اگر قرارباشه فقط یک نفر رو داشته باشی اون کیه

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر روزی قرار شد که در بین افراد خانوداه و دوستان و همکاران و...... یه نفر فقط و فقط یک نفر رو دوست داشته باشی اون کیه ؟

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند دقیقه اس همینطور دارم فک می کنم... اما موندم کیو انتخاب کنم... سخته...

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا......................................................................................

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا......................................................................................

موضوع غیر از خدای مهربون

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فقط خودم ( آره خود خواهم چی می گی هر کی مشکلی داره فردا بیاد سره کوچه منتظرم نفس کش )

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي فكر كردم ولي نميدونم!:surprised:
ولي آدم در ارتباط با ديگرانه كه تعريف ميشه پس آدم تنها به درد نميخوره خدا هم آدم رو با حوا آفريد كه تنها نباشه پس خود تنها به درد نميخوره:smile:
اگرم قرار باشه تنها باشم و تنهايي تنها انتخابم باشه پس خدا فقط برام ميمونه
پس اول خدا ....
بعد خودم....
بعدشم نميدونم چون همه رو دوست دارم نميتونم انتخاب كنم :smile:
ممنون سمانه جان جالب بود:gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پايتم مردي دست خالي بيا:D:Dخودت خواستيا;)

1)باشه منتظرم من و از کی می ترسونی ! 2) ملت من را جا خودشون می فرسن دعوا من و از یار و رفیق منع می کنی !! 3) من تنها میام شما هر چند تا که خواستی بیار مشکلی نبید :دی 4) من نامرد دو عالمم پس به مردونگی ربطش نده :دی 5) یه نصیحت خواهرانه می کنم با زن جماعت در نیوفت اگر ببری که می گن یه زن را زد حاشا به غیرتش اگر ببازی می گن از یه زن باخت ماییه ننگه این نصیحت را کردم حالا خواستی دم کوچه هم وایسادم

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قرار باشه فقط خودمو یه نفر دیگه تو دنیا باشیمو بس، خوب همون کاریو که حضرت آدم کرد می کنم یعنی دست یه حوا رو میگیرمو با خودم میارم .:lol:
ولی اگه بجز ماهها ادم های دیگه هم باشن پس داداشمو با خودم می ارم. :heart:

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
1)باشه منتظرم من و از کی می ترسونی ! 2) ملت من را جا خودشون می فرسن دعوا من و از یار و رفیق منع می کنی !! 3) من تنها میام شما هر چند تا که خواستی بیار مشکلی نبید :دی 4) من نامرد دو عالمم پس به مردونگی ربطش نده :دی 5) یه نصیحت خواهرانه می کنم با زن جماعت در نیوفت اگر ببری که می گن یه زن را زد حاشا به غیرتش اگر ببازی می گن از یه زن باخت ماییه ننگه این نصیحت را کردم حالا خواستی دم کوچه هم وایسادم
میایم ولی با چنتا زنه وشو کار میایم که اونا بزننت، دست خودمونو به خون یه ضعیفه کثیف نمی کنیم:lol::lol::lol::lol:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

قبولت دارم تنها ميام فقط يه موش كوچولو ميزارم تو جيبم :D;)...واه واه...من موي سر ميكشم گفته باشم دخترو پسر نداريم اگرم كتك خوردي از لحاظ شرع مستحبه:gol::)

آخرین ویرایش:
بالا