ازدواج میکنید ایا؟!

ashkan_y

عضو جدید
براي اينكه ببينيد عملا ( و نه در حرف و شعار ) در اين مملكت چقدر بين پولدار و فقير تفاوت هست لازم نيست راه دوري بريد فقط كافيه سري به بيمارستانها بزنيد . :surprised:

اونجا موارد زيادي رو خواهيد ديد كه خانواده هائي قادر به تهيه پول عمل فرزند دلبندشون نيستند و چطور ضجه و ناله مي كنند اما در بيمارستانهاي خصوصي اين مملكت ( كه عمدتا مال پولدارهاست ) براحتي چك بيست ميليون و سي ميليون براي عمل جراحي شون ميدن و بهترين كادر پزشكي و پرستاري و درماني مملكت در بست در خدمت اونهاست .

شخصا از اين موارد خيلي ديدم . :mad:
اون فقیره خدا داره که به داد بچشون میرسه و خوب میشه ولی اون پول داره فقط پول داره که جون با پول بدست نمیآد .
من با پول مخالف نیستم منم دوست دارم وضم خوب باشه ماشین خوبی بندازم زیر پام واسه خودم بگردم ولی زیادیشو دوس ندارم و پول باد آروده هم نمی خوام دوس دارم واسه پولی که به دست میآرم زحمت کشیده باشم

ashkan_y

عضو جدید
انشاالله كه پيدا مي كني ! :smile: پيدا كردي سلام ما رو هم برسون :smile:
حتما
سلامت باشی
تو زندگی توقع زیادی نداشته باش . مخصوصا واسه ازدواج خودتو در نظر بگیر و یکی مثل خودت پیدا کن . اگه دوست داری خودتو عوض کن تا همسر بهتری گیرت بیاد چون خدا در و تخته رو واسه هم می آفرینه

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرفه :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
شما از دل کی خبر دارید ؟:mad:
ما هم صورتمونو با سیلی سرخ نگه میداریم !:redface:
ولی ناشکر نیستیم :smile:
میگم خدا رو شکر از این بد تر نیستم . :D
از اول راهنمایی تا حالا که ترم آخرم دارم کار میکنم پولمو خودم در میآرم به این میگن مرفه ؟
از 6 صبح تا 10 شب سر کار بودن تفریحه ؟
واسه من آره هست ولی می خوام بدونم تفریح واسه شما اینجوری معنی شده ؟
زندگی سخته ولی باید به داشته هات قانع باشی و حسرت بالایی هاتو نخوری و امید داشته باشی که روزی به اونجا خواهی رشید و برای رسیدن تلاش کنی ;)

من منظوری نداشتما کلی گفتم ناراحت نشیاااا.ببخشید...:wallbash:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون فقیره خدا داره که به داد بچشون میرسه و خوب میشه ولی اون پول داره فقط پول داره که جون با پول بدست نمیآد .
من با پول مخالف نیستم منم دوست دارم وضم خوب باشه ماشین خوبی بندازم زیر پام واسه خودم بگردم ولی زیادیشو دوس ندارم و پول باد آروده هم نمی خوام دوس دارم واسه پولی که به دست میآرم زحمت کشیده باشم

در اين مورد كه ميگيد اون فقير هم خدا داره كاملا درسته و خدا براي همه هستش و اون فقير و پولدار نميشناسه و رحمتش براي همه بندگانش هست :heart:

اما توجه كنيد كه خدا براي هر چيزي وسيله اي خلق كرده و مثلا ( اينجا كه صحبت سر دوا و درمان هستش ) اون شفا و درمان از اسمان نازل نميشه بلكه براي درمان هم وسيله تعيين شده كه همون دكتر و دوا و درمان و عمل و بيمارستان و اينجور چيزا هستش . در كشورهاي پيشرفته با توجه به بيمه خدمات درماني كامل و گسترده اي كه دارند امكانات پزشكي تقريبا براي همه احاد جامعه بطور مكفي وجود داره ولي در جامعه ..... ما چنانچه خداي نكرده مريض سخت بشي ( كه به هر حال تقريبا براي همه پيش مياد ) اگه پولدار نباشي ديگه واويلاست !! :surprised:

در ضمن پول زياد هم در حقيقت بد نيست و خيلي هم خوبه و امكانات بي شماري براي شخص ايجاد مي كنه ولي وقتي ما ازش سواستفاده ميكنيم و هركي پولدار ميشه اول از همه بفكر خلافكاري و عياشي و سواستفاده ميفته تقصير اون ظرفيت پائين خودشه نه پول و ثروت كه بخودي خود خوب هستش .

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

بنظرم این مساله ی خیلی مهمیه که نباید خیلی زود راجبش تصمیم گیری کرد.
باید به عواقبشم فک کرد.

ma97

عضو جدید
پول حرف اولو میزنه در حال حاضر ...
ولی نه تو ازدواج ...
ازدواج باید رو یک چیزهایی پایه ریزی بشه که همیشگیه و هیچ بحران اقتصادی ... ورشکستگی...بالا پایین رفتن ها نتونه عوضش کنه ...
ازدواجی که به خاطر پول باشه بد بختن هر دو طرف آدم به حالشون افسوس می خوره ...

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی داداشی جوووووووووووووووووووووووووووووون

ashkan_y

عضو جدید
در اين مورد كه ميگيد اون فقير هم خدا داره كاملا درسته و خدا براي همه هستش و اون فقير و پولدار نميشناسه و رحمتش براي همه بندگانش هست :heart:

اما توجه كنيد كه خدا براي هر چيزي وسيله اي خلق كرده و مثلا ( اينجا كه صحبت سر دوا و درمان هستش ) اون شفا و درمان از اسمان نازل نميشه بلكه براي درمان هم وسيله تعيين شده كه همون دكتر و دوا و درمان و عمل و بيمارستان و اينجور چيزا هستش . در كشورهاي پيشرفته با توجه به بيمه خدمات درماني كامل و گسترده اي كه دارند امكانات پزشكي تقريبا براي همه احاد جامعه بطور مكفي وجود داره ولي در جامعه ..... ما چنانچه خداي نكرده مريض سخت بشي ( كه به هر حال تقريبا براي همه پيش مياد ) اگه پولدار نباشي ديگه واويلاست !! :surprised:

در ضمن پول زياد هم در حقيقت بد نيست و خيلي هم خوبه و امكانات بي شماري براي شخص ايجاد مي كنه ولي وقتي ما ازش سواستفاده ميكنيم و هركي پولدار ميشه اول از همه بفكر خلافكاري و عياشي و سواستفاده ميفته تقصير اون ظرفيت پائين خودشه نه پول و ثروت كه بخودي خود خوب هستش .
مطمئن باش آدم فقیر بیشتر به دین و خدا اعتقاد داره ....تا آدم پولدار
خدا مال همه هست ، منم منکرش نیستم ولی آدم پولداره فک میکنه همه چیز رو با پول میشه بدست آورد در حالی که آدم فقیر همه چیزو از آن خدا میدونه و به او توکل میکنه .
این همه آدم فقیری که میرون حرم امام رضا ، شاه چراغ ، مکه یا ... تا حاجت بگیرن ، با پوله ... نه اینو بدون خدا به هر کس به هر اندازه که لیاقتشو داره مال و نعمت میده و اگه کسی زیادتر بخواد و از راه خلاف این مال و بدست بیاره مطمئن باش روزی به طرز فجیه اونا رو از دست میده .

ashkan_y

عضو جدید
پول حرف اولو میزنه در حال حاضر ...
ولی نه تو ازدواج ...
ازدواج باید رو یک چیزهایی پایه ریزی بشه که همیشگیه و هیچ بحران اقتصادی ... ورشکستگی...بالا پایین رفتن ها نتونه عوضش کنه ...
ازدواجی که به خاطر پول باشه بد بختن هر دو طرف آدم به حالشون افسوس می خوره ...
پول حرف دوم میزنه نه اول
می خوای استخدام بشی نمیگن پولداری یا نه مدرک میخواد
پیش خدا پول مهم نیست دینداری و ایمانت مهمه
تو ازدواج عشق مهمه
تو زندگی آرامش مهمه
پس پول حرف اول نیست

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
از لحاظ روانشناسی:
اونایی که گفتن قصد ازدواج ندارن و زوده و فلان و بهمان ، به احتمال زیاد قصد ازدواج دارن...

asaaal

عضو جدید
اگه یه پسره پولدار خوشتیپ خوشکل با مرام با معرفت پیدا کردی خبرم کن!!!!

ashkan_y

عضو جدید
اگه یه پسره پولدار خوشتیپ خوشکل با مرام با معرفت پیدا کردی خبرم کن!!!!
ایشالا شب که خواستی به خوابی فکرشو بکن میاد به خوابت .

آخه پسر پولدار ، خوشتیپ خوشکل با مرام و با معرفت زن می خواد واسه کجاش هااااااااااااااااااااااااااااااااا
پولدار که هست
خوش تیپ که هست
خوشکل که هست
با مرام که هست
با معرفتم که هست

خوب یه بارگی بگو خواهرم نداشته باشه
و مادرشم کاری به کارت نداشته باشه و ....

delsey

عضو جدید
بچه ها مگه از تسهیلات دولت خبر ندارین
هر بچه 1میلیون میدن
تا دیر نشده ازدواج کنین:biggrin::biggrin::biggrin:

اوایل انقلاب گفتند بچه بیاورید تا لشکر امام زمان را کامل کنیم و اینگونه بود که ما فرت و فرت بدنیا آمدیم؛ اما زهی خیال باطل! لشکر امام زمان که هیچ، دار و دسته لیان شامپو هم نشدیم! مع الوصف ما که با آن هدف متعالی بعمل آمدیم این شدیم! باید گریست بحال بچه هایی که برای یک میلیون تومان ناقابل! تولید میشوند.

خیللللللللللللللییییییییییی باهال بود مرسییییییییییییییییییییییییییییی:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:;);););)

sariii

کاربر بیش فعال
اگه به خودم باشه که نه...ازدواج نمیکنم!ولی چون انسان با ازدواج تکمیل میشه ازدواج و تقریبا واجب میدونم...;)

ashkan_y

عضو جدید
اگه به خودم باشه که نه...ازدواج نمیکنم!ولی چون انسان با ازدواج تکمیل میشه ازدواج و تقریبا واجب میدونم...;)
این جوری که حرف میزنی پیداست که یه شکست عشقی رو تجربه کردی ، درسته؟
میخوای ولی ..........

mrha

عضو جدید
با اين.........:surprised:

خوشگله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cool:

iman.mpr

عضو جدید
خاک نرم باشه که زیاد اذیت نشین:smile::surprised:
شما که اینقدر خاک نرم دارید یه مقداریش رو برای ما بفرستید تا بریزیم روی سرمون؟
عجب بدبختی ای افتادیم میگیم اره میگن اره میگیم نه میگن شما که میگید نه زودتر از اونا که میگن اره میگید اره. :w06:

• Like
واکنش ها: A&S

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که اینقدر خاک نرم دارید یه مقداریش رو برای ما بفرستید تا بریزیم روی سرمون؟
عجب بدبختی ای افتادیم میگیم اره میگن اره میگیم نه میگن شما که میگید نه زودتر از اونا که میگن اره میگید اره. :w06:
دوست عزیز من این حرف رو از خودم نگفتم
علم روانشناسی اینو بیان کرده
ولی من هم این حرف رو قبول دارم
البته هیچکس از دل آدمها خبر نداره...
این نظریه هم میتونه گاهی اوقات اشتباه جواب بده
اگه میخواین راحت باشین بهتره سکوت کنین و به این سوالات جواب ندین
من که میبینید خودم جوابی ندادم:D