ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Reyhan2667

عضو جدید
دوستان به نظرتون این ترتیب فقط واسه این ۳ مورد چجوریه؟؟؟

• [*=right]
    [*=right]
    [*=right]1 - 20504 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي مکاترونيک(زمينه تخصصي درمدرک فارغ التحصيلان درج نخواهدشد)
    [*=right]2 - 20505 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي مکانيک موادوسازه هاي کامپوزيت(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
    [*=right]3 - 20502 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي شكل دهي(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

edram

عضو جدید
دوستان بنظرتون برای علم و صنعت بعد از دینامیک سیالات علوم حرارتی بزنم یا سیستم انرژی؟!
با تشکر

hsdanesh

عضو جدید
من موندم چرا اینا جلوی انتخاب رشته رو نمیبندن؟! احتمالا 5 خرداد هم میخوان بگن چون انتخاب رشته تا الان باز بود نتیجه رو آخرای شهریور میدیم...!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان بنظرتون برای علم و صنعت بعد از دینامیک سیالات علوم حرارتی بزنم یا سیستم انرژی؟!
با تشکر

اگه سیالات هستی.بعد از دینامیک سیالات حتما علوم حرارتی بزن و بعد هر چی که دوست داشتی

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز

• [*=right]
    [*=right]
    [*=right]1 - 20504 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي مکاترونيک(زمينه تخصصي درمدرک فارغ التحصيلان درج نخواهدشد)
    [*=right]2 - 20505 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي مکانيک موادوسازه هاي کامپوزيت(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
    [*=right]3 - 20502 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه || زمينه تخصصي شكل دهي(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)

علم و صنعت کامپوزیت قوی داره و یه استاد شاخ یعنی شکریه. مکاترونیکش هم خوبه یکی دوتا استاد جوون آورده که فعال هستن

• [*=right]
    [*=right]

شما مگه رتبه ات 641 نبود ؟ چطوری علم و صنعت زدی ؟ (البته جسارت نباشه ، رتبه منم در همین حده)

edram

عضو جدید
سلام
دوستان من 30 دقیقه پیش ویرایش کردم انتخابامو با توجه به این که چهارشنبه گذشته به مشکل بر نمیخورم که؟!!

آخرین ویرایش:

Reyhan2667

عضو جدید
610 . شما طراحی اول شیراز رو زدی یا صنعتی اصفهان ؟؟ من از اساتیدم پرس و جو کردم تقریبا همه گفتن شیراز بهتره .

اول بگم که من دانشجوی دانشگاه صنعتی‌ اصفهان هستم
حتا ۱% هم شک نکن که تو زمینهٔ کنترل صنعتی اصفهان قوی تره!
صنعتی اصفان در حال حاضر ۷ تا پرفسور آدی و ۴ تا پرفسورِ بازنشسته داره که من با ۹ تاشون درس برداشتم از جمله فرزین معروف به خدای سخت و سلیمی خدای شکلدهی آلیاژ‌های فولادی!
این در حالیه که دانشگاه شیراز فقط ۴ تا پرفسور تو مکانیک داره!
برخلاف چیزی هم که خیلی‌ میگن استادای خوبش به هیچ وجه بیخودی سخت گیری نمیکنن!!!
و ضمن اینکه امثال فرزین خودشون واست کار هم جور می‌کنن!

مختار1

عضو جدید
صنعتی اصفان در حال حاضر ۷ تا پرفسور آدی و ۴ تا پرفسورِ بازنشسته داره که من با ۹ تاشون درس برداشتم از جمله فرزین معروف به خدای سخت و سلیمی خدای شکلدهی آلیاژ‌های فولادی!

7 تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهندس جان اشتباه میکنی ، میشه اسم 7تاشون را بگی!

فکر نمیکنی یه کم زیاده روی کردی دانشگاه علم و صنعت با اون عظمتش 5 تا استاد تمام داره تو گرایش طراحی کاربردی . من نگاه میکردم به لیست اساتید صنعتی اصفهان در زمینه طراحی کاربردی مجموعا 2 یا 3 تا استاد تمام داره . ضمنا دانشگاه شیراز در زمینه طراحی کاربردی 4 تا استاد تمام داره نه کل گرایش های مکانیک .

Reyhan2667

عضو جدید
فکر نمیکنی یه کم زیاده روی کردی دانشگاه علم و صنعت با اون عظمتش 5 تا استاد تمام داره تو گرایش طراحی کاربردی . من نگاه میکردم به لیست اساتید صنعتی اصفهان در زمینه طراحی کاربردی مجموعا 2 یا 3 تا استاد تمام داره . ضمنا دانشگاه شیراز در زمینه طراحی کاربردی 4 تا استاد تمام داره نه کل گرایش های مکانیک .

به سایت رجوع نکن!!! به آموزش دانشکده زنگ بزن: ۰۳۱۱۳۹۱۴۹۵۲
چون سایت رو ۸ ماه هست که آپدیت نکردن!
و ضمنا من تعداد کّل رو گفتم و نه تو طراحی رو!

به سایت رجوع نکن!!! به آموزش دانشکده زنگ بزن: ۰۳۱۱۳۹۱۴۹۵۲
چون سایت رو ۸ ماه هست که آپدیت نکردن!
و ضمنا من تعداد کّل رو گفتم و نه تو طراحی رو!

آها حله پس . الان سایت دانشگاه شیراز رو هم نگاه کردم برا تبدیل انرژی و طراحی کاربردی مجموعا 7 تا پروفسور هست .

Reyhan2667

عضو جدید
دوستان کیا تو کنکور دفترچه سری B رو داشتنن؟؟؟
من ۹۹% یقین دارم که کلیدی که واسه سری B گذاشتن تو سوال ۵۱ اشتباهه و به اونایی که این سری دفترچه رو داشتن ظلم شده!!!

samhabibi66

عضو جدید
من ۹۹% یقین دارم که کلیدی که واسه سری B گذاشتن تو سوال ۵۱ اشتباهه و به اونایی که این سری دفترچه رو داشتن ظلم شده!!!

به نظرم که 51 رو درست زدن...
با اندکی دقت متوجه میشید که دفترچه ای که سنجش منتشر کرده A هست و در کمال تعجب امسال چیدمان سوالات و گزینه ها در دفترچه ها اکثرا مشابه هستند!!!!!!!!!
به همین دلیل آدم دچار شبهه و اشتباه میشه.
دفترچه b و c پیدا نمیشه

آخرین ویرایش:

samhabibi66

عضو جدید
دوستان لطفا یکی جواب بده....
سوال 105 دینامیک مگه جوابش 2*(N2/N3+1) نمیشه؟
اگه کسی دفترچش A یا Cبوده لطفا کلیداشو بذاره. (فقط جواب 105)

آخرین ویرایش:

Reyhan2667

عضو جدید
به نظرم که 51 رو درست زدن... با اندکی دقت متوجه میشید که دفترچه ای که سنجش منتشر کرده A هست و در کمال تعجب امسال چیدمان سوالات و گزینه ها در دفترچه ها اکثرا مشابه هستند!!!!!!!!! به همین دلیل آدم دچار شبهه و اشتباه میشه. دفترچه b و c پیدا نمیشه
شما دفترچه سری B رو داشتنن؟؟؟

Reyhan2667

عضو جدید

samhabibi66

عضو جدید
شما دفترچه سری B رو داشتنن؟؟؟
نه مال من c بود و فکر کنم باکس دینامیک c رو با کلید a صحیح کردن واقعا که شاهکار کردن امسال با اون کنکور گرفتنشون!!!!!!!!!!!!!!!!
شما یه سوال رو میگی من یه باکس رو میگم.
حیف که تهرانی نیستم وگرنه........

mohammad_444_0o

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من م خوام بدونم پارسال این کد رشته ها تا چه رتبه ای گرفته؟؟؟؟
1- طراحی کاربردی- زمینه بیومکانیک شریف
2- طراحی کاربردی امیرکبیر
3- مهندسی پزشکی امیرکبیر
4- تبدیل امیرکبیر

mdzaaibt

عضو جدید
آقایون و خانوما خسته نباشین ، دوستان کسی در مورد زمینه ماشین های آبی دانشگاه تهران اطلاع داره که آخرین رتبه قبولی پارسال چند بوده؟

saeedhashemi1371

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
3- مهندسی پزشکی امیرکبیر
4- تبدیل امیرکبیر

کسی نیستتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hsdanesh

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
3- مهندسی پزشکی امیرکبیر
4- تبدیل امیرکبیر

این سوال منم هست. این گزینه ها رو هم اضافه می کنم:
5- مهندسی پزشکی علم و صنعت
6- مهندسی پزشکی صنعتی سهند

ariyadokht

عضو جدید
سلام آقایون وخانومای مهندس
دوست من پکیج پارسه اش را میفروشد من کدوم کتاباش خوبن برای ارشد اونا را بردارم ؟؟وبا توجه به اینکه اینا رو هم دارم
1.ریاضی 1و2 آقاسی ومعادلات گاج وریاضی مهندسی کریمی ومدرسان شریف
2.ترمودینامیک پوران پژوهش وسیالات وانتقال راهیان ارشد
3.مقاومت واستاتیک نائی وکنترل آریاز برادرانی وپوران پژوهش ودینامیک ماشین نصیر(دکتر حامدی) وطراحی مدرسان شریف دینامیک روح اله حسینی ارتعاشات پوران پژوهش
این ها منابع مطالعاتی من برای ارشد 94 هستند. کتاب سیالات کیوان صادقی چطوریه؟؟؟
لطفا جواب بدید عزیزان
مرسی

premier118

عضو جدید
سلام
اگه دانشجوی ساخت و تولید هستی دروس تخصصی پارسه یه منبع مفید به حساب میاد.

آخرین ویرایش:

saeed722

عضو جدید
سلام

چرا تاپیکی برای کنکور آزاد زده نشده؟؟

کسی سوالات کنکورای چند سال اخیر آزاد رو نداره؟؟

خواهشا اگه دارین بذارین ..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا