ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

irmec

عضو جدید
سوال 80 گزينه صحيح داره. يكي از دوستام حلش كرده بود. گفت بايد حول مركز سختي گشتاور بگيري.گزينه يادش نبود.
دوستان به مدرسان زنگ زدم و 3 تا سوالای جامداتو گفتم مشکل داره.البته سیالات و جامداتو بررسی کردم

سوالات 72-گزینه 3 طبق دفترچه b
سوال 89-گزینه 1
سوال 80-گزینه صحیح ندارد.

چیز دیگه هم بود؟

اگه هست بگین

salari_erfan

عضو جدید
دوستان کتاب د کتر غفاری کنترل کسی خونده نظرتون چیه ؟
کتابش خیلی مفهومی گفته و مباحث سیالاتی رو خوب گفته. به نظر من اول این رو بخون بعد شروع کن یه کتاب تستی. مثل کتاب دکتر حامدی انتشارات نصیر چون منبع کتابش همین کتاب غفاری هست

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ايمان جان بالاتر يعني بدتر ؟يا بهتر؟بعد اصلا ميتونه جايي قبول شه؟؟؟
يعني بدتر ديگه. اين درصدا پارسال شايد جواب ميداد چون درصداي ساخت پارسال افتضاح بود ولي امسال احتمالش كمه به نظرم روزانه شهرستان مثل بندرعباس يا شاهرود و يا شبانه اراك و تبريزو اينا رو بياره
راجع به کلید دیشب که زدم رو سوالی نظر دیگه ای نداری بررسی کنیم؟
ببخشيد يه كاري واسم پيش اومد رفتم
راجع به سوالات 119 و 126 خيلي مشكوكم خوبه راجع بهشون بحث كنيم شما نظرت راجع به اين تستا چيه؟

jsmh

عضو جدید
آقا ایمان یه درخواستی دارم اگه میشه سوالا رو به ترتیب پیش ببر و جوابای خودتو توضیح بده من میخوام سال بعد کنکور بدم میخوام یه چیزایی یاد بگیرم. واسه علم مواد ( از دفترچه B) گزینه ها اینجوری میشه؟
116 - 1
117 – 4
118 - 3

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
آقا ایمان یه درخواستی دارم اگه میشه سوالا رو به ترتیب پیش ببر و جوابای خودتو توضیح بده من میخوام سال بعد کنکور بدم میخوام یه چیزایی یاد بگیرم. واسه علم مواد ( از دفترچه B) گزینه ها اینجوری میشه؟
116 - 1
117 – 4
118 - 3
چشم منم مايل به اينكار هستم. ولي اين تاپيك پراكندگي صفحاتش زياده فكر كنم بايد بريم تاپيك ارشد 92 ساخت وتولید
موافقيد؟
اينايي كه گفتي رو موافقم ولي 117 چون ظاهرا مربوط به درس عملياته
سلام سوال اول استاتیک 8p میشه یا 6p؟ ماهان زده 8 پس من چرا 6 بدست میارم؟
نه اون 6P ميشه ماهان احمق اومده حساب كرده و تقسيم 24بر 4 را نوشته 8!!!!!اينم شاهكار ايناس ديگه
دوستان ساخت وتوليد منبعد مسائل ارشد 92 ساخت و توليد رو در تاپيك ارشد 92 ساخت وتولید دنبال كنيد

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز این آخرین پست من تا دوماه اینده خواهد بود. میرم به کشور و مردمم خدمت کنم. شماهم اسوده بخوابید که من بیدارم و دارم از مرزهای کشور حراست میکنم.
امیدوارم که همگی دوستان مزد زحماتشون رو بگیرن. یکی از بچه های سال پیش یعنی انیشتین یا همون نانا. سلام رسوند گفت ارشد همچین مالی هم نیست. برید دنبال کار بگردین.
از دوستان عزیزم : سعید از مشکین - ایمان از اصفهان - مکاترونیک شیرازی. چندتا از دوستان اهوازی واسه همه امید ها و دلگرمی هایی که تواین 4-5 ماه به من دادن ممنونم.
ان شاالله موقع اعلام رتبه ها خودم رو به نزدیکترین کافی نت میرسونم و خبرای خوبی از همتون میشنوم.
مراقب هم باشین و 67 رو هم فراموش کنید.( البته من دو گزینه رو رد کردم و بین 2 و 4 هم با توکل زدم 4 ) حالا هرچی پیش بیاد مهم نیست.

jsmh

عضو جدید
چشم منم مايل به اينكار هستم. ولي اين تاپيك پراكندگي صفحاتش زياده فكر كنم بايد بريم تاپيك ارشد 92 ساخت وتولید
موافقيد؟
اينايي كه گفتي رو موافقم ولي 117 چون ظاهرا مربوط به درس عملياته

نه اون 6P ميشه ماهان احمق اومده حساب كرده و تقسيم 24بر 4 را نوشته 8!!!!!اينم شاهكار ايناس ديگه
دوستان ساخت وتوليد منبعد مسائل ارشد 92 ساخت و توليد رو در تاپيك ارشد 92 ساخت وتولید دنبال كنيد

عالی!!...دستت درد نکنه

fayyazjahani

عضو جدید
به نظر من که تست میکردم تو کنکور های ماهان اگه یه نفر تو درصداش ریاضی 30بزنه و جامدات مثلا 30بزنه و ساخت 30 بزنه رتبش از کسی که ریاضی 5 جامدات 5 و ساخت رو 50 بزنه کمتره به نظرتون درست گفتم ؟
و خوده ساخت رو به ازای هرکدوم که یکی بیشتر بزنی مثلا 50 بشه 55 تفاوت خیلی فاحشه به ازای هر جواب درست.نظرتونو میخوام بدونم

NASTOH

عضو جدید
سوال 80 گزينه صحيح داره. يكي از دوستام حلش كرده بود. گفت بايد حول مركز سختي گشتاور بگيري.گزينه يادش نبود.

بله خودم پیدا کردم تو کتاب نایی.این تست که تو کتاب نایی بود.چرا پس اینقدر دعوا بود سر این تست؟

کتاب نایی باید به عنوان بهترین کتاب جهان برگزیده بشه.تو عمرم چنین کتابی ندیدم
گزینه 1 طبق دفترچه a

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
يعني بدتر ديگه. اين درصدا پارسال شايد جواب ميداد چون درصداي ساخت پارسال افتضاح بود ولي امسال احتمالش كمه به نظرم روزانه شهرستان مثل بندرعباس يا شاهرود و يا شبانه اراك و تبريزو اينا رو بياره

ببخشيد يه كاري واسم پيش اومد رفتم
راجع به سوالات 119 و 126 خيلي مشكوكم خوبه راجع بهشون بحث كنيم شما نظرت راجع به اين تستا چيه؟
آقا ایمان تبریز ساختش خیلی خیلی خیلی... یهتر اون شهراییه که باهاشون تو ی رده قرار دادی.:mad:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
آقا ایمان تبریز ساختش خیلی خیلی خیلی... یهتر اون شهراییه که باهاشون تو ی رده قرار دادی.:mad:
مهديه جان جسارت نشه سوتفاهم شده با اراك اونم شبانه مقايسه كردم آخه اراك هم دانشگاهش معتبره و رتبه هاي قوي پذيرش ميكنه خودم ميدونم تبريز ساختش خيلي قويه اون دوستمون رتبش بالاي 600 ميشه عمكرا تبريزو روزانه بياره ولي شايد شبانشو بياره
شرمنده ببخشيد اگه ناراحتتون كردم

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
مهديه جان جسارت نشه سوتفاهم شده با اراك اونم شبانه مقايسه كردم آخه اراك هم دانشگاهش معتبره و رتبه هاي قوي پذيرش ميكنه خودم ميدونم تبريز ساختش خيلي قويه اون دوستمون رتبش بالاي 600 ميشه عمكرا تبريزو روزانه بياره ولي شايد شبانشو بياره
شرمنده ببخشيد اگه ناراحتتون كردم
نارحت نشدم ولی تبلیغات سوء نکنین؛

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
وقتی در سطح اراک میگین میشه سوء دیگه!!! اراکو میشه بابل مقایسه کرد ولی باز بابل بهتره! :)
اي بابا چقد شما نسبت به دانشگاهتون تعصبي هستين. آخه من پارسالو نگاه كردمو نظر دادم وقتي تا 300 شبانه اميركبير مياره به نظر شما 600 شبانه تبريزو نمياره؟!!!! ضمنا اراك در سطح تبريز نيست ولي نه ديگه ت ااين حد كه با تبريز مقايسه نشه.اراك يه شهر صنعتي جون ميده واسه ساخت و توليديا شما بايد اين موارد رو هم ملاك قرار بدي. فرض كن ساخت و توليد بره زاهدان آيا واقعا اونجا ساختش قوي ميشه ؟ حتي اگه استاديد اميركبير برن درس بدن. ساخت و توليد كه همش سطح علمي دانشگاه و استاد نيست به موقعيت جغرافيايي دانشگاه هم وابستس ضمن اينكه تبريز هم فوق العادس

fayyazjahani

عضو جدید

منطورم اینه پارسال با رتبه 800 ساخت میشد رفت فردوسی .رتبه های ساخت پارسال ضعیف تر بوده چون ساخت خیلی سنگین دادن و غلط دادن برای همین جامداتی ها و سیالاتی ها تونستن تو خوده ساخت پیشی بگیرن تو رتبه یاخت و تولید برای همین رتبه ساختی های کمی بدتر شد.

ولی سوالای امسال که بهتر شده رتبه های ساخت بالاتر میره تو خوده ساخت و تولید یعنی درصدای عزیزان که بهتر بشه شانسمون از اونایی که جامداتو زدن خب بهتر میشه و از اونا تو ساخت و تولید تراز بهتری بدست میاریم و قطعا رتبمون بهتر میشهو این برای همه همینجوره . پس 800 پارسال تو امسال باید 600 بیاره که قبول شه همونجا.

راستی کسی نمیدونه آخرین قبولی ها تو دانشگاه های مختلف چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تو بابل دیدم روزانه نفر اول 57 بود رتبش و نفر آخر 800 بود روزانه و شبانه هم تا 1100حدودا.

saeed_70_nagi

عضو جدید
دوستان عزیز این آخرین پست من تا دوماه اینده خواهد بود. میرم به کشور و مردمم خدمت کنم. شماهم اسوده بخوابید که من بیدارم و دارم از مرزهای کشور حراست میکنم.
امیدوارم که همگی دوستان مزد زحماتشون رو بگیرن. یکی از بچه های سال پیش یعنی انیشتین یا همون نانا. سلام رسوند گفت ارشد همچین مالی هم نیست. برید دنبال کار بگردین.
از دوستان عزیزم : سعید از مشکین - ایمان از اصفهان - مکاترونیک شیرازی. چندتا از دوستان اهوازی واسه همه امید ها و دلگرمی هایی که تواین 4-5 ماه به من دادن ممنونم.
ان شاالله موقع اعلام رتبه ها خودم رو به نزدیکترین کافی نت میرسونم و خبرای خوبی از همتون میشنوم.
مراقب هم باشین و 67 رو هم فراموش کنید.( البته من دو گزینه رو رد کردم و بین 2 و 4 هم با توکل زدم 4 ) حالا هرچی پیش بیاد مهم نیست.
تانری دان سنه یاخچی گون لر ارزولیرام
کریم قارداش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا