انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام، من درخواست داشتم. اینکه امضای من به زحمت به سه خط با فونت بسیار کوچک میرسه، درحالیکه بعضیا امضاشون کل صفحه رو پر میکنه، در خواست افزایش حجم امضا را دارم

سلام دوست خوبم
ممنونم از پیشنهاد و مساله ای که مطرح کردین ؛
به صورت کلی این محدودیت ها همانطور که اشاره داشتین متاسفانه بدلیل عدم مراعات و ملاحظه بعضی از دوستان, برای حفظ نظم صفحات در نظر گرفته شده . که البته این مساله بر خلاف قوانین هم هست و در صورت مشاهده از دوستان درخواست خواهد شد امضا خود را ویرایش کنند؛

که همین جا از تمامی دوستان عزیز , اعضا محترم باشگاه مهندسان خواهش میکنم برای احترام به حقوق دیگر اعضا و برای حفظ نظم صفحات از طولانی کردن امضا اجتناب کنیم ؛
سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

ghalndar

عضو جدید
با سلام
رشته بنده کنترل هستش
اما سایت همچین رشته ای برای مشخصات فردی نداره بجاش اتوماسیون ابزار دقیق داره (اخه ما مهندسی برق هم نیستیم)
لطفا رشته کنترل را به فیلد (رشته تحصیلی) اضافه کنید
باتشکر

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با سلام
خیلی وقته که بنده یک سفارش در فروشگاه داده ام. هنوز چیزی دریافت نکرده ام.

سلام، فروشگاه هیچ ارتباطی با فروم نداره دوست عزیز.

سلام...
چرا امکان حذف کامل عضویت از باشگاه وجود نداره؟؟

سلام، چون همچین گزینه ای برای فروم نوشته نشده، اگر هم باشه به صورت یک افزونه هستش که در حال حاظر هیچ افزونه ای به سایت اضافه نمی شود.

با سلام
کاش تایپیک پیش به سوی کلاغ تر شدن رو حذف می کردید.
ممنون

سلام، لطفا تاپیک رو گزارش کنید.

با سلام
رشته بنده کنترل هستش
اما سایت همچین رشته ای برای مشخصات فردی نداره بجاش اتوماسیون ابزار دقیق داره (اخه ما مهندسی برق هم نیستیم)
لطفا رشته کنترل را به فیلد (رشته تحصیلی) اضافه کنید
باتشکر

سلام، چشم حتما بررسی می شود.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام العلیکم .......ضمن خسته نباشد به مدیران محترم و خدوم باشگاه مهندسان ایران

انتقادی که میکنم در گذشته هم مطرح کرده بودم .......ولی این مسئله ظاهرا حادتر نیز شده!

بحثم قدیمی است در قبال شکلکها یا همان اسمایلها

حقیقتا آیا این شکلک :que: از سوی کاربران بیشتر استفاده میشود تا این شکلک؟!:gol:
بنده نمیدونم ایراد این شکلک چی بوده که روز به روز بی مهری ها نسبت به آن بیشتر میشود! ......یک روز در صفحه اصلی دسترسی به شکلکها بود ...فردا روزی آمد و بین این شکلک و آن شکلک دیگر گفتن روال چرخشی است!
و امروز هم به کل از صفحه اصلی ارسال شکلکها حذف شده لااقل برای بنده! و شکلک :que: علی الظاهرجای ثابتی یافته......

به نظر دور بعدی حذف کامل است ابتدا در صفحه پیشرفته بعد هم به کلی!

این سوال را در گذشته هم پرسیدیم و متاسفانه جواب درست و درمانی داده نشد ......جز اینکه کدها رو وارد کنید تا شکلک مورد نظر برای شما نمایان شود
حال جای این سوال باقی است( اون موقع مطرح نکردیم چون گفته شد روال آزمایشی است!) اگر قرار است کاربران اسمایلها رو با نوشتن کد به نمایش گذارند ! ....چه نیازی به صفحه دسترسی سریع به اسمایلهاست؟ .......پیشنهاد بنده آن است( البته من باب مزاح) که به کل این صفحه را حذف کنید اگر واقعا معتقدین دسترسی به این شکلکها با نوشتن کد آسان تر است!
خیر پیش......

آخرین ویرایش:

noorbahare

عضو جدید
سلام پسوندphpبایدازادامه دامین حذف بشه این پسوندباعث کندی ومشکل درآپلودسایت میشه بهتره حذفش کنید

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

ضمن خسته نباشید به تیم مدیریتی باشگـاهِ مهندسان و تشـــکر از زحماتِ همه ی مدیران پرتلاش و دلسوز!:gol:

دو تا پیشنهاد داشتم که اگه اجرا بشه خیلی خوبِ

یکی در رابطه با پست ها و تاپیک هایی که تغییر پیدا میکنن(منظورم ادغام و انتقال و حذف و..)و هر گونه تغییر دیگه ,

ای کاش زمانی که مدیرِ یه تالار و یا مدیر سایت پست و یا تاپیکی رو تغییر میده

به صورت خودکــار با پیغام خصوصی به کاربر پیغام داده میشد که مثلا این تاپیک شما به این دلیل تغییر پیدا کرده

بعضی تاپیک هایی که محتوای خوبی دارن , ادغام و یا حذف میشه, به این دلیل که کاربر تازه وارد که این پست رو ایجاد میکنه اطلاع نداره تکراری هست ,

و یا اینکه جای مناسب نذاشته , کاش به این کاربران اطلاع داده میشد

چون در تالار کشاورزی یه سری پست ها حذف و ادغام و حتی انتقال پیدا میکنن و کاربران تازه وارد تا چند روز دنبال تاپیک های خودشون و حتی دلیلش هستن

و برای جستجو و همین طور دلیل تغییر در تاپیک مورد نظر خودشون به کاربران فعال و مدیران تالار کشــاورزی مراجعه میکنن

اگه این سیستم به صورت خودکــار توسط ربات سایت انجام بشه کمک بزرگی میکنه

و یه پشنهاد دیگه اینکه: همونطوری که میشه پیام های خصوصی رو هم به صورت Popup به لیست دوستان ارسال کرد

برای پیام بازدیدکنندگان هم اگه به این صورت بود خیلی عالی میشد!

باز هم ممنون:gol:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام:gol:
۱. چرا تعداد تشکرها برداشته شده؟
۲. چرا امکان ویرایش پستهای ویرایش شده وجود نداره
سلام
۱. برداشته نشده! کدوم تالار رو میگین؟ (اگه منظورتون تعداد تشکرهای هر کاربر هست که باید بگم این خیلی وقته برداشته شده)
۲. هر پست رو فقط میشه تا ۲۴ساعت ویرایش کرد ، بعد از اون باید به مدیر تالار مراجعه کنید تا براتون ویرایش کنه

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام

ضمن خسته نباشید به تیم مدیریتی باشگـاهِ مهندسان و تشـــکر از زحماتِ همه ی مدیران پرتلاش و دلسوز!:gol:

دو تا پیشنهاد داشتم که اگه اجرا بشه خیلی خوبِ

یکی در رابطه با پست ها و تاپیک هایی که تغییر پیدا میکنن(منظورم ادغام و انتقال و حذف و..)و هر گونه تغییر دیگه ,

ای کاش زمانی که مدیرِ یه تالار و یا مدیر سایت پست و یا تاپیکی رو تغییر میده

به صورت خودکــار با پیغام خصوصی به کاربر پیغام داده میشد که مثلا این تاپیک شما به این دلیل تغییر پیدا کرده

بعضی تاپیک هایی که محتوای خوبی دارن , ادغام و یا حذف میشه, به این دلیل که کاربر تازه وارد که این پست رو ایجاد میکنه اطلاع نداره تکراری هست ,

و یا اینکه جای مناسب نذاشته , کاش به این کاربران اطلاع داده میشد

چون در تالار کشاورزی یه سری پست ها حذف و ادغام و حتی انتقال پیدا میکنن و کاربران تازه وارد تا چند روز دنبال تاپیک های خودشون و حتی دلیلش هستن

و برای جستجو و همین طور دلیل تغییر در تاپیک مورد نظر خودشون به کاربران فعال و مدیران تالار کشــاورزی مراجعه میکنن

اگه این سیستم به صورت خودکــار توسط ربات سایت انجام بشه کمک بزرگی میکنه

و یه پشنهاد دیگه اینکه: همونطوری که میشه پیام های خصوصی رو هم به صورت Popup به لیست دوستان ارسال کرد

برای پیام بازدیدکنندگان هم اگه به این صورت بود خیلی عالی میشد!

باز هم ممنون:gol:

نظر خوبیه، باید دید که اصلا ورژن فروم این اجازه popup رو میده یا نه
در مورد ادغام و حذف و انتقال و اینجورچیزا بستگی به سلیقه مدیرا داره که خب واردش نشیم بهتره، اما اینکه میگید 5 روز کاربرای جدید دنبال پست منتقل شده یا هر بلایی سرش اومده میگردن کافیه آخرین پست ها رو نگاه کنن تو پیج خودشون، یا اگر قدیمی باشه بله باید بهشون اطلاع داده بشه که مثلا پست 1 سال پیش شما یا تاپیک 1 سال پیش شما با فلان پست یا تاپیک جدید ادغام شدو ...

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیلام..:گل
لطفا یکاری کنین بشه پیامارو توی بازه زمانی بیشتری ویرایش و یا حذف کرد...اگه همیشه بشه که بهتره...:D
مرسی

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشنهاد

لطفا یک تاپیک نظر سنجی در هر تالار برای سنجش میزان محبوبیت و رضایت کاربران از فعالیت مدیر تالار مربوطه بزارین ، و با در نظر گرفتن حاصل نظر سنجی مدیر را عزل یا ماندگار کنید

امکانی فراهم اورید تا کاربران قادر به مشاهد همه امتیاز هایشان باشند

باشگاه مهندسان در امر گروه ها بسیار ضعیف ست لطفا قدری به امکانات این بخش اضافه کنید

پاینده باشید

malih.sepehr

عضو جدید
سلام
من امروز عضو شدم
ولی وقتی میخواستم عضو شم رشته تحصیلیم جزو رشته ها نبود
من آمار خوندم ولی به دلیل اینکه رشتمو نداشتین مجبور شدم ریاضی رو انتخاب کنم
لطفا توی فرم ثبت نام بقیه رشته ها رو هم اضافه کنید
با تشکر

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای کاش امکان ویرایش پست دو سه روز پیش وجود داشت:(

واقعا به این مورد خیلی احتیاجه ...

منم از مدیران درخواست میکنم اگر امکان پذیره ، مدت زمان قابلیت ویرایش پست رو بیشتر کنن ...

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید
خواهش میکنم یه امکانی بوجود بیارین که استارتر هر تاپیکی این امکانو داشته باشه که پستای نامتناسب و حذف کنه
فکر میکنم هیچ کی بیشتر از استارتر نگران روند تاپیکش نباشه...اینجوری همش باید منتظر موند تا یه مدیری بیاد حالا یا جواب بدن و حذف کنن یا نه
سایتای دیگه این امکانو گذاشتن
ممنون میشم اقدام کنین

Mostafa0273

عضو جدید
با سلام خدمت مدیریت
من تازه ثبت نام کردم ولی توی لیست اولیه رشته ی تحصیلی من نبود.
مهندسی خودرو که جزو گرایش های مکانیک است.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
ای کاش امکان ویرایش پست دو سه روز پیش وجود داشت:(

واقعا به این مورد خیلی احتیاجه ...

منم از مدیران درخواست میکنم اگر امکان پذیره ، مدت زمان قابلیت ویرایش پست رو بیشتر کنن ...

سلام، امکان پذیر نیست، قبلا به صورت آزمایشی بود که نتایج خوبی گرفته نشد.

با سلام و خسته نباشید
خواهش میکنم یه امکانی بوجود بیارین که استارتر هر تاپیکی این امکانو داشته باشه که پستای نامتناسب و حذف کنه
فکر میکنم هیچ کی بیشتر از استارتر نگران روند تاپیکش نباشه...اینجوری همش باید منتظر موند تا یه مدیری بیاد حالا یا جواب بدن و حذف کنن یا نه
سایتای دیگه این امکانو گذاشتن
ممنون میشم اقدام کنین

سلام، اون وقت چه تضمینی هست که آغازگر تاپیک قوانین رو رعایت کنن؟ مثلا با یکی مشکل دارند اون وقت پست های اون کاربر رو حذف می کنن حالا مدیرا باید بیان به این یک مورد هم هر روز رسیدگی کنن.

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام، امکان پذیر نیست، قبلا به صورت آزمایشی بود که نتایج خوبی گرفته نشد.

سلام، اون وقت چه تضمینی هست که آغازگر تاپیک قوانین رو رعایت کنن؟ مثلا با یکی مشکل دارند اون وقت پست های اون کاربر رو حذف می کنن حالا مدیرا باید بیان به این یک مورد هم هر روز رسیدگی کنن.
اینم حرفیه
پس بی زحمت به درخواستای حذف پست رسیدگی کنین ممنون میشم
خواهش میکنم اون تاپیک حذف شده رو منتقل کنین...چرا بدون اخطار یهو حذف میکنین؟؟
:(

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

میشه امکان هایلایت کردن رو هم به ویرایشگرها اضافه کنید، توی تالارهایی که روی نوشته های قبلی ویرایش صورت میگیره لازمه ولی معمولا همه از تغییر رنگ یا تغییر سایز استفاده می کنند

ممنون

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام

با عرض خسته نباشید خدمت دوستان !

راستش مدتی هست که آمار اخراج کاربران به شدت بالا رفته و در میان اخراجی ها کاربرانی رو مشاهده می کنیم که افرادی نخبه و بسیار با سواد و معلومات هستند !

خواستم در مورد اخراج کاربران بیشتر حساسیت و دقت به خرج بدید ! افرادی که واقعا نخبه هستند و نسبت به دیگران دارای یک سری تفاوت ها در نوع نگرش به مسائل و پیرو اون عملکرد متناسب با اون نگرش هستند مطمئنا با عوام جامعه ( حالا در این فروم جامعه رو اعضای این انجمن فرض می کنیم ) در خیلی موارد دچار اختلافاتی میشن ! تفکر عجیبی دارند که اگر ریشه یابی نشه و به قول خودمون مهندسی نشه واقعا باعث میشه که اون فرد در خیلی موارد فاقد صلاحیت علمی - فاقد صلاحیت اخلاقی و ... تلقی بشه منتها موضوع در اکثر موارد دقیقا بر عکس هست و به دلیل اینکه این افراد به خوبی درک نمیشن خود به خود توسط افراد دیگه به حاشیه برده میشن ! نمونه اش هم در همین انجمن زیاد داریم ! نوع طرز فکر یک فرد به فرض در مورد مسائل دینی با عوام اختلاف داره و به همین دلیل ابتدا مورد خشم و نفرت واقع میشه و با بحث و جدل هایی که پیش میاد و با توجه به اینکه اون فرد تنهاست و همه باهاش مخالف هستند فشار زیادی بهش وارد میشه و ممکنه حتی از کوره در بره و واکنش جالبی نشون نده ! منتها این رفتار طبیعیه چون میدونه حرفی که میزنه درسته و مخالفتی که باهاش میشه بی منطقه ! منتها در نهایت خیلی از مدیران عزیز فقط قسمت آخر رو میبینند ! و خوب اون کاربر رو اخراج می کنند

دوستان لطفا در این موارد با بی حوصلگی و صرفا جهت استفاده از ابزارهای مدیریتی وارد عمل نشید ! سعی کنید حتی اگر 1 ساعت فقط شما رو می گیره وقت بذارید ولی منصفانه عمل کنید !

قسمت عظیمی از اعتبار این انجمن به BAN LIST منتقل شده و باقی هم فقط خودشون رو با شرایط تطبیق دادند وگرنه شرایط مشابهی در انتظارشون بود !

لطف کنید به افراد ناهنجار و مخالف عامه به این دید نگاه نکنید ! این انجمن به چنین افرادی احتیاج داره

فعلا 3 نفر از دوستانی که واقعا بار علمی بالایی داشنتد و همیشه با مطالعه ی بالا و نگرش فوق العاده وارد بحث ها می شدند بن شدند ! به فرض نگاهی به تالار فلسفه بندازید ببینید در چند هفته اخیر اصلا آپدیت نشده و موضوعات خیلی معمولی و کوتاه در اون مورد بحث قرار گرفتند - شاید دلیلش رو باید در همین بن لیست ها جستجو کرد

بدرود

سلام
سلامت باشید

قبل از هر چیز دقت کنید دلیل اخراج کاربر فقط برای خودش و مدیران مشخص هست
سایر کاربران اطلاعی از اون ندارن
و بارها شده افرادی که ممکنه از نظر شما معلومات و سواد خوبی داشتن اما در موارد و قسمت های دیگر مثل پیام خصوصی دچار تخلف و توهین شدن
و پیامشون گزارش شده و در نتیجه اخطار گرفتن ( این یک مثال بود)
ضمن اینکه اخراج کاربران به یکباره نیست
و کاربر پس از چند بار اخطار گرفتن اخراج میشه که این هم نشون از بی توجهی کاربر به اخطار های قبلی و نقض مکرر قوانین داره

با توجه به اینکه از شما میخوام چندتا مثال بزنید و نام ببرید
تا بتونیم علت اخراجشون رو بررسی و در صورت امکان به شما ارایه کنیم
لطفا اسامی رو در پیام خصوصی برای من ارسال کنید تا پیگیری کنم.

Unline

عضو جدید
سلام
سلامت باشید

قبل از هر چیز دقت کنید دلیل اخراج کاربر فقط برای خودش و مدیران مشخص هست
سایر کاربران اطلاعی از اون ندارن
و بارها شده افرادی که ممکنه از نظر شما معلومات و سواد خوبی داشتن اما در موارد و قسمت های دیگر مثل پیام خصوصی دچار تخلف و توهین شدن
و پیامشون گزارش شده و در نتیجه اخطار گرفتن ( این یک مثال بود)
ضمن اینکه اخراج کاربران به یکباره نیست
و کاربر پس از چند بار اخطار گرفتن اخراج میشه که این هم نشون از بی توجهی کاربر به اخطار های قبلی و نقض مکرر قوانین داره

با توجه به اینکه از شما میخوام چندتا مثال بزنید و نام ببرید
تا بتونیم علت اخراجشون رو بررسی و در صورت امکان به شما ارایه کنیم
لطفا اسامی رو در پیام خصوصی برای من ارسال کنید تا پیگیری کنم.

سلام

ممنون نیازی به انجام این کار نیست ! دلیلش بررسی شده بود قبل از اینکه بنده اون پست رو ارسال کنم

حتی اخطارهایی که به این عزیزان داده شده بود به خاطر طرز فکرشون بود و نه چیز دیگری ! و مشکل انجمن های ایرانی این هست که به دلایلی مثل جلوگیری از فیلترشدن مجموعه و یا رعایت برخی قوانین ساختگی کاربران رو حتی در مواردی مجبور به تغییر در طرز فکرشون می کنند - شاید بهتر باشه این مسئله رو بپذیرید که در کنار مدیریت بسیار خوبی که در خیلی از تالار های این مجموعه وجود داره - مواردی هم هستند که عملکردشون واقعا ضعیفه و نمیشه گفت همه چیز کاملا اصولی و منطقی اجرا میشه

بنده هم اصراری ندارم که شما یا دیگر عزیزان این موضوع رو بپذیرید چون خواسته یا ناخواسته تاثیرش مشخص خواهد شد منتها نظرم رو به عنوان یک انتقاد در این زمینه ارائه دادم

به هر حال به خاطر از دست دادن این دوستان واقعا متاسف شدم و این موضوع تاثیر مستقیمی روی روند فعالیت تالارهای مرتبط با علوم پایه و فلسفه خواهد داشت

بدرود

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام ...

یه انتقاد و پیشنهاد داشتم ... وقتی در تالار هایی که تاپیک جدید ایجاد می کنیم و پیام میاد که باید مدیریت تاپیک رو تایید کند ... نه برای همه تاپیک ها، فقط برای تاپیک هایی که استارتر آن می خواهد درباره موضوعی پست بگذارد، مدیران بهتر است پس از تایید، پیامی به استارتر بفرستند و ایشان رو از تایید تاپیک مطلع کنند .. چون به نظرم بعضی از تاپیک ها رو استارتر ها کلا یادشون میره که مدام بیان چک کنن که تایید مشه یا نه !!تا اون رو ادامه بدن ...

ممنون ..:gol:

ile

عضو جدید
سلام ، لطفا به عملکرد مدیر مهندسی برق با آیدی ice man رسیدگی کنین . انگار ایشون قوانین تالار رو نخوندن. فونت نوشته های منو دستکاری کرده و کوچیک کرده !!!! کجای قوانین نوشته از فونت بزرگ استفاده نکنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من مشکل بینایی دارم و با فونت درشت مینویسم !!!!!
اینم لینک کامنت

آخرین ویرایش:

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
چه زیباست که در امر خیر خواهی و کمک به هر شکلی به نیازمندان اهتمام و توجه نماییم.
تشکیل خیریه در باشگاه را یپیشنهاد می نمایم.این خیریه می تواند قابلیتهای زیادی داشته باشد.البته کمک فقط مادی نیست عاطفی هم می تواند باشد.یابا قلمی یا با درمی و یا با قدمی . ان شاءا..
با سپاس
;)

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام ...

یه انتقاد و پیشنهاد داشتم ... وقتی در تالار هایی که تاپیک جدید ایجاد می کنیم و پیام میاد که باید مدیریت تاپیک رو تایید کند ... نه برای همه تاپیک ها، فقط برای تاپیک هایی که استارتر آن می خواهد درباره موضوعی پست بگذارد، مدیران بهتر است پس از تایید، پیامی به استارتر بفرستند و ایشان رو از تایید تاپیک مطلع کنند .. چون به نظرم بعضی از تاپیک ها رو استارتر ها کلا یادشون میره که مدام بیان چک کنن که تایید مشه یا نه !!تا اون رو ادامه بدن ...

ممنون ..:gol:
سلام
ممنون از پیشنهادتون :gol:
این کار اگه بشه خیلی خوبه اما تعداد تاپیک ها زیاده و اطلاع دادنش کار زمانبر و خسته کننده ای هست
سلام ...

یه پیشنهاد دیگه داشتم اینکه کاربران فعال بتونن تصویر هم در امضاشون قرار بدن .. اینم شدیدا لازمه که متاسفانه ما نمی تونیم در امضامون قرار بدیم ...

گذاشتن عکس تو امضا باعث میشه سرعت لود شدن صفحه ها کمتر بشه و چون تعداد کاربران فعال هم زیاده باعث میشه سرعت سایت کمتر بشه

ile

عضو جدید
سلام ، لطفا به عملکرد مدیر مهندسی برق با آیدی ice man رسیدگی کنین . انگار ایشون قوانین تالار رو نخوندن. فونت نوشته های منو دستکاری کرده و کوچیک کرده !!!! کجای قوانین نوشته از فونت بزرگ استفاده نکنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من مشکل بینایی دارم و با فونت درشت مینویسم !!!!!
اینم لینک کامنت
پس چرا کسی جوابگو نیست ؟؟؟؟ من منتظرم !!! این کاربر داره از اختیاراتش سواستفاده میکنه!! تمام کامنت های منتقدانه برعلیه خودش رو هم سریع پاک میکنه!! اینکه یه فرد بخودش اجازه میده فونت نوشته های دیگران رو عوض کنه یعنی اینکه شدیدا دچار جوزدگی شده و فکر میکنه میتونه هر کاری انجام بده. لطفا جواب منو بدین. این فرد باید در تاپیک مربوطه از من عذرخواهی کنه و همچنین فونت نوشته های منو به حالت اول برگردونه!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
پس چرا کسی جوابگو نیست ؟؟؟؟ من منتظرم !!! این کاربر داره از اختیاراتش سواستفاده میکنه!! تمام کامنت های منتقدانه برعلیه خودش رو هم سریع پاک میکنه!! اینکه یه فرد بخودش اجازه میده فونت نوشته های دیگران رو عوض کنه یعنی اینکه شدیدا دچار جوزدگی شده و فکر میکنه میتونه هر کاری انجام بده. لطفا جواب منو بدین. این فرد باید در تاپیک مربوطه از من عذرخواهی کنه و همچنین فونت نوشته های منو به حالت اول برگردونه!

این مورد در حال رسیدگی هست.

بالا