استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج آزمون استخدامی شرکت گاز داره میره روی سایت!!!!ما داریم از استرس میمیریم!!!!
واااااااای خدا رحم کن...
بخدا قبول بشم 12 بار رأی میدم و بچه ی خوبی میشم و سر به راه میشم.

ایشالا قبول بشیید همتون...ولی فک نکنم من!!
13 بار رای بده..
:D

Yadavaran

عضو جدید
آفاجان امام زمان خودت کمک کن چرا روزرسانی اینقدر طول کشید
اینجوری که بوش می آید رفت واسه فردا صبح خوووووووووووووووووووووووووووووووووووو

Yadavaran

عضو جدید
آقا من خوابم نمیبره!!!!!!اینجور تا صبح باید توی خوابم همش خواب ببینم!!!خیلی حس بدیه!!!خدایا خودت کمک کن قبول بشیم راحت بشیم از شر این استخدامیا...

واسه آزمون نفت سال 90خوب یادم هست سایت 3 بعداز ظهر تا نهایت 4:15 نتایج زده شد نمی دونم چرا واسه گاز اینقدر لفتش می دند خوووووووو

hadishs

عضو جدید
آقا من خوابم نمیبره!!!!!!اینجور تا صبح باید توی خوابم همش خواب ببینم!!!خیلی حس بدیه!!!خدایا خودت کمک کن قبول بشیم راحت بشیم از شر این استخدامیا...

من ساعت حدود 2 رفتم بخوابم. از بس خوابای عجیب غریب دیدم تو این یک و نیم ساعت فعلا بیخیال خواب میشم! احتمالا تا صبح باید بشینم

Yadavaran

عضو جدید

مهندس جان ان شااله که قبول شی کجارو برای محل کار زده بودی بیدبلند بود

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان سایت که هنوز در حال بزوررسانی است . خووووووووووووووووووووووووووو

hadishs

عضو جدید

واقعا ناراحت شدم داداش
تو خیلی بهتر از من خونده بودی. نمیدونم شاید اون چندتایی که من شانسی زدم درست بودن!
اما خیلی ناراحت نباش. اگه این بار نشد، آزمونای دیگه و جاهای دیگه حتما میتونی قبول بشی. هر کی سخت تلاش کنه به نتیجه میرسه.

AMIN_XCD

عضو جدید
مردود

اصلاً معلوم نیست کی به کی است ؟
نه درصدی زده اند ، نه گفتند شما به چه دلیل حد نصاب آوردید ؟
اون از اون امتحانش که هر کسی می توانست بیاید جای کس دیگر امتحان بدهد !
گلاً فکر کنم همش .....

mataa

کاربر فعال
مردود!!!!!
بخدا نمیدونم چی بگم!!اصن کپ کردم!

وحید تویی داداش ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بخدا کپ کردم که چرا مردود شدی !!!
نمیدونم چی بگم بخدا . وقتی تو قبول نشدی من که دیگه عمرا قبول شم .باور کن خیلی ناراحت شدم .
اون سوالایی که من دیدم مطمئنا بالای 80 % زدی .
کاشکی درصدا رو میزاشتن .

فدای سرت داداش

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عماد خبر داری میشه اعتراض زد؟؟؟
چطور باید پیگیری کنیم؟

سلام ببخشید یهو وارد بحثتون میشم اما اگر واقعا" مطمئنید که قبول میشدید دنبالشو بگیرید آخه دختر عموی من داخل امتحان استانداری نفر اول شده بود یکیو انداخته بودن جاش انقد رفتو اومد که بالاخره حقشو گرفت شماهم پیگیرش باش امیدوارم که درست شه :smile:اگرنشد هم حکمتی داره ناراحت نباشید

hosein.3195

عضو جدید
خدا وکیل این چه طرز اعلام نتایجه؟؟؟؟؟
اصن از کجا معلوم این کسایی که قبول شدن(به جز کسایی که میشناسیم) امتحان دادن!!!؟؟؟همینطور یه سری اسم آوردن زدن!!!اصن من رتبم چند شده؟؟؟چند نفر با آخرین نفر قبولی فاصله دارم!!؟؟؟کی به کیه؟؟؟چی به چیه؟؟؟
یعنی تا این حد مملکت بی صاحابه؟؟؟
دارم دیوونه میشم!!!
اگه میدونستم بد امتحان دادم و شانس قبولی ندارم عمرن حرفشم نمیزدم!!!
سلام.منم بومی بوشهر هستم و امتحانم عالی دادم اما رد شدم.شما بچه کجایی داداش.سهمیه بومی هم داشتی؟

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا من نتایج رو دیدم..خیلی ناراحت شدم..
البته نه واسه قبول نشدن..
واسه کلاه گذاشتن شرکت گاز!!!!
آخه لامصب وقتی تو میزنی 60 درصد امتیاز بومی واسه خوز هست خب منم میزنم اونجا!نامرد تعداد رو مشخص میکردی اصلن نزنم اونجا!!!! 4نفر هر طور چن بار ظرفیتشو بگیری فوقش میشه دیگه 40 تا بخان 10 برابر بگیرن..
واقعن کاش یا پارس رو میزدم یا جم..
من دوستم دراومد..
اولین آزمون بود که در نیومدم لعنت بهشون با این نگفتن تعداد کسایی میخان:(
البته خودمم مسخره بازی کردم فک کردم حرف دوستان که 4 نفر بیشتر رو نمیخان گوش نکردم..
تجهیزاتی مثل پمپ و کمپرسور و کوره و ..خوب مسلط باشن..
پروژه یا کارآموزیشونو خوب مسلط باشن..
اگه مقاله یا کار تحقیقی دارن یا.. حتمن حتمن حتمن ارائه بدن..حتی شده رفتین بگین میخام یه مقاله بنویسم در این مورد (البته کاملا اون موضوع رو بلد باشین!)
و..
اقا رفتین بترکونین..
ایشالا که واقعن قبول شین از این بیکاری دربیاین..

hadishs

عضو جدید
بابا این آمار خوزستان و اینا همش الکی بود!!!هیشکی نمیدونست چنتا کجا میخوان!!!
دوست من دانشگاه دولتی شیراز بود رتبه ی ارشدش 35 شد قبول نشد!!!!!!!
اصن معلوم نیست کی به کیه!!!
بخدا همش شانسیه.
یکی شانس میزنه اسمش رد میشه یکی هم بد شانسه اسمش رد نمیشه!!! و الا همه میدونیم آزمون آسون بود و همه در یه حد آزمون دادن!

داداش اگه اون کسی که شانسی میزنه منظورت منم که آره چندتایی رو شانسی زدم. اما اگه به دانشگاه باشه من شریف خوندم. شاید کلا تو تست زدن شانس دارم :(

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این آمار خوزستان و اینا همش الکی بود!!!هیشکی نمیدونست چنتا کجا میخوان!!!
دوست من دانشگاه دولتی شیراز بود رتبه ی ارشدش 35 شد قبول نشد!!!!!!!
اصن معلوم نیست کی به کیه!!!
بخدا همش شانسیه.
یکی شانس میزنه اسمش رد میشه یکی هم بد شانسه اسمش رد نمیشه!!! و الا همه میدونیم آزمون آسون بود و همه در یه حد آزمون دادن!

اقا وحید من تا حالا 6 آزمون دادم...4 تاش قبول شدم 3تاش مصاحبه رد شدم..(این یکیم اصفهانه):biggrin:

شک ندارم که نمره علمیم بالای 70-80 درصده...ولی وختی 4 تا بیدبلند میخاد! اونوخ من کجای کارم!
بحث اینکه کجا درس خوندی نیس...یه حد نصاب و یه هوش میخاست که کجا رو بزنی!..
ولی به قولت معلوم نیست چطوری بوده..

وحید دیگه خودتو اذیت نکن..بیخیال..توئم یه مدت مث من بیکاری..سعی کن آزمون بی سر و صدایی شنیدی شرکت کنی و دربیای..ایشالا اگه الان نشد لاقل بعدن رسمی بشیم
داداش اگه اون کسی که شانسی میزنه منظورت منم که آره چندتایی رو شانسی زدم. اما اگه به دانشگاه باشه من شریف خوندم. شاید کلا تو تست زدن شانس دارم :(

اقا هادی اولن تبریک میگم..
دومن حالا که جای خوبی درس خوندی..حتمن یه مقاله جور کن!..احتمال قبولیت تو مصاحبه به شدت بالاس
اصل مصاحبس..
.
.
.
____________________________________________________________________________________
..
الان به رفیقی که باهم خدمت بودیم اس دادم قبول شدی؟..میگه من شرکت نفت خیز مشغول ب کارم:biggrin: ...(چی میکنه این سهمیه:biggrin:)

hadishs

عضو جدید
نه بخدا اصن کاری به آزمون ندارم میگم که همه مثه هم آزمون دادن.داداش من اصن حسود نیستم بخدا...کاری به تو و کسایی که قبول شدین ندارم مبارکتونم باشه.خداروشکر که قبول شدین.
بحثم اینه که اصن من نفر چندم شدم؟؟؟
من فک میکنم اسامی کسایی که امتحان دادن رو لیست کردن رندم وار مثلا 50نفر یکی رو از توشون درآوردن و گفتن اینا قبول!!!خووو آخه همه میدونیم آزمون آسون بود و تقریبا 50 درصد کسایی که آزمون دادن در یه حد زدن!!
من میخوام بدونم حالا تورو میشناسم و بد بوی رو میشناسم و ... بقیه اصن شاید آزمونم نداده باشن و اسمشون رو زدن!!!اصن از کجا معلوم آزمون داده باشن!!!
بابا یه کارنامه ای یه رتبه ای!درصدای آزمونی چیزی باید میگفتن بلاخره!!من میخوام بدونم با اخرین فرد قبولی چقدر فاصله دارم!!
حرفمو درست متوجه نشدی.بخدا خیلی خوشحالم قبول شدین.

والا من هم خیلی دوست داشتم نمره ها رو اعلام میکردن. وقتی میبینم تو قبول نشدی واقعا فکر میکنم جزو نفرات آخر قبول شدم یا به قول تو همون شانسی در آوردن اسما بوده! اینجوری بدون سابقه کار قبول شدن تو مصاحبه اصلا امکان نداره.
من سال پیش اوایل بهار تو ساختمان اداره گاز مرکزی (تهران-خیابان شیرودی) کارآموز بودم. متاسفانه اون کسی که باهاش کار میکردم قرار بود نیمه دوم سال بازنشسته بشه. وقتی گفته شد به کسایی که قبول شدن زنگ میزنن دنبالش گشتم تا اگه بشه بره یه نگاهی بندازه اما رفته بود. اگه میخوای بری تهران احتمالا باید بری همون ساختمون طبقه سوم. یا اگه کسی رو داری تهران حتما بگو یه سر بره. الان هم خودت زنگ بزن شاید فرجی بشه.

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج

اعلام نتایج

بابا کی گفته بیدبلند 4 نفر میخواستن!!؟؟؟
همش شایعه بود تا بچه های خوزستان نزنن بیدبلند!!!
اصن هییییییییچ منبع رسمی ای اعلام نکرد که چند نفر کجا میخوان!!!
کل کسایی هم که اسمشون درومده از توی قرعه 1577 نفر بود!!!چند برابر هم گرفتن!!!یعنی حدود 3 برابر.حدود 600 نفر میخواستن کلا!
من اصن برام قابل هضم نیست!!بیان یه سری اسم بزنن بگن اینا قبولن بقیه قبول نیستن!!!اصن من شک دارم شاید پاسخ نامه ی من گم شده باشه !!!شاید تصحیح نشده باشه!!!
باید بدونم چه درصدایی دارم و نفر چندم هستم توی رشتم و ...
بابا بخدای محمد مسخرست..به تموم مقدسات مسخرست...
بخدا خیلی خوشحالم دوستام قبول شدن و حداقلش اینه که واسه استخدامیای سال بعد دیگه رقیبم نیستن ولی واقعا شرکت گاز خیلی مسخره اعلام نتیجه کرد...
من باید به فکر یه پارتی باشم که یه کار پیمانی جور کنم فایده نداره.باید یه 10 و 15 میلیون رشوه بدم برم داخل...ایطور اصن فایده نداره.
آقاجان من قبول شدم توی کتبی ولی نمی دونم واسه آزمون روانشناختی و مصاحبه علمی چه خاکی توسرم بریزم خددددددددددددددددددددداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:cry:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا کی گفته بیدبلند 4 نفر میخواستن!!؟؟؟
همش شایعه بود تا بچه های خوزستان نزنن بیدبلند!!!
اصن هییییییییچ منبع رسمی ای اعلام نکرد که چند نفر کجا میخوان!!!
کل کسایی هم که اسمشون درومده از توی قرعه 1577 نفر بود!!!چند برابر هم گرفتن!!!یعنی حدود 3 برابر.حدود 600 نفر میخواستن کلا!
من اصن برام قابل هضم نیست!!بیان یه سری اسم بزنن بگن اینا قبولن بقیه قبول نیستن!!!اصن من شک دارم شاید پاسخ نامه ی من گم شده باشه !!!شاید تصحیح نشده باشه!!!
باید بدونم چه درصدایی دارم و نفر چندم هستم توی رشتم و ...
بابا بخدای محمد مسخرست..به تموم مقدسات مسخرست...
بخدا خیلی خوشحالم دوستام قبول شدن و حداقلش اینه که واسه استخدامیای سال بعد دیگه رقیبم نیستن ولی واقعا شرکت گاز خیلی مسخره اعلام نتیجه کرد...
من باید به فکر یه پارتی باشم که یه کار پیمانی جور کنم فایده نداره.باید یه 10 و 15 میلیون رشوه بدم برم داخل...ایطور اصن فایده نداره.

بابا همون موقع البته بعد از ثبت نام گفتن 4 نفر میخاد..بعدم که اون فایله اومد نوشته بود 4 نفر....
شایعه نبود اقا وحید..درست بود..از چن منبع مختلف شنیدم..

وحید تو این مملکت هر چی در حد شایعه هم شنیدی هم باور کن!!! چون حتمن یه اتفاقی افتاده...مث همین قرعه کشی که گفتی..
چی بوده مبنای محاسبه نمراتشون!..معلوم نیست:biggrin:

وحید اگه راه رشوه و رفتن داخل رو یاد گرفتی ب منم بگو:biggrin:

dimo joon

عضو جدید
آقا منم برای آزمون گاز خیلی خونده بودم و خیلی هم خوب امتحان دادم جز دو سه تا ازسولای برگه آخر که شیمی فیزیک و ترمو بود بقیه رو با قطعیت کامل زدم.آزمون به این راحتی رو قبول نشدم ولی آزمون پالایشگاه اصفهان که فوق العاده سخت بود رو قبول شدم (یه چهار هزار نفری شرکت کرده بودن 220 نفر رفتن بار مصاحبه) جالبیش اینکه من برای آزمون گاز زیاد خوندم برا آزمون اصفهان هیچی نخوندم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAMED A

عضو جدید
سلام
با عرض تبریک به دوستانی که قبول شدن و ابراز همدردی و آرزوی موفقیت برای دوستانی که قبول نشدن, من هم تو لیست قبولیها هستم ولی چون مدارکم ناقص بوده گفته تو خرداد برم دانشگاه امیر کبیر واسه ارائه مدارک.
البته هفته پیش به من زنگ زدن و نواقص مدارکم رو درخواست کردن با فکس فرستادم. بچه هایی که کمبود مدارک نداشتن کجا واسه مصاحبه و کی دعوت شدن؟جریان دانشگاه امیرکبیر چیه؟کسی مثه من اینجا هست؟

hadishs

عضو جدید
سلام
با عرض تبریک به دوستانی که قبول شدن و ابراز همدردی و آرزوی موفقیت برای دوستانی که قبول نشدن, من هم تو لیست قبولیها هستم ولی چون مدارکم ناقص بوده گفته تو خرداد برم دانشگاه امیر کبیر واسه ارائه مدارک.
البته هفته پیش به من زنگ زدن و نواقص مدارکم رو درخواست کردن با فکس فرستادم. بچه هایی که کمبود مدارک نداشتن کجا واسه مصاحبه و کی دعوت شدن؟جریان دانشگاه امیرکبیر چیه؟کسی مثه من اینجا هست؟

فکر کنم همه رو دعوت کردن امیرکبیر دانشکده نساجی
من نقص مدرک نداشتم
19 اردیبهشت آزمون روانشناختیه و برای مصاحبه فنی تخصصی هر کسی یه تایمی داره. مال من افتاده 5 خرداد.

HAMED A

عضو جدید
فکر کنم همه رو دعوت کردن امیرکبیر دانشکده نساجی
من نقص مدرک نداشتم
19 اردیبهشت آزمون روانشناختیه و برای مصاحبه فنی تخصصی هر کسی یه تایمی داره. مال من افتاده 5 خرداد.
ممنون بابت پاسخ.
من بهمن دفاع کردم و با فوق تو آزمون شرکت کردم ولی هنوز واسه تصفیه حساب و گرفتن مدرک نرفتم حتی ادیت پایان نامه ام رو هم انجام ندادم. 20روز هم بیشتر وقت ندارم.به نظرتون میرسه تا 2 خرداد؟
البته جهت اطلاع دوستان عرض کنم بنده 4.5 سال سابقه در پتروشیمی و 1 سال خارج از صنعت نفت دارم.

hosein.3195

عضو جدید
دوست عزیز هادی جان اگه میتونی آدرس کامل ساختمون گاز مرکزی همون جایی که ستاد جذب مستقره رو بهم بده.

بالا