ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sa2011

عضو جدید
من هم كاملا با شما موافقم عزيزان به نظرم هر ماه 2 تا درس رو در نظر بگيريم بخونيم موافقيد؟

آخرین ویرایش:

Sa2011

عضو جدید
از دوستان عزيز يك راهنمايي در مورد نحوه خوندن مي خواستم و اون اينكه چه جوري بخونيم ؟ اول يك درسو به طور كامل تموم كنيم بعد بريم سراغ درس ديگه؟ يا اينكه 2 يا 3 درسو با هم شروع كنيم خوبه خواهش ميكنم كمكم كنيد چون مي خوام يه برنامه جدي برا خودم بريزم.

godman2010

عضو جدید
از دوستان عزيز يك راهنمايي در مورد نحوه خوندن مي خواستم و اون اينكه چه جوري بخونيم ؟ اول يك درسو به طور كامل تموم كنيم بعد بريم سراغ درس ديگه؟ يا اينكه 2 يا 3 درسو با هم شروع كنيم خوبه خواهش ميكنم كمكم كنيد چون مي خوام يه برنامه جدي برا خودم بريزم.
بهتره که چنتا درسو باهم بخونین
از هر باکس 1 درس در روز

k1keyvan27

عضو جدید
من هر دو روز یه بار درسو عوض میکنم.کاملا شخصیه.اما با godman2010 موافقم چندتا درسو باهم خوندن بهتره زیاد خستت نمیکنه درسا هم تحت کنترلت میشن

Sa2011

عضو جدید
سلام دوستان من از ديروز شروع كردم به خوندن از استاتيك شروع كردم چون استاتيك رو خيلي دوست دارم,يك سوال استاتيكي داشتم در مورد لختي يا ماند؟ آيا لختي مقاومت جسم در برابر تغيير وضعيتشه ؟ يا نه مقاومت جسم در برابر تغييري كه در حركتش ايجاد ميشه هست منظورم اينه كه مقاومت جسم ساكن مد نظره يا مقاومت جسم پويا(در حال حركت)؟

shimaa.aut

عضو جدید
سلام
رشته من مهندسی پزشکی (بیومکانیک) هست و الان ترم ششم و سال اینده میخوام در کنکور شرکت کنم؛البته امسال هم کنکور ازمایشی ادم که نتیجش نسبتا امیدوارکننده بود....اگه بتونین جزوه هایی واسه درسای بیومکانیک هم بزارین یا معرفی کنین خیلی ممنون میشم؛مثلا مبانی بیومکانیک....چون بخاطر اینکه کنکور بیومکانیک و مکانیک یکیه متاسفانه اهمیتی به مباحث بیومکانیک داده نمیشه و منابعش هم واقعا محدوده....

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ضميمه كتاب استاتيك(مريام)

ضميمه كتاب استاتيك(مريام)

سلام دوستان اميدوارم اونايي كه شروع كردن تا به الان راضي بوده باشن من هم ان شاالله از 20 تير استارت ميزنم
با توجه به اينكه خيلي از دوستان از استاتيك شروع كردن مناسب دونستم تا ضميمه كتاب استاتيك مريام كه فقط خو.د كتاب اصلي مريام اونو داره رو اينجا قرار بدم
هرساله 1 الي 2 تست از اين ضميمه داخل كنكور سوال ميشه(التبه كنكور 91 استثنا بود كلا!!!) و اگر دقت كنيد چندين بار سوالات اين ضميمه عينا و بدون حتي تغيير كوچكي د ركنكور مورد سوال قرار گرفته (خودتون دنبال نمونه هاش باشيد من از كنكور 89 و 90 پيدا كردم)
اميدوارم مفيد واقع بشه;)(ببخشيد اگه حجم فايل يكم زياده)
موفق باشيم:gol::gol:
http://s3.picofile.com/file/7402468602/Meriam_Statics3.pdf.html

anita61

عضو جدید
سلام به همه دوستان
مشورت میخوام : لطفا راهنماییم کنید
بچه ها من آزاد رو اگه خدا بخواد قبولم ولی نمیدونم چرا حس خوبی نسبت به آزاد ندارم. شرایط درس خوندنم هم خیلی خوب نیست یعنی نهایت روزی 6 ساعت بتونم بخونم.
سنم هم دیگه بالاست و احتمالا مامان بزرگ کلوپ باشم. متولد 61!!!
بچه هم دارم تازه!!!
به نطرتون از الان شروع به خوندن کنم .... یا بیخیال بشم و برم آزاد؟؟؟
انگیزم هم از ادامه تحصیل صرفا علاقه فوق العاده زیاده!!!
راستی شاغل هم هستم!!!!
گرایش : ساخت و تولید

میشه راهنمایی کنید... چون فکر میکنم کسی که از بیرون میبینه شاید نکاتی رو ببینه که من برام عادت شده و نمیبینمشون.

ferferfer

عضو جدید
سلام به همه دوستان
مشورت میخوام : لطفا راهنماییم کنید
بچه ها من آزاد رو اگه خدا بخواد قبولم ولی نمیدونم چرا حس خوبی نسبت به آزاد ندارم. شرایط درس خوندنم هم خیلی خوب نیست یعنی نهایت روزی 6 ساعت بتونم بخونم.
سنم هم دیگه بالاست و احتمالا مامان بزرگ کلوپ باشم. متولد 61!!!
بچه هم دارم تازه!!!
به نطرتون از الان شروع به خوندن کنم .... یا بیخیال بشم و برم آزاد؟؟؟
انگیزم هم از ادامه تحصیل صرفا علاقه فوق العاده زیاده!!!
راستی شاغل هم هستم!!!!
گرایش : ساخت و تولید

میشه راهنمایی کنید... چون فکر میکنم کسی که از بیرون میبینه شاید نکاتی رو ببینه که من برام عادت شده و نمیبینمشون.

سلام
خوش اومدین به جمع ارشدیهای 92!
آزاد که قبول شدین واسه شما که شاغلین خوبه! چون دولتی اگرهم قبول بشین احتمالا همزمان با کار مشکل ساز میشه! (کلاسهای دولتی برخلاف آزاد من شنیدم 3 یا 4 روزه ولی بازم بپرسین مطمئن بشین)
واسه سراسری روزی 6 ساعت که خیلی خوبه! با کمتر از اینها هم قبول شدن! به شرطی که بدونین چی بخونین و چجوری بخونین!
خوبه رشتتون هم که ساخته واینجا هم بچه های ساختش با انگیزه هستن! (قابل توجه آقا ایمان )
بازم دوستان دیگه صاحب نظر هستن..

mojtaba_mbs

عضو جدید
دادا قبلا گفتم بازم میگم و از همه دوستان خواهش میکنم اینجا دوکون باز نکنن , اگه چیز به درد بخوری داری صلواتی بزار تو تاپیک تا همه استفاده کنن.
:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:/QUOTE]

آورین آورین;)
خوشمان آمد:)
منم خواستم یه کمکی بکنم:w02:
این جزوه ریاضی 1 و 2 دکتر مسعود آقاسی هست
http://ifile.it/vk3q769
خودم تازه گیرش آوردم
جزوه خیلی خوبیه
برین صفا کنید

برا سلامتی نویسنده این پست صـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــــــــــــــــــوات :w02:

راستی یادم رفت بگم با foxit ورژن بالا بازش کنید، خودم با foxit ورژن 3 نتونستم بازش کنم
اگرم آکروبات ریدر دارید که بهتر

آخرین ویرایش:

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
دادا قبلا گفتم بازم میگم و از همه دوستان خواهش میکنم اینجا دوکون باز نکنن , اگه چیز به درد بخوری داری صلواتی بزار تو تاپیک تا همه استفاده کنن.

آورین آورین;)
خودم تازه گیرش آوردم
جزوه خیلی خوبیه
برین صفا کنید

برا سلامتی نویسنده این پست صـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــــــــــــــــــوات :w02:

راستی یادم رفت بگم با foxit ورژن بالا بازش کنید، خودم با foxit ورژن 3 نتونستم بازش کنم
مرسی،دستت درد نکنه :D

godman2010

عضو جدید

آورین آورین;)
خودم تازه گیرش آوردم
جزوه خیلی خوبیه
برین صفا کنید

منم یه جزوه خیلی جم و جور معادلات واستون میذارم....

http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://godman.persiangig.com/document/riyazi%20moadelat.pdf

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
خوبه رشتتون هم که ساخته واینجا هم بچه های ساختش با انگیزه هستن! (قابل توجه آقا ایمان )

شما كه ماشالا هزاز ماشالا رتبت خوب شده حال منو نميفهمي عزيزم..وقتي 8 ماه تمام روزي 7-8 ساعت درس بخوني و 4 5 ماهشو فقط صرف ساخت و توليد و كتاباي مرجعو جزوات مسخره امير كبيرو.. اين حرفا باشي بعد بيان تو سوالا 3 تا تست غلط بدنو تو كليد اوليه 7 تاشو غلط اعلام كننو آخر دستم هيچكدومش درست نشه و درصد ساختت بياد 14 درصد چه حالي بهت دست ميده احساس نميكني بهتره مسيرتو عوض كني؟؟ مطمئنم من جاي شما بودم از انگيزه بالاي بچه هاي ساخت صحبت ميكردم ولي حيف كه اينجا كسي جاي من نيست حال منو درك كنه من قبل از اعلام نتايج خودمو جز قبولياي بالا ميدونستم حتي الان به زور مجاز به انتخاب رشته شدم...هر كسي جاي من بود قطعا مسيرشو عوض مي كرد ضمن اينكه من امسال ساخت ميخونم ولي نه فقط ساخت نميخام دوباره نتيجه زحماتمو يه مشت آدم نفهم و بي مسئوليت به هدر بدن ميخام تو همه گرايشا شانس قبولي داشته باشم
يا علي;)

ferferfer

عضو جدید
شما كه ماشالا هزاز ماشالا رتبت خوب شده حال منو نميفهمي عزيزم..وقتي 8 ماه تمام روزي 7-8 ساعت درس بخوني و 4 5 ماهشو فقط صرف ساخت و توليد و كتاباي مرجعو جزوات مسخره امير كبيرو.. اين حرفا باشي بعد بيان تو سوالا 3 تا تست غلط بدنو تو كليد اوليه 7 تاشو غلط اعلام كننو آخر دستم هيچكدومش درست نشه و درصد ساختت بياد 14 درصد چه حالي بهت دست ميده احساس نميكني بهتره مسيرتو عوض كني؟؟ مطمئنم من جاي شما بودم از انگيزه بالاي بچه هاي ساخت صحبت ميكردم ولي حيف كه اينجا كسي جاي من نيست حال منو درك كنه من قبل از اعلام نتايج خودمو جز قبولياي بالا ميدونستم حتي الان به زور مجاز به انتخاب رشته شدم...هر كسي جاي من بود قطعا مسيرشو عوض مي كرد ضمن اينكه من امسال ساخت ميخونم ولي نه فقط ساخت نميخام دوباره نتيجه زحماتمو يه مشت آدم نفهم و بي مسئوليت به هدر بدن ميخام تو همه گرايشا شانس قبولي داشته باشم
يا علي;)

آقا ایمان من حال شما رو میفهمم پارسال خودم همین موقع تو شرایط الان شما بودم! حتی مجاز هم نشده بودم! من شور وعلاقه و انگیزه شمارو بیشتراز دیگران میدیدم واسه همین به شما اشاره کردم!
امسال نه فقط شما، همه ساختی ها اعصابشون داغونه! هرکسی رو میبینی میگه ساخت فکر نمیکرده نتیجه براش اینجوری دربیاد..! حالا میخواد رتبش 3000 باشه یا زیر100 . پس نتیجه میگیریم همه تو شرایط یکسانی هستیم!
ولی تو زندگی به من ثابت شده چیزی رو که براش همت بذاری آخر سر بهش میرسی! حالا نه الان شاید چند سال دیگه! من خودم فارغ التحصیل 86 دانشگاه خودتونم!
بعداز خدمت و یه مدت کارو چند بارهم آزمون دادن.. بگذریم! ولی به نظر من اگه علاقت به ساخته شما همتتو بذار توی ساخت! حتما میدونی که اینو همه میگن : توی ساخت چون هیچ اعتباری به سوالات ساخت نیست بچه های ساخت انرژی خودشونو میذارن رو دروس جامدات وریاضی. مخصوصا ریاضی! خیلی از هم دانشگاهی های خودمون رو سراغ دارم که با درصد ریاضی نسبتا خوب و درصد ساخت حدود 20 درصد دارن حداقلش صنعتی اصفهان میخونن!
یاعلی

آخرین ویرایش:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان
من واقعیتش خیلی دوست دارم کمکتون کنم
ولی من از 7آبان شروع کردم و رتبم هم شده 714
به همین دلیل نمیتونم حالات اینکه از تابستون خوندن رو درک کنم:دی
در هر صورت اگر کسی کمکی خواست بهم پیغام بده تا جواب بدم
موفق باشین
درصدهام ریاضی 35 سیالات 18 جامدات 47 دینامیک 33
ارزوی موفقیت همتون رو دارم

anita61

عضو جدید
آقا ایمان من حال شما رو میفهمم پارسال خودم همین موقع تو شرایط الان شما بودم! حتی مجاز هم نشده بودم! من شور وعلاقه و انگیزه شمارو بیشتراز دیگران میدیدم واسه همین به شما اشاره کردم!
امسال نه فقط شما، همه ساختی ها اعصابشون داغونه! هرکسی رو میبینی میگه ساخت فکر نمیکرده نتیجه براش اینجوری دربیاد..! حالا میخواد رتبش 3000 باشه یا زیر100 . پس نتیجه میگیریم همه تو شرایط یکسانی هستیم!
ولی تو زندگی به من ثابت شده چیزی رو که براش همت بذاری آخر سر بهش میرسی! حالا نه الان شاید چند سال دیگه! من خودم فارغ التحصیل 86 دانشگاه خودتونم!
بعداز خدمت و یه مدت کارو چند بارهم آزمون دادن.. بگذریم! ولی به نظر من اگه علاقت به ساخته شما همتتو بذار توی ساخت! حتما میدونی که اینو همه میگن : توی ساخت چون هیچ اعتباری به سوالات ساخت نیست بچه های ساخت انرژی خودشونو میذارن رو دروس جامدات وریاضی. مخصوصا ریاضی! خیلی از هم دانشگاهی های خودمون رو سراغ دارم که با درصد ریاضی نسبتا خوب و درصد ساخت حدود 20 درصد دارن حداقلش صنعتی اصفهان میخونن!
یاعلی

شما هم ساخت هستید؟ رتبتون چند شده؟

mojtaba_mbs

عضو جدید
تاپیک جزوات آمادگی آزمون کارشناسی ارشد داره شروع به کار میکنه

تاپیک جزوات آمادگی آزمون کارشناسی ارشد داره شروع به کار میکنه

سلام به همه
یه تاپیکی توی قسمت کتاب های مهندسی مکانیک زدم به نام جزوات آمادگی آزمون کارشناسی ارشد:w10:
البته هنوز هیچ مدیری اونو تائید نکرده:w00::w05:
ایشالا به زودی تائید میشه و همتون میتونید اونو ببینید
از دوستان خواهشمندیم اگه جزوه ای به درد بخور دارند لینکشا توی اون تاپیک بزارند تا بقیه هم بتونن استفاده کنند
فعلا جزوه ریاضی آقاسی و جزوه معادلات معتقدی که دوست خوبمونgodman2010 فرستادن را گذاشتم
الان نیاز شدیدی به جزوه اجزاء شریعت پناهی داریم
یه نفر چراغ اجزاء را روشن کنه:w02:

mojtaba_mbs

عضو جدید
سلام به همه
یه تاپیکی توی قسمت کتاب های مهندسی مکانیک زدم به نام جزوات آمادگی آزمون کارشناسی ارشد:w10:
البته هنوز هیچ مدیری اونو تائید نکرده:w00::w05:
ایشالا به زودی تائید میشه و همتون میتونید اونو ببینید
از دوستان خواهشمندیم اگه جزوه ای به درد بخور دارند لینکشا توی اون تاپیک بزارند تا بقیه هم بتونن استفاده کنند
فعلا جزوه ریاضی آقاسی و جزوه معادلات معتقدی که دوست خوبمونgodman2010 فرستادن را گذاشتم
الان نیاز شدیدی به جزوه اجزاء شریعت پناهی داریم
یه نفر چراغ اجزاء را روشن کنه:w02:

دوستان تایید شد
خواهشا اگه جزوه خوبی دارید دریغ نکنید
ممنون

NASTOH

عضو جدید
سلام دوستان من از ديروز شروع كردم به خوندن از استاتيك شروع كردم چون استاتيك رو خيلي دوست دارم,يك سوال استاتيكي داشتم در مورد لختي يا ماند؟ آيا لختي مقاومت جسم در برابر تغيير وضعيتشه ؟ يا نه مقاومت جسم در برابر تغييري كه در حركتش ايجاد ميشه هست منظورم اينه كه مقاومت جسم ساكن مد نظره يا مقاومت جسم پويا(در حال حركت)؟

سلام
لختی همون مقاومت جرم هست در برابر شتاب(ma) یعنی هم در حالت ساکن وهم پویا لختی داریم.اگه یک دفه ماشینو هل بدی مفهوم لختی میفهمی)که مقاومت در برابر لختی موجب نیروی f میشه(f=ma) که به m جرم لختی یا اینرسی میگن.حالا کیی میتونه بگه چرا لختی وجود داره و اثر چیه؟
لختی یا ماند کجای استاتیکه؟
دوستان فرومی وجود داره برا رفع اشکال دروس جامداتی؟

آخرین ویرایش:

daneshju.m

عضو جدید
بچه ها قضیه این طراحی اجزا دو جلدی راهیان ارشد چیه ؟ میگن کتاب خوبیه ، یک تک جلدی گویا قبلا داشته که داغونه ، اما این جدیده ، گویا کتاب خوبیه ، شما دیدین این کتاب رو ؟ راهیان بهتره یا جزوه شریعت پناهی ؟ اما تو سایت راهیان که رفتم ، این کتاب رو ندیدم !!!!

aran fat

عضو جدید
بچه ها قضیه این طراحی اجزا دو جلدی راهیان ارشد چیه ؟ میگن کتاب خوبیه ، یک تک جلدی گویا قبلا داشته که داغونه ، اما این جدیده ، گویا کتاب خوبیه ، شما دیدین این کتاب رو ؟ راهیان بهتره یا جزوه شریعت پناهی ؟ اما تو سایت راهیان که رفتم ، این کتاب رو ندیدم !!!!

راستشو بخوای من تعریف شریعت پناهیو بیشتر از راهیان ارشد شنیدم تو موسسه نصیر (وابسته به دانشگاه خواجه نصیر) تدریس میکنه تو چند تا تاپیک دیدم طلبه زیاد داشت من خودم هنوز جزوشو نخوندم. ولی یکی از دوستام که تو کنکور ارشد91 موفق بوده راهیان ارشد و پارسرو معرفی کرده و گفت بهترین منبع کلاسهای شریعت پناهی اگه وقت نداری جزوشو بخون.

آخرین ویرایش:

daneshju.m

عضو جدید
راستشو بخوای من تعریف شریعت پناهیو بیشتر از راهیان ارشد شنیدم تو موسسه نصیر (وابسته به دانشگاه خواجه نصیر) تدریس میکنه تو چند تا تاپیک دیدم طلبه زیاد داشت من خودم هنوز جزوشو نخوندم. ولی یکی از دوستام که تو کنکور ارشد91 موفق بوده راهیان ارشد و پارسرو معرفی کرده و گفت بهترین منبع کلاسهای شریعت پناهی اگه وقت نداری جزوشو بخون.

متشکرم . من پارسال جزوه شریعت پناهی رو از یکی از دوستان که کنکور داده بود ، کپی گرفتم ، جزوه واقعا خوبیه ، ولی یه ایرادی که داره ، ( شاید هم برای من اینجوری بود ) یه سری فرمول برای هر بخش داره که خیلی توضیحات کاملی براش ننوشته ، البته طبیعی هم هست ، چون جزوه کسی که سر کلاس شریعت پناهی بوده و قاعدتا همه مطالب رو توی جزوه نمی نویسه و فقط مطالب مهم و فرمول هایی که ممکنه فراموش بشه ، داخلش اومده و بعضی جاها برای من مجهول هستن . البته باز با همین وضعیت وقتی یک دور جزوه رو بخونی و سوالای کنکورای آخرش رو حل کنی ، تقریبا نصف تسلط رو پیدا می کنی ، من پارسال توی آزمون های پارسه ، فقط با همین جزوه و شرایطی که داشت ، اکثر اوقات 50- 60% سوالای طراحی رو جواب می دادم ولی حیف که سر کنکور وقت نشد ، حتی درست یه دور نگاشون کنم :(

درضمن من فعلا متاسفانه دسترسی به اسکنر ندارم اما اگر تونستم و شانسمون زد و اسکنر مفت و مجانی بهمون رسید :D ( چون تعداد صفحاتش بالا هست و بودجه دانشجویی ما هم نمیرسه 70-80 برگه رو اسکن کنیم ) ، حتما اسکن می کنم و برای دوستای گلم میزارم ، تا بتونیم همگی استفاده کنیم :)

mojtaba_mbs

عضو جدید
متشکرم . من پارسال جزوه شریعت پناهی رو از یکی از دوستان که کنکور داده بود ، کپی گرفتم ، جزوه واقعا خوبیه ، ولی یه ایرادی که داره ، ( شاید هم برای من اینجوری بود ) یه سری فرمول برای هر بخش داره که خیلی توضیحات کاملی براش ننوشته ، البته طبیعی هم هست ، چون جزوه کسی که سر کلاس شریعت پناهی بوده و قاعدتا همه مطالب رو توی جزوه نمی نویسه و فقط مطالب مهم و فرمول هایی که ممکنه فراموش بشه ، داخلش اومده و بعضی جاها برای من مجهول هستن . البته باز با همین وضعیت وقتی یک دور جزوه رو بخونی و سوالای کنکورای آخرش رو حل کنی ، تقریبا نصف تسلط رو پیدا می کنی ، من پارسال توی آزمون های پارسه ، فقط با همین جزوه و شرایطی که داشت ، اکثر اوقات 50- 60% سوالای طراحی رو جواب می دادم ولی حیف که سر کنکور وقت نشد ، حتی درست یه دور نگاشون کنم :(

درضمن من فعلا متاسفانه دسترسی به اسکنر ندارم اما اگر تونستم و شانسمون زد و اسکنر مفت و مجانی بهمون رسید :D ( چون تعداد صفحاتش بالا هست و بودجه دانشجویی ما هم نمیرسه 70-80 برگه رو اسکن کنیم ) ، حتما اسکن می کنم و برای دوستای گلم میزارم ، تا بتونیم همگی استفاده کنیم :)

سلام دوست عزیز
اگه بتونی ازش عکس هم بگیری کار بچه ها را راه میندازه ها:D

newuser

عضو جدید
جدیدش یک جلدیه قبل از کنکور 91 هم چاپ شده بود با این که همشو نخونده بودم بازم تو کنکور نصف سوال های طراحی رو تونستم جواب بدم باهاش

daneshju.m

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اگه بتونی ازش عکس هم بگیری کار بچه ها را راه میندازه ها:D

ا ، راست میگیا ، انشالله در اولین فرصت عکس می گیریم ، واستون میزارم ...
فقط بعدا فحشم ندید ، چرا خیلی کیفیت تصویر نداره ها ، وسع ما در حده عکس گرفتنه :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا