ازدواج میکنید ایا؟!

ashkan_y

عضو جدید
دوست من اسمم رضاست عزیزم :gol:
و در زندگیم هیچ کس برام تصمیم نمیگیره دوست من ....:gol:
امید وارم اینجوری باشه . ما خوشحال میشیم . ولی منم اینجوری بودم وقتی بحث خاستگاری رفتن شد هر کس شروع به نطر دادن کرد این اینجوریه ، این اونجوریه ، خلاصه فقط حسرتش رو واسم گذاشتن . ایشالا شما مثل ما نشید .

ashkan_y

عضو جدید
دوست گرامي اوني كه مجوز 4 تاشو بيشتر ندادن دائم ها هستند وگرنه موقتاش تا الي ماشاالله محل داره !! :surprised:

فقط بايد پولدار باشي تا عهده مخارجشون بربياي ! :smile:
اگه پولم نداری میشه کاریش کرد ولی باید مغزت حسابی کار کنه و طبق برنامه ریزی دقیق بری جلو . کار نشد نداره .ولی این روزا یکیشونم زیادیه چه برسه به 4 تا دایم و ...

ashkan_y

عضو جدید
من با تمام قدرت ازدواج میکنم! البته هنوز زوده . چون به نظرم چیزایی که واسه شروع زندگی لازمه رو الان دارم
ایول حسابی خودتو مسلح کن و با آمادگی کامل برو به جبهه جنگ یه وقت دست خالی نریا . اگه هم یه وقت نیرو کم آوردی ما هواتو داریم .

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه پولم نداری میشه کاریش کرد ولی باید مغزت حسابی کار کنه و طبق برنامه ریزی دقیق بری جلو . کار نشد نداره .ولی این روزا یکیشونم زیادیه چه برسه به 4 تا دایم و ...

در اين مملكت استفاده از مغز و برنامه ريزي مفهومي نداره دوست من ! :surprised:

در مورد اون جمله اخرتون هم خب بله برا ما كه امكانات نداريم يكيش هم زياده ولي صحبت پولدارها بود كه ماشاالله همه چيز در اين جامعه به كام اونهاست !! :surprised:

ashkan_y

عضو جدید
نه دوست من ! از اين خبرا هم نيست . اتفاقا اون چيزي كه عملا در جامعه ديده ميشه اينه كه اين فقير فقرا هستند كه دلشون خونه و ارامش ندارن و با مصيبت زندگي مي كنند اونم با وضعيت فعلي جامعه كه معيار همه چي شده پول :surprised:

البته پولداري هم يه سري مشكلات خاص خودشو داره ولي يه مثل قديمي هست كه ميگه : با زر غم بي زر غم ! ولي غم با زر بهتر !!! :surprised:
کدوم خونواده پولداری شب همه با هم میرن تو یه پارک شام بخورن ؟
............................ همیشه جمشون جمع بوده ؟
ما مشکلمون فقط نداشتن پوله ، ولی اونا 100 تا مشکل دارن که هیچ کدوم پول نیست .
همه چیز با پول بدست نمیآد .

m_architect

عضو جدید
ایول حسابی خودتو مسلح کن و با آمادگی کامل برو به جبهه جنگ یه وقت دست خالی نریا . اگه هم یه وقت نیرو کم آوردی ما هواتو داریم .

چاکریم! برادرا آمادن؟ یادتون باشه اگه اسیر شدین چیزی لو نمیدین! همه اسناد مدارکم بخورین دشمن چیزی نفهمه!

ashkan_y

عضو جدید
در اين مملكت استفاده از مغز و برنامه ريزي مفهومي نداره دوست من ! :surprised:

در مورد اون جمله اخرتون هم خب بله برا ما كه امكانات نداريم يكيش هم زياده ولي صحبت پولدارها بود كه ماشاالله همه چيز در اين جامعه به كام اونهاست !! :surprised:
چرا ؟
چشماتونو باز کنید جسارت نشه به کسی ولی اکثر این پول دارا می بخشیدا ولی از پشت کوه اومدن .
اکثرشون 1 شبه اینجوری شدن
تو شیراز که از این جور آدما زیاده
طرف سوار بنزه ولی مثل آدم نمیتونه حرف بزنه . یه قیافه ای داره انگار .... استغفرا...
من که به شخصه حاضر نیستم ختی 1 دقیقه جای اونا باشم .
کسی که واسه پول دار بودن همسرش با اون ازدواج کنه ازدواجه بدرد نخوریه چون میگن یه کوه پولم که داشته باشی آخر تموم میشه ، با اینکه پول رو پول میآید ولی باز آخر داره .

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم خونواده پولداری شب همه با هم میرن تو یه پارک شام بخورن ؟
............................ همیشه جمشون جمع بوده ؟
ما مشکلمون فقط نداشتن پوله ، ولی اونا 100 تا مشکل دارن که هیچ کدوم پول نیست .
همه چیز با پول بدست نمیآد .

حق با شماست دوست عزيز . پولدارها نميرن تو پارك غذا بخورن بلكه در بهترين و شيكترين رستورانها غذا ميخورن و بهترين امكانات در جامعه ( رفاهي - بهداشتي - درماني - تفريحي و .... ) در اختيار اونهاست .

خب بله همه چيز با پول بدست نمياد ولي اكثر چيزا بدست مياد :smile:

برعكسش هم درسته ! فقر عمدتا باعث بدبختي و افسردگي و نااميدي و ... در خانواده ها ميشه . :( همونطور كه امروزه ملاحظه ميكنيد عامل اصلي مشكلات خانواده ها در اصل نشات گرفته از مشكلات اقتصادي هستش .

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا ؟
چشماتونو باز کنید جسارت نشه به کسی ولی اکثر این پول دارا می بخشیدا ولی از پشت کوه اومدن .
اکثرشون 1 شبه اینجوری شدن
تو شیراز که از این جور آدما زیاده
طرف سوار بنزه ولی مثل آدم نمیتونه حرف بزنه . یه قیافه ای داره انگار .... استغفرا...
من که به شخصه حاضر نیستم ختی 1 دقیقه جای اونا باشم .
کسی که واسه پول دار بودن همسرش با اون ازدواج کنه ازدواجه بدرد نخوریه چون میگن یه کوه پولم که داشته باشی آخر تموم میشه ، با اینکه پول رو پول میآید ولی باز آخر داره .

متاسفانه چشمامو خوب باز كردم كه اين چيزا رو در جامعه امروزي ميبينم . :(

اكثر پولدارهالي جامعه اينجور نيستند كه مثلا نتونند حرف بزنند و اين جور چيزا

جامعه اون احترامي كه به ادم پولدار ميزاره عمرا برا يه فقير همچين احترامي قائل نيستند . من نميگم اين درسته و بايد اينطور باشه بلكه ميگم چه بخوايم و چه نخوايم اينطوريه ديگه !

بهتره از واقعيتها صحبت كنيم نه از ايده الها !

بيائيد به همه در و همسايه هاتون كه دختر دم بخت دارند توجه كنيد . بنظر شما وقتي يه خواستگار پولدار با ماشين اخرين سيستم و قول بهترين مراسم عروسي و مهريه بالا به خواستگاري دخترشون ميره چند تاشون فورا جواب مثبت ميدند ؟؟!! :smile:

ashkan_y

عضو جدید
حق با شماست دوست عزيز . پولدارها نميرن تو پارك غذا بخورن بلكه در بهترين و شيكترين رستورانها غذا ميخورن و بهترين امكانات در جامعه ( رفاهي - بهداشتي - درماني - تفريحي و .... ) در اختيار اونهاست .

خب بله همه چيز با پول بدست نمياد ولي اكثر چيزا بدست مياد :smile:

برعكسش هم درسته ! فقر عمدتا باعث بدبختي و افسردگي و نااميدي و ... در خانواده ها ميشه . :( همونطور كه امروزه ملاحظه ميكنيد عامل اصلي مشكلات خانواده ها در اصل نشات گرفته از مشكلات اقتصادي هستش .
این جور که پیداست بد جوری داری سنگشونو به سینه میزنی .
بابا بی خیال باش بگو خدا رو شکر که اوضام از این بدتر نیست و سعی کن اوضاتو روز به روز بهتر کنی به جای حسرت دیگران رو خوردن .
این روزا پولدرای بیشتر یا شرکت نفتی ها هستن یا بازار کاری های آزاد . شرکت نفتی ها که بد بخت ها از صبح تا شب جون میکنن ولی بجاش خونوادشون در کمال آرامشه .
بازار کارای هام که همش باید شور بزنن تا مشتریشون نپره .

یعنی اینقدر دوست داری اول پول دار شی .

ashkan_y

عضو جدید
متاسفانه چشمامو خوب باز كردم كه اين چيزا رو در جامعه امروزي ميبينم . :(

اكثر پولدارهالي جامعه اينجور نيستند كه مثلا نتونند حرف بزنند و اين جور چيزا

جامعه اون احترامي كه به ادم پولدار ميزاره عمرا برا يه فقير همچين احترامي قائل نيستند . من نميگم اين درسته و بايد اينطور باشه بلكه ميگم چه بخوايم و چه نخوايم اينطوريه ديگه !

بهتره از واقعيتها صحبت كنيم نه از ايده الها !

بيائيد به همه در و همسايه هاتون كه دختر دم بخت دارند توجه كنيد . بنظر شما وقتي يه خواستگار پولدار با ماشين اخرين سيستم و قول بهترين مراسم عروسي و مهريه بالا به خواستگاري دخترشون ميره چند تاشون فورا جواب مثبت ميدند ؟؟!! :smile:
اگه دختر خوبی باشن هیچون .
چون می دونن که پول تضمینی برای خوشبختی نیست و فقط عشقه که خوشبختی رو تضمین میکنه .
دختری که به خاطر نداشتن پول شما رو بی خیال شه همون بهتر که بره چون لیاقت عشق شما رو نداره .

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جور که پیداست بد جوری داری سنگشونو به سینه میزنی .
بابا بی خیال باش بگو خدا رو شکر که اوضام از این بدتر نیست و سعی کن اوضاتو روز به روز بهتر کنی به جای حسرت دیگران رو خوردن .
این روزا پولدرای بیشتر یا شرکت نفتی ها هستن یا بازار کاری های آزاد . شرکت نفتی ها که بد بخت ها از صبح تا شب جون میکنن ولی بجاش خونوادشون در کمال آرامشه .
بازار کارای هام که همش باید شور بزنن تا مشتریشون نپره .

یعنی اینقدر دوست داری اول پول دار شی .

بله دوست عزيز خيلي دوست دارم پولدار بشم ( كيه كه دوست نداشته باشه :surprised: ) چون دنيا به كامشونه و هر جا ميرن احترام ميبينن و هزار رقم بدبختي فقرا رو ندارن و اگر هم مشكلي داشته باشند بازم مشمول همون مثلي ميشن كه قبلا گفتم : بي زر غم ! با زر غم ! اما غم با زر بهتر !! :smile:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دختر خوبی باشن هیچون .
چون می دونن که پول تضمینی برای خوشبختی نیست و فقط عشقه که خوشبختی رو تضمین میکنه .
دختری که به خاطر نداشتن پول شما رو بی خیال شه همون بهتر که بره چون لیاقت عشق شما رو نداره .

اين حرفها شعاره دوست من نه واقعيتهاي امروز جامعه :smile:

پيشنهاد مي كنم از حالا به بعد هر وقت در فك و فاميل و همسايه هاتون خواستگاري انجام شد قدري بريد تو بحر قضايا ! خيلي چيزا دستتون مياد :smile:

ashkan_y

عضو جدید
اين حرفها شعاره دوست من نه واقعيتهاي امروز جامعه :smile:

پيشنهاد مي كنم از حالا به بعد هر وقت در فك و فاميل و همسايه هاتون خواستگاري انجام شد قدري بريد تو بحر قضايا ! خيلي چيزا دستتون مياد :smile:
هستن خونواده های متوسط در حد بالا که مهریه دخترشون 1 سکه به نیت یگانگی خداست یا 14 سکه به نیت 14 معصومه . این ها هم واقعیت هستند و وجود دارند . دخترایی کاملا پاک و نجیب و از نظر قیافه هم چیزی کم ندارن . و وضع مالی پسر هم واسشون اصلا مهم نیست و جالبه که یه ملاک های خاصی واسه دادن دخترشون دارن . پز دادن با جیب بابا چه فایده داره ، ازدواج با چیب اونم شد ازدواج نه طرز دیدنتونو عوض کن تا زندگی با همین وضع واست لذت بخش بشه نگای بالا سریات نکن . نگای زیر پای هات کن که چه جوری دارن زندگی میکنن . بعد ناشکری کن .
شب قبل از خوابت بشین نعمت هایی که داری رو واسه خودت بشمار ببین تمومی داره ؟
مگه چند سالته اینن قدر شور پول میزنی ؟ زود پیر میشا !!! زندگی 100 سال اولش سخته

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
هستن خونواده های متوسط در حد بالا که مهریه دخترشون 1 سکه به نیت یگانگی خداست یا 14 سکه به نیت 14 معصومه . این ها هم واقعیت هستند و وجود دارند . دخترایی کاملا پاک و نجیب و از نظر قیافه هم چیزی کم ندارن . و وضع مالی پسر هم واسشون اصلا مهم نیست و جالبه که یه ملاک های خاصی واسه دادن دخترشون دارن . پز دادن با جیب بابا چه فایده داره ، ازدواج با چیب اونم شد ازدواج نه طرز دیدنتونو عوض کن تا زندگی با همین وضع واست لذت بخش بشه نگای بالا سریات نکن . نگای زیر پای هات کن که چه جوری دارن زندگی میکنن . بعد ناشکری کن .

پول خوشبختی نمیاره اما نبودش بدبختی میاره:cry:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز

درسته فقط 100 سال اولش سخته بعدش راحت ميشيم انشاالله !! :smile:

منكه حرفي ندارم رفيق ! فقط حتما به اون پيشنهاد پست قبلم عمل كنيد و در خواستگاريهائي كه از اين به بعد در اطراف شما انجام ميشه دقت كنيد تا ببيني كه واقعيت امروز جامعه منحط ما چيه !!

اين دخترا و پسرهائي كه شما اينطور ميگيد خب بله قطعا وجود دارند و هميشه هم وجود داشتند ولي روز بروز كمتر و كمتر ميشن و امروزه اكثريت پسرا و دخترا اين ملاكهائي كه شما ميگي ندارن و ملاكها و ايده الهاشون چيز ديگه هستش .

البته با توجه به زمان و مكاني كه نسل ما درش بدنيا اومده و زندگي كرده ماشاالله همه قهرمان حرف و ادعا هستند ولي اگر دقت كنيد خيلي از اونها هم فقط در حد حرف باقي ميمونه و وقتي پاي عمل به ميون مياد ديگه شرمنده ! ملاك ميشه چيزاي ديگه ;)

ashkan_y

عضو جدید
بابا دست بردارین مهندسها :biggrin::biggrin:
بذار برسی هنوز از راه نرسیدی می گی دست بردارید !؟
1- خوشومدی
2 - حداقل بیا کمی بحث کن بعد بگو دست بردارید
3 - نظر شما چیه ؟
پول خوشبختی میاره ؟ یا نبودنش بدبختی میاره ؟
یا هیچکدوم؟

ashkan_y

عضو جدید
درسته فقط 100 سال اولش سخته بعدش راحت ميشيم انشاالله !! :smile:

منكه حرفي ندارم رفيق ! فقط حتما به اون پيشنهاد پست قبلم عمل كنيد و در خواستگاريهائي كه از اين به بعد در اطراف شما انجام ميشه دقت كنيد تا ببيني كه واقعيت امروز جامعه منحط ما چيه !!

اين دخترا و پسرهائي كه شما اينطور ميگيد خب بله قطعا وجود دارند و هميشه هم وجود داشتند ولي روز بروز كمتر و كمتر ميشن و امروزه اكثريت پسرا و دخترا اين ملاكهائي كه شما ميگي ندارن و ملاكها و ايده الهاشون چيز ديگه هستش .

البته با توجه به زمان و مكاني كه نسل ما درش بدنيا اومده و زندگي كرده ماشاالله همه قهرمان حرف و ادعا هستند ولي اگر دقت كنيد خيلي از اونها هم فقط در حد حرف باقي ميمونه و وقتي پاي عمل به ميون مياد ديگه شرمنده ! ملاك ميشه چيزاي ديگه ;)
خوب دیگه شور زدن نداره ما هم یکی از همین بچه خوبا رو پیدا میکنیم .
دست بذار رو کلاه خودت باد نبره .

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا به این بزرگی که شما می گید بد بختی نمیاره .
یکم ممکنه دست و پای آدم بره تو هم ولی بد بختی نمیاره .
ممکنه بدترین بلاها سرت بیاد سر بی پولی.شما مرفهی نمیتونی درک کنی من دوستایی داشتم به حالشون گریه کردم.شما چی میدونی از نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي اينكه ببينيد عملا ( و نه در حرف و شعار ) در اين مملكت چقدر بين پولدار و فقير تفاوت هست لازم نيست راه دوري بريد فقط كافيه سري به بيمارستانها بزنيد . :surprised:

اونجا موارد زيادي رو خواهيد ديد كه خانواده هائي قادر به تهيه پول عمل فرزند دلبندشون نيستند و چطور ضجه و ناله مي كنند اما در بيمارستانهاي خصوصي اين مملكت ( كه عمدتا مال پولدارهاست ) براحتي چك بيست ميليون و سي ميليون براي عمل جراحي شون ميدن و بهترين كادر پزشكي و پرستاري و درماني مملكت در بست در خدمت اونهاست .

شخصا از اين موارد خيلي ديدم . :mad:

ashkan_y

عضو جدید
نه بابا به این بزرگی که شما می گید بد بختی نمیاره .
یکم ممکنه دست و پای آدم بره تو هم ولی بد بختی نمیاره .
ممکنه بدترین بلاها سرت بیاد سر بی پولی.شما مرفهی نمیتونی درک کنی من دوستایی داشتم به حالشون گریه کردم.شما چی میدونی از نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرفه :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
شما از دل کی خبر دارید ؟:mad:
ما هم صورتمونو با سیلی سرخ نگه میداریم !:redface:
ولی ناشکر نیستیم :smile:
میگم خدا رو شکر از این بد تر نیستم . :D
از اول راهنمایی تا حالا که ترم آخرم دارم کار میکنم پولمو خودم در میآرم به این میگن مرفه ؟
از 6 صبح تا 10 شب سر کار بودن تفریحه ؟
واسه من آره هست ولی می خوام بدونم تفریح واسه شما اینجوری معنی شده ؟
زندگی سخته ولی باید به داشته هات قانع باشی و حسرت بالایی هاتو نخوری و امید داشته باشی که روزی به اونجا خواهی رشید و برای رسیدن تلاش کنی ;)