ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NASTOH

عضو جدید
سلام دانشگاه علوم تحقیقات استادهای خوبی داره فک کنم چندتاشون هم از دانشگاه های معتبرتهران اند مثل شریف و ...ولی ازون طرفم مشهد دیگه مشکل خوابگاه و خونه مجردی رو نداری. تازه فک کنم آزاد هم معمولا خوابگاه نمیده.و فک کنم که هزینه غیر انتفاعی کمتر از ازادهبا این اوصاف به نظر منم بدون در نظر گرفتن رشته مشهد بهترهولی خودت تصمیم گیرنده نهایی

ازاد خوابگاه نداره

mahde1818

عضو جدید
آقا من شنیدم (تاکید می کنم که فقط شنیدم) که نظام وظیفه اگر کمتر از 2 ماه از خدمتت مونده باشه اجازه میده بری دانشگاه و 2 ماه باقی مونده از خدمتت رو تو فصل تابستان سال آینده ادامه بدی. بدون این که تحصیلت قطع بشه. حتماَ اینو پیگیری کن! اگر درست بود دعامون کن...
مرخصی بگیر تمومش کن قرار خدمت بشه 24 ماه !!!!! به خاطر جنگ در سوریه اگر امریکا سوریه رو بزنه در این شکی نیست که خدمت بشه 24 ماه

• Like
واکنش ها: uoro

uoro

عضو جدید
دوستان من دانشگاه علوم تحقیقات قبول شدم و در عین حال سرباز هم هستم و سربازی هم حدودا 15 آبان ماه تموم میشه، برای ثبت نام چیکار کنم؟چچه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ به خاطر 1 ماه و نیم خدمت ی ترم مرخصی بگیرم؟یا خدمت رو تصویه کنم و بعد ارشد بیام 1ماه و نیم خدمت رو برم؟
به نظرتون دانشگاه قبول نمیکنه که من 8/15 کارت پایان خدمت ارائه کنم،راه حلی اگه میدونید بگین ممنون میشم ؟
مرخصی بگیر تمومش کن قرار خدمت بشه 24 ماه !!!!! به خاطر جنگ در سوریه اگر امریکا سوریه رو بزنه در این شکی نیست که خدمت بشه 24 ماه

آقا من شنیدم (تاکید می کنم که فقط شنیدم) که نظام وظیفه اگر کمتر از 2 ماه از خدمتت مونده باشه اجازه میده بری دانشگاه و 2 ماه باقی مونده از خدمتت رو تو فصل تابستان سال آینده ادامه بدی. بدون این که تحصیلت قطع بشه. حتماَ اینو پیگیری کن! اگر درست بود دعامون کن...

از بچه ها کسی پیشنهادی نداره؟؟؟؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
از بچه ها کسی پیشنهادی نداره؟؟؟؟
شما ترم اول رو مرخصی تحصیلی بگیر . باید تعد بدی تا بهمن خدمتت تموم میشه.
اگه کلا ایست خدمت بگیری دفعه بعد باید بری آموزش . خدمت هم میشه 24 ماه!
این عاقلانه ترین راهه!

• Like
واکنش ها: uoro

Mehran14233

عضو جدید
سلام دوستان.
من ترازم 5397 شد و پرديس علوم و تحقيقات سمنان قبول شدم.
این پردیس علوم و تحقیقات چیه؟ خوبه؟ میگن مجوز نداره راسته؟ اعتبار مدرکش عین آزاد هست؟

حیف شد اگه یه کم بهتر زده بودم تهران قبول بودم. دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت داره امسال؟

Mehran14233

عضو جدید
سلام دوستان.
این پردیس علوم و تحقیقات چیه؟ خوبه؟ میگن مجوز نداره راسته؟ اعتبار مدرکش عین آزاد هست؟

حیف شد اگه یه کم بهتر زده بودم تهران قبول بودم. دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت داره امسال؟

کـــــــــــمک

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان من رفتم یگان خدمتی. تا یه هفته نمیتونم بیام سایت. بریم یه هفته هم خدمت کنیم تا ثبتنام حضوری و گرفتن نامه ترخیص از خدمت.
شب ها آسوده بخوابید که عمو پلیس یعنی من بیدار است.

mehrz67

عضو جدید
شما ترم اول رو مرخصی تحصیلی بگیر . باید تعد بدی تا بهمن خدمتت تموم میشه.
اگه کلا ایست خدمت بگیری دفعه بعد باید بری آموزش . خدمت هم میشه 24 ماه!
این عاقلانه ترین راهه!
نه اگه کمتر از 6 ماه خدمت کرده باشه باید بره آموزشی تازه اگه درسشم تموم بشه باید دوباره دفترچه پست کنه اونوقت هم خدمت هر چقدر باشه با قانون اون موقع باید بره شایدم 18 ما باشه./
میگن خدمت قراره 18 ماه بشه

mehrz67

عضو جدید
دوستان من رفتم یگان خدمتی. تا یه هفته نمیتونم بیام سایت. بریم یه هفته هم خدمت کنیم تا ثبتنام حضوری و گرفتن نامه ترخیص از خدمت.
شب ها آسوده بخوابید که عمو پلیس یعنی من بیدار است.
شما هم میخایید ایست خدمت کنید؟

mahde1818

عضو جدید
نه اگه کمتر از 6 ماه خدمت کرده باشه باید بره آموزشی تازه اگه درسشم تموم بشه باید دوباره دفترچه پست کنه اونوقت هم خدمت هر چقدر باشه با قانون اون موقع باید بره شایدم 18 ما باشه./
میگن خدمت قراره 18 ماه بشه
سپاه که این طور نیست دوباره بری آموزشی من برگه سبز آموزشی رو دارم نیاز نیست دوباره برم اموزشی

Mansour Mousavi

عضو جدید
منم شدم رتبه 26 ولی چون اصفهانی بودم زدم نجف آباد چون نیم ساعت راهه
و بی خیال رتبه 1204 دولتی و غیر انتفاعی شدم .
راستی اگه کنکور 93 دولتی قبول بشم میتونم ادامه ی دانشگاه آزادو تو دولتی بخونم ؟
درسنام درس
نمره
33.3- تا 100.0
درسنام درس نمره
33.3- تا 100.0
1زبان تخصصي انگليسي09
2رياضي010
3حرارت و سيالات ( ترمو ديناميک ، مکانيک سيالات ، انتقال حرارت )011
4جامدات ( استاتيک ، مقاومت مصالح ، طراحي اجزا )18.412
5ديناميك و ارتعاشات ( ديناميک ، ارتعاشات ، ديناميک ماشين ، کنترل )013
6محاسبات عددي0
14
7ساخت و توليد ( ماشين ابزار ، قالب پرس ، علم مواد ، ماشين هاي کنترل عددي ، اندازه گيري ؛ توليد مخصوص ، هيدروليک و نيوماتيک ، مديريت توليد )47.515
816
انتخابکد و عنوان رشته/محل انتخابینمره کلنمره آخرین نفر قبولرتبه کلرتبه آخرین نفر قبولتوضیحات
140669150 - مهندسي مكانيك - ساخت و توليد / واحد نجف آباد6994625926129قبول
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
نتيجه آزمونقبول عادي درانتخاب اول
رشته / محل قبولیمهندسي مكانيك - ساخت و توليد / واحد نجف آباد

m.mansourpour

عضو جدید
سلام دوستان.

سلام.پردیسهای دانشگاه علوم تحقیقات واحدهایی هستن که در حال حاضر دارای مجوز رسمی از وزارت علوم نیستن و تحت نظر اداره میشن هر زمان که برای هر کدوم از پردیسها بتونن مجوز بگیرن به عنوان واحد مستقل اعلام میشه.اعتبارش مسلما تا زمانیکه پردیس هست پایینتره.بله امسال هم مثل هر سال تکمیل ظرفیت دارن.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
منم شدم رتبه 26 ولی چون اصفهانی بودم زدم نجف آباد چون نیم ساعت راهه
و بی خیال رتبه 1204 دولتی و غیر انتفاعی شدم .
راستی اگه کنکور 93 دولتی قبول بشم میتونم ادامه ی دانشگاه آزادو تو دولتی بخونم ؟
درسنام درس نمره
33.3- تا 100.0
درسنام درس نمره
33.3- تا 100.0
1زبان تخصصي انگليسي09
2رياضي010
3حرارت و سيالات ( ترمو ديناميک ، مکانيک سيالات ، انتقال حرارت )011
4جامدات ( استاتيک ، مقاومت مصالح ، طراحي اجزا )18.412
5ديناميك و ارتعاشات ( ديناميک ، ارتعاشات ، ديناميک ماشين ، کنترل )013
6محاسبات عددي014
7ساخت و توليد ( ماشين ابزار ، قالب پرس ، علم مواد ، ماشين هاي کنترل عددي ، اندازه گيري ؛ توليد مخصوص ، هيدروليک و نيوماتيک ، مديريت توليد )47.515
816
انتخابکد و عنوان رشته/محل انتخابینمره کلنمره آخرین نفر قبولرتبه کلرتبه آخرین نفر قبولتوضیحات
140669150 - مهندسي مكانيك - ساخت و توليد / واحد نجف آباد6994625926129قبول
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
نتيجه آزمونقبول عادي درانتخاب اول
رشته / محل قبولیمهندسي مكانيك - ساخت و توليد / واحد نجف آباد
قبولیتونو بهتون تبریک میگم
نه نمیشه واحدهای دانشگاه آزاد با دانشگاه ملی هم ارزی نمیشه

hssnjfry

عضو جدید
اگر منطقی نگاه کنی الان ۲۷ سالته اگر بری مهندسی پزشکی بخونی که اصلا کار نیست اگر هم بری ساخت علوم تحقیقات باید به فکر دکترا باشی و شاید یک جا بتونی تدریس کنی چون توی کشور ما به ساخت اصلا اهمیت نمیدن اگر من جای تو بودم کلا درس رو ول میکردم میرفتم سراغ کار، ولی یک استثناء هم داریم اگر مشکل مالی نداری یعنی فولوس موجود میباشد که غم دنیا نخور برو تهران هم درس بخون هم زززنندگی کن.

p.abdollahi

عضو جدید
من دفترچه اعزام به خدمت رو فرستادم ولی هنوز برگ اعزام نیومده فقط یه رسید بهم دادن با این رسید میتونم ثبت نام کنم یا نمیشه ؟
باید چیکار کنم آیا؟

mori1365

عضو جدید
سربازی رفتی یا نه؟؟؟؟؟منم 65 هستم با اینکه سربازی رفتم و الانم سال اخر ارشدم و میخوام امسال به امید خدا دکتری شرکت کنم و شروع کردم به خوندن و یه کار نصفه و نیمم دارم که اصلا هیچ ربطی به رشتم نداره اصلا احساس پکیدگی و داغونی میکنم 27 سالمونه از دار دنیا فقط یه کاغذ پاره فوق لیسانس دارم و یه کارت پایان خدمت نمیدونم شرایط مالیت چطوریه ولی احتمالا خوب هست که میخوای ازاد بری یه شهر دیگه ولی اگر به امید کار میخوای که همین طوری که بالاتر گفتن تو کشور ما ساختی وجود نداره که شما بخوای باهاش کار کنی برای تدریس توی دانشگاه ها هم دانشگاه ازاد شانس کمی برای تدریس و هییت علمی شدن داره من دانشگاه تربیت مدرسم یکی از استادا میگفت یه قانون نانوشته توی دانشگاه های وزارت علوم هست که حتی اگر دانشگاه ها نیاز شدیدم داشته باشن بازم دانشگاه ازادو هییت علمی نمیکنن اگرم فکر پذیرش گرفتنی که بازم ازاد کارتو راه نمیندازه درسته برای پذیرش زبان و مقاله مهمه ولی بلاخره برای مقاله یه استاد باید باشه تا راهنمایی و کمکت کنه دانشگاه ازاد این قدر دانشجو میگیره که استاد وقت نمیکنه جواب سلام دانشجوشو بده چه برسه به کمک برا یمقاله شما یه نگاه به همین اخرین رتبه قبولی توی کارنامه های دانشگاه ازاد بنداز میفهمین کلاس هاتون حداقل با سی نفره این که نشد کلاس ارشد.به نظر من اگر سربازی نرفتی کلا قید ادامه تحصیل سال به سالم اوضاع داره داغون تر میشه من اگر روزانه نبودم اصلا محال ممکن بود یک ریال خرج پای تحصیل کنم توی این مملکت خرج کردن برای تحصیل بزرگترین اشتباهه چون معلوم نیست بعدا بتونی در قبال اون مدرک یه کار داشته باشی که حداقل هزینه هایی رو که کردی جبران کنه.

آخرین ویرایش:

lanner

عضو جدید
سربازی رفتی یا نه؟؟؟؟؟منم 65 هستم با اینکه سربازی رفتم و الانم سال اخر ارشدم و میخوام امسال به امید خدا دکتری شرکت کنم و شروع کردم به خوندن و یه کار نصفه و نیمم دارم که اصلا هیچ ربطی به رشتم نداره اصلا احساس پکیدگی و داغونی میکنم 27 سالمونه از دار دنیا فقط یه کاغذ پاره فوق لیسانس دارم و یه کارت پایان خدمت نمیدونم شرایط مالیت چطوریه ولی احتمالا خوب هست که میخوای ازاد بری یه شهر دیگه ولی اگر به امید کار میخوای که همین طوری که بالاتر گفتن تو کشور ما ساختی وجود نداره که شما بخوای باهاش کار کنی برای تدریس توی دانشگاه ها هم دانشگاه ازاد شانس کمی برای تدریس و هییت علمی شدن داره من دانشگاه تربیت مدرسم یکی از استادا میگفت یه قانون نانوشته توی دانشگاه های وزارت علوم هست که حتی اگر دانشگاه ها نیاز شدیدم داشته باشن بازم دانشگاه ازادو هییت علمی نمیکنن اگرم فکر پذیرش گرفتنی که بازم ازاد کارتو راه نمیندازه درسته برای پذیرش زبان و مقاله مهمه ولی بلاخره برای مقاله یه استاد باید باشه تا راهنمایی و کمکت کنه دانشگاه ازاد این قدر دانشجو میگیره که استاد وقت نمیکنه جواب سلام دانشجوشو بده چه برسه به کمک برا یمقاله شما یه نگاه به همین اخرین رتبه قبولی توی کارنامه های دانشگاه ازاد بنداز میفهمین کلاس هاتون حداقل با سی نفره این که نشد کلاس ارشد.به نظر من اگر سربازی نرفتی کلا قید ادامه تحصیل سال به سالم اوضاع داره داغون تر میشه من اگر روزانه نبودم اصلا محال ممکن بود یک ریال خرج پای تحصیل کنم توی این مملکت خرج کردن برای تحصیل بزرگترین اشتباهه چون معلوم نیست بعدا بتونی در قبال اون مدرک یه کار داشته باشی که حداقل هزینه هایی رو که کردی جبران کنه.

سربازی رفتم تو یه کارخونه هم فعلا مشغول کارم وضع مالیمم تعریف نداره بره همین مجبورم مهندسی پزشکی دانشگاه امام رضا رو انتخاب کنم وقتی شما ها که یه دانشگاه معتبر خوندید یه شغل مرتبط درست درمون نتونستید پیدا کنید پس دانشگاه آزاد که دیگه حرفی بره گفتن نداره که بخوام با یه مشقت و هزینه زیاد آزاد بخونم اونم برای آینده ای که کاری در کار نیست مهندسی پزشکیم کاری براش نیست ولی یه حسنی که داره اینه که زندگیم روال عادیش طی میکنه حالا درکنارش یه مدرکم میگیرم.انشالله هر چی که بصلاح بچه های این تاپیک همون براشون رقم بخوره .آمین

Mehran14233

عضو جدید
سلام دوستان.

سلام.پردیسهای دانشگاه علوم تحقیقات واحدهایی هستن که در حال حاضر دارای مجوز رسمی از وزارت علوم نیستن و تحت نظر اداره میشن هر زمان که برای هر کدوم از پردیسها بتونن مجوز بگیرن به عنوان واحد مستقل اعلام میشه.اعتبارش مسلما تا زمانیکه پردیس هست پایینتره.بله امسال هم مثل هر سال تکمیل ظرفیت دارن.

ممنون.
من اینطور متوجه شدم (یعنی تو خود سایت دانشگاه آزاد اینطور نوشته بود) که واحد هایی که عنوان "پردیس" رو دارند در ابتدا بدون مجوز بودند و وزارت علوم برای اینکه بهشون مجوز بده گفته باید یه اسم "پردیس" بزارید اول اسمتون.
ولی در مدرک فارغ التحصیلی عنوان "پردیس" ذکر نمیشه.

حالا من نمی دونم یکی بیاد به من بگه ارزش داره برم ثبت نام یا نه؟
2.5 ساله دنبال کارم خبری نیست به نظرتون برم ارشد بخونم؟ فردا و پس فردا ثبت نامه و من هنوز تصمیم نگرفتم برم ثبت نام یا نه :(
الان اگه ثبت نام نکنم و تکمیل ظرفیت هم قبول نشم می تونم این رو برم و ثبت نام کنم یا قبول نمی کنند؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
نزارید تاپیک خاک بخوره. این تاپیک باید زنده بمونه. حداقل تا زمان تکمیل ظرفیت و نتایج اون.

irmec

عضو جدید
بچه ها تکمیل ظرفیت چه موقس؟
اونایی که تکمیل ظرفیت قبول میشن ترم بهمن ثبت نام میشن دیگه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا