انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

imamin

عضو
سلام

لطفا یک نظارتی روی تصاویر آواتار ها داشته باشید. و به نظر من بخشی به نام گزارش تخلف داشته باشید که کسانی امثال من که با تصاویر نامتعارف مواجه شدیم بتونیم سریع تر به شما گزارش بدیم که شما بتوانید زودتر رسیدگی کنید.
مواظبت و نظارت بر تصاویر به سلامت بصری و فکری و قلبی همه کاربران کمک خواهد کرد.
با تشکر از حسن عمل شما

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
سلام

لطفا یک نظارتی روی تصاویر آواتار ها داشته باشید. و به نظر من بخشی به نام گزارش تخلف داشته باشید که کسانی امثال من که با تصاویر نامتعارف مواجه شدیم بتونیم سریع تر به شما گزارش بدیم که شما بتوانید زودتر رسیدگی کنید.
مواظبت و نظارت بر تصاویر به سلامت بصری و فکری و قلبی همه کاربران کمک خواهد کرد.
با تشکر از حسن عمل شما

سلام
در محافل و مجامع اجتماعی و عمومی ، وظیفه ی نظارت، مواظبت و حفظ شأن و شئونات ، بر عهده ی تمامی ِ اعضا هست؛ و برای رسیدن به این مهم ، همه ی ما مسئول هستیم ؛
برای نیل به این هدف ، در همه جا گزینه ای به نام ِ " گزارش تخلف به مدیران " تعبیه شده ، تا در صورت وجود و بروز هر نوع تخلف ، به مدیران ِ مستول اطلاع داده بشه ؛ و این بهترین و سریع ترین راه برای رسیدگی به این امورات هستش که همیشه در اولین فرصت ، توسط مدیران ِ مربوطه رسیدگی خواهند شد .
جزئیات ثبت و گزارش تخلف ، در این تصویر نمایش داده شده ، که شما میتونید برای اطلاع رسانی به مدیران ، از این طریق اطلاع بدید .( جهت ِ اطلاع ِ عموم ) .

0000.jpg

ما ، خود مدیر ِ خود باشیم .
بزودی گزارش شما بررسی خواهد شد . از توجه شما سپاسگزارم . :gol:

آخرین ویرایش:

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام چنت پیشنهاد داشتم اولین که بهتره پستی که هر کسی میذاره تو قسمت فعالیت ها به طور کامل نشون داه بشه به طوری که با کلیک بر روی هر پست به صفحه موردنظر بریم و همچنین پستایی که دوستانمون میذارن تو قسمت (دوست)نشان داه بشه که این باعث میشه هر کسی با تاپیکای جدید که دوستاشون توش پست میذارن اشنا بشه
دوم بهتره وقتی از یک پست تشکر میشه به کسی که پست رو نوشته اطلاع داده بشه
سوم بهتره ذخیره پیام های ارسالی به صورت پیش فرض انتخاب شده باشه ....

فنا2011

اخراجی موقت
به هرکی بر میخوره بذار بخوره ولی با مدیران این سایت نمیشه صحبت کرد

بدون تعارف میگم قصد توهین و امثال این و ندارم و شخصیتم هم اجازه همچین کاری رو نداره

ولی من به شخصا از الان دیگه هیچ تمایلی ندارم حتی یه سلام کوچیک داشته باشم با این مدیران عزیز ...

مدیریت د ر یک سایت چیز خاصی نیست به خدا بعضی رفتاراشون خیلی مضحک هستش خیلی غرور کاذبی دارن این دوستان متاسفانه .... حرف زدن با برخی این دوستان ببخشید آقایان و خانمای مجترم آدمی رو عصبی میکنه .. خواهشا این تاپیک انتقادات و هم هر چی زودتر ببندید بهتره

البته همه روعرض نمیکنم بیشترشون همینجورن متاسفانه

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام به مدیریت
چند پیشنهاد داشتم !!

1- به نظرم تنظیمات متنی که برای ارسال پست ها در نظر گرفته شده خیلی کمه !!
مثلا یکی از مواردی که واقعا نبودش حس میشه عدم امکان مشخص کردن Text direction هست !! (راست به چپ و یا بلعکس)

2- یا اینکه امکان وارد کردن فرمول ها رو هم ایجاد کنید !! چون این موارد برای اهدافی که برای سایت در نظر گرفته شده خیلی ضروریه !!

3- در ضمن چند هفته پیش گفتید که در نظر دارید امکاناتی رو برای کاربران فعال در نظر بگیرید .. می خواستم توضیحاتی در این زمینه بفرمایید ...

4- در نهایت : بهتره تاپیک اخبار سایت رو دوباره راه اندازی کنید و تغییرات و یا برنامه های مدیریتی جدیدی که برای سایت در نظر گرفته می شود رو در اونجا قرار دهید تا کاربران دیگر هم مطلع شوند و همکاری بهتری با مدیریت داشته باشند ..

ممنون ...:gol:

فنا2011

اخراجی موقت
سلام

این حقیر دیروز از حراست باشگاه نمره منفی گرفتم به چه دلیل ؟ به دلیل اینکه در یک تاپیکی که خیلی هم جنبه علمی داشت اسپم کردم واقعا شرمنده مدیر حراست باشگاه الان لینک این تاپیک و براتون میذارم

یعنی تخصصی بودن این تاپیک من از خود بی خود کرده یک زوج چینی برای خرید آیفون، فرزندشان را فروختند!

ببینید چقد تاپیک تخصصی هستش وای نگووووووووووووووووووووو:surprised: پس بگید این تاپیک جاش اینجا نبوده نه اینکه اسپم ما

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدیریت باشگاه مهندسان خیلی وقته که داریم تو این باشگاه و مخصوصا تو تالار آزاد توهین به مبانی اسلام و شیعه رو میبینیم (حتی آشکارا) و چیزی نمیگیم. بابا توروخدا کنترل کنید. اگه شما هم اعتقاد ندارید به اسلام و اینا به ا بفرمایید تا ما بدونیم و دیگه نیایم اینجا. دیگه توهین به مبانی جمهوری اسلامی پیش کش شما.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/505980-سفر-رضاشاه-به-ترکیه-حتما-ببینید

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیریت باشگاه مهندسان خیلی وقته که داریم تو این باشگاه و مخصوصا تو تالار آزاد توهین به مبانی اسلام و شیعه رو میبینیم (حتی آشکارا) و چیزی نمیگیم. بابا توروخدا کنترل کنید. اگه شما هم اعتقاد ندارید به اسلام و اینا به ا بفرمایید تا ما بدونیم و دیگه نیایم اینجا. دیگه توهین به مبانی جمهوری اسلامی پیش کش شما.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/505980-سفر-رضاشاه-به-ترکیه-حتما-ببینید
میدونی مشکل از کجاست دوسته عزیز؟!
مشکل اینجاست که کسایی مثه جنابعالی عرب پرست شدین.به ایرانیها توهین میکنید.و خیال دارین هیچی بهتون نگن.بعد یه آدم باسواد میاد با دلیل و منطق بهتون توضیح میده میشه کافرو ضد اسلام...
امروز مفهوم زیستن شرافتمندانه برای ما ایرانیان ، در مبارزه با بیعدالتی و استبدادیست که بر سرزمینمان مسلط شده است٠٠٠٠
اعراب مسلمان همواره بر آن بوده اند که قد ما ایرانیان را کوتاه کنند ، ما را حقیر کنند ، و ما را قانع کنند که ما تمدنی نداشتیم ،
ما رجال بزرگی نداشتیم ، ما مشتی کافر و مجوس آتش پرست بودیم و حتی اسبهای خوب هم از آن ایشان بوده٠٠٠ و هیهات که ما این سخنان بیهوده را باور کردیم
٠٠٠٠وضعیت ما ایرانیان مانند حال و روز شخصی است که گوهر های ناب بیادگار مانده از اجداد وی را از صندوق های پدری سرقت کرده
و بجای آن خرمهره گذاشته باشند و همیشه تکرار کنند که شما چیزی بغیر از خزف در صندوق نداشتید ، و این گوهر های ناب را ما برای شما به ارمغان آوردیم
٠٠٠ و افسوس که شما باورتان شد ٠٠٠
شما چندین بار دارین تاپیک ضد ایرانی میزنید..اگه قانونی هم وجود داشته باشه باید جلوی کسایی مثه شمارو بگیرن.
ولی شوربختانه ادمین ها هم طرفدار شماها هستن و اخطارو اخراج رو واسه ما میفرستن و پست های مارو پاک میکنن...:razz:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی مشکل از کجاست دوسته عزیز؟!
مشکل اینجاست که کسایی مثه جنابعالی عرب پرست شدین.به ایرانیها توهین میکنید.و خیال دارین هیچی بهتون نگن.بعد یه آدم باسواد میاد با دلیل و منطق بهتون توضیح میده میشه کافرو ضد اسلام...
امروز مفهوم زیستن شرافتمندانه برای ما ایرانیان ، در مبارزه با بیعدالتی و استبدادیست که بر سرزمینمان مسلط شده است٠٠٠٠
اعراب مسلمان همواره بر آن بوده اند که قد ما ایرانیان را کوتاه کنند ، ما را حقیر کنند ، و ما را قانع کنند که ما تمدنی نداشتیم ،
ما رجال بزرگی نداشتیم ، ما مشتی کافر و مجوس آتش پرست بودیم و حتی اسبهای خوب هم از آن ایشان بوده٠٠٠ و هیهات که ما این سخنان بیهوده را باور کردیم
٠٠٠٠وضعیت ما ایرانیان مانند حال و روز شخصی است که گوهر های ناب بیادگار مانده از اجداد وی را از صندوق های پدری سرقت کرده
و بجای آن خرمهره گذاشته باشند و همیشه تکرار کنند که شما چیزی بغیر از خزف در صندوق نداشتید ، و این گوهر های ناب را ما برای شما به ارمغان آوردیم
٠٠٠ و افسوس که شما باورتان شد ٠٠٠
شما چندین بار دارین تاپیک ضد ایرانی میزنید..اگه قانونی هم وجود داشته باشه باید جلوی کسایی مثه شمارو بگیرن.
ولی شوربختانه ادمین ها هم طرفدار شماها هستن و اخطارو اخراج رو واسه ما میفرستن و پست های مارو پاک میکنن...:razz:

تاپیکی که بر پایه‌ی مستندات نباشه، محکوم به حذف شدن هست، چه به ضرر اسلام و ایران باشه، چه به نفعش. مگه اینکه توو زنگ تفریح و با عنوان سرگرمی زده بشه.
توو تاپیک سفر رضاخان به ترکیه، گفته شده:
"زمانى رضا شاه به ترکیه رفت و اتاترک رهبر ترکها براى پذیرایى از شاه ایران سنگ تمام گذاشت .. شب دختر زیبایى را به بستر رضا شاه فرستاد تا شب پیش او باشد.... اما رضا شاه او را بیرون فرستاد ... همه تعجب کردن ...گفتن چرا دختر به این زیبایى را رد کردى... رضا شاه گفت: شما چ فکرى مى کنین????اگه روزى اتا ترک اومد ایران من دختر کى رو بفرسم پیشش...!!! همه دختراى ایران ناموس منند..."

که کلمه‌ی "اراجیف" بهترین توصیف ممکن به نقل قول بالا هست. توو خود اون تاپیک گفتم، اینجا هم میگم که واقعاً از خوش‌باوری افرادی که اسم مهندس و باسواد رو یدک میکشن توو کف موندم. کلاً بعضی‌ها (در واقع خیلی‌ها) در مقابل هر چیزی که باب میلشون باشه کرنش نشون میدن و به‌به و چه‌چه می‌کنند. متأسفانه دوستان هر چقدر در سایت گمانه و "ستاد مبارزه با چرندیات" چراغ روشن می‌کنند، اثری توو جهل خاموشی ذهن بعضی‌ها نداره. توو 10 12 صفحه‌ی اون تاپیک کسی نپرسید که منبع این نقل چیه؟ اصلاً منبعی هست که نیم خط راجع به حرف بالا توضیح داده باشه؟
بنابراین بنده به دلیل مستند نبودن تاپیک فوق، از اولین مدیری که این پست رو میخونه تقاضای حذف اون تاپیک (و سایر تاپیک‌های بدون مستند، چه به نفع عقیده‌ی خاصی و چه به ضرر اون) یا اضافه کردن منبع مستدل رو دارم و الا من هم میتونم صدتا تاپیک مشابه بدون سند از خودم تراوش کنم.

hosseinassar

مدیر ارشد
زن من شو دیگه ...... با من ازدواج کن .... با من ازدواج کن...... نقاط مشترک زیادی داریم .... ظاهری و باطنی .

زن من میشن؟؟

می خواستم تو قسمت ارتقا یافتگان بپرسم گفن و گو قفل شده بود.

با این کارا بی شخصیتی خودتو داری نشون میدی

DDDIQ

مدیر ارشد
بـردنـد پیـمبـران و پـاکـان . از بـی‌ادبـان جــفای بسـیـار

توضیحات لازم :

با عذرخواهی از اعضا محترم باشگاه مهندسان ایران
احتمالا اخیرا با مواردی از یوزر هایی که به قصد تخریب در سایت فعالیت دارند, مواجه شده اید و ممکنه سوالاتی برای شما در این رابطه پیش آمده باشد که لازم میبینم توضیحاتی رو خدمتتون در رابطه با چگونگی به وجو آمدن این مساله عرض کنم ...

ابتدا ماجرا بر سر اختلاف نظر بر سر موضوعی ساده و مساله ای علمی در یکی از تالارهای تخصصی که در هر جامعه علمی پویا معمول هست و ممکن است شکل بگیره شروع میشه ولی متاسفانه با بالا گرفتن اختلاف نظر بر سر این موضوع منجر به مشاجره طرفین این بحث میشه !!!
که با تذکرهای دوستانه مدیریت تالار در پیام خصوصی و ثبت وارنینگ همراه میشه ولی با پافشاری کاربر مذکور و ادامه پیدا کردن بحث در تالار بین طرفین و خارج شدن بحث از حالت علمی , یکی از طرفین با نام کاربری hbd.2006 پس از دریافت تذکر و بی توجهی به اخطارهای مکرر مدیران تالار و ادامه توهین ها منجر به محرومیت موقت این فرد از فعالیت میشه و ...

در ادامه و پس از اخراج این شخص با نقض قانون ساخت تنها یک یوزر و نادیده گرفتن تذکرات اقدام به ساخت ده ها یوزر برای تخریب دیگران و ایجاد مزاحمت برای اعضا و تمسخر دو توهین به دیگران میکنه
و متاسفانه باز هم پا را از این فراتر گذاشته و با ساخت تعداد زیادی یوزر متاسفانه و متاسفانه اقدام به توهین های زننده و رکیک به مدیران سایت و اعضا میکنه که تا به اینجا ادامه پیدا میکنه

قضاوت با شماست آیا توهین به خانواده دیگران و ایجاد مزاحمت و توهین های غیر اخلاقی به دیگران و مدیران سایت به دلیل اختلاف نظر بر سر یک موضوع علمی قابل توجیه است ؟
بر طبق کدام اصول و وجدان اخلاقی فردی میتواند به خود اجازه توهین رکیک و زننده به خانواده دیگران و فرد دیگری را بدهد ؟ و خود را فردی تحصیلکرده بداند ؟

در پاسخ به توهین های زننده و مشمئز کننده این فرد مواردی رو اضافه میکنم :

کاربر hbd.2006

دل تنگ من که پتک و سندان . پیوسته درم زنند و دینار
قـدر زر و سیـم کـم نـگردد . و آهـن نشـود بزرگ مقـدار

در اسپم های خودتون دیدم که مکرر ادعای دانش و معلومات می کنین ! ولی از قدیم گفتن " درخت هر چه پربارتر سر به زیرتر"

گوهر پاك ببايد كه شود قابل فيض . ورنه هر سنگ و گلي لولو و مرجان نشود

به تجربه قابل درک هست و البته ویژگی محیط مجازی این هست که این فرصت رو میده به اشخاص که در سایه و به خیال خود اون سرخوردگی هایی رو که شاید ریشه در کودکی عذاب آور و ناراحت کننده و یا رانده شدن و طرد از اجتماع و منزوی شدن داره که باعث میشه در محیط مجازی با توهین به دیگران نشون بدن !! ولی دریغ از اینکه اون ناراحتی های درونی با این چیزها حل بشه و اون عذاب درونی آروم بگیره !!

در انتها تنها همین رو اضافه میکنم اگر اعتقاد دارین آن پدر و مادری که شما رو بزرگ کردن ( که مطمئنا ایشان در نظر ما افراد محترمی هستن ) ذره ای از تربیت و شرافت اخلاقی و اصالت های خانوادگی به شما آموخته باشند و یا خود شما اندکی برای خودتون برای شخصیت و هویت خودتون ارزش قائل هستین , بعد از این صحبت ها به خودتون اجازه نمیدادین که این رفتار تاسف برانگیز رو ادامه بدین !! امیدوارم که اینقدر شرافت و اصالت آموخته باشین که ادامه ندین ...

حضرت سعدی می فرمائید

مسکین خر اگر چه بی تمیز است . چون بار همی برد عزیز است
گــاوان و خـــــران بـــار بـــردار. بــه ز آدمــیـان مـــــردم آزار

پانوشت :
*** لازم به ذکر است در صورت بیدار شدن وجدان اخلاقی این فرد و احترامی که اگر این فرد برای خودشان وشخصیتشان قائل خواهند شد ؛ این پست میتواند حذف گردد و مساله به شکل دیگری رفع گردد ...

آخرین ویرایش:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

در پاسخ به توهین های زننده و مشمئز کننده این فرد مواردی رو اضافه میکنم :

کاربر hbd.2006

دل تنگ من که پتک و سندان . پیوسته درم زنند و دینار
قـدر زر و سیـم کـم نـگردد . و آهـن نشـود بزرگ مقـدار

در اسپم های خودتون دیدم که مکرر ادعای دانش و معلومات می کنین ! ولی از قدیم گفتن " درخت هر چه پربارتر سر به زیرتر"

گوهر پاك ببايد كه شود قابل فيض . ورنه هر سنگ و گلي لولو و مرجان نشود

به تجربه قابل درک هست و البته ویژگی محیط مجازی این هست که این فرصت رو میده به اشخاص که در سایه و به خیال خود اون سرخوردگی هایی رو که شاید ریشه در کودکی عذاب آور و ناراحت کننده و یا رانده شدن و طرد از اجتماع و منزوی شدن داره که باعث میشه در محیط مجازی با توهین به دیگران نشون بدن !! ولی دریغ از اینکه اون ناراحتی های درونی با این چیزها حل بشه و اون عذاب درونی آروم بگیره !!

در انتها تنها همین رو اضافه میکنم اگر اعتقاد دارین آن پدر و مادری که شما رو بزرگ کردن ( که مطمئنا ایشان در نظر ما افراد محترمی هستن ) ذره ای از تربیت و شرافت اخلاقی و اصالت های خانوادگی به شما آموخته باشند و یا خود شما اندکی برای خودتون برای شخصیت و هویت خودتون ارزش قائل هستین , بعد از این صحبت ها به خودتون اجازه نمیدادین که این رفتار تاسف برانگیز رو ادامه بدین !! امیدوارم که اینقدر شرافت و اصالت آموخته باشین که ادامه ندین ...

حضرت سعدی می فرمائید

مسکین خر اگر چه بی تمیز است . چون بار همی برد عزیز است
گــاوان و خـــــران بـــار بـــردار. بــه ز آدمــیـان مـــــردم آزار

پانوشت :
*** لازم به ذکر است در صورت بیدار شدن وجدان اخلاقی این فرد و احترامی که اگر این فرد برای خودشان وشخصیتشان قائل خواهند شد ؛ این پست میتواند حذف گردد و مساله به شکل دیگری رفع گردد ...

با سلام.........
اینکه یک کاربر به مدیران و کاربرانه دیگه فحش بده اصلا قابل توجیه نیست و محکومه....
ولی شماهاییکه ادعای قضاوت و بیطرفی و انصاف رو دارید باید بزارید اون شخص هم حرفشو بزنه اونوقت بقیه قضاوت میکنن.
اگه کارش بد بوده که هیچ کس بهش اهمیت نمیده و هرچی هم بگه خودشو خراب میکنه/ اگر حق با اون باشه که بحثش جداست...
الان شما ایشون رو اخراج کردی بعد اومدی یه طومار بلند بالا نوشتی.میگی به ما یکطرفه قضاوت کنید.این انصافه بنظرت؟!
من خیلی دیدم نه یک بار نه دوبار نه ده بار که شما مدیران هرچی که خودتون دوس دارید انجام میدید یک پست رو حذف میکنید.بدونه اینکه در اون پست به کسی توهین شده باشه.فقط واسه اینکه با عقاید شماها فرق داره.
به هیچ وجه هم جوابگو نیستید...اینکارا باعث میشه این مسائل پیش بیاد.اگه واقعا بیطرف باشید که میدونم نیستید ,باید به هردو کاربری که باعث این مشاجره ها میشن اخطار بدید.
من خودمو مثال میزنم.بارها در تالارهای تاریخ و اسلام پست هام حذف شده.اخطار گرفتم ولی طرف مقابلم نه{
اخطاری هم که واسه من فرستادن این بوده:ارسال پست بدون ذکر نام منبع...یعنی برا حرفها خودمم باید مدرک بیارم}از این مسخره ترم هست؟!.......
بهتره وقتی یک مدیر واسه یک تالار میذارید به رشته ی تخصصیش بخوره یا حداقل راجع به اون مسئله اطلاعاتی داشته باشه.که ما چیزی میگیم واسش عجیب نباشه و اسپم حساب نکنه.
ضمنا اگه کتابهای روانشناسی رو مطالعه کرده باشین میببینن که تنها رفتار پدر و مادر نیست که
بر تربیت والدین تاثیر میذاره.جامعه و فامیل و شرایط محیطی و.و.و.و. همه تاثیر گذار هستن.{کودک بدون مشکل هم وجود نداره}.........
همه ی اینهارو گفتم که شماها{بعضی مدیران}رفتارشونو بهتر کنند.ماشالا این سایت از کاربراش بیشتر مدیر داره.اینهمه دستیار مدیرو .منشیه دستیارو مدیر تالارو...یه کم با حوصله ی بیشتر... مهربان تر...همه چی حل میشه
:smile:..
هیچ وقت هم یکطرفه قضاوت نکنید دوستان...موفق باشید.

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام.........
اینکه یک کاربر به مدیران و کاربرانه دیگه فحش بده اصلا قابل توجیه نیست و محکومه....
ولی شماهاییکه ادعای قضاوت و بیطرفی و انصاف رو دارید باید بزارید اون شخص هم حرفشو بزنه اونوقت بقیه قضاوت میکنن.
اگه کارش بد بوده که هیچ کس بهش اهمیت نمیده و هرچی هم بگه خودشو خراب میکنه/ اگر حق با اون باشه که بحثش جداست...
الان شما ایشون رو اخراج کردی بعد اومدی یه طومار بلند بالا نوشتی.میگی به ما یکطرفه قضاوت کنید.این انصافه بنظرت؟!
من خیلی دیدم نه یک بار نه دوبار نه ده بار که شما مدیران هرچی که خودتون دوس دارید انجام میدید یک پست رو حذف میکنید.بدونه اینکه در اون پست به کسی توهین شده باشه.فقط واسه اینکه با عقاید شماها فرق داره.
به هیچ وجه هم جوابگو نیستید...اینکارا باعث میشه این مسائل پیش بیاد.اگه واقعا بیطرف باشید که میدونم نیستید ,باید به هردو کاربری که باعث این مشاجره ها میشن اخطار بدید.
من خودمو مثال میزنم.بارها در تالارهای تاریخ و اسلام پست هام حذف شده.اخطار گرفتم ولی طرف مقابلم نه{
اخطاری هم که واسه من فرستادن این بوده:ارسال پست بدون ذکر نام منبع...یعنی برا حرفها خودمم باید مدرک بیارم}از این مسخره ترم هست؟!.......
بهتره وقتی یک مدیر واسه یک تالار میذارید به رشته ی تخصصیش بخوره یا حداقل راجع به اون مسئله اطلاعاتی داشته باشه.که ما چیزی میگیم واسش عجیب نباشه و اسپم حساب نکنه.
ضمنا اگه کتابهای روانشناسی رو مطالعه کرده باشین میببینن که تنها رفتار پدر و مادر نیست که
بر تربیت والدین تاثیر میذاره.جامعه و فامیل و شرایط محیطی و.و.و.و. همه تاثیر گذار هستن.{کودک بدون مشکل هم وجود نداره}.........
همه ی اینهارو گفتم که شماها{بعضی مدیران}رفتارشونو بهتر کنند.ماشالا این سایت از کاربراش بیشتر مدیر داره.اینهمه دستیار مدیرو .منشیه دستیارو مدیر تالارو...یه کم با حوصله ی بیشتر... مهربان تر...همه چی حل میشه
:smile:..
هیچ وقت هم یکطرفه قضاوت نکنید دوستان...موفق باشید.

سلام دوست خوبم
سپاسگزارم از انتقادی که مطرح کردین و فرمایش شما صحیح هست ...
البته نباید فراموش کنیم که مدیران سایت جدای از دیگر اعضا سایت نیستند و تمامی اعضا رو بهتر هست به صورت یک کل در نظر گرفت که برای حفظ نظم کلی و کمک به دیگر دوستان , دسترسی های مدیریتی در اختیار بعضی افراد از بین همان جمع اعضا قرار داده شده ؛ و در مورد خودم عرض میکنم که بنده از ابتدا عضویتم تفاوتی بین خودم و دیگر اعضا و حتی دوستان تازه وارد تر به این جمع قائل نبودم , شاید دوستانی که افتخار آشنایی و گفتگو بیشتر با اونها داشته باشم بیشتر از این موضوع اطلاع داشته باشند

در رابطه با موضوع
دوست خوبم همانطور که میدانید پرونده افراد مخفی هست؛ و تنها کسانی که دسترسی مدیریتی دارن برای کمک به قضاوت در رسیدگی های بعدی این پرونده براشون قابل مشاهده هست و شاید همین مساله مخفی بودن گاهی اوقات برای دوستانی که دسترسی ندارند به این قسمت باعث شبهاتی شده باشه !!!
در توضیحات خودم عرض کردم مشخصا در این مورد به دلیل فاصله گرفتن گفتگو از مسیر اصلی و مشاجره و درخواست اعضای تالار مدیر مربوطه تالار بر اساس قوانین به هر دو طرف تذکر با ثبت اخطار داشتند و حتی به صورت یکسان و کلی در همان تاپیک هم تذکرات لازم رو در مورد حفظ نظم داده بودند که پس از این تذکرات به دلیل ادامه پیدا کردن و بی توجهی یک طرف اخطارهای بیشتری داده شده که با جمع امتیازات موجب محرومیت فرد شده ! و مدیر مربوطه از زمانی که بنده در جریان قرار گرفتم بیش از یک هفته به طرفین تذکرهای لازم رو داده بود و به این شکل نبوده که اخراج مستقیم باشه !!!
و همانطور که اطلاع دارید ساخت چند نام کاربری یکی از تخلفات می باشد ! و دوستانی که پس از چند بار تذکر با محرومیت مواجه میشن باید تا پایان مدت محرومیت خودشون صبر کنن ؛ خب اگر هر فردی که با جمع امتیازات منفی تخلفات مختلف با محرومیت مواجه میشه اقدام به ساخت یوزر دیگری کنه , اخطارها بی معنا خواهد بود !
شما میفرمائید امکان داده بشه به کاربری که حرمت های اخلاقی باشگاه رو زیر پا میگذاره و مشابه نام کاربری اعضا و یا برای توهین به دیگران خیلی زننده به اسم خانواده اعضا و برای تخریب اقدام به ساخت یوزر میکنه این امکان داده بشه که پست های خودش رو که توهین آمیز هستند ارسال کنه ! تا دیگر اعضا خودشون قضاوت کنن که این رفتار درست هست یا خیر ! ولی آیا اقدام به ساخت یوزر به اسم خانواده اعضا در بین قشر تحصیلکرده قابل قبول هست و فکر نمیکنین حرمت های باشگاه نادیده گرفته نمیشه با باقی ماندن چنین یوزرهایی؟ ایا به عنوان مثال شما خودتون اگر فردی خدای نکرده جسارتی کنه به شما حالا در پی یک کدورت با شما اقدام به ارسال تمسخر در مورد شما کنه شما درخواست حذف اون رو نخواهید داشت !؟
و به صورت کلی همانطور که عرض کردم در صورت نادیده گرفتن قوانین دوستانی که با محرومیت مواجه میشن باید تا پایان مدت محرومیت خود صبر کنه و در صورت نیاز بعد از این مدت میتواند با مراجعه به مدیران جویای علل دریافت اخطار بشه طبق قوانین ....

امیدوارم توضیحاتی رو که خدمتتون عرض کردم قانع کننده باشه و البته خیلی از اعضا خودشون در طول این مدت شاهد و در جریان این مساله بودن ؛

در رابطه تعداد گروه کاربری مدیران؛
البته در رابطه با تعداد مدیران تا حدودی با شما موافق نیستم دوست خوبم ؛ همانطور که مشاهده میفرمائید فروم بیش از 700,000 عضو داره و تعداد مدیران 40 نفر و دستیاران 31 نفر هست ( که گروه دستیاران در واقع به بخش های کمتری دسترسی دارند و به صورت متمرکز تر در بخشی خاص مدیریت میکنن ) با احتساب بعضی دوستان که از فعالیت کناره گیری کردن که بدون در نظر گرفتن پراکندگی مدیران در بخش های مختلف ( با توجه به گستردگی مباحث فروم ) یعنی به صورت میانگین به ازای هر 10,000 نفر یک مدیر با دسترسی های مختلف ! که با توجه به بیشتر بودن تعداد اعضا در بعضی بخش ها و افزایش این مقدار میانگین , شاید کمبود مدیر هم در بعضی قسمت ها وجود داشته باشه ....

در رابطه با نظارت بر اخطارها و گزارشات ؛
البته فکر میکنم کمی قیاس مع الفارق هست مقایسه بعضی اخطار ها و تذکرات با یکدیگر و در جریان اخطار شما نیستم ! ولی به صورت کلی به تمامی اخطارها و تذکرات ثبت شده , توسط ادمین و دیگر مدیران ارشد نظارت کامل صورت میگیره و در مورد خیلی از گزارشات و اخطارها به صورت جمعی تصمیم گرفته میشه ! و موارد مختلفی وجود داشته که به پیشنهاد مدیران ارشد تغییراتی در اخطارها داده شده , و دوستانی که در مورد اخطار خودشون شکایت دارند با مراجعه به قوانین تالار اگر آن مورد رو پیدا نکردند میتوانند به مدیر تلار مراجعه و با مطرح کردن دوستانه مساله دلیل رو جویا شوند و در صورت عدم دریافت پاسخ قانع کننده با جمع بندی مستندات و توضیحات با مراجعه به مدیران ارشد پیگیری کنند که پس از بررسی در صورت حق داشتن فرد تغییراتی با توجه به شرایط داده میشه ....

سپاسگزارم از توجه شما دوست گرامی
شادکام و تندرست باشید

آخرین ویرایش:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم
سپاسگزارم از انتقادی که مطرح کردین و فرمایش شما صحیح هست ...
البته نباید فراموش کنیم که مدیران سایت جدای از دیگر اعضا سایت نیستند و تمامی اعضا رو بهتر هست به صورت یک کل در نظر گرفت که برای حفظ نظم کلی و کمک به دیگر دوستان , دسترسی های مدیریتی در اختیار بعضی افراد از بین همان جمع اعضا قرار داده شده ؛ و در مورد خودم عرض میکنم که بنده از ابتدا عضویتم تفاوتی بین خودم و دیگر اعضا و حتی دوستان تازه وارد تر به این جمع قائل نبودم , شاید دوستانی که افتخار آشنایی و گفتگو بیشتر با اونها داشته باشم بیشتر از این موضوع اطلاع داشته باشند

در رابطه با موضوع
دوست خوبم همانطور که میدانید پرونده افراد مخفی هست؛ و تنها کسانی که دسترسی مدیریتی دارن برای کمک به قضاوت در رسیدگی های بعدی این پرونده براشون قابل مشاهده هست و شاید همین مساله مخفی بودن گاهی اوقات برای دوستانی که دسترسی ندارند به این قسمت باعث شبهاتی شده باشه !!!
در توضیحات خودم عرض کردم مشخصا در این مورد به دلیل فاصله گرفتن گفتگو از مسیر اصلی و مشاجره و درخواست اعضای تالار مدیر مربوطه تالار بر اساس قوانین به هر دو طرف تذکر با ثبت اخطار داشتند و حتی به صورت یکسان و کلی در همان تاپیک هم تذکرات لازم رو در مورد حفظ نظم داده بودند که پس از این تذکرات به دلیل ادامه پیدا کردن و بی توجهی یک طرف اخطارهای بیشتری داده شده که با جمع امتیازات موجب محرومیت فرد شده ! و مدیر مربوطه از زمانی که بنده در جریان قرار گرفتم بیش از یک هفته به طرفین تذکرهای لازم رو داده بود و به این شکل نبوده که اخراج مستقیم باشه !!!
و همانطور که اطلاع دارید ساخت چند نام کاربری یکی از تخلفات می باشد ! و دوستانی که پس از چند بار تذکر با محرومیت مواجه میشن باید تا پایان مدت محرومیت خودشون صبر کنن ؛ خب اگر هر فردی که با جمع امتیازات منفی تخلفات مختلف با محرومیت مواجه میشه اقدام به ساخت یوزر دیگری کنه , اخطارها بی معنا خواهد بود !
شما میفرمائید امکان داده بشه به کاربری که حرمت های اخلاقی باشگاه رو زیر پا میگذاره و مشابه نام کاربری اعضا و یا برای توهین به دیگران خیلی زننده به اسم خانواده اعضا و برای تخریب اقدام به ساخت یوزر میکنه این امکان داده بشه که پست های خودش رو که توهین آمیز هستند ارسال کنه ! تا دیگر اعضا خودشون قضاوت کنن که این رفتار درست هست یا خیر ! ولی آیا اقدام به ساخت یوزر به اسم خانواده اعضا در بین قشر تحصیلکرده قابل قبول هست و فکر نمیکنین حرمت های باشگاه نادیده گرفته نمیشه با باقی ماندن چنین یوزرهایی؟ ایا به عنوان مثال شما خودتون اگر فردی خدای نکرده جسارتی کنه به شما حالا در پی یک کدورت با شما اقدام به ارسال تمسخر در مورد شما کنه شما درخواست حذف اون رو نخواهید داشت !؟و به صورت کلی همانطور که عرض کردم در صورت نادیده گرفتن قوانین دوستانی که با محرومیت مواجه میشن باید تا پایان مدت محرومیت خود صبر کنه و در صورت نیاز بعد از این مدت میتواند با مراجعه به مدیران جویای علل دریافت اخطار بشه طبق قوانین ....

امیدوارم توضیحاتی رو که خدمتتون عرض کردم قانع کننده باشه و البته خیلی از اعضا خودشون در طول این مدت شاهد و در جریان این مساله بودن ؛

در رابطه تعداد گروه کاربری مدیران؛
البته در رابطه با تعداد مدیران تا حدودی با شما موافق نیستم دوست خوبم ؛ همانطور که مشاهده میفرمائید فروم بیش از 700,000 عضو داره و تعداد مدیران 40 نفر و دستیاران 31 نفر هست با احتساب بعضی دوستان که از فعالیت کناره گیری کردن که بدون در نظر گرفتن پراکندگی مدیران در بخش های مختلف ( با توجه به گستردگی مباحث فروم ) یعنی به صورت میانگین به ازای هر 10,000 نفر یک مدیر با دسترسی های مختلف ! که با توجه به بیشتر بودن تعداد اعضا در بعضی بخش ها و افزایش این مقدار میانگین , شاید کمبود مدیر هم در بعضی قسمت ها وجود داشته باشه ....

در رابطه با نظارت بر اخطارها و گزارشات ؛
البته فکر میکنم کمی قیاس مع الفارق هست مقایسه بعضی اخطار ها و تذکرات با یکدیگر و در جریان اخطار شما نیستم ! ولی به صورت کلی به تمامی اخطارها و تذکرات ثبت شده , توسط ادمین و دیگر مدیران ارشد نظارت کامل صورت میگیره و در مورد خیلی از گزارشات و اخطارها به صورت جمعی تصمیم گرفته میشه ! و موارد مختلفی وجود داشته که به پیشنهاد مدیران ارشد تغییراتی در اخطارها داده شده , و دوستانی که در مورد اخطار خودشون شکایت دارند با مراجعه به قوانین تالار اگر آن مورد رو پیدا نکردند میتوانند به مدیر تلار مراجعه و با مطرح کردن دوستانه مساله دلیل رو جویا شوند و در صورت عدم دریافت پاسخ قانع کننده با جمع بندی مستندات و توضیحات با مراجعه به مدیران ارشد پیگیری کنند که پس از بررسی در صورت حق داشتن فرد تغییراتی با توجه به شرایط داده میشه ....

سپاسگزارم از توجه شما دوست گرامی
شادکام و تندرست باشید

:smile:ممنونم مهندس از توجهتون و جوابتون...
توضیحاتتون راجع به کاربرهای اخراجی اگه واقعا اینجور باشه که کاملا قانع کننده است و جای بحث نیست..{خودمم یکیشونو دیدم عکس میذاشت و مسخره میکرد.بهشم گفتم کارش اشتباهه ولی من کلی گفتم.}.
فکر کنم منظورمو از انتقادی که داشتم فهمیدین. پس لازم به توضیح اضافه نیست..

راجع به اون 700000 نفر هم خودتون که میدونین.بعضیها صد یوزر دارن.بعضیهاشونم که استفاده ای ندارن.شما روزانه در نظر بگیری مگه چند نفر تو سایت فعالیت دارن؟فکر نمیکنم رقمه زیادی باشه.:smile:.در اون صورت مدیرا خیلی هم زیادن..بهرصورت,من با مدیرا مشکلی ندارم.گفتم که یکم باحوصله تر و مهربان تر و تخصصی تر و با انصاف تر برخورد کنن اینجور مسائل پیش نمیاد.{خودم با بعضی از این مدیرا برخورد داشتم,کسایی هم توشون هست بسیار متین و مودب}...

سوال کردید:خودتون اگر فردی خدای نکرده جسارتی کنه به شما حالا در پی یک کدورت با شما اقدام به ارسال تمسخر در مورد شما کنه شما درخواست حذف اون رو نخواهید داشت !؟.این اتفاق هم افتاده.ولی اصلا از این اخلاقا ندارم برم گزارش کسیو بدم تاحالا از کلیک گزارش تخلف استفاده نکردم:smile:.خودم جوابشو دادم...

راجع به نظارت بر اخطارها فرمودین::smile:مهندس کی حوصله اینکارارو داره!!!!!مثلا آقا یا خانومه robot یک اخطار برا من آورده.حالا من برم یغه کیو بگیرم؟!یغه رباط رو بگیرم؟!یا مدیری که به من اخطار داده؟:smile:
یا ادمینی که سالی یه بار میاد؟!..یا مدیر تالارِ دیگه؟!...اصلا می ارزه برم جرو بحث واسه یه اخطار!!!.تازه اونم بعد از چهار ماه یا 6 ماه..
بهرجهت, منم اینارو میگم, واسه اینه این سایت بهتر بشه.قصد بدی ندارم..

حالا که اومدم تا اینجا یه پیشنهادم دارم:D:بعضی سایتا دیدم وقتی وارد پروفایل یک کاربر میشی, اتوماتیک ,یک آهنگ که خود کاربر انتخاب کرده پخش میشه.اگه این امکان رو اضافه کنین خیلی بهتره.
ممنونم.شمام موفق باشین:gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
:smile:ممنونم مهندس از توجهتون و جوابتون...
توضیحاتتون راجع به کاربرهای اخراجی اگه واقعا اینجور باشه که کاملا قانع کننده است و جای بحث نیست..{خودمم یکیشونو دیدم عکس میذاشت و مسخره میکرد.بهشم گفتم کارش اشتباهه ولی من کلی گفتم.}.
فکر کنم منظورمو از انتقادی که داشتم فهمیدین. پس لازم به توضیح اضافه نیست..

راجع به اون 700000 نفر هم خودتون که میدونین.بعضیها صد یوزر دارن.بعضیهاشونم که استفاده ای ندارن.شما روزانه در نظر بگیری مگه چند نفر تو سایت فعالیت دارن؟فکر نمیکنم رقمه زیادی باشه.:smile:.در اون صورت مدیرا خیلی هم زیادن..بهرصورت,من با مدیرا مشکلی ندارم.گفتم که یکم باحوصله تر و مهربان تر و تخصصی تر و با انصاف تر برخورد کنن اینجور مسائل پیش نمیاد.{خودم با بعضی از این مدیرا برخورد داشتم,کسایی هم توشون هست بسیار متین و مودب}...

سوال کردید:خودتون اگر فردی خدای نکرده جسارتی کنه به شما حالا در پی یک کدورت با شما اقدام به ارسال تمسخر در مورد شما کنه شما درخواست حذف اون رو نخواهید داشت !؟.این اتفاق هم افتاده.ولی اصلا از این اخلاقا ندارم برم گزارش کسیو بدم تاحالا از کلیک گزارش تخلف استفاده نکردم:smile:.خودم جوابشو دادم...

راجع به نظارت بر اخطارها فرمودین::smile:مهندس کی حوصله اینکارارو داره!!!!!مثلا آقا یا خانومه robot یک اخطار برا من آورده.حالا من برم یغه کیو بگیرم؟!یغه رباط رو بگیرم؟!یا مدیری که به من اخطار داده؟:smile:
یا ادمینی که سالی یه بار میاد؟!..یا مدیر تالارِ دیگه؟!...اصلا می ارزه برم جرو بحث واسه یه اخطار!!!.تازه اونم بعد از چهار ماه یا 6 ماه..
بهرجهت, منم اینارو میگم, واسه اینه این سایت بهتر بشه.قصد بدی ندارم..

حالا که اومدم تا اینجا یه پیشنهادم دارم:d:بعضی سایتا دیدم وقتی وارد پروفایل یک کاربر میشی, اتوماتیک ,یک آهنگ که خود کاربر انتخاب کرده پخش میشه.اگه این امکان رو اضافه کنین خیلی بهتره.
ممنونم.شمام موفق باشین:gol:

سلام دوباره دوست خوبم
متاسفانه همینطور هست ... ممنونم

بله دوست خوبم درسته تمامی اعضا فعال نیستند ولی باید توجه داشته باشین که همه مدیران به همه قسمت ها برای مدیریت دسترسی ندارند و با توجه به تخصصی های مختلف ( همانطور که در پست قبلیتون اشاره داشتین ) در قسمت های مختلف فعالیت دارند ,
به عنوان مثال بنده با توجه به اطلاعاتی که از رشته خودم دارم در تالار تخصصی دیگری نمیتونم مدیریت داشته باشم ؛ اگر به لیست تالار های مختلف در صفحه ابتدایی باشگاه مراجعه بفرمائید با توجه به گستردگی موضوعات و پراکندگی مطالب تعداد مدیران طبیعی هست و در قسمت های مختلفی فعالیت دارند

در رابطه با مدیران مربوطه هر تالار شما میتوانید به لیست مدیران مرتبط با تالار که در پایین هر تالار ذکر شده مراجعه بفرمائید ؛ در رابطه با تالارهایی که مدیر مستقیمی ندارند تا زمان تعیین مدیر مرتبط مدیران ارشد سایت موارد ضروری رو رسیدگی میکنن ...

و در مورد پیشنهادتون در مورد اضافه شدن به امکانات باشگاه البته باید جناب ادمین نظر بدن ولی به صورت کلی در رابطه با بعضی امکانات با توجه به تعداد اعضا و محدودیت هایی که وجود داره بعضی گزینه ها برای بالا بردن کیفیت و سرعت فعال نشده ولی انشالله به زودی امکانات و تغییراتی در نظر گرفته خواهد شد که پس از بررسی های لازم اعلام خواهند شد

ممنونم از شما

در جواب شما و فامیل غیر محترمت باید بگم اینقدر این کار رو ادامه میدم که شما دیگه جرات نکنی دیگران رو تحریف کنی و تو اکانتشون دست ببری و شرایط رو به نفع فامیلت عوض کنی ....اول از همه این سایت هست که باید به خاطر نشر اکاذیب و خیانت در امانت فیلتر بشه .... همین که این کار رو نکردم باید سپاسگذار باشی آقای نسبتآ محترم!

من صلاح دیدم راه سخت تر رو انتحاب کنم و باعث شدم کاربرا کمی برای حقشون بیشتر پافشاری کنند.

سلام
برام جالب هست که شما مدعی هستین که باعث شدین کاربران برای حقشون پافشاری کنن !!! ولی چگونه این کار رو کردین ؟! با ساخت یوزر به اسم خانواده اشخاص برای گرفتن حق و یا تخریب و تمسخر دیگران ؟!با توهین زننده و رکیک به بانوان و اشخاصی که حتی در جریان اخراج شما نبودن !؟
آیا این همان شخصیت حق طلب ادعایی شماست !؟ با زیر پا گذاشتن همه حرمت های اخلاقی ؟! بر اساس کدام اعتقادات و کدام اصل اخلاقی به خودتون حق توهین رکیک و زننده به خانواده و اشخاص دیگر میدین !؟

شما ادعای این رو دارین که فردی تحصیل کرده و با معلومات هستین ولی عذرمیخوام جسارتا رفتارهای شما این رو نشون نمیده جناب مهندس ! فرق یک فرد صاحب خرد و تحصیلکرده که مسلما برای خودش و شخصیت خانوادگیش و ارزشهای اخلاقی حرمت قائل هست با یک فرد بی خرد و فاقد تربیت در چیست جناب مهندس !؟ ایا در این نیست که سعی در انتخاب بهترین راه برای بیان افکار و موضوعات رو داره و حدود ادب و احترام و اسلوب گفتگو رو آموخته و استفاده میکنه!

نمیدونم شما به چه چیزی اعتقاد دارین که به شما اجازه توهین و تمسخر میده , ولی در دین من اسلام و کتاب قرآن در مورد مسخره کردن و حق الناس چنین آمده ...

اى اهل ايمان! نبايد گروهى گروه ديگر را مسخره كنند، شايد مسخره شده‏ها از مسخره كنندگان بهترباشند، ونبايد زنانى زنان ديگر را [مسخره كنند] شايد مسخره شده‏ها از مسخرهكنندگان بهتر باشند، و از يكديگر عيب‏جويى نكنيد و يكديگر را با لقب هاى ناپسندصدا نزنيد؛ بد نشانه و علامتى است اينكه انسانى را پس از ايمان آوردنش به لقب زشتعلامت‏گذارى كنند و كسانى كه [از اين امور ناهنجار و زشت] توبه نكنند ستمكارند
حجرات -11

شما رو به پروردگار یکتا و وجدان اخلاقیتان واگذار میکنیم...

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
چون چندین بار اسم من آورده شده من هم نیاز دیدم چند سطر برای دوستان دیگه توضیحی بدم، البته دوست عزیزم زحمت کشیدن و توضیحاتی دادن.

کاربر hbd.2006 در چند تاپیک شخص یک کاربر رو هدف گرفته و توهین هایی رو به اون کاربر داشتن، همچنین اون کاربر هم حرف هایی به این کاربر گفته بودن و هر دو به من پیام خصوصی داده بودن و عذرخواهی کرده بودن. در ضمن به هر دو کاربر امتیاز منفی، تذکر و توجیه خصوصی برای عدم بحث و توهین و در صورت نیاز گزارش به مدیران و همچنین در تاپیک توضیح عمومی داده شد.

نمونه ای از پیام خصوصی کاربر اخراجی:

Clip_2.jpg

Clip_3.jpg

بعد از این جریان این کاربر بر خلاف کاربر دیگه به توهین های خود ادامه داده و طبق مقررات امتیاز منفی گرفته و اخراج شده، از آنجایی که این دوستمون از اختلالات شدید روانی رنج میبره با ساختن نام های کاربری توهین آمیز (مانند: مامان.... خواهر.... و...) که نشان از بی غیرت بودن خود فرد داره به همان کاربر و کاربرانی که فقط در مورد عدم بحث و جلوگیری از به هم ریختن تاپیک تذکر دوستانه ای داده بودن توهین کرده!

جالب تر اینکه این فرد که ظاهرا تازه وارد اینترنت هست پیام گزاشتن در پروفایل اینجانب رو هک کردن سایت عنوان میکنه و یا ثبت نام با یه نام کاربری دیگه رو به همین شکل!

و یا به کاربر عادی سایت میگه شما پست های من رو ویرایش کردین و... که باز نشان از تازه وارد بودن این فرد به دنیای اینترنت می باشد، چه بسا اینگونه کاربران سرخورده تازه وارد در دنیای مجازی اینگونه رفتار میکنن.

تهمت و توهین به مدیران سایت از دیگر اقدامات این کاربر هست که باز نشان از بی... این فرد داره که به مدیران خانم سایت نیز توهین های ناموسی انجام میده، چون اونها یوزهای تکراری و پست های توهین آمیز او نسبت به کاربران رو پاک کردن!

این کاربر مدتی هم ادعا میکرد که کسان دیگه ای به جای من نام کاربری ایجاد کرده و از طرف من توهین میکنن.

این فرد حتی فرق بین مدیران و یا کاربر فعال رو تشخیص نمیده، فکر میکنه همه مدیران یک نفر هستن، همه کاربران مدیر هستن و...

خوشبختانه دیگر کاربرای ما در مورد این موضوعات آگاهی کافی دارن و هیچ کس این فرد رو مهم حساب نمیکنه همونطور که مدیران هم اهمیتی برای این فرد قایل نمیشن.

نکته ای که از طرف اینجانب محرز هست اینه که این کاربر از اختلالات شدید روانی رنج برده و سرخوردگی هایی که در جامعه تجربه میکنه رو در این سایت نیز تجربه کرده و این مسئله باعث از دست رفتن اختیار فرد و انجام کارهای مسخره و خنده آوری شده.

شخصا از خداوند متعال خواستارم در این روزهایی که به ماه محرم نزدیک میشیم در کنار دیگر مریض ها این دوست عزیز رو هم شفا بده تا خدای نکرده فردا در دنیای واقعی مشکل ساز برای خود و خانواده خود نشه.

موفق و موید باشید.

Ice Man

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخنی با مدیران ارشد و مسئولین سایت :

احتراما؛
بار ها پیشنهادات خودم را در زمینه ی افزایش امنیت و بهبود سایت از نظر حراست ، به تیم مدیریت سایت ارائه داده ام ، متاسفانه انگار قصد رسیدگی ندارید ، میبینم که در چند ماه اخیر جو فروم متشنج شده و مدیران هیچ اقدامی در این مورد انجام نداده اند که برای کاربران محسوس باشد.

بنده رسما فعالیت عمومی در سایت ندارم و هر چند روز یک بار به خاطر دوستانم به سایت سر میزنم ، و البته کاربران زیادی را میشناسم که فعالیتشان در باشگاه به گفتگوی معمولی با دوستان خلاصه میشود. مدیریت ضعیف شما باعث شده که باشگاه مهندسان از یک باشگاه علمی-تخصصی به یک شبکه ی اجتماعی نزول پیدا کند.

انتقادی دیگر در مورد بحث اخیر :
خواهش من این هست که در کاری که تخصص ندارید دخالت نکنید ، سر و کله زدن با این گونه موجودات در حیطه ی تخصص روانپزشکان و روانشناسان هست و درست نیست مهندسین وارد این گونه مباحث شوند ، بهتر هست که به جای دعا کردن و شفا خواستن از خداوند برای موجودات معلوم الحال ، به وظیفه ی خود عمل کنید و به فکر بهبود سیستم فروم باشید و امنیت و حراست خود از سیستم را افزایش دهید تا هر کسی که معلوم نیست در چه محیطی بزرگ شده اقدام به ایجاد مزاحمت برای کاربران و حتی مدیران! نکند.

با سپاس:gol:

آخرین ویرایش:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

سلام

حتما با آی پی که وصل شدید ،یکی از اون آی پی هایی بوده که برای بعضی اعضای سایت مزاحمت ایجاد کرده بوده و اینو بستن که نتونه بیاد تو فروم

با یه آی پی دیگه باید وصل بشید

ali-1989

عضو جدید
با سلام
من با دید یک محی علمی در ان باشگاه عضو شدم
اما متاسفانه این باشگاه بیشتر جنبه شبکه اجتماعی دارد به جز چند تالار فعال مثل کنکور و مقالات...
یک پیشنهاد که به نظر من میرسه تغییر سیستم امتیاز دهی در تالار های متفاوت بسته به اهمیتشون... .
موفق باشید:)

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دیروز به طور اتفاقی گذرم به تالار "کامپیوتر- سخت‌افزار، نرم‌افزار" افتاد (همونی که احسان سابقاً مدیرش بود، نه رشته‌ی مهندسی مهندسی کامپیوتر).
اولین سوالم اینه که توو این باشگاه 700,000 نفری، یه نفر پیدا نشد که مدیریت اون زیر تالار رو به طور آزمایشی یا دائمی بدید بهش که الان تعدادی ربات زحمت اون تالار رو به عهده گرفتند؟
بررسی که کردم هر روز این ربات‌های گرامی حدود 8 صفحه (80 تاپیک) پر می‌کنند ولی حتی 1 تاپیک از این 80 تاپیک هم به درد نمی‌خوره.
مثلاً چه کسی Notion Music Notion v4.0.325 Expansion Sounds Add-On ISO-RBS | WIN32/WIN64 | 6.88 GB رو دانلود می‌کنه؟ حتی لینکش هم مستقیم نیست و uploaded.net اجازه‌ی دانلود با ماکزیمم 50 کیلوبایت رو میده که این حجم یه هفته طول میکشه، تازه اگه وسطش لینک حذف نشه یا دانلود قطع نشه. یا اصلاً این نرم‌افزار به درد کسی توو ایران می‌خوره عایا؟
یا مثلاً اگه بخوام از نرم‌افزارهای به درد بخور مثال بزنم، Microsoft Office ProPlus 2013 VL x64 en-US Aug2013 با حجم 1.13 گیگابایت رو کی میاد از rapidgator.net دانلود کنه تا هم وسطش قطع بشه و نه کسی تستش کرده تا اونی که دانلود می‌کنه مطمئن بشه کرک شده هست و کار می‌کنه و کلی مشکلات دیگه. بقیه‌ نرم‌افزارهایی که گذاشته میشه هم از همین دست هستند.
وقتی این همه سایت هستند که هم نرم‌افزارها رو خودشون قبلش تست کردند، هم در برابر مشکلات احتمالی پاسخگو هستند و هم لینک‌هاشون مستقیم و پرسرعت‌تره، واقعاً اگه از 70 میلیون نفر، یه نفر پیدا بشه کی یکی از این‌ها رو از اینجا دانلود کنه، من حرفم رو پس می‌گیرم.
الان حدود 600 صفحه از این تاپیک‌ها زده شده (6000 صفحه). پس فردا یکی مدیر این تالار بشه، چجوری میخواد اینا رو جمع و جور کنه یا اگه لینک‌هاش از کار افتادند رسیدگی کنه. قبلاً تعداد تاپیک‌ها 1/10 الان هم نبود ولی اکثراً مفید و به درد بخور بودند، اما الان هیچ کدومش به درد نمیخوره.
واقعاً از تعجب ماتم برده، نه باور می‌کنم ادمین همچین کاری کرده، نه درک می‌کنم که واقعاً هدف از این حرکت چی بود؟ راحتی و خدمت به کاربرا یا افزایش کلیک‌های سایت؟
تکلیف تاپیک‌هایی مثل چه می‌دونم " راه حل مخصوص Kaspersky_جدیدترین ورژن" که نیاز به آپدیت ماه به ماه دارند چی میشه؟
یا مثلاً این بنده‌ی خدا سوال پرسیده، ولی تاپیکش در عرض چند دقیق وسط اسپم‌های ربات‌ها ساندویچ شده و رفته زیر آوار: http://updata.ir/images/xbyz0pvtys95p518a8rj.jpg
در واقع محاله شما اونجا یه تاپیک درست حسابی بزنید که بقیه بتونند ببینند، چون باید رقابت تنگاتنگی با ربات‌ها داشته باشید تا بلکه تاپیکتون چند ثانیه توو پست‌های جدید تالار نمایش داده بشه.
واقعاً بدون اغراق میگم که از وقتی با اینترنت آشنا شدم این عجیب‌ترین حرکتیه که توو یه فروم دیدم.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام
دیروز به طور اتفاقی گذرم به تالار "کامپیوتر- سخت‌افزار، نرم‌افزار" افتاد (همونی که احسان سابقاً مدیرش بود، نه رشته‌ی مهندسی مهندسی کامپیوتر).
اولین سوالم اینه که توو این باشگاه 700,000 نفری، یه نفر پیدا نشد که مدیریت اون زیر تالار رو به طور آزمایشی یا دائمی بدید بهش که الان تعدادی ربات زحمت اون تالار رو به عهده گرفتند؟
بررسی که کردم هر روز این ربات‌های گرامی حدود 8 صفحه (80 تاپیک) پر می‌کنند ولی حتی 1 تاپیک از این 80 تاپیک هم به درد نمی‌خوره.
مثلاً چه کسی Notion Music Notion v4.0.325 Expansion Sounds Add-On ISO-RBS | WIN32/WIN64 | 6.88 GB رو دانلود می‌کنه؟ حتی لینکش هم مستقیم نیست و uploaded.net اجازه‌ی دانلود با ماکزیمم 50 کیلوبایت رو میده که این حجم یه هفته طول میکشه، تازه اگه وسطش لینک حذف نشه یا دانلود قطع نشه. یا اصلاً این نرم‌افزار به درد کسی توو ایران می‌خوره عایا؟
یا مثلاً اگه بخوام از نرم‌افزارهای به درد بخور مثال بزنم، Microsoft Office ProPlus 2013 VL x64 en-US Aug2013 با حجم 1.13 گیگابایت رو کی میاد از rapidgator.net دانلود کنه تا هم وسطش قطع بشه و نه کسی تستش کرده تا اونی که دانلود می‌کنه مطمئن بشه کرک شده هست و کار می‌کنه و کلی مشکلات دیگه. بقیه‌ نرم‌افزارهایی که گذاشته میشه هم از همین دست هستند.
وقتی این همه سایت هستند که هم نرم‌افزارها رو خودشون قبلش تست کردند، هم در برابر مشکلات احتمالی پاسخگو هستند و هم لینک‌هاشون مستقیم و پرسرعت‌تره، واقعاً اگه از 70 میلیون نفر، یه نفر پیدا بشه کی یکی از این‌ها رو از اینجا دانلود کنه، من حرفم رو پس می‌گیرم.
الان حدود 600 صفحه از این تاپیک‌ها زده شده (6000 صفحه). پس فردا یکی مدیر این تالار بشه، چجوری میخواد اینا رو جمع و جور کنه یا اگه لینک‌هاش از کار افتادند رسیدگی کنه. قبلاً تعداد تاپیک‌ها 1/10 الان هم نبود ولی اکثراً مفید و به درد بخور بودند، اما الان هیچ کدومش به درد نمیخوره.
واقعاً از تعجب ماتم برده، نه باور می‌کنم ادمین همچین کاری کرده، نه درک می‌کنم که واقعاً هدف از این حرکت چی بود؟ راحتی و خدمت به کاربرا یا افزایش کلیک‌های سایت؟
تکلیف تاپیک‌هایی مثل چه می‌دونم " راه حل مخصوص Kaspersky_جدیدترین ورژن" که نیاز به آپدیت ماه به ماه دارند چی میشه؟
یا مثلاً این بنده‌ی خدا سوال پرسیده، ولی تاپیکش در عرض چند دقیق وسط اسپم‌های ربات‌ها ساندویچ شده و رفته زیر آوار: http://updata.ir/images/xbyz0pvtys95p518a8rj.jpg
در واقع محاله شما اونجا یه تاپیک درست حسابی بزنید که بقیه بتونند ببینند، چون باید رقابت تنگاتنگی با ربات‌ها داشته باشید تا بلکه تاپیکتون چند ثانیه توو پست‌های جدید تالار نمایش داده بشه.
واقعاً بدون اغراق میگم که از وقتی با اینترنت آشنا شدم این عجیب‌ترین حرکتیه که توو یه فروم دیدم.

سلام، بله حق با شماست ولی این ها ربات های ما نیستند، ربات هایی هستند که یک عده ثبت نام کردند و به کار گرفتند، در مورد اون تالار و اخراج شدن یا نشدن اون ربات ها هم به زودی تصمیم گرفته خواهد شد.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، بله حق با شماست ولی این ها ربات های ما نیستند، ربات هایی هستند که یک عده ثبت نام کردند و به کار گرفتند، در مورد اون تالار و اخراج شدن یا نشدن اون ربات ها هم به زودی تصمیم گرفته خواهد شد.
سلام، ممنون. ضمناً حیفه اون تالار بدون مدیر بمونه؛ ولو شده یه فرد تازه‌کار رو مدیرش بکنید و الا بعداً نمیشه جمع و جورش کرد.

green tree

اخراجی موقت
با سلام
بیش از یک روز از طرح سوال اینجانب در تاپیک مدیریت تالار مقالات و همچنین پروفایل یکی از مدیران تالار میگذرد ولی تاکنون هیچ حوابی دریافت نکردم.
نا گزیر در این تاپیک طرح کرده و خواستار پیگیری مدیران محترم هستم.
مسئله مربوط به یک تاپیک بود که یک سوال علمی را مطرح کردم که مدیر تالار مقالات با توهین به اینجانب تاپیک را قفل کرده و با گزارش به مدیران ارشد باعث اخراج یوزر بنده گردید.
با تشکر

بالا