ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

133646

اخراجی موقت
سلام به همه مهندسان عزیز من امسال برای بار دوم ارشد مکانیک شرکت کرده بودم و تو تبدیل انرژی رتبم 2156 بود ! امید داشتم شبانه یه جایی قبول شم ولی نشد !!! غیر انتفاعی قبول شدم :( به نظرتون ارزش داره با اون وضعیت افتضاحه موسسات غیر انتفاعی برم ارشد بخونم ؟؟ یا مثلا اگه آزاد تاکستان قبول شم برم آزاد بهتره ؟؟؟؟
ازاد خيلي بهتره و شرف داره

nafas..

عضو جدید
سلام به همه مهندسان عزیز من امسال برای بار دوم ارشد مکانیک شرکت کرده بودم و تو تبدیل انرژی رتبم 2156 بود ! امید داشتم شبانه یه جایی قبول شم ولی نشد !!! غیر انتفاعی قبول شدم :( به نظرتون ارزش داره با اون وضعیت افتضاحه موسسات غیر انتفاعی برم ارشد بخونم ؟؟ یا مثلا اگه آزاد تاکستان قبول شم برم آزاد بهتره ؟؟؟؟

دیونه نرو منم شبانه نمیرم بشین باهم می خونیم:D

133646

اخراجی موقت
سهميه شاگرد اولي

سهميه شاگرد اولي

عطلاعات كاملي از سهميه رتبه اولي دارم هركس خاست با شمارم تماس بگيره تا كامل توجيح بشه:smile:
09385212472

newuser

عضو جدید
نفس جان من 25 سالمه دیگه نه وقتشو دارم بمونم نه حوصلشو ....من تعجب میکنم با 2100 شاهرود روزانه قبول شدن من با 2156 شبانه شاهرود تبدیل هم قبول نشدم :(

تبدیل خیلی قبولیاش ناجوره منم سیالاتی بودم نمیخواستم شبانه بیفتم طراحیا رو هم زده بودم افتادم طراحی کاربردی روزانه علم و صنعت :confused:
حالا مثل چی باید بشینم دینامیک ارتعاشات پیشرفته بخونم! :biggrin:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامی دوباره.

دوستان من یه مشورتی میخواستم با شما دوستان عزیز بکنم،من طراحیم 1475 شد و تبدیل 2239 که تبدیل روزانه دانشگاه حکیم سبزواری قبول شدم.خواستم بگم کارم اشتباه بود یا نه؟آخه دیدم راحت طراحی دانشگاه گیلان و بوعلی قبول میشدم چون دوستان با رتبه های بدتر از من قبول شدن.من خداییش به سیالات بیشتر علاقه دارم،به خاطر همین تبدیلا رو جلوتر زدم و خدا رو شکر از 36 انتخاب اولی که تبدیل روزانه زده بودم آخریش همین سبزوار بود که قبول شدم و انصافا خودم راضیم ولی میخواستم نظر شما رو بدونم که ایا من اشتباه انتخاب رشته کردم؟و طراحی گیلان و بوعلی رو جلوتر میزدم بهتر بود؟ممنون میشم برام توضیح بدین،از طرفی فک میکردم شاید برم طراحی برام سخت بشه......

آخرین ویرایش:

yohanblack43

عضو جدید
سلام شاهرودم طراحی کسی نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!با رتبه 2100.طراحی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alireza_mech

عضو جدید
در عوضش این ریسکو کردم و تبدیل روزانه بیرجند و زاهدان رو نزدم چون خیلی از شهرم دور بودن،به هرحال قسمت بود،من که خیلی راضیم رشته خودمو قبول شدم تازه آنم روزانش!!!!برخی دوستان میدونن من از قبل هم دلم با تبدیل بود،خیلی ناراحت بودم که رتبه طراحیم بهتر از تبدیلم شده بود......
منم به خاطر دوریش نزدم آخرین انتخابم شاهرود بود. کار خوبی کردی طراحی اصلا تو ایران بازار کار نداره

babakv

عضو جدید
سلام
تبریک به دوستانی که قبول شدند

کسی تبدیل فردوسی مشهد قبول نشده ؟ میخوام رتبشو بدونم
سهمیه بومی تاثیری داره ؟
واسه من که خراسان شمالی هستم چه رتبه ای میخواد ؟
ممنون

student.product

عضو جدید
تبریک

تبریک

سلام بچه خسته نباشید.من پیام نور تهران /شهر ری قبول شدم می خواستم بدونم هزینه شهریش چقد در میاد یا از بچه هایی که اونجا قبول شدن می خوام شماره ای اگه دارن بهم بدن تا مشاوره ای شد بگیرم.در ضمن به امید خدا قصد دارم ویژگی های رشته مکانیک نخ سوزا ساخت و تولید رو در آینده مطرح کنم.شهریهش چقدههههههه؟

Mansour Mousavi

عضو جدید
سلام با رتبه 1651 موسسه غیرانتفاعی علامه نایینی قبول شدم . یه نفر میتونه به من بگه آخه چرا ؟ :cry:

Mansour Mousavi

عضو جدید
سلام با رتبه 1651 موسسه غیرانتفاعی علامه نایینی قبول شدم . یه نفر میتونه به من بگه آخه چرا ؟ :cry:
یعنی شبانه هیچ جا قبول نشدم ؟

student.product

عضو جدید
تبریک

تبریک

سلام.با عرض تبریک .می خواستم بدونم هزینه دانشگاه پیام نور شهر ری واسه رشته ساخت چقدره؟ اگر از بچه ها کسی اونجا قبول شده یا اونجا درس می خونه خوشحال میشم راهنماییم کنه. زنده باد مکانیک زنده باد ساخت وتولید;)

hastii69

عضو جدید
پارسال با 1400 تفرش روزانه ساخت قبول شدن.امسال با 1300 حتی شبانشم قبول نشدم.میشه به تکمیل ظرفیتا امیدوار بود یا شروع کنم دوباره؟:(((((

alireza_mech

عضو جدید
سلام با رتبه 1651 موسسه غیرانتفاعی علامه نایینی قبول شدم . یه نفر میتونه به من بگه آخه چرا ؟ :cry:یعنی شبانه هیچ جا قبول نشدم ؟
ساخت ظرفیتش کمه خووووو ... منم مثل تو تبدیل غیر انتفاعی قبول شدم با 2100 رفتم سایتش آگهی زده بود که بدون کنکور دانشجو می پذیرد یعنی ما که این همه زحمت کشیدیم با اونی که هیچی نخونده یه جا میشینیم :surprised:

shadowwalker

عضو جدید
نفس جان من 25 سالمه دیگه نه وقتشو دارم بمونم نه حوصلشو ....من تعجب میکنم با 2100 شاهرود روزانه قبول شدن من با 2156 شبانه شاهرود تبدیل هم قبول نشدم :(

چون طراحی 2گرایش و به تعداد زیاد می گیره.جمعا بیشتر از تبدیل میشن.آرامشتو حفظ کن و ادامه بده.یک روز(خیلی نزدیک)به این نتیجه می رسی که رزومه ی خوب ارزش چند سال عقب افتادنو داره.در واقع همه چیز به رزومه بستگی داره و کاری به سنت ندارند.کار به علمت دارن پسرخوب.اسم دانشگاه معتبر مهر تأییده واسه رزومه ات.

alireza_mech

عضو جدید
چون طراحی 2گرایش و به تعداد زیاد می گیره.جمعا بیشتر از تبدیل میشن.آرامشتو حفظ کن و ادامه بده.یک روز(خیلی نزدیک)به این نتیجه می رسی که رزومه ی خوب ارزش چند سال عقب افتادنو داره.در واقع همه چیز به رزومه بستگی داره و کاری به سنت ندارند.کار به علمت دارن پسرخوب.اسم دانشگاه معتبر مهر تأییده واسه رزومه ات.
دوست عزیز من کارشناسیمو از دانشگاه دولتی روزانه گرفتم و هر جا رفتم برای کار اصلا از من نپرسیدن کدوم دانشگاه درس خوندی چه دوره ای بودی تا میپرسیدن سابقه کار داری منم میگفتم علـــــمشــــو خوندم و بلدم ولی سابقه ندارم. میگفتن برو زنگ میزنیم اینم از اعتبار علــــــــــــــــــــم در این مملکت

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز من کارشناسیمو از دانشگاه دولتی روزانه گرفتم و هر جا رفتم برای کار اصلا از من نپرسیدن کدوم دانشگاه درس خوندی چه دوره ای بودی تا میپرسیدن سابقه کار داری منم میگفتم علـــــمشــــو خوندم و بلدم ولی سابقه ندارم. میگفتن برو زنگ میزنیم اینم از اعتبار علــــــــــــــــــــم در این مملکت

دوست عزیز به قول یکی از دوستان یه حرفایی رو بهت میزنم به عنوان وصیت نه نصیحت!!!

دوست عزیز همون غیرانتفاعی یا آزاد رو برو قال قضیه رو بکن،شما وقتی میگی دومین بارته که کنکور دادی،دیگه بهتون توصیه نمیشه که از دوباره بخونی،نه اینکه خدا نکرده استعداد نداری،خدا به همه استعداد داده،مگر این که معلول باشی که مطمئنا نیستی......
من فقط به خاطر دوران جوونی ایی که داره میره بهت اینو گفتم،زیاد از حد عمر جوونیتو واسه درس و تحصیل حروم نکن،یادت باشه اصل زندگی چیز دیگس،اصل زندگی یعنی یه حقوق کافی با یه همسر خوب و زندگی عاشقانه و آرامش مطلق در کانون خانواده،اینو ازم به عنوان وصیت داشته باش.من اگه قبول نمیشدم مطمئن باش میرفتم سربازی و بعد دنبال کار و تشکیل خانواده و اگر شرایط مهیا شد ادامه تحصیل.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته اینم بگم اگه شرایط و شهریه دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی رو نداری نرو،هر کسی باید طبق شرایط زندگی خودش تصمیم بگیره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا