ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alireza_mech

عضو جدید
دوست عزیز به قول یکی از دوستان یه حرفایی رو بهت میزنم به عنوان وصیت نه نصیحت!!!دوست عزیز همون غیرانتفاعی یا آزاد رو برو قال قضیه رو بکن،شما وقتی میگی دومین بارته که کنکور دادی،دیگه بهتون توصیه نمیشه که از دوباره بخونی،نه اینکه خدا نکرده استعداد نداری،خدا به همه استعداد داده،مگر این که معلول باشی که مطمئنا نیستی......من فقط به خاطر دوران جوونی ایی که داره میره بهت اینو گفتم،زیاد از حد عمر جوونیتو واسه درس و تحصیل حروم نکن،یادت باشه اصل زندگی چیز دیگس،اصل زندگی یعنی یه حقوق کافی با یه همسر خوب و زندگی عاشقانه و آرامش مطلق در کانون خانواده،اینو ازم به عنوان وصیت داشته باش.من اگه قبول نمیشدم مطمئن باش میرفتم سربازی و بعد دنبال کار و تشکیل خانواده و اگر شرایط مهیا شد ادامه تحصیل.
آره موافقم امیر جان اولویت من هم کار و زندگیه اما بخاطر نبود فرصتهای شغلی اجبارا تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم البته من سال اول اصلا نخونده بودم فقط زبان زده بودم به هر حال مرسی از کامنت واقع بینانت

student.product

عضو جدید
کنکور اصلا تو ایران تخصصی نیست.اما تو شاخه های مکانیک گرایش تبدیل و طراحی از لحاظ تئوری خیلی شرایطش بهتر از ساخته. مثال می زنم.الان من کلی درباره دستگاه وایرکات مطالعه کرده بودم اما وقتی در عمل مواجه شدم واقعا دیدم تجربه کاری حرفه اولو میزنه.10 تا درسو تو قالب 20 سوال میخوان محک بزنن که هر درسیش برای خودش یه رشته به حساب میاد.

hssnjfry

عضو جدید
نفس جان من 25 سالمه دیگه نه وقتشو دارم بمونم نه حوصلشو ....من تعجب میکنم با 2100 شاهرود روزانه قبول شدن من با 2156 شبانه شاهرود تبدیل هم قبول نشدم :(
سلام دوست عزیز ایا شما بعد از شبانه شاهرود جایی تبدیل زده بودی ،کجا قبول شدی ؟
در ضمن میتونی اعتراض کنی من دیدم بعضی ها نتیجه گرفتن

Mansour Mousavi

عضو جدید
سلام.با عرض تبریک .می خواستم بدونم هزینه دانشگاه پیام نور شهر ری واسه رشته ساخت چقدره؟ اگر از بچه ها کسی اونجا قبول شده یا اونجا درس می خونه خوشحال میشم راهنماییم کنه. زنده باد مکانیک زنده باد ساخت وتولید;)
سلام اگه میشه میتونم رتبه ساخت شما رو بدونم ؟
خواهش خیلی برام مهمه .

mazi8904

عضو جدید
دوستان کسی در مورد نحوه اعتراض به نتیجه اطلاعی داره؟
ایا حضورا باید برم سازمان سنجش یا...؟؟؟
لطفا کسی اطلاعی داره بگه
ممنون میشم.

alireza_mech

عضو جدید
سلام دوست عزیز ایا شما بعد از شبانه شاهرود جایی تبدیل زده بودی ،کجا قبول شدی ؟در ضمن میتونی اعتراض کنی من دیدم بعضی ها نتیجه گرفتن
سلام حسین جان ارومیه اردبیل کرمانشاه سمنان شاهرود هیچ کدوم نگرفت بعد شاهرود غیر انتفاعی های نزدیک رو زدم که گرفت :mad:

Mansour Mousavi

عضو جدید
کنکور اصلا تو ایران تخصصی نیست.اما تو شاخه های مکانیک گرایش تبدیل و طراحی از لحاظ تئوری خیلی شرایطش بهتر از ساخته. مثال می زنم.الان من کلی درباره دستگاه وایرکات مطالعه کرده بودم اما وقتی در عمل مواجه شدم واقعا دیدم تجربه کاری حرفه اولو میزنه.10 تا درسو تو قالب 20 سوال میخوان محک بزنن که هر درسیش برای خودش یه رشته به حساب میاد.
آره واقعا این مدل کنکور کاملا ناعادلانه و به ضرر بچه های ساخت هست . سوالای امسال ساخت ظالمانه بود و یه جوری بود که اونایی که اطلاعات کمتر داشتن راحت تر جواب میدادن و اونایی که خیلی خونده بودن بین گزینه ها به شک می افتادن ولی کنکور آزاد بهتره چون سوالای ساخت خیلی بیشتره و استاندارد تره .
راستی کسی میدونه جواب دانشگاه آزاد کی میاد ؟ :(

133646

اخراجی موقت
دوستان کسی در مورد نحوه اعتراض به نتیجه اطلاعی داره؟
ایا حضورا باید برم سازمان سنجش یا...؟؟؟
لطفا کسی اطلاعی داره بگه
ممنون میشم.
سلام برو سنجش (انتهاي پل كريم خان زند)اعتراض كتبي بزن و دو سه روزي يه بار پيگيري كن حضوري برو اونجا

133646

اخراجی موقت
آره واقعا این مدل کنکور کاملا ناعادلانه و به ضرر بچه های ساخت هست . سوالای امسال ساخت ظالمانه بود و یه جوری بود که اونایی که اطلاعات کمتر داشتن راحت تر جواب میدادن و اونایی که خیلی خونده بودن بین گزینه ها به شک می افتادن ولی کنکور آزاد بهتره چون سوالای ساخت خیلی بیشتره و استاندارد تره .
راستی کسی میدونه جواب دانشگاه آزاد کی میاد ؟ :(
ساخت كلا بي صاحبه تو ايران

shaahinIQ

عضو جدید
دوستان من 630 مهندسی پزشکی بودم ، بیومکانیک علم و صنعت روزانه قبول شدم.

از همکلاسی ها کسی هست؟؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
الان من هنوز فارغ التحصيل نشدم اين فرم رو چه جوري اين فرم را پر كنم؟؟ پروژه هنوز دفاع نكردم تا بعد ثبت نام ارشد طول ميكشه؟؟
شما باید نهایتا تا 31/6/92 فارق التحصیل بشی البته باید به سایت دانشگاه محل قبولی یه سز بزنی مثلا امیرکبیر کلا مدارکش فرق داره این فرمم نمیخواد فقط فرم معرفی به نظام وظیفه میخواد.شمام بهتره دنبال کارای فارق التحصیلت بیوفتی چون ثبت نام از هفته آینده شروع میشه

hssnjfry

عضو جدید
سلامی دوباره.

دوستان من یه مشورتی میخواستم با شما دوستان عزیز بکنم،من طراحیم 1475 شد و تبدیل 2239 که تبدیل روزانه دانشگاه حکیم سبزواری قبول شدم.خواستم بگم کارم اشتباه بود یا نه؟آخه دیدم راحت طراحی دانشگاه گیلان و بوعلی قبول میشدم چون دوستان با رتبه های بدتر از من قبول شدن.من خداییش به سیالات بیشتر علاقه دارم،به خاطر همین تبدیلا رو جلوتر زدم و خدا رو شکر از 36 انتخاب اولی که تبدیل روزانه زده بودم آخریش همین سبزوار بود که قبول شدم و انصافا خودم راضیم ولی میخواستم نظر شما رو بدونم که ایا من اشتباه انتخاب رشته کردم؟و طراحی گیلان و بوعلی رو جلوتر میزدم بهتر بود؟ممنون میشم برام توضیح بدین،از طرفی فک میکردم شاید برم طراحی برام سخت بشه......
سلام امیر اقا گفتم هم دانشگاهی شدیم این لینک برای ثبت نام ارشد را برات قرار بدم در ضمن ما عددی نیستیم که بخواهیم کسی را تحویل بگیریم یا نگیرم یا حق
http://www.hsu.ac.ir/amozesh/?page_id=555

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام امیر اقا گفتم هم دانشگاهی شدیم این لینک برای ثبت نام ارشد را برات قرار بدم در ضمن ما عددی نیستیم که بخواهیم کسی را تحویل بگیریم یا نگیرم یا حق
http://www.hsu.ac.ir/amozesh/?page_id=555

سلام،قربون داداش،قصد جسارت نداشتم،به هر حال ممنون،فعلا که این لینکی که دادین واسه ارشد چیزی نگفته،تا ببینیم بعد چکار میکنن.ممنون داداش،یاعلی

Mansour Mousavi

عضو جدید
بچه ها اگه شما بودید بین دانشگاه آزاد مثلا نجف آباد و موسسه غیر انتفاعی کجا رو انتخاب میکردید ؟
یه سوال دیگه .
اگه غیر انتفاعی رو نرم آیا برای کنکور 93 محروم میشم ؟:(

alireza_mech

عضو جدید
بچه ها اگه شما بودید بین دانشگاه آزاد مثلا نجف آباد و موسسه غیر انتفاعی کجا رو انتخاب میکردید ؟یه سوال دیگه .اگه غیر انتفاعی رو نرم آیا برای کنکور 93 محروم میشم ؟:(
فقط قبولی های روزانه امسال نمیتونن سال بعد شرکت کنن . آزاد لااقل دانشگاهه این موسسات بیشتر شبیه مدرسه ان تا دانشگاه خدا کنه هفته بعد بیاد آزاد :confused:

babakv

عضو جدید
سلام
تبریک به دوستانی که قبول شدند

کسی تبدیل فردوسی مشهد قبول نشده ؟ میخوام رتبشو بدونم
سهمیه بومی تاثیری داره ؟
واسه من که خراسان شمالی هستم چه رتبه ای میخواد ؟
ممنون

NASTOH

عضو جدید
دوستان من با 2100 میتونستم شب بوعلی یا شب سمنان یا شب شاهرود یا شب کاشان قبول شم؟ الان خیلی ناراحتم که شب بوعلیمو نخونده چون بعد از حکیم زدم ........... راستی من مدنی و سهند هم قبول نشدم ولی یاسوجو بعد از سبزواز زدم که قسمت نشد بخونه.یاسوج چند بود رتبش

رفیقم هم با 1700 روز تبدیل صنعتی ارومیه

87682111

عضو جدید
منبع این خبر از کجاست ؟ چون تو سایت دانشگاه شاهرود ننوشتن که کی باید برای ثبت نام بریم

این خبرو از خبرگزاری مهر برداشتم. اینم لینک منبع خبر. منتها اصل کار اون چیزی هست که خود دانشگاه ها تو سایتشون اعلام می کنن.
لینک منبع خبر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا