انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
بیش از یک روز از طرح سوال اینجانب در تاپیک مدیریت تالار مقالات و همچنین پروفایل یکی از مدیران تالار میگذرد ولی تاکنون هیچ حوابی دریافت نکردم.
نا گزیر در این تاپیک طرح کرده و خواستار پیگیری مدیران محترم هستم.
مسئله مربوط به یک تاپیک بود که یک سوال علمی را مطرح کردم که مدیر تالار مقالات با توهین به اینجانب تاپیک را قفل کرده و با گزارش به مدیران ارشد باعث اخراج یوزر بنده گردید.
با تشکر

سلام کاربر معمولی....
:smile:
کاش سوالتو اینجا مینوشتی ماهم بدونیم واسه چی اخراج شدی!!!!!!!!!

green tree

اخراجی موقت

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

green tree

اخراجی موقت
:surprised:...این مدیره nafis.68 ....اعصاب نداره.................چرا اینجوریه؟:eek:
این چه طرز جواب دادنه خانوم nafis؟
پیرجو هم که خسته نباشی....چقد هوای خودتونو دارید...:razz:ایششششش
اینا که هیچ.یکی از مدیران ارشد هم که دیگه کم مونده بود به خانواده ی ما هم توهین و فحش بده (در پیام خصوصی یوزر قبلی که الان به پیام هاش دسترسی ندارم وگرنه میزاشتم):razz: من هیچی بهش نگفتم فقط پرسیدم چرا تاپیکم حذف شد :razz: اون هم زد یوزرو پوکوند:razz:

green tree

اخراجی موقت
سلام...اون خانومه مدیر میتونستن همین نشونی رو اونجا بذارن.روزی صدتا قانون جدید میذارید کاربرا از کجا همشونو بدونن؟!!!!!!!!!!
بعد اونوقت میگین چرا بعضیا میان فحش میدن......:surprised:..
کدوم قانون نقض شد ؟؟
مدیر ارشد اومد تو پیام خصوصی علنا" فحش داد دیگه چه انتظاری از معاون مدیرا داری:razz:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدام قوانین نقض شد؟

قانونیکه یکی از بندهاش این باشه:- مطرح کردن عنوان درخواست با کلماتی مثل :خواهش می کنم،ضروری،کمک،فوری و....در شان کاربران تالارهای علمی نیست از استفاده از آنها پرهیز نمایید در غیر این صورت عنوان پست شما اصلاح شده و با تکرار این خطا پستهای شما حذف می شود.

قاضیشم باید اینجوری حکم بده و اینجوری با مردم حرف بزنه.چیز عجیبی نیست
...

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما قوانین باشگاه این هستش که ابتدا برید و قوانین هر تالار رو بخونید سپس پست بگذارید ...

قانون؟!!!!!!!!!:smile:
همین قانونی که ازش حرف میزنی.به احتمال 99 درصد به خاطر دفاع من از این کاربر اخراجی,یا منو اخراج میکنه یا خیلی لطف کنه یه اخطار واسم میفرسته:smile:

قانون فقط برای ضعیف ترهاست;)

green tree

اخراجی موقت
نمی دونم از کجا باید بپرسید و در واقع به بنده هم مربوط نیست ...
ولی من خودم هم همچین سوالاتی برام پیش اومد (حدود چندین ماه پیش که یکسری مقاله می خواستم) و ازشون پرسیدم (طبق همون چیزی که خودشون بهتون گفتن که می تونید ازشون بپرسید ) ...
راستش بنده هم از ابتدا به سراغ قوانین اون تالار نرفتم و اولش اصلا نمی دونستم این بحث ها چی هست ولی بعد که پرسیدم ازشون،قوانین رو هم مطالعه نمودم سپس درخواست مقاله دادم.
ولی در کل اونجا به هیچ وجه جای همچین سوالاتی نیست به دلیل اینکه در اونجا فقط کاربران می تونند طبق قوانین درخواست مقاله بدهند.
پس چرا میگید طبق قوانین جای اون سوال اونجا نیست!! اگر اونجا نیست پس جاش کجاست؟ اگر شما نمیدونید مدیر ارشد یا مدیر مقالات میدونه؟ یا اون هم میگه به من مربوط نیست!!؟

green tree

اخراجی موقت
قانون؟!!!!!!!!!:smile:
همین قانونی که ازش حرف میزنی.به احتمال 99 درصد به خاطر دفاع من از این کاربر اخراجی,یا منو اخراج میکنه یا خیلی لطف کنه یه اخطار واسم میفرسته:smile:

قانون فقط برای ضعیف ترهاست;)
یه اخطارو که صد در صد گرفتی!!:cool:
برای اونی که 3000000000تومن برداشت رفت قانون هست؟:cool:و برای اونی که 500تومن وام میگیره هم قانون هست؟:cool:

green tree

اخراجی موقت
ببینید اگر تاپیک یا پستی وجود داشته باشد که بگه و بیایید سوالاتتون رو بپرسید در این صورت شما می تونید بیایید و سوالتون رو در اونجا مطرح کنید
وگرنه در یه تالار که فقط در خواست مقاله داده میشه نمی شه بیایید و وسط تاپیک ها پس غیرمربوط بدید ...
ببینید اگه توجه نمودید کاربران در اونجا فقط درخواست مقاله می دن و بس .
یعنی من برم 200 تا زیر تالار قانوناشونو که 200 صفحه میشه رو بخونم که شاید یه جایی برای سوال من باشه:razz: حرف شما منطقی هست؟؟؟
تالار مقالات باید هر چی مربوط به مقالات باشه در اون بشه پرسید اینکه به خاطر یه تاپیک اخطار و حذف بشی خنده داره:razz:

green tree

اخراجی موقت
منظورتون به بنده است ... اگر بله که بگم ایشون با من نسبتی ندارند که من بخوام ازشون دفاع کنم و اینکه منم مشکل اون کاربر رو داشتم که رفتند و وسط تالار مقالات پست دادند و
همونجوری که مدیرش بهشون گفته باید از من سوال می کردید منم رفتم و از ایشون سوال پرسیدم ...
ضمن اینکه بگم بچه های تالار مقالات واقعا زحمت میکشن ... بدون هیچ چشم داشتی ... نمی خوام هیچ گونه بحثی نسبت به اینکه من دارم ازشون حمایت می کنم باشه ... چون قطعا به
حمایت من که هیچ به حمایت صدتا مثل بنده نیز احتیاج ندارند ...
منظورون به مدیر تالار مقالات هست با شما نبود.

green tree

اخراجی موقت
مطمئن باشید اگر طبق قوانین پیش برید هیچ وقت اخطار نمی گیرید !!!
ببینید این رو میگم: آیا درسته برید و وسط تالار مقالات بگید فلان و بهمان ...
دوستان عزیز هر چیزی جایی داره ... و اینکه آیا حذف شدن این کاربر تنها دلیلش می تونه همین تک تاپیک باشه .... باید عملکرد کلی رو در نظر گرفت .. چون خبر ندارم نمی تونم به هیچ وجه اظهار نظر کنم ...
من نرفتم وسط تالار مقالات و نگفتم فلان و بهمان.
فقط در تالار مقالات سوالی مرتبط با مقالات پرسیدم اگه جاش مرتبط نیست پس جاش کجاس؟ آیا منطقی نیست که چاش در تالار مقالات باشه؟

green tree

اخراجی موقت
خب من باید به همه پست ها جواب بدم و یکمی طول می کشه!!
ببینید فکر کنم طبق بند چهارم که گفته : 4- مطرح کردن عنوان درخواست با کلماتی مثل :خواهش می کنم،ضروری،کمک،فوری و....در شان کاربران تالارهای علمی نیست از استفاده از آنها پرهیز نمایید در غیر این صورت عنوان پست شما اصلاح شده و با تکرار این خطا پستهای شما حذف می شود.

و این قسمت از بند 7
- لطفا از بیان اظهار نظر،بحث و....در تاپیکهای تخصصی پرهیز کرده

البته نظر بنده است ...
فکر میکردم مدیرا باید به پست های اینجا جواب بدن:surprised::confused:ولی الان هیشکی نیس:surprised: ولی موقع اخطا و اخراج همه هستن:surprised:
ولی سوال رو دقت کرده باشید در مورد پست شما که گفته بودید *طبق قانون قبل از پست دادن در هر تالار قوانین اونو باید بخونید*
این قانون کجا نوشته شده؟؟

green tree

اخراجی موقت
خب خودشون میان و جوابتون رو می دن : 1 قانون دیگه هم آخر اون تاپیک نوشته شده: طبق بند 8
ازشون پرسیدم ولی اخطار دادن و اخراج کردن!!
خودشون هستن ولی به خودشون زحمت نمیدن بیان جواب ما رو بدن
مدیر تالار مقالات هست ولی نمیاد
ولی موقع اخطار و اخراج همه با هم میان

green tree

اخراجی موقت
بهرحال هر جایی یک قانون داره و اینجا هم همین طوره .. مثلا شما اگه بخای از ایران خارج بشید چه قوانینی وجود داره : 100 یا 1000 .. خب شما نمی رید و مطالعه کنید
و ببینید که کدوم قانونش شامل حال شما میشه .... (البته مطمئنا خواهید گفت که مثال خنده داری هستش .. ) ولی خب من هم منطق خودم رو دارم.
اگه شما برید و وسط اون تالار سوالتون رو کنید نظمش بهم می خوره دوست عزیز ..
اونوقت یکی مثل بنده که بخوام برم و چند تا از این مقالات رو بگیرم قطعا دیگه حتی حاضر نمیشم به اون تالار سر بزنم به دلیل آشفتگی ای که داره ..
حرف شما مثل اینه که بگید من میام یه صفحه در میون جزوه ریاضی و دینی می نویسم ... خب موقع خوندن چه حالی بهتون دست میده ...
این چیزی که گفته شده فقط برای نظم تالار هست ..
نظم تالار اینه که من برم 200 صفحه قوانین تالار رو بخونم؟؟ مگه درس 3واحدی میخام پاس کنم:surprised:

green tree

اخراجی موقت
فکر میکردم مدیرا باید به پست های اینجا جواب بدن:surprised::confused:ولی الان هیشکی نیس:surprised: ولی موقع اخطا و اخراج همه هستن:surprised:
ولی سوال رو دقت کرده باشید در مورد پست شما که گفته بودید *طبق قانون قبل از پست دادن در هر تالار قوانین اونو باید بخونید*
این قانون کجا نوشته شده؟؟
نگفتید کجاس این قانون؟؟؟

hosseinassar

مدیر ارشد
مدیران لطفا" رسیدگی فرمایند.

چرا تاپیک ینده قفل و یوزر بنده خذف شد؟

با سلام
بیش از یک روز از طرح سوال اینجانب در تاپیک مدیریت تالار مقالات و همچنین پروفایل یکی از مدیران تالار میگذرد ولی تاکنون هیچ حوابی دریافت نکردم.
نا گزیر در این تاپیک طرح کرده و خواستار پیگیری مدیران محترم هستم.
مسئله مربوط به یک تاپیک بود که یک سوال علمی را مطرح کردم که مدیر تالار مقالات با توهین به اینجانب تاپیک را قفل کرده و با گزارش به مدیران ارشد باعث اخراج یوزر بنده گردید.
با تشکر

سلام
شما بعد از درست کردن صد تا یوزر هنوز متوجه نشدید؟!

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز
این سه صفحه اسپم شما رو مطالعه کردم!!
جواب شما قبلا داده شده میتونید بار دیگه این پست رو مطالعه کنید.
البته بنده تمامی تاپیک های علمی!! شما رو برگردوندم تا دوباره خودتون نگاهی به لحن پرسیدن و برخورد مودبانه با کاربر و اسپم های خودتون بیاندازید

هر تالار تخصصی تالار مربوط به مقالات و گروه مقاله نویسی داره و سوالات خودتون رو میتونستید در تالار خودتون و یا دوستانتون و یا همونطور که اشاره کردم از بنده بپرسین!
چون قاعده و قانون اون تالار این هست که فقط تاپیک هایی که لینک مشخص دارن گذاشته بشن و تاپیک های غیر اون حذف خواهند شد!
------------------------------------
در رابطه با حذف یوزر، صدیق عزیز براتون توضیح داده بودن و جای بحث دوباره نیست جناب علی وی بی سابق!!
:surprised:...این مدیره nafis.68 ....اعصاب نداره.................چرا اینجوریه؟:eek:
این چه طرز جواب دادنه خانوم nafis؟
پیرجو هم که خسته نباشی....چقد هوای خودتونو دارید...:razz:ایششششش
سلام دوست عزیز
ممنون از اظهار لطف و لحن مودبانه ای که در برخورد اول در رابطه با شخصیت بنده داشتین
بنده قبلا با شما حتی یک برخورد هم نداشتم اما شما خیلی خوب! دانسته یا ندانسته در رابطه بنده قضاوت کردین
کاش قبل از هرگونه اظهار نظری در رابطه با اخلاق بنده در همچین تاپیک عمومی که همه ی کاربران مشاهده میکنند قبلش دررابطه با رفتار و اخلاقم حداقل در تالاری که مدیریت اون رو برعهده داشتم پرس و جو میکردین و همیشه اینقدر زود انگشت اتهام رو به سمت افراد برندارین
:gol:

آخرین ویرایش:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
ممنون از اظهار لطف و لحن مودبانه ای که در برخورد اول در رابطه با شخصیت بنده داشتین
بنده قبلا با شما حتی یک برخورد هم نداشتم اما شما خیلی خوب! دانسته یا ندانسته در رابطه بنده قضاوت کردین
کاش قبل از هرگونه اظهار نظری در رابطه با اخلاق بنده در همچین تاپیک عمومی که همه ی کاربران مشاهده میکنند قبلش دررابطه با رفتار و اخلاقم حداقل در تالاری که مدیریت اون رو برعهده داشتم پرس و جو میکردین و همیشه اینقدر زود انگشت اتهام رو به سمت افراد برندارین
:gol:[/QUOTE]

سلام مدیر بی اعصاب:smile:...........
والا یا معنیه لحن مودبانه و احترام گذاشتن عوض شده یا من از کره ی دیگه تماس میگیرم...
من کی بی ادبی کردم؟!...هرکی کامنت شمارو بخونه متوجه میشه چقدر صبر و لطف و عنایت دارید نسبت به کاربرا...من نه عاشق چشم و ابرو اون کاربر شدم نه از شما بدم میاد که از رفتارتون انتقاد کردم....
ترسیدم بیام تو تالار شما از شما سوال کنم.گفتم الان چندتا فحش آبدارم به من میدی نه اینکه خیلی مهربانانه جواب میدی.اون بیچاره یه سوال راجع به سایتهای علمی پرسید اونجوری جواب دادی وای بحال من اگه ازت راجع به شخصیتت سوال میکردم....
دست شمام درد نکنه از این تهمتی که آخرش به من زدید..
..:gol:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام دوست عزیز
:gol:

سلام مدیر بی اعصاب:smile:...........
والا یا معنیه لحن مودبانه و احترام گذاشتن عوض شده یا من از کره ی دیگه تماس میگیرم...
من کی بی ادبی کردم؟!...هرکی کامنت شمارو بخونه متوجه میشه چقدر صبر و لطف و عنایت دارید نسبت به کاربرا...من نه عاشق چشم و ابرو اون کاربر شدم نه از شما بدم میاد که از رفتارتون انتقاد کردم....
ترسیدم بیام تو تالار شما از شما سوال کنم.گفتم الان چندتا
فحش آبدارم به من میدی نه اینکه خیلی مهربانانه جواب میدی.اون بیچاره یه سوال راجع به سایتهای علمی پرسید اونجوری جواب دادی وای بحال من اگه ازت راجع به شخصیتت سوال میکردم....
دست شمام درد نکنه از این تهمتی که آخرش به من زدید..
..:gol:[/QUOTE]

سلام
خیلی جالبه
فردی که 100تا یوزر داره وهربار یه جور دیگران رو به باد تمسخر وانتقاد بی مورد میکشونه ،بیچاره است.
فردی که بی ادبی میکنه وجوابش رو به هر طریقی بدن باز دست بردار نیست، وقتی حق حرفهای نا مربوطش رو می پردازیم،میشیم گوینده فحش آبدار !!!!

من نمیدونم چه اصراری دارن کاربران مربوطه ونامربوطه برای جوابگویی به انتقادات وپیشنهادات در تاپیک مدیران
اونم با این همه حق به جانب گویی !

حداقل یه نگاهی به سابقه مدیریتی این همکار زحمتکش ما مینداختید تا با اینهمه نیش وکنایه ایشون رو مورد لطف قرار نمیدادید
.

بالا