباسهایش را به وی نشان داد و گفت: "این هم چیزی که من می پوشم. فکر می کنم که اینها برای همه عمرم کافی باشند."

بله حق با شماست من خیلی سریع چنتا پست زدم و نشد بخونمشون و اصلاحشون کنم قطعا به کل اشتباه بود باید می گفتم یک درصد (ممنون)

اون بالا هم گفتید که اگر راهی غلط است چگونه به موفقیت ختم شده است (و قطعا اگر کراوات را جزی از اشتباهاتشان در نظر بگیریم می تونیم از تابع خارج کنیم یا اینکه نه خود این پارامتر کروات هم جزی از سیستم بوده که باعث شده سیستم همچین نتیجه ای را بدهد)

حقیقتش برای منم سوال است همین و حتی دارم روی این موصوع کار می کنم که آیا

مثلا با گلیچین کردن (مثلا تیم منتخب جهان) میشه به نتیجه ی بهتری رسید؟

یا اینکه بهترین ها مهم نیست هماهنگ بودن قطعات در کنار هم مهم است (مثل تیم بارسلون که یه مسی ژاوی و اینیستا و ویا را دارد و بقیه) اما یازده نفرشون خوب یا بد مکمل یکدیگر هستند

یا نه تیم منتخب و بهترین های جهان در کنار هم بهتر نتیجه می دهند.
=================================================

مثلا فرص کنیم اسلام کشیدن دندان را حرام اعلام کرده است اما در دستور دیگری گفته است که هر روز مسواک بزنید

غربی ها مسواک نمی زنند اما کشیدن دندان را آزاد گذاشته اند

حالا در اسلام شرایط به گونه ای شده است (بی مسولیتی مسولین ) که دیگر کسی مسواک نمی زند

اما همچنان تحت شرایط اسلام می گویند دندان کشیدن حرام است

و فرد یا اسنقدر در می کشد و می میرد (فکر کنم بهش میگن اسکل!)

یا می رود و دندانش را می کشد و از این درد خلاص می شود ( فکر کنم بهش می گن خاک بر سر برو بمیر مرتد خدا لعنتت کنه چرا دندون را که خلاف شرع اسلام بود کشیدی و...)

شما باشید چیکار می کنید؟

بقیه ی دوستان که میکشنش صد در صد

اما نظر شما و اقا اسی می تونه برام جالب باشه

ممنون:gol:

alipiroozz

عضو جدید
واقعا آدم اين حرفارو ميشنوه تاسف ميخوره .

خجالت داره كه آدم به جاي اينكه نيروش رو صرف جمع كردم مواد مخدر و ريشه كن كردن بيكاري و گرفتن دست جوونا بكنه بياد بريزه تو خيابون (يا جديدا بيمارستان) تا به مردم گير بدن كه آقا شما 1cm شلوارت يا لباست كوتاهه !

آخه آدم درك نميكنه واقعا مشكل كل مملكت اينه ؟اگه ديگه كسي كروات نبده فقر ريشه كن ميشه ؟گيروني از بين ميره ؟مردم در رفاه زندگي ميكنن ؟

در واقعيت مشكل و گير كار جايه ديگه اي هست ؟!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موبایل ساعت داره پس ساعت رو برای خودنمایی میبندی(البته با دیدگاه خودت).کفش بدون بند بخر تا مجبور نباشی بندشو ببندی(وقتت تلف میشه بهره دهیت میاد پایین)
داداش کسی که به جایی رسیده با مغزش رسیده نه با کروات نبستن.
در ضمن اون توفیره نه توفیق.فکر کنمهمون ساعت که دستته باعث شده بهره دهیت بیاد پایین . اشتباه بنویسی

اگر دقت کرده باشین دیگه خیلیا ساعت نمی بندن کسی هم چیزی نگفته براشون بی استفادس

اما من استفاده می کنم شاید 10 درصد زینتی باشه برام و 90 درصدم چون حوصلم نمیشه دست کنم تو جیبم گوشیم رو در بیارم ببینم ساعت چند هست

مخصوصا سر کلاس اساتید حساس که گوشی ببینن تو دست حتی برای ساعت ناراحت میشن!

اما اره از بچگی با بند کفش مشکل داشتم الانم بندشو یک سره کردم و زیاد برام مهم نیست فقط سرعتم و بهره دهی برام مهمه

دقیقا اگر کسی به جایی رسیده با کراوات بستن نبوده با فکر و ذهنش بوده مرسی از کمکت

ممنون اینو هم نمی دونستم توفیره هست گل

حالا توفیر یعنی چی؟ شاید منظور همون موفقیت حاصل شدن از کارشون بوده!

real_crasus

اخراجی موقت
کت شلوار و غیره مثل شلوار لی اینجا پوشیدنش جا افتاده..
تو اروپا گروه های خاصی شلوار لی می پوشن..عقاید خاصی دارن..
کت و شلوار و..رو وقتی یکی میبینه یاد خارج و اروپا نمی افته که
ولی کراوات فرق داره...
کراوات مشکلش چیه؟
کیه که از خوش تیپی بدش بیاد؟؟؟
:eek:

آخرین ویرایش:

real_crasus

اخراجی موقت
کراوات رو خود غربی ها و کشور ژاپن هم دارن کم و کم بر می دارن

چون دور گردنتو سفت می چسبه نمی ذاره درست نفس بکشی و.... و شاخص بهره دهی آدم رو کم می کنه
چطور بقیه تکنولوژی غرب خوبه و مثل ... ازش استفاده میکنید.
حالا شده بی بهره و شاخص بهره دهی رو کم میکنه.
شما عمامه ات رو بچسب.چیکار داری به کار مردم که چی میپوشن.
ابله.

real_crasus

اخراجی موقت

اخه کودن ، تو چه می فهمی لباس چیه.
تو چه میفهمی خوش تیپی چیه؟
کی اینو راه داده به این سایت؟:biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دوستان یه نظراتی رو میدن که واقعا باید تو تاریخ ثبت بشن چون حیفن واقعا
مثلا اینکه کراوات بهردهی یا بازدهی آدم رو پایین میاره:surprised:
خب اگه اینجوریه پس ماها که از کراوات استفاده نمیکنیم باید بهردهیمون بیشتر باشه پس چرا یه قرن از اوناعقبیم؟:D
توی کشور خودماهم استفاده میشده بعد از انقلاب بود که با کراواتی ها برخورد میکردن و بعد هم که ممنوع شد

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا آدم اين حرفارو ميشنوه تاسف ميخوره .

خجالت داره كه آدم به جاي اينكه نيروش رو صرف جمع كردم مواد مخدر و ريشه كن كردن بيكاري و گرفتن دست جوونا بكنه بياد بريزه تو خيابون (يا جديدا بيمارستان) تا به مردم گير بدن كه آقا شما 1cm شلوارت يا لباست كوتاهه !

آخه آدم درك نميكنه واقعا مشكل كل مملكت اينه ؟اگه ديگه كسي كروات نبده فقر ريشه كن ميشه ؟گيروني از بين ميره ؟مردم در رفاه زندگي ميكنن ؟

در واقعيت مشكل و گير كار جايه ديگه اي هست ؟!

این میشه فرافکنی

مثل این می مونه که بگین مثل این می مونه دارن که دارن بهتون آش میدن بخورید بعد شما بیان بگید من تشنم هست دارن بهم آب میدن

اولا که الان آب موجود نیست به هر شرایطی

دوم شما گرسنه هم هستید

و صمن اینکه خود آش هم حاوی آب است

ولی خوب منم قبول دارم که آش تشنگی رو که فقط با آب رفع میشه را رفع نمی کنه

بالا