ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sadegh1068

عضو جدید
ثبت نام علم و صنعت

ثبت نام علم و صنعت

دانشجويان گرامی ورودی 92 کارشناسی ارشد، ضمن تبريک قبولی به اطلاع می رساند به همراه داشتن مدارک و فرم های ذکر شده درسايت pga.iust.ac.ir در روز ثبت نام الزاميست. (در صورت عدم ارائه مدارک و فرم ها ثبت نام بعمل نخواهد آمد) ثبت نام مطابق جدول زمانبندی اعلام شده، در طبقه سوم دانشکده مهندسی مکانيک دانشگاه علم و صنعت ايران انجام خواهد گرفت.

رديف
روز
تاريخ
ساعت
گرايش
1
سه شنبه
12/6/92
از 8:30 صبح تا 12 ظهر
طراحی کاربردی ساخت و توليد
2
سه شنبه
12/6/92
از 13:30 تا 15:30 بعد از ظهر
بيو مکانيک
3
چهارشنبه
13/6/92
از 8:30 صبح تا 12 ظهر
تبدل انرژی
هوافضا

parandme

کاربر بیش فعال
شبانه یکی از مشکلاتش موقع مصاحبه دکترا هستش. که استعلام میگیرن. ولی تو مدرک درج نمیشه

سلام اتفاقا تو مصاحبه دکترا چیزی که مهم نیست روزانه یا شبانه بودنه ، اونجا دیگه این حرفا بی معنی هستش
اونجا بیشتر نتیجه ارشدته که مهمه مثل تعداد مقالات و طرح های پژوهشی و استادی که باهاش کار کردی مهم اند

روزانه و شبانه بودن فقط برای موقع قبولی و کنکور دادنه و گرنه شما دوران ارشد میتونی شاگرد اول دوره ات بشی و از همه روزانه ها بالاتر بری
بعد از فارغ التحصیلی هیچ کجا از شما در مورد روزانه یا شبانه بودن نمی پرسن فقط دانشگاه- معدل- نتایج کارهای تحقیقاتی + مهارت مرتبط با کار+ سابقه کار

منطقی هم هست چون کسی که یه دانشگاه روزانه خونده یا شبانه جفتشون یه کلاس بودن یه استاد داشتن فقط اختلافش کمی رتبه بوده که اونم تو پرداخت شهریه یا رایگان بودن لحاظ شده

موفق باشید

mori1365

عضو جدید
اقا کسی میدونه که کلمه شبانه تو مدرک فوق میخوره یا نههههههههههههه؟
شبانه تو مدرک درج میشه همین امسال برادرم مدرکشو گرفت شبانه بود توش زده شده بود البته بعید میدونم که از ارزش استخدامی چیزی کم کنه چون روزانه شبانه همه سر یه کلاس هستن

NASTOH

عضو جدید
شبانه تو مدرک درج میشه همین امسال برادرم مدرکشو گرفت شبانه بود توش زده شده بود البته بعید میدونم که از ارزش استخدامی چیزی کم کنه چون روزانه شبانه همه سر یه کلاس هستن

تو ترجمه به زبون خرجی برا پذیرش شاید تاثیر داشته باشه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
گزینه شهر دوسال قبل از دیپلم تو سایت ثبت نام برا من به مشکل خورده ونمیاد.....چیکار کنم؟

سلام،حتما باید با اکسپلورر ثبت نام کنی،برای منم این ارور رو میداد،منتهی چون با فایرفاکس داشتم ثبت نام میکردم بعد با اکسپلورر ثبت نام کردم آمد و درست شد

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیر اسکای عزیز
پبت نام تا کی میشه کرد؟

والله قاعدتا گفته ده شهریور ثبت نام هست،ولی به نظرم تا فردا هم ثبت نام هست،چون اصولا یه سری وقت ندارن و مشکل دارن به نظرم حتما فردا هم ثبت نام میکنن،اگه امروز نتونستی ثبت نام کنی حتما فردا صبح به همون شماره که تو پست های قبل گذاشتم زنگ بزن تا توجیحت کنن.وقت میشه همین امروز ثبت نام کن قال قضیه رو بکن،یه خورده دردسر داشت برام ولی حلش کردم......

mehrz67

عضو جدید
سلام منم سرباز بودم اعزامی 1/4/92پادگان 01 نیروی زمینی طراحی کاربردی قبول شدم ولی خیلی دوست داشتم تبدیل بخونم حلا نمیدونم دانشگاه بو علی خوابگاه میده یا منتظر جواب ازاد بشم
سلام منم آموزشی پادگان 06 خیابون پاسداران تهران بودم. اعزامی 1/12/91 چرا آزاد هزینه اش خیلی زیاده!

hssnjfry

عضو جدید
انسان آزاده یعنی کی؟ممنون میشم توضیح بدین:cool:
انسان آزاده یعنی : انچه برای خودت میپسندی برای دیگران هم بپسندی و انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسندی ، باور کنید اگر فقط به همین جمله عمل بشه خیلی از این درگیری ها وجنگ ها به پایان میرسه یا حق

mymp

عضو جدید
با سلام
تعویض طراحی کاربردی روزانه شاهرود با شبانه دانشگاههای تهران. دوستان اگر کسی هست به من اطلاع بده.
با تشکر
mymp4800@yahoo.com

capra1

عضو جدید
نه آقا ثبت نمیکنن من خودم دیدم که نمینویسنو حتی پرسیدم شما مطمئنی؟
تو استخدام هم نه تاثیر نداره ولی بعضی جاها میپرسن!

mori1365

عضو جدید
نه آقا ثبت نمیکنن من خودم دیدم که نمینویسنو حتی پرسیدم شما مطمئنی؟
تو استخدام هم نه تاثیر نداره ولی بعضی جاها میپرسن!
اره مطمین هستم البته لیسانسشو 8 سال پیش گرفته بود و روی مدرک اصلیش درج شده بود و امسال بعد از 8 سال تازه رفت اصل مدرکشو گرفت شاید این که میگن درج نمیشه روی گواهی موقت هست اگر قرار باشه برای شبانه درج نشه بعدا پردیس و مجازیم نباید درج بشه چون دانشجوهاش اعتراض میکنن که باید برای ما هم نباید درج بشه

Arman_awn

عضو
اره مطمین هستم البته لیسانسشو 8 سال پیش گرفته بود و روی مدرک اصلیش درج شده بود و امسال بعد از 8 سال تازه رفت اصل مدرکشو گرفت شاید این که میگن درج نمیشه روی گواهی موقت هست اگر قرار باشه برای شبانه درج نشه بعدا پردیس و مجازیم نباید درج بشه چون دانشجوهاش اعتراض میکنن که باید برای ما هم نباید درج بشه

خب دوست عزیز من بگو مال 8 سال پیش بوده دیگه. این مسئله برا کساییه که ازین به بعد وارد دوره شبانه میشن. مدرکشم که از دفترچه براتون گذاشتم.

873110107

عضو جدید
سلام دوست عزیز،من از اول این که بچه ها قبولیاشونو اینجا گذاشتن بودم،کسی خوارزمی قبول نشده بود اینجا،بری دانشگاه همکلاسی پیدا میکنی،ولی از شانس من همینجا خودم دوتا همکلاسی پیدا کردم:D برای خوابگاه هم بگم که تو دفترچه انتخاب رشته نوشته قسمت پیوست.....به نظرم تا آنجایی که یادمه داره ولی خوابگاهش فک کنم کرج هست!!برو دفترچه رو دانلود کن توش نوشته خیالت راحت میشه.من شک دارم در مورد خوابگاه

مرسی جواب دادی
خوندم،نوشته عدم واگذاری خوابگاه،فقط به رتبه های زیر 100 تعلق می گیره!!!

NASTOH

عضو جدید
مگه امکان تعویض هست؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟
ممنون میشم
اره میشه
منم روز تبدیلو حکیم سبزواریو با شب بوعلی یا شب کاشان یا شب شاهرود یا شب سمنان طاق میزنم(هر چند همه این شبانه هارو میاوردم والان نظرم عوض شده)

mahde1818

عضو جدید
قبول شدن توی شبانه یه بدی بسیار بزرگ داره واسه کسی که می خواد توی ایران بمونه واسه دکترا و اون هم اینکه اگر شما شاگرد اول هم بشی سهمیه شاگرد اولی مال اون نفری هست که روزانه قبول شده! :smoke:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی.تاریخ دقیق گرفتن دیپلمو چه جوری زدی؟ منظورم روز و ماه

سلام....والله تاریخ دقیقشو من از طریق خود متن گواهی دیپلم نوشتم،متنش نوشته بود تا پایان خرداد ماه سال تحصیلی85-86 منم زدم 29.3.86،به نظرم نیازی نیست همه چی کاملا درست باشه.....

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره میشه
منم روز تبدیلو حکیم سبزواریو با شب بوعلی یا شب کاشان یا شب شاهرود یا شب سمنان طاق میزنم(هر چند همه این شبانه هارو میاوردم والان نظرم عوض شده)

آخر من نفهمیدم تو میخوای طاق بزنی یا نه؟:Dآخر همکلاسی ما میشه یا نه؟:Dمن بچه درسخونما،جدی میگم:D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انسان آزاده یعنی : انچه برای خودت میپسندی برای دیگران هم بپسندی و انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسندی ، باور کنید اگر فقط به همین جمله عمل بشه خیلی از این درگیری ها وجنگ ها به پایان میرسه یا حق

میبینم که یه همکلاسی داریم که خیلی سیاسی هست:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا