ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

eebrahimif

عضو جدید
ینی شما میگی امیرکبیرو جلوتر از خواجه بزنم؟!از سختگیری های بیجای استاداش اطلاعی دارین؟!
دکترا که معلوم نیست.اگه یه کار خوب گیر بیاد که نمیرم سمتش اما کسی چه خبری داره از آینده!
شبانه تهرانو جلوتر از بقیه نزنم؟!

من خودم ارشد شریف بودم- الان هم کنکور دکترا دادم توی مصاحبه ها که شرکت میکنی دانشگاهی که ارشد خوندی و اشنایی با اساتید جاهایی که میری برای مصاحبه خیلی مهمه- به هر حال شریف و تهران و امیرکبیر اسمهاشون خیلی گندس- خلاصه اگر قصد داری دکترا بخونی سختیش رو بجون بخر- البته یه کم در مورد سختگیریهاش غلو هم میکنن- به هر حال شما خواجه نصیرم که بری دردسرهای زیادی خواهی داشت- توی امیرکبیر یه کم بیشتره

مختار1

عضو جدید
من خودم ارشد شریف بودم- الان هم کنکور دکترا دادم توی مصاحبه ها که شرکت میکنی دانشگاهی که ارشد خوندی و اشنایی با اساتید جاهایی که میری برای مصاحبه خیلی مهمه- به هر حال شریف و تهران و امیرکبیر اسمهاشون خیلی گندس- خلاصه اگر قصد داری دکترا بخونی سختیش رو بجون بخر- البته یه کم در مورد سختگیریهاش غلو هم میکنن- به هر حال شما خواجه نصیرم که بری دردسرهای زیادی خواهی داشت- توی امیرکبیر یه کم بیشتره

سلام
اگه امکان داره بین طراحی
گیلان / تبریز/چمران/کاشان/یزد/بوعلی
یه اولویت بندی کنید

edram

عضو جدید
با سلام
دوستان بعد از 4 روز تحقیق کماکان بین تبدیل علم و صنعت و خواجه نصیر موندم. از دوستانی که از سیستم نمره دهی و اعتبار اساتید این دو دانشگاه مطلعند عاجزانه تقاضای کمک دارم.
با تشکر

reza2495

عضو جدید
زبان 4.44 ریاضی 33.33 سیالات 25 جامدات 24.56
جامدات 1436 تبدیل 1503
بچه ها ب نظرتون کجاها قبول میشم؟ روزانه خود دانشگاه اصفهان اميد هست؟ شناختي از دانشگاه صنعتي اراك كسي داره؟ دانشگاه شيراز چي ؟ احتمال داره قبول شم؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم! کارشناسی جامدات بودم اما دارم ب تغییر گرایشم فکر میکنم برم تبدیل ! نظرتون چیه؟ بازار کارش بهتره ب نظرتون؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد من سربازم ثواب داره راهنمايي كنيد

Emad_Mousavi

عضو جدید
سلام
اگه امکان داره بین طراحی
یه اولویت بندی کنید
طراحی چمران اساتید خوبی داره ولی نمرات معمولا پایینه. تبدیل نمرات کلی خیلی بالاتره ولی همه میگن برگه ها صحیح نمیشه و اساتید سلیقه ای نمره میدن. اگه از شهرتون دوره نمی ارزه

آخرین ویرایش:

سحرخیز

عضو جدید
زبان 4.44 ریاضی 33.33 سیالات 25 جامدات 24.56
جامدات 1436 تبدیل 1503
بچه ها ب نظرتون کجاها قبول میشم؟ روزانه خود دانشگاه اصفهان اميد هست؟ شناختي از دانشگاه صنعتي اراك كسي داره؟ دانشگاه شيراز چي ؟ احتمال داره قبول شم؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم! کارشناسی جامدات بودم اما دارم ب تغییر گرایشم فکر میکنم برم تبدیل ! نظرتون چیه؟ بازار کارش بهتره ب نظرتون؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد من سربازم ثواب داره راهنمايي كنيد
برو سایت پارسه نتخاب رشته داره

Amirhj

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید! انشالا ک همه نتایج زحماتتونو گرفته باشید . من ک گند زدم خودمم نفهمیدم چی شد! زبان 4.44 ریاضی 33.33 سیالات 25 جامدات 24.56
جامدات 1436 تبدیل 1503
بچه ها ب نظرتون کجاها قبول میشم؟ روزانه خود دانشگاه اصفهان اميد هست؟ شناختي از دانشگاه صنعتي اراك كسي داره؟ دانشگاه شيراز چي ؟ احتمال داره قبول شم؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم! کارشناسی جامدات بودم اما دارم ب تغییر گرایش فکر میکنم برم تبدیل ! نظرتون چیه؟ بازار کارش بهتره ب نظرتون؟ ب بچه هاي ارشد طراحي كاربردي مهر طراحي تاسيسات را ميده نظام مهندسي؟
دوست عزیز سلام
شما با این رتبه نمیتونی به روزانه های تهران وشیراز و اصفهان مشهد امیدی داشته باشی
ولی به سایر دانشگاه ها مثل اراک کاشان همدان قزوین کرمان سمنا و شاهرود اری
من خودم دانشگاه صنعتی اراک بودم زمان ما این دانشگاه علم و صنعت واحد اراک بود که یک سری روباه صفت کردنش صنعتی اراک
محیط این دانشگاه انقد بزرگ نیست ولی محیط قشنگ و خوبی داره امکاناتشم خوبه استاداشم متوسط رو به بالا هستن
2 سالی میشه رشته طراحی رو میگیره ولی تخصص اصلی این دانشگاه ساخت و تولیده و لی چون استادای دکتر طراحی جامدات دارن این گرایشم میگیرن ولی هنوز که هنوزه تبدیل انرزی نمیگیره
من نمیدونم کجا میشینی ولی اگر تهران میشنی بعد تهران و قزوین کاشان گزینه بهتریه بعد صنعتی
اراک دانشگاه کوچیک جمع و جوریه و راحت میشه توش ادم با همه استا رفیق بشه چون کلا فک نمیکنم بیشتر از 900 تا دانشجو داشته باشه

javid4261

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم میشه بگین شبانه اردبیل تا رتبه چند بسته میشه رشته تبدیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mm.caffee

عضو جدید
بچه ها دانشگاه درجه 2 که واقعا سخت میگیرن نبود؟

بعضی اساتید شهید چمران اهواز هم خیلی سخت گیرن
مثلا ورودی های 91 از 24 تا فقط 3تاشون اونم 12 و 13 محاسبات پیشرفته پاس شدن
باقی درسا هم کم و بیش اینطوری میشن!!
معمولا هر ساله بین 500 تا 1300 اونجا رو میزنن!!
البته این جامداتش بودا!!

farzad1368

عضو جدید
بعضی اساتید شهید چمران اهواز هم خیلی سخت گیرن
مثلا ورودی های 91 از 24 تا فقط 3تاشون اونم 12 و 13 محاسبات پیشرفته پاس شدن
باقی درسا هم کم و بیش اینطوری میشن!!
معمولا هر ساله بین 500 تا 1300 اونجا رو میزنن!!
البته این جامداتش بودا!!
کسی در مورد کاشان نمیدونه استاداش چطورین؟

mehrdokht13

عضو جدید
سلام
بارتبه 940تبدیل به روزانه فردوسی میشه امید داشت؟
مهندسی سیستم های انرژی عباسپوربهتره یا تبدیل بابل

Amirhj

عضو جدید
اینم ی فایل خوب برای بچه های خوب مکنیک تاپیک ارشد 93
امیدوارم تو انتخاب رشته کمکتون کنه

پیوست ها

• رتبه ها و رشته های قبولی به آمار سال 91 یا قبل از اون.rar
    13 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Amirhj

عضو جدید
آدرس سایت مشاوره انتخاب رشته
http://entekhabyar.com/
سایتش پول میگیره اما یه سری مقاله هم داره در مورد راهنمایی کلی
انتخاب رشته اطلاعات بدرد بخوری داره

mehdimec

عضو جدید
توی پیوست دفترچه انتخاب رشته واسه دانشگاه امیرکبیر نوشته:
اختصاص خوابگاه در صورت امکان برای دانشجویان روزانه از نیمسال دوم تحصیلی است!!!!!!!
یعنی ترم 1 خوابگاه پر؟!؟!؟!؟!

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اگه امکان داره بین طراحی
یه اولویت بندی کنید

راستش دقیق نمیدونم....اینجا خیلیا خبر دارن....ولی به نظرم طراحی گیلان از بقیه بالاتر هست.......بزن گوگل:)

samhabibi66

عضو جدید

Amirhj

عضو جدید
سلام.به نظرت برای رتبه 950 بهترین انتخاب کاشانه؟
من نمیدونم شما بچه کدوم شهری ولی کاشان تبدیل از 1000 تا 1400 تبدیل روزانه میگیره
پس با رتبه شما لزوما بهترین انتخاب نیست ولی انتخاب خوبیه
کاشان یک دانشگاه درجه 2 حساب میشه که هم ردیفش سمنان شاهرود اراک قزوین همدان و کرمان و عباس پور و.. هم ترازن حالا شما هر کدوم به شهرت میخوره بری فرقی نمیکنه منتها الان عباس پور رفته زیر نظر بهشتی خوب اگه بچه تهران باشی گزینه ایده ال تریه

Judass

عضو جدید
کسی آماری از کف رتبه ی قبولی پارسال تبدیل شاهرود نداره؟ همینطور طراحیش ...

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوعلی همدان و ارومیه دقیقا روی چه حسابی تو یک سطح هستن؟؟!!! :surprised:
بوعلی همدان در رنکینگ جز دانشگاه های درجه 2 محسوب میشه و ارومیه جز دانشگاه های درجه 3 هست.

اما فکر کنم دوستان اشاره کردن، سخت گیری دانشگاه بوعلی همدان از حد نرمال خارجه.

دوستانی که انتخاب رشته میکنن به چهار دانشگاه حواسشون باشه :

1- پلی تکنیک
2- صنعتی اصفهان
3- صنعتی شریف
4- بوعلی همدان

این چهار دانشگاه به ترتیب سخت گیر ترین دانشگاه های ایران هستن و شدیدا باید درس بخونین، پس فردا نرین زده بشین از درس !!
برای اطلاعات بیشتر میتونین این تاپیک رو هم ببینید :

انتخاب رشته ارشد مکانیک
تو نمره دهی تبریزم واویلایی هست معدل میانگینشون مشروطه-دانشگاه گیلانم خیلی مشهوره تو پدر دراوردن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا