استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

hsh1363

عضو جدید
تجربه دوستان اینو ثابت میکنه که آزمون شرکت نفت نسبت به گاز سختتر هستش پس تا میتونید بخونید بچه ها

bad..boy

عضو جدید
من که گفتم ملاک 60 درصد آزمون کتبیست که موجبات رفتن به مصاحبه رو فراهم میکنه. دوستان شما سعی کنید بالاتر از 60 درصد بزنید قطع به یقین به مصاحبه دعوت میشید. تو شرکت احراز صلاحیت که همون امتیاز هست مهمه نه اینکه ملاک دوبرابر یا سه برابر ظرفیت.

بستگی به امتحان داره ..........راه یافتن به مرحله بعد مثلا امتحان پارسال گاز که خیلی هم آسون بون شابد با 75 درصد هم به مرحله بعد نمی رفتی ..........ولی امتحان نفت که سخت بود با 50 % هم به مرحله مصاحبه میرسیدی(شرط حداقل 60% نداشت) ..........اون شرط 60% که میگی رو مثلا پتروشیمی لرستان گذاشته بود و شما هر سهمیه ای هم داشتی و زیر 60 می زدی به مرحله بعد نمی رفتی ..................................................................
امتحان امسال که خیلی آسون بود فکر می کنم برای رشته ما حداقل باید 90 بزنی برای مرحله بعد

bad..boy

عضو جدید
پس باید بگم خیلی بد شد!!!
چون اگه کتبی قبول میشدیم میتونستیم یه خاکی تو سرمون بریزیم!!!الان دیگه هیچ!

حالا چرا اینقدر نا امید ..........انشا الله که مرحله اول قبول میشید................................اتفاقا اگه مثل پارسال زیر دو برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه کنن ......خوبیش اینه که برای مرحله بعد خیلی امیدواری ............................

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
امتیاز ویژه برخی داوطلبان آزمون استخدامی گاز

امتیاز ویژه برخی داوطلبان آزمون استخدامی گاز 10:28

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در بوشهر و 7 استان دیگر کشور به طور همزمان خبر داد و اعلام کرد: از استان بوشهر 5000 داوطلب در این آزمون شرکت کرده که آنها در صورت احراز حدنصاب نمره می‌توانند از سهمیه 50 درصدی نیروهای بومی استفاده کنند.

به گزارش پانا نیوز به نقل از شرکت گاز، غلامعباس حسینی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در بوشهر، گفت: این آزمون روز پنج شنبه مورخ 17 اسفندماه در دو نوبت صبح و عصر با حضور حدود 59 هزار داوطلب در سرتاسر کشور برگزار شد.

وی با تاکید بر اینکه این آزمون علاوه بر بوشهر، در استان‌های تهران، شیراز، اهواز، تبریز، مشهد، بندرعباس و اصفهان نیز برگزار شده است، تصریح کرد: در این آزمون یکهزار نفر پذیرفته خواهند شد.

این مقام مسئول، افزود: پذیرفته شدگان آزمون یادشده، در شرکت‌های مجتمع گازپارس جنوبی، پالایش گاز بیدبلند، سرخون و قشم، شهید هاشمی نژاد، فجر جم، تعدادی از مناطق عملیاتی شرکت انتقال گاز، شرکت‌های گاز استان های ایلام، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان جذب خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در پایان خاطرنشان کرد: در استان بوشهر5000 داوطلب در این آزمون شرکت کرده که آنها در صورت احراز حدنصاب نمره می توانند از سهمیه 50 درصدی نیروهای بومی استفاده کنند.

hadishs

عضو جدید
امتیاز ویژه برخی داوطلبان آزمون استخدامی گاز

امتیاز ویژه برخی داوطلبان آزمون استخدامی گاز 10:28

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در بوشهر و 7 استان دیگر کشور به طور همزمان خبر داد و اعلام کرد: از استان بوشهر 5000 داوطلب در این آزمون شرکت کرده که آنها در صورت احراز حدنصاب نمره می‌توانند از سهمیه 50 درصدی نیروهای بومی استفاده کنند.

به گزارش پانا نیوز به نقل از شرکت گاز، غلامعباس حسینی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در بوشهر، گفت: این آزمون روز پنج شنبه مورخ 17 اسفندماه در دو نوبت صبح و عصر با حضور حدود 59 هزار داوطلب در سرتاسر کشور برگزار شد.

وی با تاکید بر اینکه این آزمون علاوه بر بوشهر، در استان‌های تهران، شیراز، اهواز، تبریز، مشهد، بندرعباس و اصفهان نیز برگزار شده است، تصریح کرد: در این آزمون یکهزار نفر پذیرفته خواهند شد.

این مقام مسئول، افزود: پذیرفته شدگان آزمون یادشده، در شرکت‌های مجتمع گازپارس جنوبی، پالایش گاز بیدبلند، سرخون و قشم، شهید هاشمی نژاد، فجر جم، تعدادی از مناطق عملیاتی شرکت انتقال گاز، شرکت‌های گاز استان های ایلام، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان جذب خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در پایان خاطرنشان کرد: در استان بوشهر5000 داوطلب در این آزمون شرکت کرده که آنها در صورت احراز حدنصاب نمره می توانند از سهمیه 50 درصدی نیروهای بومی استفاده کنند.

واقعا 1000 نفر میگیرن؟ اگه اینطور باشه که خیلی خوبه.
تو حوزه امتحانی ما (دبیرستان البرز) بیشتر از نصف شرکت کننده ها نیومده بودن.
تعداد شرکت کننده هم خیلی زیاد نیست.
شرط میبندم تو آزمون نفت تا 150 هزار نفر هم شرکت کنن.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تو نفت بالای 200هزارتا شرکت میکنن مطمئن باش!
پارسالیا که 148هزارتا بودن و فقط 3هزارتاشون رفتن سرکار و تا الانم 50 هزارتای دیگه هم بهشون اضافه شده قطعا!!!

masoud.abadan

عضو جدید
1000 نفر از تمام رشته ها شامل برق و مکانیک و مهندسی شیمی و ... و تمام جاهایی که نیرو می خوان شامل عسلویه , خوزستان, ایلام و ...
مهندسی شیمی برای عسلویه مطمئنن زیر 100 نفره, نمی دونم, کسی تخمینی نداره ؟ :)

hadishs

عضو جدید
1000 نفر از تمام رشته ها شامل برق و مکانیک و مهندسی شیمی و ... و تمام جاهایی که نیرو می خوان شامل عسلویه , خوزستان, ایلام و ...
مهندسی شیمی برای عسلویه مطمئنن زیر 100 نفره, نمی دونم, کسی تخمینی نداره ؟ :)

مسعودجان قبلا اعلام شده بود 700 تا، چندبار هم گفتن 830 تا فکر کنم. به همین خاطر گفتم زیاد شده!
همون 100 تا مهندس شیمی رو هم بگیرن خوبه.
فقط امیدوارم قبلا سهمیه شاهد ازش کم شده باشه، چون ممکنه بشه با عزیزان بومی رقابت کرد اما با شهدا اصلا نمیشه!

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آزمونو بد ندادم..
شانس سوالا رو اوردم ولی یکی از دوستان بردشون!:D
دسترسی فعلن بش ندارم ولی رسید دستم یجوری میزارم واسه دوستان..

به نظر من ورود به مصاحبه سخته!!!!
چون ازمون هم متوسط رو به پایین بود و هم خیلی شرکت کرده بودن!!!
تو دبیرستان البرز دو سالن برای مهندسی شیمی بود ما مطهری بودیم اون یکی اسمش یادم نیست..(قابل توجه دوستان)

بچه هایی که بدون سهمیه شرکت کردن واسه پارس جنوبی مثه من شاید یکم شانسی که اورده باشیم این بود که علاوه بر پارس جنوبی استان خوزستان(شرکت گاز استان خوزستان و بیدبلند)هم مهندسی شیمی میخواستن!اکثر بچهای خوزستانی زدن بیدبلند که از سهمیه ی بومیشون استفاده کنن!خب خوزستان هم که میدونین بیشترین مهندس شیمی تو ایران رو داره!
پس میتونم بگم شانس آوردیم...

اره واقعن..
یعنی مسخره کردن خوزستانیا رو با این کارشون...
من گفتم الان گفتن بومی حتمن بیدبلند یه 40 نفری میخاد ارزش داره بزنیم..حالا دیدم به زور 3-4 نفر میخاد اونم واسه قسمت مسجد سلیمان..
پیگیرم شدم عوض کنم محل خدمتو ولی گفتن نمیشه..
البته اینم بگم..آزمون پارسال بچه ها میگفتن بوشهری زیاد گرفتن..طوری ک گفتن آزمون مال ورودیای بوشهریا بوده..

بگذریم
درکل
امیدوارم که دوستانی ک تلاش کردند نتیجه مطلوب رو بگیرن..
من که دیگه حس خوندنو ندارم...حالا تلاش میکنم دوباره واسه اصفهان و نفت و..
بینیم خدا چی میخاد..
یه چیزم بگم
خیلیم خودتو اذیت نکنین در نیومدین..خدایی حقوقی که دارن الان میدن واقعن هیچچچچچ ارزشی نداره..
طرف تو اتاق با دمای 25 درجه نشسته..اونم تو شهر!!! از ساعت 7ونیم تا 3..وام مسکنم میگیره 90 الی 120 میلیون..اونوخ یکی میره تو بیابون دور از زن و بچه و...هم قدر اون میگیره...
جای خوبی دیدن یا سرمایه ای دارین واقعن برین سمتش..

hadishs

عضو جدید
من آزمونو بد ندادم..
شانس سوالا رو اوردم ولی یکی از دوستان بردشون!:D
دسترسی فعلن بش ندارم ولی رسید دستم یجوری میزارم واسه دوستان..

به نظر من ورود به مصاحبه سخته!!!!
چون ازمون هم متوسط رو به پایین بود و هم خیلی شرکت کرده بودن!!!
تو دبیرستان البرز دو سالن برای مهندسی شیمی بود ما مطهری بودیم اون یکی اسمش یادم نیست..(قابل توجه دوستان)

ای ول داداش حتما در اولین فرصت بزارشون رو سایت. دمت گرم
منم همون سالن مطهری بودم.
انگار بقیه حوزه ها کلی تقلب شده!
از شانس ما تو سالنی بودیم که 440 نفر با هم داشتن امتحان میدادن و هیچ جوری نمیشد کاریش کرد.
اما خیلی بی برنامه بودن. سوالا رو 2:05 دادن به جای 2:30
یکی کنار من بود رفت بیرون دوباره اومد نشست! البته مراقبه بهش تذکر داد. (فقط تذکر)

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای ول داداش حتما در اولین فرصت بزارشون رو سایت. دمت گرم
منم همون سالن مطهری بودم.
انگار بقیه حوزه ها کلی تقلب شده!
از شانس ما تو سالنی بودیم که 440 نفر با هم داشتن امتحان میدادن و هیچ جوری نمیشد کاریش کرد.
اما خیلی بی برنامه بودن. سوالا رو 2:05 دادن به جای 2:30
یکی کنار من بود رفت بیرون دوباره اومد نشست! البته مراقبه بهش تذکر داد. (فقط تذکر)

اره خیلی مسخره بود برگزاریشون:D
واسه اولین بار تو عمرم یه تقلب تلفنی میخاستم کنم که اونم اشتباه از آب دراومد جوابشِ:D

گیرم اومد میزارم واسه دوستان

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره خیلی مسخره بود برگزاریشون:D
واسه اولین بار تو عمرم یه تقلب تلفنی میخاستم کنم که اونم اشتباه از آب دراومد جوابشِ:D

گیرم اومد میزارم واسه دوستان

آقا اهواز حدود 200هزارتا مهندسی شیمی فقط امتحان دادن!!!اینا همش الکیه آمارو ارقامشون!!!
تو اهواز حدود 8تا مدرسه همزمان فقط رشته ی مهندسی شیمی رو امتحان گرفتن!!!مدرسه ای که ما بودیم حدود 500تایی بودیم شایدم بیشتر!!!
ولی خیلی با نظم و با برنامه بود.

bad..boy

عضو جدید
آقا اهواز حدود 200هزارتا مهندسی شیمی فقط امتحان دادن!!!اینا همش الکیه آمارو ارقامشون!!!
تو اهواز حدود 8تا مدرسه همزمان فقط رشته ی مهندسی شیمی رو امتحان گرفتن!!!مدرسه ای که ما بودیم حدود 500تایی بودیم شایدم بیشتر!!!
ولی خیلی با نظم و با برنامه بود.

8*500=200000 با چه ماشین حسابی حساب کردی مهندس؟؟:biggrin:

تیفوسی

عضو جدید
وحید مگه اهواز امتحان دادی؟؟؟

منم که اهواز بودم واقعا مسخره بود مراقب برگه یکی از بچه ها که پاسخنامشو داده بود رفته بود دادش به یکی همه رو از روش زد

15 دقیقه آخر من سرم تو برگه و مشغول بودم هی مراقب میگفت دیگه پاشو برو میخواست برگمو بده به یکی که از روش بزنه منم حالشو گرفتم تا آخر نشستم

تیفوسی

عضو جدید
میگم آزمونم یکم بودار بود

آخه امتحانش خیلی آسون بود و ماشین حسابم مجاز بود مطمئنن خیلیا رو هم قبول میکنن

به نظر من با اینکه هیچوقت روحیه و امیدمو از دست نمیدم و از دوستان هم خواهش میکنم روحیه شونو از دست ندن ولی ول معطلی

به نظرم نزدیک انتخاباته باز میخوان سرمونو شیره بمالن

bad..boy

عضو جدید

به نظر من با اینکه هیچوقت روحیه و امیدمو از دست نمیدم و از دوستان هم خواهش میکنم روحیه شونو از دست ندن ولی ول معطلی

به دلتون بد نیارین ..... .....اول اینکه اون که زودتر بلند میشه میره حتما از بقیه کمتر زده ......بعدش هم کسی که بلد باشه چون رقابتی هست حتی اگه مراقب هم نباشه نمیذاره کسی از رو دستش بزنه...............
من تقریبا 2 یا 3 تا سوال رو نزدم فکر می کنم اگه خیلی غلط زده باشم هم 3یا نهایتا 4 تا باشه چون سوال ها برای امتحانای ارشد سالهای قبل بود
...........اگه کسی با تفنگ هم تهدیدم می کرد نمیذاشتم از رو دستم بزنه

masoud.abadan

عضو جدید
به دلتون بد نیارین ..... .....اول اینکه اون که زودتر بلند میشه میره حتما از بقیه کمتر زده ......بعدش هم کسی که بلد باشه چون رقابتی هست حتی اگه مراقب هم نباشه نمیذاره کسی از رو دستش بزنه...............
من تقریبا 2 یا 3 تا سوال رو نزدم فکر می کنم اگه خیلی غلط زده باشم هم 3یا نهایتا 4 تا باشه چون سوال ها برای امتحانای ارشد سالهای قبل بود
باریکلا :)
حتمن خیلی خوندی که این قدر خوب زدی, مقطع کارشناسی امتحان دادی یا ارشد؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحید مگه اهواز امتحان دادی؟؟؟

منم که اهواز بودم واقعا مسخره بود مراقب برگه یکی از بچه ها که پاسخنامشو داده بود رفته بود دادش به یکی همه رو از روش زد

15 دقیقه آخر من سرم تو برگه و مشغول بودم هی مراقب میگفت دیگه پاشو برو میخواست برگمو بده به یکی که از روش بزنه منم حالشو گرفتم تا آخر نشستم
آره آزمونمو اهواز دادم کیان پارس شرقی 2 مدرسه ی راهنمایی صالحین...آزمون نفتم اهواز میام میدم.

نه بودار نیست!!!پارسالم ماشین حسابم آزاد بود!
بزار شیره بمالن!چی میتونیم بکنیم؟؟؟هیچی بازیچه ی دستشونیم دیگه!!مجبوریم هرجور اونا میخوان برقصیم!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ایول بابا عالی امتحان دادی...
من ازتو ضعیف تر بود امتحانم حدود 13تایی نزدم بقیه رو هم درست زدم.
منم اطرافیانم میخواستن دید بزنم اما نذاشتم کسی یکی رو ببینه!!!

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
بابا شماها همه خر خونید
من عمومی ها رو همه زدم
اختصاصی ها فقط 30 درصدشو زدم

masoud.abadan

عضو جدید
دوستان کسی از میزان تعهدی که تو عسلویه می گیرن خبری نداره؟
من شنیدم تعهدش 10 سالست و توش مینویسن اگر قبل از 10 سال بخوای بری باید کل هزینه آموزش رو بدی و چون معلوم نکردن مقدارش رو هر چی خواستن بعدن ازت می تونن بگیرن, انصافن 10 سال تو اون جهنم خیلی سخته, یعنی بعد 6 , 7 سال خواستی بری می گن 30 میلیون باید پرداخت کنی؟!

bad..boy

عضو جدید
باریکلا :)
حتمن خیلی خوندی که این قدر خوب زدی, مقطع کارشناسی امتحان دادی یا ارشد؟

:redface:..........................مقطع کارشناسی امتحان دادم ......حیف که امتحان آسون بود برا همین می ترسم

دوستان کسی از میزان تعهدی که تو عسلویه می گیرن خبری نداره؟
من شنیدم تعهدش 10 سالست و توش مینویسن اگر قبل از 10 سال بخوای بری باید کل هزینه آموزش رو بدی و چون معلوم نکردن مقدارش رو هر چی خواستن بعدن ازت می تونن بگیرن, انصافن 10 سال تو اون جهنم خیلی سخته, یعنی بعد 6 , 7 سال خواستی بری می گن 30 میلیون باید پرداخت کنی؟!
پارسال مبلغ تعهد 20 میلیون بود

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
با سلام امروز به من زنگ زدند می گند فرم سابقه کار مهمور به مهر شرکت برایمان بفرستید شما کسی خبر نداره چنین پیامی براش فرستادن یا نه
02188344695
شماره تماس گیر از شرکت گاز

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام امروز به من زنگ زدند می گند فرم سابقه کار مهمور به مهر شرکت برایمان بفرستید شما کسی خبر نداره چنین پیامی براش فرستادن یا نه
02188344695
آقا مطمئنین درست کامنت گذاشتین!!!شاید میخواستین توی تاپیک مصاحبه ی شرکت گاز که واسه بچه های پارسال بود نظر بدین!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچها من واسه آزمون نفت هیچی نخوندم!!!همه ی امیدم به آزمون گازه!!!خدایی یکی بیاد امید بهم بده که گاز قبول میشم!!!
طبق محاسباتی که خودم کردم توی پارس جنوبی از هر 70 نفری که واسه پارس جنوبی امتحان دادن و سهمیه بومی ندارن 1 نفر قبول میشه!!!!نظرتون راجب محاسباتم چیه؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
02188344695
ما اینجا اکثرا بدون سابقه کار امتحان دادیم!!!

(عبدالله)

عضو جدید
سلام

من کلی محاسبات کردم و احتمال دادم پذیرش نفت انقدر بالا باشه که اگر قرار باشه قبول شم اونجا می تونم قبول شم!!

و دیگه نیازی به شرکت در آزمون گاز نیست!

بعد از اینکه ظرفیت ها اعلام شد کلی سعی کردم خودم رو خوش بین نگه دارم ولی هر روز که به روز موعود نزدیک تر میشیم تبعات

محاسبات اشتباهم رو بیشتر متوجه میشم:biggrin:

همه دوستان مهندسی شیمی زدن شرکت نفت خیز جنوب و در حدود 40 نفر پذیرش!

چه شود!!

وحید جان بستگی به درصد خطای محاسباتت داره;)

بالا