ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hsdanesh

عضو جدید
سلام
من تبدیل روزانه شاهرود قبول شدم
:)
کسی از سطحش اطلاع داره؟(امکانات-تحقیقات-سطح علمی و...)
2 ساله جمع میشه؟
تکمیل ظرفیت ممکنه شبانه فردوسی بیارم (1143)؟
تکمیل ظرفیتی ها از بهمن شروع می کنن؟
واحد ها تطبیق میزنن ؟

تبریک مهندس :gol::smile:

Reyhan2667

عضو جدید
آقا من یه سوال ریشه ای میخوام بپرسم.
همه جواب بدن( با نقل قول پست من)
بالاخره چند سال توی مکانیک درس خوندین
---------
شغل های مهندسی مکانیک چیا هستن؟؟؟
بیشتر کار خصوصی مثال بزنید

یشنهاد میکنم تو اینترنت سرچ کنی یا به سایت انجمن مهندسان مکانیک ایران سر بزنی

soroush@bim

کاربر فعال
سلام
2 ساله جمع میشه؟
واحد ها تطبیق میزنن ؟
تبریک میگم
تبدیل شبانه ی فردوسی منظورتونه؟ 1143 رتبه ی تبدیلتونه؟

hsdanesh

عضو جدید

من الان کارنامه نهایی رو دیدم. 17 رشته محل میتونستم قبول بشم که 5 تا روزانه است. ولی همش طراحی کاربردی و سازه های هوایی فقط یکی از روزانه ها جلوبرندگیه که اونم سمنانه خیلی دوره. اگه تبدیل انرژی رو میاوردم و میشد انتقالی گرفت حتما میرفتم. ولی همین بیومکانیک بهتره :w16:

1mobin1

عضو جدید
من خواجه و همه شهرستانها رو آورده بودم روزانه
اما جالب اینجاست طراحی کاربردی نفت اهواز نیاوردم

Reyhan2667

عضو جدید
بچه‌ها می‌شه لطفا همه نظر بدین که ترتیب این ۴ مورد چجوری باشه بهتره؟؟؟

• [*=right]1 - 20491 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي مكانيك جامدات (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]2 - 20490 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي ديناميك وكنترل (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]3 - 20555 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم || زمينه تخصصي ارتعاشات وكنترل (زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]4 - 20528 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم

(لطفا همه جواب بدین ~ واسم خیلی‌ مهمه)

آخرین ویرایش:

hsdanesh

عضو جدید
چطوری میشه انتخاب دومی که قبول شدم رو برم؟

تغيير به اولويت هاي بعدي و نقل و انتقال دانشجويان در حيطه وظايف اين سازمان نمي باشد ، در اين خصوص مي توانيد از طريق دانشگاههاي مبدا و مقصد پيگيري نماييد.

hsdanesh

عضو جدید

• [*=right]1 - 20490 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي مكانيك جامدات (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]2 - 20491 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي ديناميك وكنترل (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]3 - 20555 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم || زمينه تخصصي ارتعاشات وكنترل (زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]4 - 20528 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم

اگه شبانه یا روزانه بودنش واست مهم نیست:
1- 20555 علم و صتعت نوبت دوم
2- 20491 خواجه نصیر روزانه
3- 20490 خواجه نصیر روزانه
4- 20528 تربیت مدرس نوبت دوم

alireza2022

عضو جدید

• [*=right]1 - 20491 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي مكانيك جامدات (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

[*=right]2 - 20490 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي ديناميك وكنترل (زمينه تخصصي در گواهي ها و مدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

به نظر من به همین ترتیبی که نوشتی درسته

Amirhj

عضو جدید
چطوری میشه انتخاب دومی که قبول شدم رو برم؟
همه جی بستگی به مبدا و مقصد داره .هم مبدا باید موافقت کنه هم مقصد .باید خلاصه وقت بداری معمولا ترم اولا نمیتونی کاری کنی و ترم دوم هم بخوای بری ارشد تموم شده .بازم همه جیز به موافقت مبدا و مقصد بستگی داره مهندس گل:w14:

Hooladi

عضو جدید
همه جی بستگی به مبدا و مقصد داره .هم مبدا باید موافقت کنه هم مقصد .باید خلاصه وقت بداری معمولا ترم اولا نمیتونی کاری کنی و ترم دوم هم بخوای بری ارشد تموم شده .بازم همه جیز به موافقت مبدا و مقصد بستگی داره مهندس گل:w14:

خیلی آقایی :w11::w14::w14::w14::w14::w14::w14::w14:

mostafa70

عضو جدید
سلام
2 ساله جمع میشه؟
واحد ها تطبیق میزنن ؟
تبدیل شاهرود استادای واقعا خوبی داره. می تونی به سایت دانشگاه بری و رزومه هیئت علمیش رو یه نیگا بندازی: shahroodut.ac.ir
حوزه کاری اساتیدش غیرنیوتنی، احتراق، نانوفلوید، توربوماشین، توربولانس، محیط متخلخل و ... هرچی دیگه که بخوای داره
تبدیل دانشگاه شاهرود هنوز کاملا کشف نشده و تنها مشکل خود دانشگاه ضعف مدیریتی هستش که خدا رو شکر رئیسش عوض شد

پ.ن
اگه شاهرود موندی و خواستی پوستت کنده شه ولی یه پایان نامه شاخ داشته باشی با دکتر نوروزی-شاهمردان یا دکتر نظری-کیهانی مشترک بردار

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: M313

mostafa70

عضو جدید
مهندسین گرامی!
شبانه صنعتی اصفهان تبدیل قبول شدم. روزانه سیستم انرژی علم و صنعت هم همینطور.
به نظرتون سیستم انرژی علموص ارزشش رو داره که با شبانه صنعتی اصفهان عوضش کنم!!!؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: maxy

mori1365

عضو جدید
مهندسین گرامی!
شبانه صنعتی اصفهان تبدیل قبول شدم. روزانه سیستم انرژی علم و صنعت هم همینطور.
به نظرتون سیستم انرژی علموص ارزشش رو داره که با شبانه صنعتی اصفهان عوضش کنم!!!؟؟؟؟؟؟
یه طوری میگین عوض کنم مثل که به همین سادگیهاست احتمال اینکه بتونید جابجا کنید تقریبا صفره مگر اینکه یه پارتی و اشنا داشته باشید وگرنه در شرایط عادی دانشگاه ها موافقت نمیکنن منم خودم سالی که ارشد قبول شدم دنبال جابجایی بودم ولی نشد شبانه هم قبول شده باشی که باز کار سخت تر و غیر محتمل تره بخوای بری رزوانه دانشگاه شبانت به هبیچ وجه با انتقالیت موافقت نمیکنه چون یه منبع درامدو از دست میده!!!!!!!!

Reyhan2667

عضو جدید

Reyhan2667

عضو جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا